ЦНАП Головна

ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

 

 

 

  Центр надання адміністративних послуг Хмельницької районної державної адміністрації   (далі - ЦНАП)  утворено розпорядженням голови районної державної адміністрації від 02.08.2013 року №321/2013-р.

Центр працює як постійно діючий робочий орган адміністрації,  до його роботи залучені суб’єкти надання адміністративних послуг (структурні підрозділи адміністрації, представники ЦОВВ), фахівці яких, у відповідності до розроблених графіків  їх перебування в Центрі, здійснюють консультування громадян по профільних питаннях діяльності.

Приміщення Центру обладнане за принципом «прозорого офісу» із забезпеченням комфортних умов для одночасного перебування в ньому громадян та персоналу ЦНАП.

Головою районної державної адміністрації, з урахуванням вимог розпорядження КМУ від 16.05.2014р №523-р, затверджено перелік адміністративних послуг, які можна отримати на базі Центру. Крім того, у громадян є можливість отримати необхідну консультацію з інших питань, пов’язаних з діяльністю районної державної адміністрації.

Прийом документів від суб’єкта звернення відбувається через посадову особу – адміністратора ЦНАП. Адміністратор забезпечує проходження справи по отриманню адміністративної послуги та контролює терміни її виконання.

Організація діяльності ЦНАП, налагодження взаємодії з суб’єктами надання адміністративних послуг (учасниками Центру) здійснюється відповідним відділом  райдержадміністрації.

 

 

 

ЮРИДИЧНА АДРЕСА:


м. Хмельницький,вул. Кам’янецька, 122/2, 29018

Транспортне сполучення

 

Зупинка "Хмельницька райдержадміністрація"

(маршрутне таксі № 40, 27,18)
 

КОНТАКТИ

 

 Керівник ЦНАП   (0382) 67-09-37

 

Адміністратори ЦНАП

(паспортні питання, земельні питання,    

на нерухоме майно та інші.)

   (0382) 67-09-37

 

(038) 67-22-24


e-mail: khm.rda-znap@km-rda.gov.ua

 

 

ГРАФІК  РОБОТИ

ЦЕНТРУ НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

понеділок, середа, четвер, пятниця з 8.30 до 17.00, вівторок з 8.30 до 20.00

 

                                            без перерви на обід.

Вихідні дні - субота, неділя.