Субота, 19.01.2019, 13:01
Головна



| RSS
УкраїнськаРосійськаАнглійська Німецька

Каталог новин
Новини РДА
Агропромисловий комплекс
Відділ економіки інформує
Фізкультура і спорт
Відділ з питань ЦЗ населення, ЖКГ та будівництва
Деражнянський районний сектор ГУДСНС України в Хмельницькій області
Відділ культури, національностей та релігій
Запобігання корупції
Оголошення РДА
Інформація про район
Управління соціального захисту населення Деражнянської районної державної адміністрації
Деражнянське відділення Красилівської ОДПІ ГУ ДФС у Хмельницькій області
Громадська рада
Деражнянщина туристична
Летичівське об’єднане управління Пенсійного фонду України
Паспорти бюджетних програм
Архівний відділ райдержадміністрації
Обговорення
Служба у справах дітей Деражнянської РДА
Деражнянська ЦРЛ та ЦПМСД
Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді
Відділ містобудування, архітектури та будівництва

Інші новини
Вакантні посади

Вакантні посади

Вакантні посади категорій Б,В

(детальніше)

Пошук на сайті
Календар
«  Грудень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Законодавство

Головна » 2018 » Грудень » 27 » Відбулося вручення премій у сфері фізичної культури та спорту
Підпишіться на стрічку наших новин RSS та будьте в курсі всіх останіх подій !
15:07
Відбулося вручення премій у сфері фізичної культури та спорту



Відбулося вручення премій у сфері фізичної культури та спорту


Напередодні Нового року в облдержадміністрації відзначили провідних спортсменів, тренерів та фахівців у галузі фізичної культури та спорту області. Привітала учасників заходу заступник голови облдержадміністрації Світлана Павлишина.

Як зазначила Світлана Павлишина, наші спортсмени – гордість нашого краю. За кожним результатом стоїть велика праця, мужність, наполегливість, прагнення перемогти.

Посадовець зазначила, що останні роки завдяки увазі держави до розвитку фізкультурно-оздоровчого та спортивного руху в Україні значно покращується матеріально-технічна база спортивної галузі області. Вона побажала усім присутнім міцного здоров’я, бадьорості духу, вдалих стартів і нових яскравих перемог.

Світлана Андріївна також зазначила, що з державного бюджету Хмельниччині виділено 11,5 млн.грн.на реалізацію проектів з будівництва та реконструкції 15 сучасних спортивних майданчиків із штучним покриттям в різних районах області.

Завдяки реформі з децентралізації, ініційованої Президентом України Петром Порошенком, значно зросли доходи місцевих бюджетів, що дало можливість брати активну участь громадам міст і сіл у розбудові спортивної інфраструктури.

В результаті, за останні роки в області:

Реконструйовано легкоатлетичне ядро стадіону “Поділля” у Хмельницькому, де значна частка державних коштів.

Здійснено капітальний ремонт плавального басейну у м. Шепетівка.

Реконструйовано спортивний комплекс у смт Сатанів Городоцького району та багато іншого.

Маємо до реалізації потужні спортивні проекти в наступних роках.

Будівництво Палацу спорту в м. Хмельницький (282,9 млн. грн.).

Реконструкція стадіону «Товтри» в смт Чемерівці.

Реконструкція бігових доріжок стадіону «Центральний» в м. Старокостянтинів (6,4 млн.грн.).

Реконструкція нежитлової будівлі котельні під спортивно-реабілітаційний центр в м. Красилів (34,9 млн. грн.).

Реконструкція парку культури та відпочинку з влаштуванням спортивного сектору в м. Деражня (6,5 млн. грн.).

Обласна влада прикладе максимум зусиль, щоб спорт в області розвивався.

Далі відбулося вручення обласної премії у сфері фізичної культури та спорту за вагомий внесок у розбудову фізкультурно-спортивного руху. Відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації премією нагороджено:

кращий спортсмен з олімпійських видів спорту

Бех-Романчук Марина Олександрівна – майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики

Боруца Марія Сергіївна – майстер спорту України міжнародного класу з боксу

Чумак Дмитро Віталійович – заслужений майстер спорту України з важкої атлетики

Комащук Аліна Іванівна – заслужений майстер спорту України з фехтування

Пундик Дмитро Васильович – майстер спорту України міжнародного класу з фехтування

Тітаренко Дмитро Олегович – майстер спорту України міжнародного класу з велосипедного спорту-маунтенбайк

Мельничук Вікторія Андріївна – кандидат у майстри спорту України з велосипедного спорту – шосе

