Воскресенье, 21.01.2018, 16:35
Головна| RSS
УкраїнськаРосійськаАнглійська Німецька

Каталог новин
Новини РДА
Агропромисловий комплекс
Відділ економіки інформує
Фізкультура і спорт
Відділ з питань ЦЗ населення, ЖКГ та будівництва
Деражнянський районний сектор ГУДСНС України в Хмельницькій області
Відділ культури, національностей та релігій
Запобігання корупції
Оголошення РДА
Інформація про район
Управління соціального захисту населення Деражнянської районної державної адміністрації
Громадська рада
Летичівське об’єднане управління Пенсійного фонду України
Архівний відділ райдержадміністрації
Обговорення
Служба у справах дітей Деражнянської РДА
Деражнянська ЦРЛ та ЦПМСД
Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді
Сектор містобудування та архітектури

Головна » 2016 » Ноябрь » 14 » Засідання районної комісії з надання грошової компенсації членам сімей загиблих військовослужбовців та осіб з інвалідністю
Підпишіться на стрічку наших новин RSS та будьте в курсі всіх останіх подій !
11:42
Засідання районної комісії з надання грошової компенсації членам сімей загиблих військовослужбовців та осіб з інвалідністю11 листопада 2016 року, пад головуванням голови районної державної адміністрації Олега Веселовського

На порядок денний комісії виносилось ряд питань:1. Надання права на виплату грошової компенсації матері військовослужбовця - Соломчук Олені Олександрівні.

2. Надання права на виплату грошової компенсації батькові військовослужбовця – Каракулі Олександру Вікторовичу.

3. Надання права на виплату грошової компенсації матері військовослужбовця – Андріюк Олені Олександрівні

4. Надання права на виплату грошової компенсації сімї загиблого військовослужбовця – Григор”євій Ірині Вікторівні.

Відповідно до «Порядку виплати грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення членам сімей загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь а антитерористичній операції, а також інвалідам І-ІІ групи з числа військовослужбовців, які брали участь у зазначеній операції, та потребують поліпшення житлових умов» згідно з Постановою КМУ №719 від 19.10.2016 року визначено перелік осіб, які мають право на компенсацію. Сім’я Соломчук відноситься до категорії осіб – ІІІ – це батьки загиблого військовослужбовця. За даними квартирної справи є всі необхідні документи, визначені даною Постановою. Особи, що мають право на компенсацію проживають разом. Грошова компенсація нараховується на 2 х осіб - Соломчук Олена Олександрівна – мати загиблого військовослужбовця, Соломчук Володимир Володимирович – батько загиблого військовослужбовця. 11 членів комісії проголосували одноголосно за те, щоб надати право на виплату грошової компенсації батькам військовослужбовця - Соломчук Олені Олександрівні, у розмірі 548 744 грн.

Відповідно до вищезазначеної постанови під перелік підпадає сім'я Каракули, що відноситься до категорії осіб – ІІІ – це батьки загиблого військовослужбовця. Члени комісії одноголосно прийняли рішення про надання права на отримання грошової компенсації батькові військовослужбовця – Каракулі Олександру Вікторовичу, у розмірі 548 744 грн.

За Постановою КМУ №719 від 19.10.2016, сім'я Андріюк також відноситься до категорії осіб – ІІІ – це батьки загиблого військовослужбовця. Члени комісії прийняли рішення про надання грошової компенсації матері військовослужбовця – Андріюк Олені Олександрівні, у розмірі 428 936 грн.

Згідно постанови Кабінету Міністрів України № 719 від 19.10.2016 року до управління соціального захисту населеення райдержадміністрації звернулась громадянка Григор'єва Ірина Вікторівна - дружина загиблого військовослужбовця Григорьєва Василя. Проте, за словами заступника міського голови Андрія Івахова, який зазначив, що відповідно чинному законодавству заявниця права на перебування на квартирному обліку станом на 10.11.2016 року немає, так як розмір житлової площі не перевищує встановлений норматив. Виходячи з цього заявниця підлягає зі знаття з квартирного обліку з адреси, за якою вона поставлена на квартирну

чергу (м.Деражня, вул. Горького, 59). Тому члени комісії прийняли рішення про відмову у наданні компенсації заявниці у зв’язку з наведеними обставинами.

Попередньо кожна сім'я з вище перерахованих подала заяву до управління соціального захисту населення райдержадміністрації, з пакетом відповідних документів зазначеним у постанові КМУ від 19.10.2016 року № 719. Після обробки заяв було проведено обстеження умов проживання заявників.
Категорія: Новини РДА | Переглядів: 390 | Додав: andr
>
Читайте також останні новини сайту:

_

Голова

Деражнянської районної

державної адміністрації

_____

Основне меню сайта РДА
Пошта
Логін:
Пароль:

(це що)

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Наша кнопка


Якщо наш сайт, корисний для Вас, то можете розмістити наш банер у себе на сайті

Кнопка - Деражнянська РДА


Вверх CY-PR.com Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru Карта сайту
Деражянська РДА© 2018 Зробити безкоштовний сайт з uCoz