Міграційна служба інформує

eye

414

Новини

img

«На час локдаунуМіграційна служба областіпрацює у звичному режимі та надає усі адміністративні послуги, які входять до компетенції ДМС України»- начальник Управління Олег Паньков.

 

- Олеже Михайловичу, в періодлокдауну, тобто з 8 по 24 січня поточного року,за яким графіком працюватимеМіграційна служба області для отримання громадянами адмінпослуг?

Від початку запровадження карантинних заходів, а це фактично із березня 2020 рокуМіграційна служба областіпродовжувала працювати та забезпечуваланаданняадміністративнихпослуг громадянам вчасно.

З 4 січня поточного рокуусі територіальні підрозділи Управління розпочали роботу у звичному режимі, тому мешканці областіможуть звертатисьдо працівників служби на місцях тапротягом робочого часу отримувати необхідні адміністративні послуги. Одразу нагадую громадянамдотримуватисьрекомендацій МОЗ України привідвідуваніпідрозділівслужби, а саме:

?? користуватисязахисноюмаскою та дезінфікуючимизасобами;
?? не створюватискупчення людей у підрозділі та дотримуватисьбезпечноївідстаніміж людьми (щонайменше 1,5 метри).
- Ми знаємо, що з 1 січня змінилась вартість оформлення біометричних документів. Яка вартість їх на сьогодні та чи змінилось щось у самій процедурі оформлення?

Так, дійсно, з 1 січня 2021 року Державнепідприємство «Поліграфічнийкомбінат «Україна» зміниввартістьбланківбіометричнихдокументів.У зв’язку з цимнесуттєвозрослазагальнавартістьїх оформлення. До прикладу, для виготовлення паспортагромадянинаУкраїни у формікарткиза 20 робочих днів, особі необхідно сплатити адміністративний збір у сумі 363 грн (попередня вартість-345 грн), тоді як за 10 робочих днів такий документ коштуватиме 489 грн (попередня вартість-471 грн).

Якщо мова йде про закордонний паспорт, то вартість його оформлення за 20 робочих днів становить 694 грн (попередня вартість- 682грн) та за 7 робочих днів- 1046 грн (попередня вартість-1034 грн).

Те саме стосується також іноземних громадян, які оформлюють біометричні посвідки- документи, що посвідчують особу іноземця та підтверджують право для проживанняв Україні. Відтепер вартість оформлення посвідки на тимчасове проживання в Україні становить 915 грн (попередня вартість- 891 грн) та, відповідно, оформлення посвідки на постійне місце проживання- 752 грн (попередня вартість- 728 грн).

Процедура оформлення біометричних паспортних документів залишилась без змін, проте варто зазначити, що на період карантинних заходів отримати паспорт громадянинаУкраїни у формі ID-картки – вперше, у разізакінченнятермінудії, втрати, при обміні паспорта «старого зразка» на ID-картку за бажанням або ж вклеїти фото до паспортної книжечки можна у будь-якомупідрозділіМіграційноїслужбиобластінезалежновідреєстраціїмісцяпроживання.

Для зручностіотримання цихпослуггромадяни можутьскористатисясервісом «Електронначерга», щодаєзмогузареєструватись онлайн та обрати зручний час та дату для відвідування підрозділу.

 

  • Щоробитимешканцямрегіону у разівідсутностімісць у черзі?

Відсутністьмісць в онлайн-сервісі на сайті не означаєвідсутностімісцьвзагалі. Сервіспобудовано таким чином, щоприблизно третина відвідувачівзаписується через онлайн-сервіс, третина через термінал у підрозділі (за наявності) та ще третина – цепоточначерга «сьогодні на сьогодні».

 

 

 

 

 

  • Як можна дізнатись чи паспортний документ вже виготовлений?

Дізнатись стан оформлення паспортного документа можна знову ж таки за допомогою електронного сервісу «Перевірка стану оформлення документів» або ж інтерактивного сервісу ДМС-Бот у популярних месенджерах ViberтаTelegram, які поінформують про кожен новий етап оформлення документу до моменту його прибуття до підрозділу та видачі.

 

  • Ми сьогодні згадали про електронні сервіси ДМС України. Не могли б Ви ще раз нагадати нашим мешканцям децісервісизнаходяться та як ними користуватись?

Сервісидоступні на офіційному веб-сайті ДМС України. Для користування ними достатньо зайти на сайт та обрати необхіднийсервіс. За допомогоюпростих та зрозумілихпокроковихпідказокознайомитися з інформацієющодоотриманняоднієїізпослуг. Усіелектроннісервіси є безоплатними та доступними у будь-який час.

Окрімцього, для зручностігромадян, у територіальнихпідрозділахМіграційноїслужби та у місцяхвільного доступу громадянрозміщеніінформаційнібуклети з QR-кодами, за допомогоюякихможнавласноруч за ліченіхвилинизаписатись до електронноїчерги на оформленнябіометричнихдокументів.

-По завершенні зустрічі хотілось би дізнатись куди мешканцямобластіможназвертатись у разівиникненняпитань, яківходять до компетенціїМіграційноїслужби?

Мешканціобластіможутьзвертатись на телефонну «гарячулінію» Управління за номером: (0382)65-03-06 та (093)273-85-10, де протягом робочого часу з понеділка по п’ятницю можна отримати фахову консультативну допомогу.

 

Назад до розділу

Контактна інформація

0 (3856) 3-01-68 derazhniarda@ukr.net icon

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

60,00%

10,00%

20,00%

10,00%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію