Акція «Протидія торгівлі людьми»

eye

147

Загальні новини

img

Щорічно 30 липня Деражнянським районним центром соціальних служб з нагоди відзначення Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми (World Day against Trafficking in Persons) проводиться акція «Протидія торгівлі людьми.

Мета акції: підвищення поінформованості мешканців району стосовно існуючих в суспільстві ризиків потрапляння в рабство, висвітлення проблеми трафікінгу, поширення інформації щодо взаємодії урядових та неурядових організацій у наданні допомоги постраждалим від торгівлі людьми.

Адже, торгівля людьми є особливо небезпечним злочином, який є грубим порушенням прав людини і визнаний серйозним злочином на міжнародному рівні. Масштаби цього виду злочинної діяльності набули таких вражаючих розмірів, що за оцінками експертів торгівля людьми за своїми наслідками стоїть на третьому місці після нелегальної торгівлі зброєю та наркотиками та є другим за прибутковістю вид злочинної діяльності.

За участі заступника голови Деражнянської райдержадміністрації, Людмили Давидович, в рамках акції проведено засідання круглого столу «Взаємодія суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми»., в якому взяли участь представники відповідальних структурних підрозділів, установ та закладів.

Проведено роз’яснювальну роботу та розповсюджено інформаційні буклети серед деражнянців на вулицях міста.

Особливу увагу приділено консультуванню членів сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, пов’язаних із проблемою вимушеної трудової міграції, безробіття, безпритульності та домашнього насильства.

Назад до розділу

Контактна інформація

0 (3856) 3-01-68 derazhniarda@ukr.net icon

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

60,00%

10,00%

20,00%

10,00%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію