РРО в смартфоні

eye

138

Загальні новини

img

РРО в смартфоні

З 1 серпня 2020 року бізнес може використовувати програмні РРО замість традиційних касових апаратів. Отримати програмні РРО від ДПС можна

безкоштовно. Встановити їх можна на смартфон, планшет, комп'ютер чи інший пристрій, який має ОС Android та Windows і підключений до інтернету.

Жодна норма закону або Податкового кодексу не скасовує застосування традиційних РРО. Суб'єкт господарювання сам обирає, який реєстратор він буде використовувати: традиційний апаратний чи програмний.

Реєстрація програмного РРО здійснюється через електронний кабінет. Для переходу до застосування програмного РРО суб'єкту господарювання необхідно виконати такі дії.

Крок 1. Оберіть програмне забезпечення Встановіть (інсталювати) на пристрій програмний РРО (програмне забезпечення)є

  • 2. Отримайте кваліфікований електронний підпис (КЕП) для відповідальної особи, щоб підписувати (завіряти) фіскальний чек ПРРО. Зареєструйте касира на фіскальному сервері, відправивши Повідомлення про надання інформації щодо кваліфікованого сертифіката відкритого ключа (форми J1391801 / F1391801) через Єдине вікно подання електронної звітності або через M.E.Doc.

Крок 3. Зареєструйте господарську одиницю, де буде використовуватись ПРРО. Для

Крок 4. Зареєструйте касу(и) на фіскальному сервері. Подайте Заяву про реєстрацію програмного реєстратора розрахункових операцій за формою № 1-ПРРО (форми J1316602 / F1316602) Для кожного ПРРО подається окрема заява. .

Після чого фіскальний сервер ДПС присвоює йому фіскальний номер ПРРО, із внесенням даних до Реєстру ПРРО. Дата формування фіскального номера ПРРО і буде датою його реєстрації.

Після цього можна здійснювати розрахункові операції із застосуванням програмного РРО.

Деражнянська ДПІ

Назад до розділу

Контактна інформація

0 (3856) 3-01-68 derazhniarda@ukr.net icon

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

60,00%

10,00%

20,00%

10,00%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію