Шановна громадо Деражнянщини! Від щирого серця вітаю вас із визначними святами – Днем Незалежності України, Днем Державного Прапора!

eye

127

Загальні новини

img

Шановна громадо Деражнянщини! Від щирого серця вітаю вас із визначними святами – Днем Незалежності України, Днем Державного Прапора!

Наша країна – це земля зі славною багатовіковою історією, мудрими талановитими людьми, визнана на світовому рівні держава, центр усіх торговельних шляхів, мальовничий куточок Європи із багатими чорноземами. Уже 29 років вона незалежно іде своїм шляхом.

Підписання Акту про проголошення незалежності стало логічним завершенням багатовікової національно-визвольної боротьби українців за право самим господарювати на власній землі.

Ми сьогодні маємо усвідомити, що Українська держава успадкувала традиції державотворення від Київської Русі, від великих князівств Волинського та Литовського, від Козацької держави.

Сто років тому вдалося відновити державність. У часи Української революції 1917-1921 років українці відродили кордони, мову, символіку, створили боєздатне військо, отримали визнання світової спільноти. Лише зовнішня агресія та внутрішні протиріччя не дали можливості зберегти незалежність.

Україна у 20-му столітті кілька разів втрачала державність. Унаслідок російської окупації злочинні тоталітарні режими забрали мільйони життів українців у роки Голодомору, політичного терору, депортацій та війн. Та навіть таке фізичне і моральне винищення не зупинило українців у боротьбі за право мати власну незалежну і соборну державу.

На жаль, історія повторюється. Це право ми знову змушені відстоювати. При чому, і зовні, і з середини.

Незважаючи на жодні перепони, українці твердо йдуть обраним шляхом. Бо Україна в усі часи була європейською державою, і має посісти гідне місце у цивілізованому світі.

Зеленокоса, журавлина, джерельна Україна, оспівана в піснях і поезіях. Звідси ми – із землі, де одвічно сіється добро, де родить хліб і відлунює людська надія на завтрашній день. Надія на те, що Україна не тільки житиме, процвітатиме, а й сяятиме на весь світ.

Відродили державність, відновили незалежність, захистимо свободу!

Україна багата на талановитих людей. Їх розумом та працею творилася і твориться славна історія нашої Батьківщини. Тож глибока вдячність кожному, хто своїм розумом і працею розбудовує рідний край.

Нехай же досягнення кожного стануть надійними цеглинками в будівництві міцної держави, якою зможуть пишатися наші діти та онуки! Гордіться своїм краєм, шануйте його історію з добром у своїх серцях та справах.

Бажаю вам з нагоди свята незламності духу та непохитної віри, щоб і далі відстоювати суверенність нашої держави, примножувати її традиції та блага, як того вимагає совість і сумління.

Слава Україні!

З повагою

голова райдержадміністрації                                                Олександр ЩЕРБАНЬ

Назад до розділу

Контактна інформація

0 (3856) 3-01-68 derazhniarda@ukr.net icon

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

60,00%

10,00%

20,00%

10,00%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію