(детальніше)

Пошук на сайті
Календар
Законодавство

Головна » 2018 » Жовтень » 23 » Завершився Чемпіонат Деражнянського району з футболу 2018 року !
Підпишіться на стрічку наших новин RSS та будьте в курсі всіх останіх подій !
14:57
Завершився Чемпіонат Деражнянського району з футболу 2018 року !

Завершився Чемпіонат
Деражнянського району з футболу 2018 року !

В період з 28 квітня по 22 липня 2018 року на території Деражнянського району проведено перше коло Чемпіонату району з футболу серед команд колективів фізкультури, міських, селищних та сільських спортивних клубів. Цьогоріч в чемпіонаті стартувало 12 футбольних команд:
“ОЛІМП-ДЮСШ-2” (м.Деражня).
15 вересня 2018 року стартувало друге коло Чемпіонату з футболу. За підсумками першого кола, шість сильніших команд, що набрали більшу кількість очок зайняли місце в турнірній таблиці Вищої ліги:
ФК"КРАЯНИ"(с.Маниківці), ФК"ОЛІМП"-ДЮСШ (м.Деражня), ФК"МОДЕРН"(м.Деражня), ФК"ВОВКИ"(смт.Вовковинці), "ХЛІБОДАР" (с.Яськівці), ФК"ЛІГА МОЛОДІ"(м.Деражня),
Інша половина зайняла місце в турнірній таблиці Першої ліги:
ФК"БОЖИКІВЦІ" (с.Божиківці), "ЛІГА МОЛОДІ-2" (м.Деражня), "ЛІДЕР" (смт.Лозове), "ЛІГА МОЛОДІ-Свобода" (м.Деражня), ІНТЕР-WOLF (смт.Вовковинці), “ОЛІМП-ДЮСШ-2” (м.Деражня).
В Чемпіонаті Деражнянського району з футболу серед команд Вищої ліги, переможцем стала футбольна команда «КРАЯНИ» (с. Маниківці) з результатом 37 очок, друге місце виборола команда «ОЛІМП-ДЮСШ» (м.Деражня), набравши 31 очко. Команда «Модерн» (м.Деражня), також набрала 31 очко, проте поступилась в особистих матчах «Олімпу» і посіла третє місце.
Серед команд Першої ліги Чемпіонату Деражнянського району з футболу переможцем стала футбольна команда «Божиківці» (с. Божиківці) з результатом 27 очок, друге місце виборола команда «Ліга Молоді -2» (м.Деражня), набравши 17 очок, а третє місце посіла команда «Лідер» (смт.Лозове), яка набрала 14 очок.
Сектор молоді, спорту та туризму районної державної адміністрації, районна організація «Колос», районний осередок «Федерація футболу України» вітають учасників та переможців із завершенням чемпіонату, бажаємо в подальшому активно та систематично приймати участь в спортивно-масових заходах району!

Категорія: Фізкультура і спорт | Переглядів: 21