Вторник, 20.02.2018, 23:02
Головна| RSS
УкраїнськаРосійськаАнглійська Німецька

Каталог новин
Новини РДА
Агропромисловий комплекс
Відділ економіки інформує
Фізкультура і спорт
Відділ з питань ЦЗ населення, ЖКГ та будівництва
Деражнянський районний сектор ГУДСНС України в Хмельницькій області
Відділ культури, національностей та релігій
Запобігання корупції
Оголошення РДА
Інформація про район
Управління соціального захисту населення Деражнянської районної державної адміністрації
Громадська рада
Летичівське об’єднане управління Пенсійного фонду України
Архівний відділ райдержадміністрації
Обговорення
Служба у справах дітей Деражнянської РДА
Деражнянська ЦРЛ та ЦПМСД
Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді
Сектор містобудування та архітектури

Інші новини
Вакантні посади

Вакантні посади

Вакантні посади категорій Б,В

(детальніше)

Пошук на сайті
Календар
«  Март 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Законодавство

Головна » 2016 » Март » 24 » Відбулися командно- штабні навчання з цивільного захисту
Підпишіться на стрічку наших новин RSS та будьте в курсі всіх останіх подій !
14:10
Відбулися командно- штабні навчання з цивільного захисту

На базі Деражнянського району у дводенний термін 23-24 березня, відбулися командно-штабні навчання територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту

У заході взяли участь представники ГУ ДСНС України у Хмельницькій області; Головного управління з питань надзвичайних ситуацій облдержадміністрації; начальники спеціалізованих служб області: медичної, транспортної, торгівлі та харчування, оповіщення та зв’язку, захисту сільськогосподарських тварин та рослин, комунально-технічної, енергетики;

районного управління ветеринарної медицини; Деражнянського відділення поліції; медичний персонал Деражнянської ЦРЛ; районне відділення санітарно-епідеміологічної станції; УТМР; Деражнянський сектор ГУ ДСНС; Деражнянська філія Укртелеком; Деражнянське УЕГГ ПАТ «Хмельницькгаз»; відділи та управління райдержадміністрації; керівництво Деражнянської райдержадміністрації та представники засобів масової інформації.

Основною метою проведення навчань була перевірка готовності органів управління та сил цивільного захисту району до дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій. Тому, за ходом навчань спостерігали представники відповідних управлінь не лише Деражнянського району, а й сусідніх районів: Старосинявського, Віньковецького, Летичівського, Хмельницького, Ярмолинецького.Під час навчання були відпрацьовані питання:

- організаційні заходи органів управління щодо захисту населення у звязку з просуванням потужного циклону: посилення вітру, шквальні опади, грози, град;

- управління діями територіальної ланки Деражнянського району єдиної державної системи цивільного захисту у разі загрози та виникнення епізоотії;

- управління рятувальними та іншими невідкладними роботами при викиді аміаку на одному із підприємств міста.Увесь процес навчань як теоретичних так і практичних супроводжував перший заступник голови райдержадміністрації Юрій Загорулько.

Юрій Васильович згідно розподілу очолює району евакуаційну комісію: «…Основними завданнями районної евакуаційної комісії є планування, пiдготовка i проведення евакуацiї населення та його розміщення, пiдготовка пiдпорядкованих евакуацiйних органiв, органiзацiя оповiщення про початок евакуацiї, залучення до виконання евакуацiйних заходiв сил i засобiв спецiалiзованих служб цивiльного захисту та координацiя їх дiй, контроль за пiдготовкою та розподiлом усiх видiв транспортних засобiв для забезпечення евакуацiйних перевезень, визначення станцiй, посадки (висадки) населення i маршрутiв руху евакуйованого населення, органiзацiя приймання евакуйованого населення та ведення їх облiку, контроль за розмiщенням та органiзацiєю життєзабезпечення евакуйованого населення…».

Після відпрацювання теоретичної частини, учасники навчань прибули до зони умовних катастроф та місць розселення переселенців згідно ввідних (зупинемось на більш розширених навчаннях).23 березня по тактичному задуму навчань (ввідної) внаслідок порушення технологічного процесу експлуатації компресорної установки ПрАТ «Деражнянський молочний завод» сталася розгерметизація ємності з рідким аміаком. За лічені хвилини після отримання повідомлення до об’єкту прибули рятувальники, медики, правохоронці та аварійні служби: управління газового господарства району та Деражнянського РЕМ. Усі служби були відмінно укомплектовані, проінструктовані та досвідчені. Причому кожна служба оперативно виконувала покладені на неї завдання.

Рятувальники провели розвідку району аварії та встановили місце знаходження потерпілого та евакуювали його в безпечний район, також рятувальниками було встановлено водяну завісу в напрямку розповсюдження хмари НХРза допомогою 2-х стволів РСК-50 та подано 1 ствол ГПС-600 для накриття площі розлитого аміаку розчином піноутворювача.

«Тренування пройшли успішно, підрозділи ДСНС та усі залучені до навчань оперативні служби Деражнянського району виконали поставлене завдання та довели свою готовність діяти за призначенням», - за словами заступника начальника ГУ ДСНС України у Хмельницькій області з реагування на НС полковника служби цивільного захисту Петра Сибіги.

24 березня поступила ввідна: в зв’язку із ускладненням обстановки в державі, введений «Особливий період». Прийнято рішення про проведення евакуації населення з сусідніх областей. Прибуття першого ешелону з евакуйованим населенням – близько 2000 чоловік на залізничну станцію Деражня очікується о 10 годині, прийом евакуйованого населення здійснювала Волоськівський НВК, Яблунівський НВК та Деражнянський НВК № 2 «ЗОШ І-ІІІ ступенів», гімназія.При виконані данного завдання було проведено оповіщення, збір та розгортання пункту висадки, приймального евакопункту, евакуаційних органів РДР, сільських рад. Розпорядженням голови РДА № 313/2015 від 07.08.2015 року визначено пункт висадки евакуйованого населення – залізнична станція м. Деражні та приймальний евакуаційний пункт на базі Деражнянського НВК ЗОШ І-ІІІ ст. №2, гімназія, вул. Л.Українки, 9.

Для прийняття рішення евакуаційної комісії начальники груп надали свої пропозиції.

Враховуючи надані пропозиції прийняли наступне рішення:

1. 2 тисячі прибулого населення розмістили на території двох сільських рад - Яблунівська сільська рада 1200 осіб, Волосківська с/р – 800 осіб.

2. Начальником транспортної служби для перевезення евакуйованого населення задіяти 20 автобусів місткістю по 40 осіб кожен, в Яблунівську с/р задіяти 15 автобусів, в Волосківську с/р 5 автобусів.

3. Начальником медичної служби організовано медичне забезпечення:

- на пункті висадки залізнична ст. Деражня силами 3-х медичних працівників та двох автомобілів швидкої допомоги.

- на ПЕП (НВК №2) силами медичного пункту до якого залучити медичний персонал школи та п’ять лікарів Деражнянської ЦРЛ.

- для супроводу піших колон виділити чотири медпрацівника Деражнянської ЦРЛ.

- на ПЕП Яблунівської та Волоськівської НВК надання медичної допомоги здійснювали медичні пунктом до роботи на яких залучити фельдшерів ФАПів та медперсонал шкіл на базі яких розгорнуто ПЕП.

Для надання допомоги під час проведення евакозаходів додатково було виділено 3 бригади швидкої допомоги. В Деражнянській ЦРЛ підготовлено 25 ліжок, при необхідності може бути виділено ще таку саму кількість.

4. Начальником служби торгівлі та харчування розгорнуто пункти харчування на базі ПЕП Яблунівської та Волосківської сільських рад (приміщення їдалень шкіл).