Гаврилюк В’ячеслав Олегович – майстер спорту України з боксу

Сівак Вадим Олегович – майстер спорту України з регбі

кращий спортсмен з видів спорту, що не входять до олімпійської програми

Солтик Сергій Олександрович – член збірної команди області з веслування на човнах “Дракон”

Щавінська Тетяна Олександрівна – майстер спорту України міжнародного класу з пауерліфтингу

Головатюк Роман Юрійович – заслужений майстер спорту України з кікбоксингу ВАКО

Шлопко Тетяна Іванівна – майстер спорту України міжнародного класу з пауерліфтингу

Ткачук Катерина Валентинівна – майстер спорту України міжнародного класу з пауерліфтингу

Мельник Тетяна Григорівна – заслужений майстер спорту України з пауерліфтингу

кращий спортсмен юніор (юніорка) з олімпійських видів спорту

Баблюк Денис Васильович – майстер спорту України міжнародного класу з кульової стрільби

Гілевич Крістіна Олександрівна – майстер спорту України з кульової стрільби

Ломачинська Ангеліна Василівна – майстер спорту України з важкої атлетики

Заболотний Ярослав Станіславович – майстер спорту України з важкої атлетики

Гика Андрій Вікторович – майстер спорту України з боротьби вільної

Ковальчук Анна Сергіївна – кандидат у майстри спорту України з тхеквондо ВТФ

Шеховцова Олександра Денисівна – кандидат у майстри спорту України з боротьби вільної

Пархомюк Вікторія Володимирівна – майстер спорту України з велосипедного спорту – маунтенбайк

Лісінська Анастасія Русланівна – майстер спорту України з боксу

кращий спортсмен юніор (юніорка) з видів спорту, що не входять до олімпійської програми

Антонюк Анастасія Вікторівна – майстер спорту України міжнародного класу з пауерліфтингу

Яржемський Вадим Олександрович – майстер спорту України з пауерліфтингу

Гончар Аміна Максимівна – член збірної команди області з панкратіону (грепплінг)

кращий спортсмен з інвалідністю

Трушев Віталій Євгенійович – заслужений майстер спорту України з футболу

Купріянов Юрій Васильович – майстер спорту України міжнародного класу з пауерліфтингу

Дімітрішина Кароліна Іванівна – член збірної команди області з волейболу

Владичинська Анастасія Василівна – член збірної команди області з волейболу

кращий спортсмен ветеранського спорту

Бохонський Володимир Федорович – ветеран спорту з легкої атлетики

Виноградов Сергій Валентинович – ветеран спорту з плавання

Фурман Ольга Василівна – ветеран спорту з волейболу

Ткачук Олександр Володимирович – ветеран спорту з легкої атлетики

Дубчак Микола Миколайович – ветеран спорту з легкої атлетики

кращий тренер з олімпійських видів спорту

Крушинський Вадим Вікторович – заслужений тренер України з легкої атлетики

Чумаков Андрій Анатолійович – заслужений тренер України з боксу

Мацьоха Михайло Маркович – заслужений тренер України з важкої атлетики

Штурбабін Олег Валерійович – заслужений тренер України з фехтування

Поляков Олег Степанович – заслужений тренер СССР з важкої атлетики

Білик Анатолій Васильович – заслужений тренер України з велосипедного спорту

Бардецький Петро Михайлович – тренер-викладач з кульової стрільби

Мігунов Олександр Володимирович – тренер – викладач з регбі

Чумаков Анатолій Миколайович – заслужений тренер України з боксу

Тарадай Микола Петрович – тренер – викладач з боротьби вільної

Чайка Сергій Володимирович – тренер – викладач з тхеквондо ВТФ

кращий тренер з видів спорту, що не входять до олімпійської програми

Лабатюк Анатолій Анатолійович – заслужений тренер України з кікбоксингу

Воронецький Вадим Борисович – заслужений тренер України з пауерліфтингу

Цісар Віктор Вікторович – тренер – викладач з пауерліфтингу

Павлюк Дмитро Георгійович – тренер – викладач з панкратіону

кращий тренер з видів спорту інвалідів

Коробчук Василь Павлович – заслужений тренер України з футболу Хмельницького регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів “Інваспорт”

Погорецька Ольга Феофанівна – тренер-викладач з волейболу Хмельницького регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів “Інваспорт”















Категорія: Новини РДА | Переглядів: 42
>

Основне меню сайта РДА

Пошта
Логін:
Пароль:

(це що)

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Наша кнопка


Якщо наш сайт, корисний для Вас, то можете розмістити наш банер у себе на сайті

Кнопка - Деражнянська РДА


Вверх CY-PR.com Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru Карта сайту
Деражянська РДА© 2019 Зробити безкоштовний сайт з uCoz