Среда, 25.04.2018, 14:21
Головна| RSS
УкраїнськаРосійськаАнглійська Німецька

Каталог новин
Новини РДА
Агропромисловий комплекс
Відділ економіки інформує
Фізкультура і спорт
Відділ з питань ЦЗ населення, ЖКГ та будівництва
Деражнянський районний сектор ГУДСНС України в Хмельницькій області
Відділ культури, національностей та релігій
Запобігання корупції
Оголошення РДА
Інформація про район
Управління соціального захисту населення Деражнянської районної державної адміністрації
Громадська рада
Летичівське об’єднане управління Пенсійного фонду України
Архівний відділ райдержадміністрації
Обговорення
Служба у справах дітей Деражнянської РДА
Деражнянська ЦРЛ та ЦПМСД
Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді
Відділ містобудування, архітектури та будівництва

Інші новини
Вакантні посади

Вакантні посади

Вакантні посади категорій Б,В

(детальніше)

Пошук на сайті
Календар
«  Декабрь 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Законодавство

Головна » 2015 » Декабрь » 16 » Соціальна підтримка населення району
Підпишіться на стрічку наших новин RSS та будьте в курсі всіх останіх подій !
07:26
Соціальна підтримка населення району

Попередній підсумок роботи за рік, що минає говорить про проведену великомаштабну роботу в районі з питаннь соціального захисту різних верств та категорій населення . Аналіз показав, що протягом року номінальні грошові доходи населення зросли, в основному за рахунок збільшення оплати праці та доходів від підприємницької діяльності , а також пенсій та допомоги.

Середня заробітна плата одного штатного працівника збільшилась протягом року на 1107,00 грн. і за листопад 2015 р. становить 3540,00 грн.(січень 2015 – 2433 грн) Забезпечено стовідсоткову виплату допомог сім’ям з дітьми та малозабезпченим сім’ям. За рік з державного бюджету профінансовано та виплачено 42 млн 800 тис. грн. Більше 3,8 тисяч сімей районуотримали суттєву підтримку держави у вигляді грошових допомог та компенсацій. Завершена робота по наданню пільг у грошовій формі ( на придбання твердого палива та скрапленого газу), виплати компенсації на ремонт та транспортне обслуговування інвалідам, компенсації на санаторно-курортне лікування, матеріальної допомоги, виплати на харчування оздоровлення учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС.

Особлива увага була приділена питанню забезпечення засобами реабілітації осіб з обмеженими можливостями. По індивідуальним замовленням 316 інвалідів внесені до центрального банку інвалідів, для безкоштовного отримання візків, палиць , милиць , стоїків та протезно-ортопедичних виробів. Нажаль, повністю не задоволена потреба інвалідів-колясочників у забезпечені колясками. Із 40 осіб, що перебувають у черзі лише 18 отримали ці вироби . Проте, є інформація сервісного центру щодо можливого поступлення до кінця року від заводів виробників замовлених виробів.

Управлінням соцзахисту продовжувалась робота з особами, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів та районів проведення антитерористичної операції. Видано 127 довідок про взяття на облік сімей даної категорії. Усього обліковано 167 чоловік. Звичайно протягом року проходила міграція - одні сімї повертались до свого попернього місця реєстрації або вибували за межі району в пошуку кращих умов проживання, інші прибували . Так, станом на 10 грудня поточного року на території району тимчасово проживають 66 сімей , або 113 осіб , які мають статус внутрішньо переміщених осіб. Із загальної кількості 39% , або 44 особи – пенсіонери, дітей – 28 ( 25%) та 41 особа працездатного віку. Паралельно із встановленням статусу внутрішньо переміщеної особи вирішується питання про можливості розв’язання проблем, пов’язаних із соціальним захистом, зокрема з відновленням соціальних виплат , призначенням виплат відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 1 жовтня 2014 року № 505 «Про надання щомісячної адресної допомоги особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, для покриття

витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг» а також про припинення усіх видів допомоги у зв’язку з завершення дії довідки. Термін дії довідки (що підтверджує статус внутрішньо переміщеної особи) продовжується на наступні шість місяців. Упродовж поточного року 55 внутрішньо переміщеним особам продовжено строк дії довідки. На зверення громадян 85 сім’ям призначена компенсація на оплату житлово-комунальних послуг» та здійснені виплати на суму 626 тисяч.грн.

Протягом року відбулися зміни в питаннях матеріального забезпечення військовослужбовців та мобілізованих осіб.

На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 4 березня 2015 р. № 105 «Про затвердження Порядку виплати компенсації підприємствам, установам, організаціям у межах середнього заробітку працівників , призваних на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період »та змін і доповнень, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 04 листопада 2015 року №911 проводилось відшкодування фактичних витрат 22 організаціям та установам району.

Так, даною постановою №911 установлено, що дія цієї постанови поширюється на громадян, які починаючи з:

* 18 березня 2014 р. були призвані на військову службу за призовом під час

мобілізації, на особливий період;

* 8 лютого 2015 р. були прийняті на військову службу за контрактом у разі

виникнення кризової ситуації, що загрожує національній безпеці, оголошення

рішення про проведення мобілізації та (або) введення воєнного стану;

* 11 червня 2015 р. були призвані на строкову військову службу, а також

призвані на військову службу під час мобілізації, на особливий період та які

підлягають звільненню з військової служби у зв’язку з оголошенням

демобілізації, але продовжують військову службу у зв’язку з прийняттям на

військову службу за контрактом».

Відповідно до прийнятих постанов та змінами протягом звітного періоду всього відшкодовано по району 1млн 166 тис. грн. середнього заробітку працівників, призваних на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період.

За поданням районного військового комісаріату управлінням соцзахисту виплачена допомога 9 громадянам, які звільнилися з військової строкової служби у 2015 році в сумі 10323 грн, яку передбачено постановою Кабінету Міністрів України від 8 квітня 2015 року № 185 « Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для виплати матеріальної допомоги військовослужбовцям , звільнених з військової строкової служби».

Продовжується облік та внесення данних в єдиний автоматизований реєстр пільгових категорій осіб, яким встановили статус "учасника бойових дій". Станом на 15 грудня обліковано 89 осіб, та забезпечено надання пільг на житлово-комунальні послуги та виплати компенсації на придбання твердого палива та скрапленого газу. В рамках реалізації районної програми " Соціальної підтримки сімей загиблих, учасників антитерористичної операції,військовослужбовців і поранених учасників АТО" виплачено матеріальної допомоги на суму 160 тис. грн.

Проводиться робота з питання професійного навчання осіб з категорій учасників АТО. Буде заключений договір з аграрно - професійним ліцеєм на навчання учасників АТО для отримання водійських прав категорій "В" "С".

Надзвичайно важливе питання сьогодення -це надання населенню субсидій на оплату житлово-комунальних послуг, відшкодування втрат на придбання твердого палива та скарпленого газу. Зміни в законодавстві, проведені урядом, надали право фактично кожній сім’ї на отримання даної допомоги . На сьогодні ми перейшли пятитисячну кількість в зверненні громадян. Найбільший пік зверень зафіксований в жовтні, листопаді місяці - 3 тисячі. Звичайно одночасно опрацювати таку кількість звернень не можливо. Поступово щоденно здійснюються нарахування, опрацьовано 3,5 тисячі заяв, по зверненнях ,що надійшли в період травня-вересня здійснені перерахунки на опалювальний період. Паралельно проводиться розгляд заяв про відмову від призначених субсидій, перерахунків в звязку із змінами в складі сім’ї, отриманням пільг, уточнення опалювальної площі та іншого.
Категорія: Новини РДА | Переглядів: 277 | Додав: Tonya
>
Читайте також останні новини сайту:

_

Голова

Деражнянської районної

державної адміністрації

_____

Основне меню сайта РДА
Пошта
Логін:
Пароль:

(це що)

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Наша кнопка


Якщо наш сайт, корисний для Вас, то можете розмістити наш банер у себе на сайті

Кнопка - Деражнянська РДА


Вверх CY-PR.com Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru Карта сайту
Деражянська РДА© 2018 Зробити безкоштовний сайт з uCoz