День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України

eye

97

Загальні новини

img

29 серпня ми відзначаємо День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої держави. Цю дату було обрано невипадково, оскільки 29-те серпня 2014 року – день, коли на Сході України загинула найбільша кількість українських військових.

До того ж, у цей час саме поспіли соняхи, але збирати їх було складно, адже в серпні 2014 року тривали запеклі бої за Іловайськ й там загинуло багато українських захисників. Тому сонях – символ скорботи за загиблими на Донбасі українськими воїнами…

Ми пам’ятаємо усіх Героїв, їхній подвиг, їх жертовність заради України. Сьогодні ми схиляємо голови, віддаючи глибоку шану героїзму та мужності наших воїнів, серед яких і наші земляки: Андріюк Євген, Воронюк Артем, Гейсун Ігор, Григор’єв Василь, Зубков Іван, Каракула Віталій, Ковальський Анатолій, Крап Іван, Малярчук Володимир, Мирчук Денис, Слісаренко Руслан, Соломчук Володимир, Солтис Юрій.

Дуже важливо, щоб кожен з нас на своєму місці робив усе, аби не зрадити пам'ять про захисників України. Вони віддали найцінніше – своє життя, щоб Україна стала кращою та сильнішою.

Пам’ятаємо про наших героїв-захисників.

Слава Україні!

Героям слава!

З повагою голова райдержадміністрації                                   Олександр ЩЕРБАНЬ

Назад до розділу

Контактна інформація

0 (3856) 3-01-68 derazhniarda@ukr.net icon

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

60,00%

10,00%

20,00%

10,00%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію