Вівторок, 19.03.2019, 23:35
Головна



| RSS
УкраїнськаРосійськаАнглійська Німецька

Каталог новин
Новини РДА
Агропромисловий комплекс
Відділ економіки інформує
Фізкультура і спорт
Відділ з питань ЦЗ населення, ЖКГ та будівництва
Деражнянський районний сектор ГУДСНС України в Хмельницькій області
Відділ культури, національностей та релігій
Запобігання корупції
Оголошення РДА
Інформація про район
Управління соціального захисту населення Деражнянської районної державної адміністрації
Деражнянське відділення Красилівської ОДПІ ГУ ДФС у Хмельницькій області
Громадська рада
Деражнянщина туристична
Летичівське об’єднане управління Пенсійного фонду України
Паспорти бюджетних програм
Архівний відділ райдержадміністрації
Центр пробації
Обговорення
Служба у справах дітей Деражнянської РДА
Деражнянська ЦРЛ та ЦПМСД
Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді
Відділ містобудування, архітектури та будівництва

Інші новини
Вакантні посади

Вакантні посади

Вакантні посади категорій Б,В

(детальніше)

Пошук на сайті
Календар
«  Березень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Законодавство

Головна » 2019 » Березень » 12 » Завершився восьмий Чемпіонат Деражнянського району з футзалу сезону 2018 -2019 років!
Підпишіться на стрічку наших новин RSS та будьте в курсі всіх останіх подій !
11:59
Завершився восьмий Чемпіонат Деражнянського району з футзалу сезону 2018 -2019 років!



Завершився восьмий Чемпіонат Деражнянського району з футзалу сезону 2018 -2019 років!


В період з 3 листопада 2018 року по 24 лютого 2019 року в спортивному залі Деражнянської ЗОШ №3 проведено Чемпіонат Деражнянського району з футзалу серед команд колективів фізкультури, міських, селищних та сільських спортивних клубів. В Чемпіонаті прийняло участь 24 команди :
«ОЛІМП» (м.Деражня),
«Модерн» (м.Деражня),
«Вовки» (смт.Вовковинці)
«Фортуна»(с.Зяньківці),
«ДЮСШ-обрій » (с.Голосків),
«ЛМД- СОКІЛ» (м.Деражня), «Скорпіон(с.Згарок-Нижнє)
«Модерн-2» (м.Деражня),
«FIRE»(м.Деражня),
«ЛМД-Завод» (м.Деражня),
«ЛМД-Свобода» (м.Деражня),
«Верест» (с.Шпичинці),
«ЛМД» (м.Деражня),
«НОВОСІЛКА» (с.Новосілка),
«Інтер-WOLF» (смт.Вовковинці)
«Колос» (с.Яблунівка),
«Штурм» (с.Маниківці),
«БОЖИКІВЦІ» (с.Божиківці),
«ОЛІМП-ДЮСШ» (м.Деражня) «Центр» (смт.Вовковинці),
«Легіон» (с.Пилипи),
«Буцніва»(с.Буцніва) ,
«Олімпік» (с.Радівці),
«Валімарк» (с.Підлісне),
Спортивний захід проходив в два етапи. В Першому етапі команди згідно жеребу були поділені на чотири групи по шість команд. Даний етап був відбірковий та визначав майстерність команд, які змагались між собою за вихід у сильнішу лігу.
За результатами виступів в першому етапі сформовані:
- Вища ліга (до якої увійшли команди, які зайняли в групах 1 та 2 місце в першому етапі):
«ОЛІМП» (м.Деражня), «ДЮСШ-обрій » (с.Голосків),
«Модерн» (м.Деражня), «ЛМД- СОКІЛ» (м.Деражня),
«Вовки» (смт.Вовковинці) «Скорпіон» (с.Згарок-Нижнє)
«Фортуна» (с.Зяньківці), «Модерн-2» (м.Деражня),
- Перша ліга (до якої увійшли команди, які зайняли в групах 3 та 4 місце в першому етапі):
«FIRE»(м.Деражня), «ЛМД» (м.Деражня),
«ЛМД-Завод» (м.Деражня), «НОВОСІЛКА» (с.Новосілка),
«ЛМД-Свобода» (м.Деражня), «Інтер-WOLF» (смт.Вовковинці)
«Верест» (с.Шпичинці), «Колос» (с.Яблунівка),
- Друга ліга (до якої увійшли команди, які зайняли в групах 5 та 6 місце в першому етапі):
«Штурм» (с.Маниківці), «Буцніва»(с.Буцніва) ,
«БОЖИКІВЦІ» (с.Божиківці), «Центр» (смт.Вовковинці),
«ОЛІМП-ДЮСШ» (м.Деражня), «Олімпік» (с.Радівці),
«Легіон» (с.Пилипи), «Валімарк» (с.Підлісне).

