Вівторок, 19.03.2019, 23:38
Головна| RSS
УкраїнськаРосійськаАнглійська Німецька

Каталог новин
Новини РДА
Агропромисловий комплекс
Відділ економіки інформує
Фізкультура і спорт
Відділ з питань ЦЗ населення, ЖКГ та будівництва
Деражнянський районний сектор ГУДСНС України в Хмельницькій області
Відділ культури, національностей та релігій
Запобігання корупції
Оголошення РДА
Інформація про район
Управління соціального захисту населення Деражнянської районної державної адміністрації
Деражнянське відділення Красилівської ОДПІ ГУ ДФС у Хмельницькій області
Громадська рада
Деражнянщина туристична
Летичівське об’єднане управління Пенсійного фонду України
Паспорти бюджетних програм
Архівний відділ райдержадміністрації
Центр пробації
Обговорення
Служба у справах дітей Деражнянської РДА
Деражнянська ЦРЛ та ЦПМСД
Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді
Відділ містобудування, архітектури та будівництва

Інші новини
Вакантні посади

Вакантні посади

Вакантні посади категорій Б,В

(детальніше)

Пошук на сайті
Календар
«  Березень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Законодавство

Головна » 2019 » Березень » 15 » Засідання ради регіонального розвитку Деражнянського району
Підпишіться на стрічку наших новин RSS та будьте в курсі всіх останіх подій !
15:20
Засідання ради регіонального розвитку Деражнянського районуЗасідання ради регіонального розвитку Деражнянського району


Більше трьох сотень представників органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, представників агробізнесу, колективів підприємств, установ, організацій та громадськості району зібрались 13 березня, на засідання Ради регіонального розвитку Деражнянського району. Вів засідання – голова районної державної адміністрації Андрій Зелінський.
Як відомо, 12 листопада 2018 року, Президент України Петро Порошенко провів сьоме засідання Ради регіонального розвитку, де озвучив головне завдання – сформувати перспективні плани розвитку регіонів.
«Ставлю регіональній владі завдання розробити плани перспективного розвитку територій на 2019-2021 роки, обговорити їх із суспільством і громадами, і прийняти їх на рівні громад. Кожна територія повинна визначити свої переваги і пріоритети, на основі яких на ваших дорожніх картах і з’являться першочергові об’єкти, які і будуть маркерами розвитку», - наголосив Петро Порошенко.
За результатами засідання згаданого вище консультативно-дорадчого органу при Президентові України та доручень голови Хмельницької обласної державної адміністрації у грудні відбулось перше засідання районної ради регіонального розвитку, під час якого підведено підсумки основних показників розвитку і досягнень нашого районуза 2015 – 2018 роки та попередньо окреслювались перспективи розвитку Деражнянщини на 2019 – 2021 роки.
З метою сприяння налагодженню ефективної взаємодії виконавчої влади з органами місцевого самоврядування щодо удосконалення державного будівництва, напрацювання новітніх підходів у сфері розвитку, вироблення узгодженої позиції щодо соціально-економічного та гуманітарного розвитку району створено Раду регіонального розвитку Деражнянського району та затверджено її склад.
Розпочалось засідання зі спільного виконання національного Гімну України усіма учасниками ради за участі хору районного будинку культури на чолі із заслуженим працівником культури України Миколою Смагителем.
Почесне право відкрити засідання Ради регіонального розвитку Деражнянського району та задати діловий тон в роботу засідання було надано голові Хмельницької обласної державної адміністрації Вадиму Лозовому.
«Держава в 2014 році обрала для себе шлях Євроінтеграції. У 2013 році цей шлях розпочали студенти та люди, які не були згідні із владою, яка їх обманює, яких не влаштовувала влада, яка нічого не робить для розвитку держави і вони висловили тоді свою точку зору та непокоору. 2014 рік, країна входить в важкі часи- війна на Сході, економічне блокування зі сторони Російської Федерації зазнали втрат, наше виробництво не готове, співпраці із Європою ще нема, але є бажання жити в цивілізованій нормальній демократичні Європейські країни. Ми з Вами розпочали нову сторінку нашої з вами історії, саме ми - український народ обрав свій шлях, шлях до Євроінтеграції, який прописаний у Конституції України. Наш шлях-це Євроінтеграція, наш шлях – це НАТО.
Чому нам потрібно НАТО? Згадайте 2014 рік, в якому стані перебувала наша армія, кожен з Вас, я впевнений, долучився як волонтер, багато хто відправив своїх близьких та рідних на фронт, але завдяки вашій підтримці волонтерів завдяки підтримці Президента України, ми сьогодні маємо військо, яке входить у десятку найкращих військ Європи. Ми сьогодні з вами створили той щит обороноздатності, який дозволяє перейти до наступного кроку до кроку економічного розвитку. Як зазначає Президент України Петро Порошенко головним ворогом нашого народу є не російський народ, а саме Путін, який розв'язав війну, але не просто так, а за енергоносії нафти та газу поклади яких є на Сході України.
Другою бідою на Україні є бідність. Основною задачею Президента є боротьба із бідністю, є чіткий план економічного розвитку, який Президент ставить перед кожним головою облдержадміністрації та райдержадміінстрації. Бюджет Деражнянського району на 2019 рік складає 156 млн.грн, який в рази більший у порівнянні із попередніми роками.
Сьогодні країною іде масштабна децентралізація, де є громади, які можуть показати приклад як люди отримали на місцях не тільки владу, а це якраз люди які знають і розуміють що потрібно місту, що потрібно території на якій вони працюють, але й кошти із різних джерел фінансування, які вони мають можливість вкласти в об’єкти які цього потребують найбільше. Надзвичайно важливим є питання наповнення бюджету та направити кошти максимально ефективно та правильно на створення нових підприємств, які дадуть робочі місця. Тому рада регіонального розвитку долучає кожного із нас до цього процесу, а саме влада на місцях має визначити найбільш необхідні для будування та реконструкції об’єкти. Сьогодні впроваджується в дію багато реформ, це в тому числі і медична реформа, у які впроваджується в дію телемедицина.
Тому наша мета це не тільки сильна армія а й сильний тил, сильна економіка. Рада регіонального розвитку має спланувати розвиток території на наступні три роки, це досить короткий термін за який ми зможемо зрозуміти виконали ми план чи ні, а якщо не виконали то попрацювати над помилками.
У 2018 році на Деражянський район було направлено 11 млн.грн.
На 2019 рік із обласного бюджету виділено 11 834 000 грн, із фонду регіонального розвитку – 900000, інша субвенція обласного бюджету -3490000 грн.» - зазначив голова Хмельницької обласної державної адміністрації Вадим Лозовий.
Вадим Миколайович, закликав районну владу та керівників органів місцевого самоврядування до розроблення та написання проектів для регіонального розвитку району з метою найбільш ефективного фінансування із обласного фонду та фонду регіонального розвитку.
Далі, до привітань учасників зібрання і введення засідання ради приступив голова районної державної адміністрації Андрій Зелінський, - «рада, яка сьогодні відбудеться — повинна підвести підсумки. За певний відрізок часу було напрацьовано частину планів, проектів та пропозицій, які і буде представлено сьогодні. Аби кожен бачив, хто, що і коли отримає: дороги, освітлення, капітальні ремонти приміщень лікарняних, світніх та культурних закладів, будівництво нових спортивних та освітніх закладів та інші плани на майбутнє. Я бажаю усім нам успішного та плідного засідання, адже район потужний та має міцних керівників», - зазначив Андрій Леонідович.
Районна державна адміністрація в межах своїх повноважень здійснює виконавчу владу на території району, а також реалізує повноваження, делеговані їй районною радою, у різних сферах та галузях діяльності. Враховуючи широкий спектр означених повноважень та розуміючи високий рівень відповідальності за ефективність їх реалізації в районі послідовно здійснюються заходи, спрямовані на організацію забезпечення дієвої і результативної співпраці (у межах компетенції) з районною, селищними та сільськими радами, територіальними підрозділами міністерств і відомств України, суб’єктами господарської діяльності, які беруть безпосередню участь у процесах практичного втілення в життя вимог сьогодення на засадах відповідальності перед людиною і державою за свою діяльність, верховенства права, законності, пріоритетності прав людини, гласності, поєднання державних і місцевих інтересів.
«Сьогодні Україна переживає нелегкі часи - боротьбу за єдність та цілісність наших кордонів, відверту агресію ворога в Азовському морі. Та завдяки мужнім воїнам, котрі боронять рідну землю від ворога ми маємо можливість будувати спортивні майданчики, водогони, каналізаційні мережі, дороги, визначати і втілювати в життя перспективи розвитку територіальної громади, що має ім’я –Деражнянщина. Тому, саме зараз ми перейдемо до розгляду пріоритетних завданнях розвитку району, продовженню реформ започаткованих Президентом України Петром Порошенком та Урядом країни в різних галузях життєдіяльності», - зазначив голова адміністрації.
Тож, доповідачі ради регіонального розвитку презентували інформаційний матеріал, підкріплений фото і графічними даними підсумків основних досягнень Деражнянщини та перспективи її розвитку на майбутні три роки. До слова було запрошено:
-Онофрійчука Володимира Івановича – головного лікаря Деражнянської ЦРЛ, який презентував проекти у галузі вторинної ланки медицини.
- Затворніцького Михайла Григоровича – головного лікаря КП «ЦПМСД». який презентував проекти у галузі медицини первинної ланки.
та Юзву Максима Олексійовича – начальника відділу архітектури та містобудування, яким було представлено проекти районного значення, які планується освоїти за 3 роки, а це: капітальний ремонт будівель районного будинку культури та будинку творчості, будівництво будинку сімейного типу у селі Копачівка та дошкільного навчального закладу у селі Новосілка, завершення будівництва спортивного майданчика на базі ЗОШ №1 ну і звичайно ремонт доріг.
А, далі історіями успіху територій міської ради та об’єднаної територіальної громади під час засідання Ради регіонального розвитку ділились міський голова Андрій Ковпак та селищний голова Юрій Загорулько.
На завершення засідання голова районної адміністрації Андрій Зелінський зазначив,- «можливо за один рік не вдасться зробити всього запланованого, проте ми в найближчому майбутньому зможемо оцінити результат зробленого і наші діти будуть пишатись своїм рідним краєм.
Всі наші плани – реальні, варто тільки поставити їх за мету.
Вже сьогодні, ми можемо спостерігати будівництво соціально-важливих об’єктів на теренах нашого району і це досить приємно, що влада країни переймається питаннями місцевого рівня і підтримує в першу чергу питання, що стосуються здоров’я нації та розвитку молодого покоління».


Категорія: Новини РДА | Переглядів: 59
>

Основне меню сайта РДА

Пошта
Логін:
Пароль:

(це що)

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Наша кнопка


Якщо наш сайт, корисний для Вас, то можете розмістити наш банер у себе на сайті

Кнопка - Деражнянська РДА


Вверх CY-PR.com Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru Карта сайту
Деражянська РДА© 2019 Зробити безкоштовний сайт з uCoz