Четверг, 22.11.2018, 13:12
Головна| RSS
УкраїнськаРосійськаАнглійська Німецька

Каталог новин
Новини РДА
Агропромисловий комплекс
Відділ економіки інформує
Фізкультура і спорт
Відділ з питань ЦЗ населення, ЖКГ та будівництва
Деражнянський районний сектор ГУДСНС України в Хмельницькій області
Відділ культури, національностей та релігій
Запобігання корупції
Оголошення РДА
Інформація про район
Управління соціального захисту населення Деражнянської районної державної адміністрації
Деражнянське відділення Красилівської ОДПІ ГУ ДФС у Хмельницькій області
Громадська рада
Деражнянщина туристична
Летичівське об’єднане управління Пенсійного фонду України
Архівний відділ райдержадміністрації
Обговорення
Служба у справах дітей Деражнянської РДА
Деражнянська ЦРЛ та ЦПМСД
Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді
Відділ містобудування, архітектури та будівництва

Інші новини
Вакантні посади

Вакантні посади

Вакантні посади категорій Б,В

(детальніше)

Пошук на сайті
Календар
Законодавство

Головна » 2018 » Жовтень » 16 » Вадим Лозовий: «Без людей нічого не буде»
Підпишіться на стрічку наших новин RSS та будьте в курсі всіх останіх подій !
07:52
Вадим Лозовий: «Без людей нічого не буде»


Вадим Лозовий: «Без людей нічого не буде»

В рамках свого візиту на Деражнянщину, голова Хмельницької обласної державної адміністрації Вадим Лозовий наніс візит на декілька об’єктів. Проходив об’їзд за участі голови Деражнянської районної державної адміністрації Андрія Зелінського, голови районної ради Віталія Сідлецького, міського голови Андрія Ковпака.


Першим об’єктом, стало приміщення автостанції, яке на сьогоднішній день не працює, потребує капітального ремонту і звісно великих вкладень, що цьогоріч в бюджеті міста не закладено. Автостанція, є основою інфраструктури будь якого населеного пункту, тому це питання стоїть на контролі районної влади аби головна автостанція району запрацювала, а головне, що турбує владу це добробут людей, адже пасажири повинні очікувати рейсові автобуси в належних умовах. Вадим Лозовий перейнявся цим вкрай важливим питанням і запевнив, що влада області обов’язково долучиться до вирішення проблем, які на сьогоднішній день існують з Деражнянською автостанцією.


Наступним об’єктом був Центр професійно-технічної освіти. Директор Центру Микола Черкаський провів короткий екскурс приміщеннями і території високоповажним гостям та подякував за візит і за те, що переймаються подібними закладами. Варто зауважити, що для Деражнянщини цей заклад є досягненням, сьогодні кваліфіковані технічні професії користуються попитом на ринку праці. Проте і в такому закладі є свої проблеми, адже заклад розвивається, кількість учнів щороку зростає, а навчальних приміщень і кімнат гуртожитку не вистачає. Тому, Микола Васильович звернувся до Вадима Миколайовича та до керівників району аби ті у свою чергу посприяли у розширені закладу. Окрім того директор Центру просив сприяти у отримані вищого рівня кваліфікації для закладу аби на Деражнянщині студенти мали змогу отримувати диплом молодшого спеціаліста. Таким чином престиж району зросте і буде забезпечений робітничими професіями. Планів у керівника Центру чимало, він охоче ділився з Вадимом Лозовим, звернув увагу на медалі, які отримав заклад за свою роботу, а це срібло у 2015 році та золото у 2016 році. Вадим Лозовий подякував керівнику і працівникам закладу за натхнену роботу, за те що надають престиж робітничим професіям, за практичний досвід учнів, адже на сьогодні технічний парк Центру досить гарно оновлений, а це комбайни, вантажні автомобілі, автобус, зернозбиральна та посівна техніка та інші важливі засоби для практичного досвіду учнів. А головне, що викликало неабияке зацікавлення та слова вдячності від губернатора, це та велика робота, яку колектив закладу та учні роблять для військових на Сході країни, відтак за період проведення військових дій закладом було вироблено 23 тисячі пакунків сухого борщу, що з розрахунку 1 пачка на 10 літрів води. Окрім того, для кожної поїздки волонтерів Деражнянщини заклад готує до 150 відер різноманітних смаколиків, які потім смакують наші захисники. «Я вперше бачу такий борщ, дякую за турботу про наших захисників, за волонтерський рух який ви створили у своєму колективі», - звернувся Вадим Миколайович до директора Центру профтехосвіти.
Третім і надзвичайно важливим об’єктом, куди наніс візит губернатор, це стан проведення ремонтних робіт на автодорогах району. На сьогодні найбільше звернень надходить від жителів Маниковецької сільської ради. Тому Вадим Миколайович, особисто перевірив проведення ремонтних робіт у селі Маниківці, де на період об’їзду працювало три бригади ремонтників: Деражнянського та Віньковецького райавтодорів, а також облавтодору. Проблема ремонту доріг постала не лише перед Деражнянщиною, а перед усією країною. Дороги – одна з найбільших проблем не лише для Деражнянців, а й загалом на всій території України. Дорожня інфраструктура руйнувалася десятиліттями. І це питання – не сьогоднішнє.


У приміщені сільської ради керманичі зустрілись з активом села аби знизити соціальну напруга та роз’яснити жителям,яка на сьогодні дійсно склалась ситуація з ремонтом автодороги через населений пункт. Варто зауважити, що приступивши до виконання своїх повноважень голова райдержадміністрації Андрій Зелінський, першим чином проінспектував повністю усі автодороги району, аби вивчити найбільш проблемні ділянки і в подальшому визначити пріоритет проведення ремонтних робіт.
«Стан доріг на сьогодні не влаштовує чимало жителів області. Проте великий відсоток автодоріг вже на сьогодні відремонтовано, пріоритетними є міжобласні автодороги. За один рік не можливо провести капітальний ремонт дорожнього покриття у всій області. Де, не буде проведений ремонт до зниження температурного режиму на вкрай важливий ділянках дороги то за моїм дорученням проведуть поточний ремонт, а вже з настанням тепла у відповідності до коштів, які надійдуть на Хмельницьку область відбудеться розподіл фінансування. На сьогодні Хмельниччина є лідером у використані коштів серед інших областей України, - акцентував голова облдержадміністрації Вадим Лозовий, - Сьогодні якості ремонту й дорогам у цілому приділено особливу увагу Президента, уряду, органів влади та самих людей». Також, губернатор зауважив, що кошти, які надходять на ремонт доріг обласних автошляхів розприділяються на засіданні комісії, яку створено при облдержадміністрації, її робота є прозорою і відповідальною, тому Вадим Миколайович порадив голові села надати пропозиції на засідання комісії і питання села буде обов’язково розглянуто на одному із засідань.


Наступним об’єктом став ДП «Маниковецький спирзавод», який перебуває у стані консервації вже шість років (з 4 листопада 2012 року).
Зберегти та дати нове життя заводу має надзвичайно велике місце для району, в першу чергу це робочі місця, це надходження податків. Від збільшення виробничої діяльності району і залежатиме його престиж як на обласному так і державному рівнях. На сьогодні підприємство потребує як капітальних ремонтів так і поточних, обладнання застаріле, та й з моменту зупинки підприємства ніяких ремонтних робіт не проводилось.
Голова райдержадміністрації Андрій Зелінський перейнявшись цим питанням намагається знайти усі шляхи його вирішення, і звичайно на меті для району не втратити такі потужності, а лише як найшвидшим часом провести необхідні ремонті роботи та запустити завод. Приємно відзначити, що на момент зупинки виробництва жоден працівник не був звільнений з єдиною метою в подальшому не втратити цінних спеціалістів, адже на сьогодні відома проблема щодо підбору кваліфікованих кадрів.
Андрій Леонідович, провів екскурс територією підприємства для губернатора з метою введення в курс справ та подальшого сприяння у вирішенні питання, взаємодопомоги та підтримки.
Вадим Миколайович, висловив велику подяку працівникам вони на сьогоднішній день ходять на роботу як волонтери аби зберегти майновий комплекс і в подальшому саме за їх ініціативи та допомоги, є надія, що завод запрацює і стане ще одним виробничим підприємством на території району.
Приємно відзначити, що за період діяльності заводу, спиртова продукція була неконкурентоспроможною, тому лише враховуючи цю позитивну підставу району ні в якому разі не потрібно втрачати такий авторитет на ринку України, а обласна влада продовжуватиме надавати необхідну допомогу, щоб Деражнянський район процвітав та відроджував виробництво.