Другий етап пройшов у більш напруженій боротьбі, адже команди були за класом та майстерністю практично рівні. На даному етапі перемогу здобували команди, які були фізично витриваліші та володіли «стійкішим» характером.
В запеклій боротьбі звання Чемпіона Деражнянського району з футзалу серед команд Вищої ліги виборола футбольна команда «ОЛІМП» (м.Деражня). Склад команди : Олег Біляк, Юрій Гайновський, Дмитро Романов, Ігор Золотар, Віталій Івановський, Руслан Гуліватий, В’ячеслав Берлінський, Олександр Молнар, В’ячеслав Ярош, Сергій Підпанюк, Андрій Наконечний, Євген Чеберяк.
Друге місце Вищої ліги посіла футбольна команда «Модерн» (м.Деражня). Склад команди: Юрій Цубера, Блажко Микола, Артем Барсегян, Денис Шурміль, Ігор Вандюк, Михайло Тихий, Андрій Івахов, Віталій Бернард, Руслан Сливко, Роман Пасічник.
Третє місце Вищої ліги посіла футбольна команда «Вовки» (смт. Вовковинці). Склад команди: Дмитро Скібінський, Василь Кобелецький, Олександр Сидишин, Валерій Косецький, Микола Косецький, Сергій Качалко, Вадим Кошелюк, Руслан Кошелюк, Віталій Костюк, Валерій Морозовський, Сергій Момот, Юрій Момот, Владислав Янковський.
Звання Чемпіона Деражнянського району з футзалу серед команд Першої ліги отримала футбольна команда «FIRE» (м.Деражня). Склад команди: Андрій Головатюк, Олександр Козирський, Олександр Шістка, Богдан Лонський, Максим Гонтар, Руслан Пелехатий, Олександр Дацюк, Вадим Ремішевський, Євген Коваль, Андрій Віхтюк.
Друге місце Першої ліги Чемпіонату з футзалу виборола футбольна команда «ЛМД-Завод» (м.Деражня). Склад команди: Святослав Фрединський, Руслан Завальніцький, Анатолій Панасюк, Віталій Шелест, Ігор Голяк, Валерій Закержевський, Андрій Думанський, Дмитро Поцілуйко, Володимир Падневич.
Третє місце в Першій лігі посіла футбольна команда «ЛМД-Свобода» (м.Деражня). Склад команди: Руслан Халнєпєсов, Вадим Дащенко, Анатолій Багрій, Юрій Михайлов, Ігор Галушко, Олександр Михайлов, Ярослав Яцьків, Олексій Ковальчук, Олег Андріюк.
Чемпіоном Деражнянського району з футзалу серед команд Другої ліги стала футбольна команда «Штурм» (с.Маниківці). Склад команди: Сергій Кучинський, Сергій Буртовий, Михайло Юрчак, Богдан Бись, Андрій Крищуцький, Олексій Ковальчук, Євген Цмикал, Андрій Чумак.
Друге місце Другої ліги Чемпіонату з футзалу виборола футбольна команда «Божиківці» (с.Божиківці). Склад команди: Михайло Дмитришин, Олександр Дмитришин, Сергій Маць, Ерік Кіут, Артем Янковський, Михайло Куліш, Сергій Постернак.
Третє місце Другої ліги Чемпіонату з футзалу виборола футбольна команда «Олімп-ДЮСШ» (м.Деражня). Склад команди: Дмитро Ринда, Павло Біляк, В’ячеслав Нич, Денис Шевчук, Віталій Гордєєв, Богдан Сидорчук, Юрій Ткач, Артем Кащак, Денис Кондратюк, Владислав Сідлецький.
2 березня 2019 року в актовому залі Деражнянської ЗОШ №3 проведено нагородження переможців та призерів трьох ліг Деражнянського району з футзалу сезону 2018 – 2019 років. Привітати переможців завітав голова районної ради Сідлецький Віталій Михайлович, міський голова Ковпак Андрій Миколайович, завідувач сектору молоді, спорту та туризму Падневич Володимир Юрійович, голова районної організації ВФСТ «Колос» Мазур Олександр Антонович, які вручили переможцям та призерам кубки, медалі та грамоти відповідних ступенів.





























































































Категорія: Новини РДА | Переглядів: 34
>

Основне меню сайта РДА

Пошта
Логін:
Пароль:

(це що)

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Наша кнопка


Якщо наш сайт, корисний для Вас, то можете розмістити наш банер у себе на сайті

Кнопка - Деражнянська РДА


Вверх CY-PR.com Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru Карта сайту
Деражянська РДА© 2019 Зробити безкоштовний сайт з uCoz