Середа, 14.11.2018, 11:25
Головна| RSS
УкраїнськаРосійськаАнглійська Німецька

Каталог новин
Новини РДА
Агропромисловий комплекс
Відділ економіки інформує
Фізкультура і спорт
Відділ з питань ЦЗ населення, ЖКГ та будівництва
Деражнянський районний сектор ГУДСНС України в Хмельницькій області
Відділ культури, національностей та релігій
Запобігання корупції
Оголошення РДА
Інформація про район
Управління соціального захисту населення Деражнянської районної державної адміністрації
Деражнянське відділення Красилівської ОДПІ ГУ ДФС у Хмельницькій області
Громадська рада
Деражнянщина туристична
Летичівське об’єднане управління Пенсійного фонду України
Архівний відділ райдержадміністрації
Обговорення
Служба у справах дітей Деражнянської РДА
Деражнянська ЦРЛ та ЦПМСД
Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді
Відділ містобудування, архітектури та будівництва

Інші новини
Вакантні посади

Вакантні посади

Вакантні посади категорій Б,В

(детальніше)

Пошук на сайті
Календар
Законодавство

Головна » 2018 » Жовтень » 9 » Щодо легалізації трудових відносин та заробітної плати
Підпишіться на стрічку наших новин RSS та будьте в курсі всіх останіх подій !
11:47
Щодо легалізації трудових відносин та заробітної плати
Щодо легалізації трудових відносин та заробітної плати

Сьогодні в Україні гостро стоїть проблема легалізації трудових відносин та заробітної плати. На жаль, відносини між роботодавцями та найманими працівниками не завжди відповідають нормам законодавства. Часто працівники отримують офіційну зарплату меншу за мінімальну (або на рівні мінімальної), а решту зарплати - у «конверті». Таким чином роботодавці ухиляються від сплати податку. Не рідкість і випадки, коли працівники взагалі офіційно не оформлені на роботу.
Офіційно неоформлена на роботу людина ризикує залишитися без права на отримання соціальних виплат та пенсії. Таким чином, нелегальна зарплата не лише зменшує надходження до бюджетів та державних соціальних фондів, а й тягне за собою багато неприємностей і для самих працівників. Людям треба чітко усвідомити, що згода отримувати зарплату «в конвертах» може зіграти з ними злий жарт, позбавивши їх у майбутньому всіх соціальних гарантій. Ніхто не зможе краще змусити роботодавців чесно платити зароблені гроші, як самі працівники, які повинні просто не погоджуватися на роботу за невигідними для себе умовами.
Тому, легалізація трудових відносин і заробітної плати, ліквідація прихованої зайнятості - є одним з ключових напрямків роботи усіх державних органів. 1 вирішувати цю проблему треба спільними зусиллями - як державі, так і самим працівникам. З метою виявлення фактів порушення чинного законодавства про працю, районною робочою групою щомісячно проводиться моніторинг об'єктів бізнесу району.
З початку 2018 року обстежено понад 80 об'єктів бізнесу району з чисельністю працюючих на них 310 найманих працівників, виявлено 27 осіб, які працюють без оформлення. Таким чином, завдяки спільним зусиллям членів районної робочої групи з питань функціонування об'єктів бізнесу, з початку року легалізовано 27 найманих працівників.
Варто вже зараз відстоювати свої конституційні права - вимагати від роботодавців офіційного оформлення трудових відносин. Отже, суспільство має усвідомити, що легалізація заробітної плати - це гідне забезпечення майбутнього кожного з нас.
ГУ ДФС у Донецькій області закликає роботодавців своєчасно та в повному обсязі забезпечити оформлення найманих працівників та звертає увагу, що згідно з вимогами Розпорядження від 05 вересня 2018 року № 649 починаючи з 5 жовтня 2018 р. в установленому порядку будуть проводитись комплексні заходи, спрямовані на детінізацію зайнятості та доходів населення.
Нелегальна заробітна плата послаблює соціальний захист працівників, зменшує надходження до бюджетів та державних соціальних фондів. Тільки офіційно оформлений найманий працівник може відчувати себе соціально захищеним.
Шановні громадяни! Не позбавляйте себе соціальних благ та забезпеченої старості, на сприяйте порушенням трудового законодавства - вимагайте офіційного оформлення трудових відносин!
Категорія: Деражнянське відділення Красилівської ОДПІ ГУ ДФС у Хмельницькій області | Переглядів: 19
>

Основне меню сайта РДА

Пошта
Логін:
Пароль:

(це що)

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Наша кнопка


Якщо наш сайт, корисний для Вас, то можете розмістити наш банер у себе на сайті

Кнопка - Деражнянська РДА


Вверх CY-PR.com Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru Карта сайту
Деражянська РДА© 2018 Зробити безкоштовний сайт з uCoz