Наступним населеним пунктом, де наніс свій візит стало село Копачівка, це дійсно досягнення для нашого району: розвинена інфраструктура, капітальний ремонт доріг навіть у найвіддаленіших вулицях і перлина села СТОВ ім.. Шевченка.
Розпочав свій візит губернатор із одного із визначних об’єктів села – музей історії села Копачівка. Ініціатором його створення виступив директор СТОВ ім. Шевченка Сергій Шаповалов, старожитності та документальні матеріали зносили всі селяни, а оформлювали експозицію художник Яків Павлович та співробітники Хмельницького обласного краєзнавчого музею.
Копачівський музей має аж сім залів. Такого не побачиш в жодному сільському музеї області. Серед предметів старовини, а це понад півтисячі експонатів, є археологічні знахідки, монети, предмети етно- графії та побуту, кераміка тощо, які доповнюють понад 800 ілюстрацій. Ще одна родзинка музею – він єдиний в області, де ґрунтовно висвітлена "біла пляма" подільської історії ХІХ століття – тема військових поселень. Разом з тим, музей створений на перспективу – в ньому ще є достатньо місця для нових експонатів. Отож нині Копачівка може пишатися не лише тим, що має найкращий благоустрій та найефективніше господарство у районі, а ще й – найбільший в області сільський музей. Вадим Миколайович,подякував Сергію Васильовичу за те, що створив музей, який в подальшому стане хорошою історичною довідкою для молодого покоління.


Далі, керманичі спільно із директором Сергієм Васильовичем Шаповаловим нанесли візити на господарство СТОВ ім.. Шевченка. Коли спілкуєшся з заслуженим працівником сільського господарства України, одразу виникає до нього багато питань: про урожаї, тварин, техніку та всі невід’ємні супутні процеси.
СТОВ ім. Шевченка, що у селі Копачівка Деражнянського району, має доволі рідкісну на сьогоднішній день особливість – простоту та скромність. Керівник господарства, Сергій Васильович Шаповалов, не прагне обігнати у показниках інші підприємства чи якомога більше «вижати» землю. Він робить те, що може, у тих обставинах, які має, і не бере більше, аніж треба для господарства, що при цьому всьому стабільно розвивається. На сьогодні господарство повністю комп’ютеризовано і відслідковуються усі процеси діяльності з моменту в’їзду техніки на господарство.
Історія копачівського підприємства почалась 30 років тому, коли Сергій Васильович очолив колгосп ім. Шевченка та почав активно працювати на покращення умов села. Усіх добрих справ господаря не перерахуєш, та він і не дуже охоче хвалиться, підкреслюючи, що без людей не зміг би нічого зробити. Але про одне все ж таки керівник СТОВ ім. Шевченка не зміг промовчати: «Ми єдині в країні, хто за свої кошти зробили в селі дорогу». Ця фраза коментарів не потребує, а тільки збільшує захоплення працею аграрія з 30-річним трудовим стажем на господарстві.
Варто зазначити, що м’ясне тваринництво на СТОВ ім. Шевченка досить гарно розвивається і є найбільшим в районі.
Оглянувши господарство, адміністративні приміщення, тваринницький комплекс, технічний парк, голова облдержадміністрації Вадим Миколайович зауважив, - «Ви унікальна людина, таких в Україні залишилось не так і багато. Тому хочеться лише побажати аби господарство розвивалось, процвітало і було пріоритетним не лише на рівні області а і Усієї України. Нехай односельчани гордяться вашою важкою працею, а влада району,щоб сприяла по всіх питаннях».
Категорія: Новини РДА | Переглядів: 65
>

Основне меню сайта РДА

Пошта
Логін:
Пароль:

(це що)

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Наша кнопка


Якщо наш сайт, корисний для Вас, то можете розмістити наш банер у себе на сайті

Кнопка - Деражнянська РДА


Вверх CY-PR.com Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru Карта сайту
Деражянська РДА© 2018 Зробити безкоштовний сайт з uCoz