Субота, 15.12.2018, 16:08
Головна| RSS
УкраїнськаРосійськаАнглійська Німецька

Каталог новин
Новини РДА
Агропромисловий комплекс
Відділ економіки інформує
Фізкультура і спорт
Відділ з питань ЦЗ населення, ЖКГ та будівництва
Деражнянський районний сектор ГУДСНС України в Хмельницькій області
Відділ культури, національностей та релігій
Запобігання корупції
Оголошення РДА
Інформація про район
Управління соціального захисту населення Деражнянської районної державної адміністрації
Деражнянське відділення Красилівської ОДПІ ГУ ДФС у Хмельницькій області
Громадська рада
Деражнянщина туристична
Летичівське об’єднане управління Пенсійного фонду України
Архівний відділ райдержадміністрації
Обговорення
Служба у справах дітей Деражнянської РДА
Деражнянська ЦРЛ та ЦПМСД
Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді
Відділ містобудування, архітектури та будівництва

Інші новини
Вакантні посади

Вакантні посади

Вакантні посади категорій Б,В

(детальніше)

Пошук на сайті
Календар
«  Листопад 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Законодавство

Головна » 2018 » Листопад » 14 » Видача свідоцтва про народження та довідки про реєстрацію місця проживання новонародженої дитини
Підпишіться на стрічку наших новин RSS та будьте в курсі всіх останіх подій !
16:03
Видача свідоцтва про народження та довідки про реєстрацію місця проживання новонародженої дитиниВидача свідоцтва про народження та довідки про реєстрацію місця проживання новонародженої дитини


Міністерство юстиції України продовжує реалізацію політики спрощення доступу громадян до адміністративних послуг.Так, у пологових будинках, інших медичних закладах, де приймаються пологи, впроваджено новий сервіс реєстрації народження дитини. Суть пілотного проекту полягає у можливості отримання свідоцтва про народження дитини ще до виписки з пологового будинку. Це є можливим завдяки роботі у пологовому будинку співробітника відділу державної реєстрації актів цивільного стану, який здійснює прийом документів та видає свідоцтва.
В рамках ще одного пілотного проекту Міністерства юстиції України, доступним є також надання такої адміністративної послуги, як реєстрація місця проживання дитини одночасно з реєстрацією її народження. За бажанням батьків чи одного з них або інших законних представників документи для реєстрації місця проживання новонародженої дитини, крім органів реєстрації, у тому числі центрів надання адміністративних послуг, можуть бути подані й до відділів державної реєстрації актів цивільного стану або працівників відділів державної реєстрації актів цивільного стану, які проводять державну реєстрацію народження дітей безпосередньо в пологових будинках або акушерсько-гінекологічних відділеннях місцевих закладів охорони здоров’я, де приймаються пологи, під час проведення державної реєстрації народження дитини.
Батьки або інші законні представники зобов'язані зареєструвати місце проживання новонародженої дитини протягом трьох місяців з дня державної реєстрації її народження. Реєстрація місця проживання здійснюється відповідно до Закону України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні» та Правил реєстрації місця проживання.
Проводиться реєстрація місця проживання дитини за місцем проживання її батьків/одного з батьків або ж законних представників.
У разі реєстрації місця проживання батьків за різними адресами, місце проживання дитини реєструється за місцем проживання одного з батьків за письмовою згодою другого з батьків у присутності особи, яка приймає заяву, або на підставі засвідченої в установленому порядку письмової згоди другого з батьків (крім випадків, коли місце проживання дитини визначено відповідним рішенням суду або рішенням органу опіки та піклування). А от реєстрація місця проживання особи за заявою законного представника здійснюється за згодою інших законних представників.
Для реєстрації місця проживання новонародженої дитини до відділів державної реєстрації актів цивільного стану треба подати:
- письмову заяву про реєстрацію місця проживання малолітньої дитини за формою згідно з додатком 7 Порядку реєстрації місця проживання, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 02.03.2016 № 207;
- паспорти батьків;
- свідоцтво про народження дитини;
- квитанцію про сплату адміністративного збору (розмір цього збору складає після 1 грудня 2016 року 13,60 грн. (реквізити рахунків, на які сплачується збір можна отримати у відповідному відділі державної реєстрації актів цивільного стану);
- копію витягу про державну реєстрацію народження із зазначенням відомостей про батька відповідно до частини першої статті 135 Сімейного кодексу України – це в разі подання документів для реєстрації місця проживання дітей одинокими матерями.
У разі подання заяви представником особи, крім зазначених документів додатково необхідно ще подати:
- документ, що посвідчує особу представника;
- документ, що підтверджує повноваження особи як представника, крім випадків, коли заява подається законним представником дитини – батьками (усиновлювачами).
При цьому, треба визначитися з порядком отримання відповідної довідки про реєстрацію місця проживання малюка. Варіантів її отримання три:
1) за бажанням, оформлену відповідним органом реєстрації місця проживання вказану довідку можна отримати безпосередньо у відділі державної реєстрації актів цивільного стану;
2) або ж, за бажанням, ця довідка може бути отримана безпосередньо у відповідному органі реєстрації місця проживання, центрі надання адміністративних послуг;
3) або ж, знову таки за бажанням, довідка про реєстрацію місця проживання, може бути надіслана заявнику органом реєстрації місця проживання рекомендованим листом поштою.
Який саме варіант отримання довідки заявнику до вподоби – треба обов’язково вказати при заповненні заяви про реєстрацію місця проживання малолітньої дитини.
Надалі працівники відділів державної реєстрації актів цивільного стану, після перевірки всіх вказаних документів, правильності заповнення заяви та її реєстрації у встановленому порядку, відповідно до пункту 20 Правил реєстрації місця проживання, передають цю заяву до відповідного органу реєстрації місця проживання.
Необхідно зазначити, що коли місце проживання малолітньої дитини реєструється у будинку індивідуальної житлової забудови, проставлення штампу реєстрації місця проживання у будинковій книзі може бути здійснено лише органом реєстрації місця проживання одночасно із видачею довідки про реєстрацію місця проживання під час її отримання безпосередньо в органі реєстрації місця проживання або шляхом звернення до органу реєстрації місця проживання після отримання довідки про реєстрацію місця проживання у відділі державної реєстрації актів цивільного стану.
Шановні батьки ! Користуйтеся можливістю отримати свідоцтво про народження та подати заяву про реєстрацію місця проживання новонародженої дитини безпосередньо в закладі охорони здоров’я, де приймаються пологи, або у відділах державної реєстрації актів цивільного стану нашої області. Заощаджуйте свій дорогоцінний вільний час та використовуйте його на своїх бажаних любих малюків!
Категорія: Новини РДА | Переглядів: 83
>

Основне меню сайта РДА

Пошта
Логін:
Пароль:

(це що)

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Наша кнопка


Якщо наш сайт, корисний для Вас, то можете розмістити наш банер у себе на сайті

Кнопка - Деражнянська РДА


Вверх CY-PR.com Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru Карта сайту
Деражянська РДА© 2018 Зробити безкоштовний сайт з uCoz