Вторник, 24.10.2017, 05:46
Головна| RSS
УкраїнськаРосійськаАнглійська Німецька

Каталог новин
Новини РДА
Агропромисловий комплекс
Відділ економіки інформує
Фізкультура і спорт
Відділ з питань ЦЗ населення, ЖКГ та будівництва
Деражнянський районний сектор ГУДСНС України в Хмельницькій області
Відділ культури, національностей та релігій
Запобігання корупції
Оголошення РДА
Інформація про район
Громадська рада
Летичівське об’єднане управління Пенсійного фонду України
Архівний відділ райдержадміністрації
Обговорення
Служба у справах дітей Деражнянської РДА
Деражнянська ЦРЛ та ЦПМСД
Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді
Сектор містобудування та архітектури

Інші новини
Вакантні посади

Вакантні посади

секретар керівника спеціаліст І категорії провідний спеціаліст головний спеціаліст статист

(детальніше)

Пошук на сайті
Календар
«  Июль 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Законодавство

Головна » 2017 » Июль » 4 » Тільки безумовне виконання вимог нормативних актів з охорони праці гарантує безпеку на жнивах .
Підпишіться на стрічку наших новин RSS та будьте в курсі всіх останіх подій !
08:34
Тільки безумовне виконання вимог нормативних актів з охорони праці гарантує безпеку на жнивах .


Майже щороку на підприємствах АПК України травмується біля тисячі працівників , з них смертельно в межах ста .
Відповідно до аналізу нещасних випадків на підприємствах АПК , основними причинами виробничого травматизму є - порушення вимог безпеки , низька кваліфікація працівників, невиконання вимог інструкцій з охорони праці, незадовільний технічний стан засобів виробництва , відсутність контролю за організацією безпечного ведення робіт посадовими особами .
Тому з метою профілактики травматизму відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасного випадку на виробництві та професійних захворювань у Летичівському районі звертається до керівників сільськогосподарських підприємств, фермерських господарств із закликом взяти під особистий контроль питання стану безпеки робіт під час проведення збиральної кампанії 2017 р. і мобілізувати колективи на виконання ряду першочергових заходів, а саме:
Забезпечити:
- завчасну підготовку земельної ділянки для роботи машино-тракторних агрегатів;
- розробку та затвердження схем руху транспорту по території господарств із вказівкою дозволених і заборонених напрямків руху;
- залучення до роботи на тракторах, зернозбиральних комбайнах і інших самохідних машинах тільки навченого персоналу віком від 18 років, тих, хто має відповідне посвідчення та пройшов медичний огляд; недопущення до виконання цих робіт підлітків;
- перевірку провисання проводів ліній електропередач;
- проведення інструктажів з питань охорони праці та пожежної безпеки з працівниками, що візьмуть участь у жнивах;
-проведення відповідних технічних оглядів усіх агрегатів, при цьому спрямувати особливу увагу безпосередніх керівників робіт на забезпечення наявності захисних огороджень усіх обертових частин сільськогосподарських машин і механізмів, зерноочисних машин;
- проходження медичних оглядів і відповідний допуск до роботи на висоті осіб, що будуть залучатися до робіт по скиртуванню соломи. Під час скиртування забезпечити працівників справними вилами, захисними пристосуваннями, засобами сигналізації та індивідуального захисту;
- всіх працівників, зайнятих на жнивах, спецодягом, спецвзуттям і засобами індивідуального захисту згідно з існуючими нормами;
- всі зайняті на жнивах трактори, комбайни й сільськогосподарські машини забезпечити пожежним реманентом згідно з правилами.
Організувати:
- роботу бригад технічного обслуговування;
- переведення тракторів, які зайняті на транспортних роботах, на максимальну транспортну ширину колії коліс і мінімальний дорожній просвіт , передбачені конструкцією;
- облаштування майданчиків для зберігання техніки й паливно-мастильних матеріалів та відповідних місць відпочинку працівників.
Посилити:
- пропаганду безпечних методів виконання робіт серед керівників середньої ланки та безпосередніх виконавців, особливу увагу звернути на неприпустимість виконання очищення бункерів, технічне обслуговування й ремонту комбайнів при працюючому двигуні;
- контроль за виконавчою дисципліною, особливо звернути увагу на дотримання вимог правил внутрішнього розпорядку та недопустимість вживання алкогольних напоїв чи наркотичних засобів.
Укомплектувати всі робочі місця, трактори й зернозбиральні комбайни аптечками першої допомоги.
Всі збиральні агрегати забезпечити первинними засобами пожежогасіння , а випускні труби двигунів- справними іскрогасниками .
Забезпечити місця роботи комбайнів пожежною або пристосованою для цілей пожежогасіння технікою .
На хлібних масивах забороняється палити, проводити зварювальні роботи, спалювати стерню, пожнивні залишки і траву, розводити багаття.
Післязбиральна доробка зерна повинна проводитись у виробничих приміщеннях і на виробничих майданчиках, які відповідають вимогам санітарних та будівельних норм і правил.
Технічний стан обладнання зернових токів , зерноочисних агрегатів, зерноочисно — сушильних комплексів спеціалізованих насіннєочисних підприємств, цехів і дільниць повинен відповідати вимогам експлуатаційної документації.
Під час проведення технічного обслуговування зерноочисних машин й обладнання необхідно зупинити їх і відключити напругу. На рубильниках і пускачах вивісити плакат “Не вмикати ! Працюють люди”.

Керівництву підприємств, фермерських господарств потрібно стежити за усуненням виявлених порушень і з усією відповідальністю поставитись до безпеки працівників на жнивах.

Шановні роботодавці!
Забезпечте безпечні умови праці для своїх працівників.
Біду краще попередити, ніж потім намагатись зменшити її наслідки!
Категорія: Новини РДА | Переглядів: 58 | Додав: andr
>
Читайте також останні новини сайту:

_

Голова

Деражнянської районної

державної адміністрації

_____

Основне меню сайта РДА
Пошта
Логін:
Пароль:

(це що)

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Наша кнопка


Якщо наш сайт, корисний для Вас, то можете розмістити наш банер у себе на сайті

Кнопка - Деражнянська РДА


Вверх CY-PR.com Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru Карта сайту
Деражянська РДА© 2017 Зробити безкоштовний сайт з uCoz