Засідання спостережної комісії

eye

193

Загальні новини

img

Засідання спостережної комісії

 

12 червня 2020 року під головуванням заступниці голови Деражнянської райдержадміністрації Людмили Давидович відбулося засідання спостережної комісії Деражнянської райдержадміністрації.

На засідання було запрошено начальницю управління соціального захисту населення райдержадміністрації Тетяну Кравченко, головну спеціалістку служби у справах дітей райдержадміністрації Анжеліку Собко, начальницю відділу соціальної роботи Деражнянського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Оксану Кирильчук; інспектора ювенальної превенції Деражнянського відділенні превенції Дениса Кондратюка, начальника Деражнянського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» Олександра Лузума. Були присутні члени комісії: представники державних та недержавних установ і організацій, громадськості.

Секретарка комісії Галина Березюк ознайомила членів комісії із розпорядженням голови Деражнянської райдержадміністрації від 09.06.2020 р. № 134/2020-р «Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 04.05.2018 № 305/2018-р», відповідно якого, у зв’язку із кадровими змінами, внесено зміни у склад комісії.

Інспектор ювенальної превенції Деражнянського відділення Летичівського відділу Головного управління Національної поліції України у Хмельницькій області Денис Кондратюк проінформував про роботу ювенальної превенції з неповнолітніми, які перебувають у конфлікті із законом.

Члени комісії проаналізували стан виконання постанов комісії, прийнятих у травня місяці поточного року.

Розглянуто питання організації здійснення громадського контролю за дотриманням прав, основних свобод і законних інтересів, 3 осіб, звільнених від відбування покарань протягом травня 2020 року, їх поведінкою, з метою виправлення та ресоціалізації.

Прийнято план роботи комісії на ІІІ квартал 2020 року.

За результатами розгляду питань, які стояли на порядку денному, прийнято відповідні постанови.

Назад до розділу

Контактна інформація

0 (3856) 3-01-68 derazhniarda@ukr.net icon

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

60,00%

10,00%

20,00%

10,00%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію