День захисту дітей

eye

220

Загальні новини

img

1 червня, в Міжнародний день захисту дітей Олександр Щербань - голова Деражнянської районної державної адміністрації та Людмила Давидович - заступник голови адміністрації відвідали три прийомних сім’ї, які виховують шестеро дітей та проживають в м.Деражня, с.Копачівка та смт.Лозове. Метою цього заходу було привітати дітей та їх прийомних батьків з сьогоднішнім святом. Олександр Щербань під час вітань звернувся зі словами щирої вдячності до прийомних батьків та наголосив на важливості виконуваної ними справи. «Не кожна людина насмілиться покласти на себе таку велику відповідальність, взяти на виховання дитину-сироту чи дитину, позбавлену батьківського піклування, зігріти теплом і батьківською любов’ю зранені дитячі серця», -зауважив голова адміністрації. Крім того, керівництво адміністрації цікавили можливі проблеми цих сімей, а також їхні потреби, побажання чи скарги. З нагоди свята Олександр Щербань вручив прийомним сім’ям подарунки.

Також керівники адміністрації з вітальним візитом побували в Деражнянському інклюзивно-ресурсному центрі, в якому займаються 180 дітей з особливими освітніми потребами.

Любі діти, шановні дорослі! Від імені Деражнянської районної державної адміністрації щиро вітаємо Вас зі святом. Бажаємо міцного здоров’я, щастя, добра і сімейного затишку. Нехай діти завжди будуть радісними та щасливими. Нехай їхні очі завжди сяють, а добрі мамині руки зігрівають теплом. А дорослим зичимо терпіння, доброти і ніжності. Не забувайте, що саме Ви можете зробити життя маленьких мешканців щасливішим і безпечнішим.

Назад до розділу

Контактна інформація

0 (3856) 3-01-68 derazhniarda@ukr.net icon

Опитування

Яку інформацію Ви найчастіше шукаєте на Smart-порталі?

60,00%

10,00%

20,00%

10,00%

Триває до 31/12/2020

Останні новини з категорії:

ic

Як бути в курсі останніх новин?

Підпишіться на email розсилку, щоб отримувати найоперативнішу інформацію