5. Начальником служби охорони громадського порядку забезпечено охорону громадського порядку під час супроводу піших та автомобільних колон та в місцях розселення на території Яблунівської та Волосківської сільських рад в тому числі силами невоєнізованих громадських формувань та членів УТМР сільських рад.

6. Начальником служби матеріально-технічного забезпечення організувано виділення паливно-мастильних матеріалів для автотранспорту який задіюється в евакозаходах, та проведення ремонтних робіт (у разі виходу з ладу) техніки.

7. Начальником служби оповіщення і зв’язку забезпечене надійне функціонування системи зв’язку та оповіщення, доведення інформації до підрозділів, формувань, чергових спеціалізованих служб оперативне реагування та ліквідацію несправної апаратури, у разі виходу з ладу системи зв’язку.

Перед зустріччю евакуйованого населення, привокзальну площу станції Деражня, було огороджено, забезпечено охорону громадського порядку поліцейськими Деражнянського відділення, працівники залізничної станції з гучномовцем та інструктажем зустріли евакуйоване населення. Перейшовши до привокзальної площі, дві карети швидкої допомоги з кваліфікованими медпрацівниками були готові надавати допомоги при необхідності. Далі делегація навчань з супроводом відповідальних служб проїхали до Деражнянського НВК №2, де проходила реєстрація, зустріч медичними працівниками, супровід до вбиралень, кімнат матері та дитини, їдальні і т.п., після чого навчання продовжилось на базі Волоськівського НВК. Делегацію та переселенців радо зустріли. Приємно відмітити, що навчання перетворились «наче на реалії», педагогічний колектив настільки перейнявся питанням розселенням що стежили за усіма евакуйованими, щоб не допустити виникнення нештатних ситуацій. Роботу Волоськівської сільської ради та школи особливо відмітив Євген Данилюк та Юрій Загорулько.

По закінченню дводенних навчань усі делегації пройшли до залу засідань адмінбудинку, де пройшло розширене підбиття підсумків, зокрема заслуховування позитивів у роботу служб та зупинялись на проблемних питаннях. Детальну оцінку по усіх районах присутніх на навчаннях надав заступник начальника управління з питань цивільного захисту Хмельницької облдержадміністрації Юрій Корева.

При підбитті підсумків, начальник управління з питань цивільного захисту Хмельницької облдержадміністрації Євген Данилюк дав позитивну оцінку злагодженості дій відповідних служб. В цілому органи управління та керівний склад районної державної адміністрації, служб цивільного захисту,

об’єктів господарювання свої функціональні обов’язки щодо питань цивільного захисту виконують в достатній мірі. Також зверталася увага на недоліки, для їх усунення було надано необхідну методичну допомогу.

Голова адміністрації Олег Веселовський подякував усім структурам за пророблений обсяг роботи, подякував представникам управління з питань цивільного захисту Хмельницької облдержадміністрації за надану практичну та методичну допомогу. Побажав успіхів у подальшій співпраці. І зазначив, що нехай ці навчання залишаються лише практичними і нехай оминають наш край біди, надзвичайні ситуації та протиепізоотичні ситуації.

Мета проведених навчань досягнута, питання, які були заплановані, відпрацьовані у повному обсязі, порушень заходів безпеки під час відпрацювання практичних заходів навчання не виявлено.
Категорія: Новини РДА | Переглядів: 874 | Додав: andr
>
Читайте також останні новини сайту:

_

Голова

Деражнянської районної

державної адміністрації

_____

Основне меню сайта РДА
Пошта
Логін:
Пароль:

(це що)

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Наша кнопка


Якщо наш сайт, корисний для Вас, то можете розмістити наш банер у себе на сайті

Кнопка - Деражнянська РДА


Вверх CY-PR.com Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru Карта сайту
Деражянська РДА© 2018 Зробити безкоштовний сайт з uCoz