Олександр Щербань привітав працівників ветеринарної медицини

eye

144

Загальні новини

img

9 серпня в Україні відзначатимуть своє професійне свято працівники ветеринарної медицини. З цієї нагоди голова райдержадміністрації Олександр Щербань та заступник голови Людмила Давидович привітали колектив Деражнянського районного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області та вручили грамоти за сумлінну, плідну працю, високий професіоналізм, досягнення вагомих результатів у роботі та з нагоди відзначення професійного свята.

«У ваших руках – складна і відповідальна справа, яка вимагає щоденного та сумлінного її виконання. Ви, як ніхто інший, знаєте, що саме у вашій роботі ціна помилок занадто висока, адже саме ви охороняєте територію нашого краю від занесення збудників інфекційних хвороб тварин, проводите профілактику, ведете нагляд за якістю та безпекою продукції тваринного і рослинного походження.

Ваша професія вимагає любові до тварин, швидкого прийняття рішень у нестандартних ситуаціях, сміливості, фізичної сили й витривалості, емоційної стійкості й особистої відповідальності.

Бажаю Вам, вашим рідним і близьким міцного здоров’я, щастя, прихильності долі, миру і процвітання, успіхів у здійсненні намічених планів!», - привітав присутніх Олександр Щербань.

Назад до розділу

Контактна інформація

0 (3856) 3-01-68 derazhniarda@ukr.net icon

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

60,00%

10,00%

20,00%

10,00%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію