Четверг, 17.10.2019, 18:09
Головна| RSS
УкраїнськаРосійськаАнглійська Німецька

Каталог новин
Новини РДА
Агропромисловий комплекс
Відділ економіки інформує
Фізкультура і спорт
Відділ з питань ЦЗ населення, ЖКГ та будівництва
Деражнянський районний сектор ГУДСНС України в Хмельницькій області
Відділ культури, національностей та релігій
Запобігання корупції
Оголошення РДА
Інформація про район
Управління соціального захисту населення Деражнянської районної державної адміністрації
Деражнянське відділення Красилівської ОДПІ ГУ ДФС у Хмельницькій області
Громадська рада
Деражнянщина туристична
Летичівське об’єднане управління Пенсійного фонду України
Паспорти бюджетних програм
Архівний відділ райдержадміністрації
Центр пробації
Обговорення
Служба у справах дітей Деражнянської РДА
Протидія домашньому насильству
Деражнянська ЦРЛ та ЦПМСД
Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді
Відділ містобудування, архітектури та будівництва

Інші новини
Вакантні посади

Вакантні посади

Вакантні посади категорій Б,В

(детальніше)

Пошук на сайті
Календар
«  Вересень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Законодавство

Головна » 2019 » Вересень » 27 » Соціальні послуги у Деражнянському районі надаються на належному рівні
Підпишіться на стрічку наших новин RSS та будьте в курсі всіх останіх подій !
16:45
Соціальні послуги у Деражнянському районі надаються на належному рівніСоціальні послуги у Деражнянському районі надаються на належному рівні


Про це повідомив Директор територіального центру соціального обслуговування Вадим Пашков, на засіданні колегії райдержадміністрації.
Розпочав свою доповідь Вадим В’ячеславович із історії створення, а саме, що Деражнянський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) був створений в 1996 році на базі відділення соціальної допомоги вдома. Це державна організація основним завданням якої є надання соціальних послуг вразливим категоріям населення.
Право на отримання соціальних послуг в територіальному центрі мають: громадяни похилого віку, інваліди, хворі громадяни (з числа осіб працездатного віку до встановлення їм групи інвалідності), які не здатні до самообслуговування і потребують постійної сторонньої допомоги, громадяни, які перебувають у складній життєвій ситуації у зв`язку із безробіттям, стихійним лихом, катастрофою і мають на своєму утриманні неповнолітніх дітей, дітей-інвалідів, осіб похилого віку, інвалідів, якщо середньомісячний дохід їх сімей нижчий ніж прожитковий мінімум для сім`ї.
На обслуговуванні в Деражнянському територіальному центрі перебуває 956 громадян. Із них в місті 307 чоловік, у сільській місцевості 649 чоловік. Серед підопічних 314 громадян віком старше 80 років, 134 інваліди, 4 особи з V групою рухової активності (лежачі), 160 ветеранів війни та членів сімей загиблих.
Відповідно до Положення територіальний центр забезпечує надання соціальних послух на безоплатній (в обсягах, визначених державними стандартами) та на платній основі ( громадянам похилого віку, інвалідам, хворим, які не здатні до самообслуговування і мають рідних, які повинні забезпечити їх догляд і допомогу)
Тарифи на платні соціальні послуги розроблені та затверджені відповідно до постанови КМУ від 9.04.2005р. №268 «Про затвердження Порядку регулювання тарифів на платні соціальні послуги». Кошти, що надходять від надання платних послуг використовуються на покриття витрат, пов`язаних із організацією надання цих послуг та на розвиток відділень територіального центру.
В структуру Деражнянського територіального центру соціального обслуговування входять два відділення:
1. Відділення соціальної допомоги вдома.
2. Відділення організації надання адресної натуральної і грошової допомоги.
Відділення соціальної допомоги вдома обслуговує 517 громадян району. З них в місті 98, у сільській місцевості 419 громадян. До складу відділення входить 44 соціальних робітників.
Основні заходи, що складають зміст соціальної послуги догляду вдома передбачають:
допомогу у веденні домашнього господарства - закупівлю та доставку продуктів харчування, ліків та інших товарів, допомогу у приготуванні їжі, допомогу у прибиранні житла, дрібний ремонт одягу, взуття;
допомогу у самообслуговуванні - допомогу у вмиванні, вдяганні, роздяганні, зміні натільної та постільної білизни, у користуванні туалетом тощо;
допомогу при пересуванні по квартирі;
допомогу в організації взаємодії з іншими фахівцями та службами - виклик лікаря, комунальних служб, допомога в госпіталізації відвідування хворих у закладах охорони здоров’я;
допомогу в обробітку присадибних ділянок ;
психологічну підтримку (бесіди, спілкування, мотивацію до активності);
надання інформації з питань соціального захисту населення;
допомогу в оформленні документів, внесення платежів;
Зміст та обсяг соціальної послуги догляду вдома для кожного отримувача соціальної послуги визначаються індивідуально залежно від ступіня індивідуальної потреби.
Відділення організації надання адресної натуральної і грошової допомоги надає наступні послуги:
ремонт взуття;
ремонт та пошиття одягу;
перукарські послуги;
послуги з автоматичного прання речей та білизни;
організація порізки і порубки дров;
організація проведення дрібних ремонтів житлових та підсобних приміщень;
впорядкування дворів та присадибних ділянок;
послуги медичного кабінету;
організація прокату технічних засобів реабілітації.
Протягом звітного періоду послугами відділення скористувалось 439 громадян.
Всього з початку року територіальним центром було надано 65493 соціальних послуг.
На балансі територіального центру знаходиться три автомобілі (ГАЗ-24, «Москвич» та ЗИЛ- 130). Для організації надання соціальних послуг робітники з комплексного обслуговування та ремонту будівель забезпечені необхідним інветарем, а також 2 бензопилами і мотокосою.
При Деражнянському територіальному центрі діють 2 майстерні по ремонту одягу, майстерня по ремонту взуття, 2 перукарні, які забезпечені необхідним інструментом та інвентарем. Для надання послуг з автоматичного прання встановлено 3 пральні машини-автомати. Організація забезпечена необхідною комп`ютерною та оргтехнікою. Загалом матеріально-технічну базу територіального центру можна оцінити як задовільну.
З метою наближення соціальних послуг до сільського населення в смт.Лозове функціонує філіал відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги, де надаються послуги з ремонту одягу, автоматичного прання дрібних речей та білизни, перукарські послуги.
В зв`язку з тим, що не всі громадяни, які потребують засобів реабілітації мають групу інвалідності і можуть їх отримати через управління соціального захисту в територіальному центрі створено пункт прокату технічних та інших засобів реабілітації. Тут громадяни можуть отримати безкоштовно на умовах прокату інвалідні візки, ходунки, стоїки, милиці, тростини.
На сьогоднішній день послугами пункту прокату користується 52 громадянина регіону.
Територіальний центр утримується за рахунок коштів, які відповідно до Бюджетного кодексу України виділяються із місцевого бюджету на соціальний захист та соціальне забезпечення, інших надходжень, у тому числі від діяльності його структурних підрозділів, від надання платних соціальних послуг, а також благодійних коштів громадян, підприємств та організацій.
У 2019 році на фінансування діяльності територіального центру було затверджено 4083900 грн.. За дев`ять місяців було профінансовано 2913163. З них на заробітну плату 2408682 нарахування на заробітну плату 504481, комунальні та інші платежі здійснюються за рахунок надходжень від надання соціальних послуг.
Загалом з початку року на спецрахунок територіального центру надійшло 95185.
У своїй діяльності територіальний центр тісно співпрацює з органами місцевого самоврядування, товариством інвалідів армії і дитинства, ветеранськими організаціями та іншими громадськими організаціями.
В кінці 2018 року було проведено внутрішню оцінку якості соціальної послуги догляду вдома. Дана робота проводилась відповідно методичних рекомендацій Міністерства соціальної політики України із залученням фахівців територіального центру та представників отримувачів соціальної послуги.
За результатами проведеної оцінки роботу Деражнянського територіального центру оцінено на «добре».

Категорія: Новини РДА | Переглядів: 36
>

Основне меню сайта РДА

Пошта
Логін:
Пароль:

(це що)

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Наша кнопка


Якщо наш сайт, корисний для Вас, то можете розмістити наш банер у себе на сайті

Кнопка - Деражнянська РДА


Вверх CY-PR.com Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru Карта сайту
Деражянська РДА© 2019 Зробити безкоштовний сайт з uCoz