Підсумки акції «Готуємо дітей до школи»

eye

144

Новини

img

Підсумки акції «Готуємо дітей до школи»

Підводячи підсумки щорічної благодійної акції «Готуємо дітей до школи», Деражнянський районний центр соціальних служб висловлює щиру вдячність усім, хто допоміг дітям із сімей. в яких радість свята затьмарюють хвороби та нестатки, з обновками зустріти першовересень.

За сприяння благодійників подарунки до Свята Знань отримали 24 дитини: рюкзаки, канцприладдя, яскраві учнівські дрібнички, шкільні форми та спортивні костюми, теплий одяг та взуття. А ще: трошки дива та тепла.

Деражнянський районний центр соціальних служб висловлює щиру вдячність постійному благодійнику: магазину «Чайка», який передав центру 10 подарункових сертифікатів на суму 1000 грн.

Особливі слова вдячності хочу висловити Анастасії Кисіль, Ользі Король, Ларисі Звірок, Вікторії Данильчук, Вероніці Слободян, Дарині Слободян, Ірині Вапняр. Яскраві і модні ланч-бокси, пляшечки, щоденники, папки, підставочки – все те, про що тільки мріялося, тепер буде тішити дітлахів.

Прикро, що більшість наших земляків співучаствують у долях тих, хто потребує підтримки, лише жалісливими коментарями у соціальних мережах, а левову частку, на ділі, надають мешканці інших міст області. Велика подяка за працю Хмельницькому обласному центру соціальних служб, який щорічно традиційно збирає допомогу дітям Деражнянщини.

Хай не вичерпується Ваше милосердя і чуйне ставлення до людей, які потребують допомоги! Здоров’я і достатку Вашим родинам, успіхів і процвітання у вашій праці.

 

 

 

 

 

Назад до розділу

Контактна інформація

0 (3856) 3-01-68 derazhniarda@ukr.net icon

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

60,00%

10,00%

20,00%

10,00%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію