Субота, 15.12.2018, 16:14
Головна| RSS
УкраїнськаРосійськаАнглійська Німецька

Каталог новин
Новини РДА
Агропромисловий комплекс
Відділ економіки інформує
Фізкультура і спорт
Відділ з питань ЦЗ населення, ЖКГ та будівництва
Деражнянський районний сектор ГУДСНС України в Хмельницькій області
Відділ культури, національностей та релігій
Запобігання корупції
Оголошення РДА
Інформація про район
Управління соціального захисту населення Деражнянської районної державної адміністрації
Деражнянське відділення Красилівської ОДПІ ГУ ДФС у Хмельницькій області
Громадська рада
Деражнянщина туристична
Летичівське об’єднане управління Пенсійного фонду України
Архівний відділ райдержадміністрації
Обговорення
Служба у справах дітей Деражнянської РДА
Деражнянська ЦРЛ та ЦПМСД
Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді
Відділ містобудування, архітектури та будівництва

Інші новини
Вакантні посади

Вакантні посади

Вакантні посади категорій Б,В

(детальніше)

Пошук на сайті
Календар
«  Грудень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Законодавство

Головна » 2018 » Грудень » 7 » Відбулося засідання круглого столу на тему: «Влада та бізнес»
Підпишіться на стрічку наших новин RSS та будьте в курсі всіх останіх подій !
15:04
Відбулося засідання круглого столу на тему: «Влада та бізнес»Відбулося засідання круглого столу на тему: «Влада та бізнес»


Вчора, під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації Заряни Попадіної відбулося засідання круглого столу з керівниками підприємств та підприємцями району на тему: «Влада та бізнес». На засідання були запрошенні:Кирилюк О.А. - начальник Деражнянського сектору Головного управління Державної служби надзвичайних ситуацій України в Хмельницькій області, Ломай О. В.- начальник Деражнянського відділення Красилівського об’єднаної Державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Хмельницькій області, Кравченко Т.Й. - начальник управління соціального захисту населення Деражнянської райдержадміністрації, Стрілецький Е. Б. - начальник управління Держпродспоживслужби в Деражнянському районі, Данильчук В. М. – начальник відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації, Левкун Т. О. – головний спеціаліст управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області, Бухта Л. П. - головний спеціаліст відділу захисту споживачів головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області.
Заряна Попадіна розпочинаючи засідання зауважила, що основною метою даного зібрання є допомога підприємцям та встановлення діалогу між владою та бізнесом, які є ініціативними та соціально відповідальними людьми, що працюють на користь громади та краю, втілюють продуктивні підприємницькі ініціативи, сприяють економічному зростанню нашої держави, тим, хто створює робочі місця, наповнює державний бюджет, допомагає вирішенню соціальних проблем та ознайомила усіх присутніх із порядком денним «круглого столу».

Першим виступив Кирилюк О.А. - начальник Деражнянського сектору Головного управління Державної служби надзвичайних ситуацій України в Хмельницькій області та ознайомив присутніх з постановою Кабінетів Міністрів України «Про затвердження порядку подання реєстрації декларації відповідності матеріально–технічної бази суб’єктів господарювання вимогам законодавства з питань пожежної безпеки та критеріями за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності та визначається періодичність здійснення планових заходів державного нагляду (контролю) у сфері техногенної та пожежної безпеки Державною службою з надзвичайних ситуацій.
Ломай О. В.- начальник Деражнянського відділення Красилівського об’єднаної Державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Хмельницькій області у своєму виступі наголосив, що одним із джерел, які наповнюють бюджет являється акцизний податок. Платниками акцизного податку в нашому районі є суб’єкти господарювання, що здійснюють роздрібну торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами. Протягом 2018 року сплачували акциз 65 суб’єктів господарювання. Сума сплаченого до місцевого бюджету за 11 місяців поточного року роздрібного акцизу від реалізації алкоголю та тютюну становить 465,3 тис. гривень.
Деражнянський район серед районів області знаходиться в кінці переліку щодо відношення кількості отриманих ліцензій до кількості населених пунктів. З огляду на зазначене ситуація на ринку реалізації підакцизної продукції в районі знаходиться під підвищеним контролем фахівців ДФС.
Кравченко Т.Й. - начальник управління соціального захисту населення Деражнянської райдержадміністрації , повідомила що середня заробітна плата по підприємствах, що ввійшли до кола звітуючи району становить 7429,0 тис. гривень.
Великою проблемою в районі є «тіньова» зайнятість, яка призводить до ненадходження податків до місцевих бюджетів, які б направлялись на добробут громади, програм соціально-економічного розвитку району та міста, програм охорони здоров'я,освіти та інших соціальних програм.
Проведено 13 засідань робочої групи з питань легалізації заслухано 62 керівники підприємств, де виплата заробітної плати була нижче мінімально встановленої, 23 з них зреагували позитивно та рівень оплати праці був підвищений.
Заряна Володимирівна закцентувала увагу на тому, що в поточному році активізувала свою роботу районна робоча група з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення на рахунок проведення обстежень суб’єктів господарювання з питання легалізації трудових відносин та відповідальності за порушення трудового законодавства.
Стрілецький Е. Б. - начальник управління Держпродспоживслужби в Деражнянському районі, ознайомив з Законом України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», а також державне регулювання у сфері безпечності харчових продуктів здійснюється з метою захисту життя, здоров’я та інтересів споживачів.
Левкун Т. О. - головний спеціаліст відділу захисту споживачів головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області ознайомила присутніх підприємців з вимогами, яких потрібно дотримуватись при роботі (режим роботи, куточок споживача, книга скарг, відгуків та пропозицій). Так щоб працювати потрібно мати документи, що посвідчують якість та безпечність продукції. Наголошено на необхідності знань та виконання правил торгівлі, ведення журналу перевірок.
Бухта Л. П. - головний спеціаліст відділу захисту споживачів головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області наголосила, що підприємець, який здійснює торгівлю повинен обов’язково обладнати куточок споживача, у якому повинні міститися витяг з реєстру фізичних та юридичних осіб, правила роздрібної торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами, достатньо інформації для споживача про суб’єкт господарювання, номер телефону та адресу відділу з прав захисту споживачів, також підприємці повинні слідкувати за термінами реалізації продукції та умовами її зберігання, а при потребі вчасно утилізувати протермінований продукт.
Підсумовуючи зустріч Заряна Попадіна наголосила, що сьогодні були розглянуті питання які хвилюють практично кожного підприємця, що влада і бізнес району повинні разом працювати на прискорення розвитку підприємництва, постійно рухатись в напрямку вдосконалення співпраці з підприємницькими структурами, бути відкритими до обговорення проблемних питань підприємницького середовища, максимально сприяти безперервному та ефективному функціонуванню бізнесу в районі.

Категорія: Новини РДА | Переглядів: 41
>

Основне меню сайта РДА

Пошта
Логін:
Пароль:

(це що)

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Наша кнопка


Якщо наш сайт, корисний для Вас, то можете розмістити наш банер у себе на сайті

Кнопка - Деражнянська РДА


Вверх CY-PR.com Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru Карта сайту
Деражянська РДА© 2018 Зробити безкоштовний сайт з uCoz