Засідання комісії по легалізації

eye

129

Загальні новини

img


Сьогодні, відбулося чергове засідання робочої групи з питань легалізації та виплати заробітної плати, яке провів голова райдержадміністрації Олександр Щербань.

На засідання були запрошені суб’єкти господарювання у яких, за даними фіскальної служби сума середньої заробітної плати найманих працівників за травень 2020 року менша за мінімальну. Також ряд присутніх суб’єктів господарювання пояснили причини, через які потрапили в перелік “зона ризику”, озвучили свої проблемні питання, з якими вони стикаються у процесі діяльності.

Проведено інформування керівників про найбільш ефективні способи дотримання законодавства, про працю, особливо в частині підвищення рівня оплати праці, дотримання норм мінімальної заробітної плати, недопущення вирівнювання заробітних плат некваліфікованих і високопрофесійних працівників, скорочення працівників та переведення їх на неповний робочий час. Акцентовано увагу на те, що за порушення законодавства про оплату праці роботодавець несе відповідальність відповідно КЗпП України.

Головною метою проведення таких зустрічей з суб’єктами господарювання є налагодження конструктивного діалогу і тісної співпраці підприємців та влади району.

Назад до розділу

Контактна інформація

0 (3856) 3-01-68 derazhniarda@ukr.net icon

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

60,00%

10,00%

20,00%

10,00%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію