Служба у справах дітей Деражнянської РДА
Деражнянська ЦРЛ та ЦПМСД
Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді
Сектор містобудування та архітектури

Головна » 2017 » Август » 29 » «Вовки» смт. Вовковинці володарі Кубка Деражнянського району з футболу
Підпишіться на стрічку наших новин RSS та будьте в курсі всіх останіх подій !
16:15
«Вовки» смт. Вовковинці володарі Кубка Деражнянського району з футболу

"ВОВКИ" (смт.Вовковинці)       - "ЗАГІНЦІ"(с.Загінці)
"МОДЕРН" (м.Деражня)             - "ЛЕГІОН"(с.Волоське).
"ЛІГА МОЛОДІ"(м.Деражня)    - "СІГНЕТ" (с.Яблунівка)
"ХЛІБОДАР" (с.Яськівці)           - "ЛІГА МОЛОДІ-2"(м.Деражня)
"БОЖИКІВЦІ" (с.Божиківці )     - "ШТУРМ" (с.Маниківці)
«НОВОСІЛКА»(с.Новосілка)     - "ОЛІМП"-ДЮСШ"(м.Деражня)
"ЛІДЕР"(смт.Лозове)                   – «КОЛОС» (с.Яблунівка)

Переможені  футбольні  команди одна за одною за олімпійською системою вибували з системи змагань. Першим  фіналістом кубка району стала футбольна команда  «Вовки»(смт.Вовковинці),  яка на своєму турнірному шляху здобула перемогу над  футбольними командами: «Загінці»(с.Загінці),  «Новосілка»(с.Новосілка) та «Модерн» (м.Деражня).  Другою  командою,  яка виборола місце у фіналі була футбольна команда «Колос» (с.Яблунівка),  яка здобула перемогу над командами: «Лідер» (смт.Лозове) та Божикіці (с.Божиківці).

Фінальна зустріч відбулась 26.08.2017 на стадіоні «Колос» (м.Деражня) у якій Вовковинецька футбольна команда  в чудовому протистоянні поставили остаточну "крапку" в змаганнях, перемігши у фінальному матчі опонентів із Яблунівки з рахунком 3:0, виборовши право носити звання "Володар Кубка Деражнянського району у 2017 році".

Організатори змагань: сектор молоді та спорту Деражнянської РДА, районний осередок "Федерація футболу України", районна організація ВФСТ "Колос", міська організація "Наш футбол" дякують усім за допомогу у проведенні  даного фізкультурно-спортивного заходу.

Вітаємо футбольну команду "Вовки" смт. Вовковинці з перемогою у КУБКУ Деражнянського району з футболу.

Категорія: Новини РДА | Переглядів: 34 | Додав: Ruvik