Субота, 19.01.2019, 13:16
Головна| RSS
УкраїнськаРосійськаАнглійська Німецька

Каталог новин
Новини РДА
Агропромисловий комплекс
Відділ економіки інформує
Фізкультура і спорт
Відділ з питань ЦЗ населення, ЖКГ та будівництва
Деражнянський районний сектор ГУДСНС України в Хмельницькій області
Відділ культури, національностей та релігій
Запобігання корупції
Оголошення РДА
Інформація про район
Управління соціального захисту населення Деражнянської районної державної адміністрації
Деражнянське відділення Красилівської ОДПІ ГУ ДФС у Хмельницькій області
Громадська рада
Деражнянщина туристична
Летичівське об’єднане управління Пенсійного фонду України
Паспорти бюджетних програм
Архівний відділ райдержадміністрації
Обговорення
Служба у справах дітей Деражнянської РДА
Деражнянська ЦРЛ та ЦПМСД
Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді
Відділ містобудування, архітектури та будівництва

Інші новини
Вакантні посади

Вакантні посади

Вакантні посади категорій Б,В

(детальніше)

Пошук на сайті
Календар
Законодавство

Головна » 2018 » Жовтень » 17 » Робота служби соціальної підтримки сімей
Підпишіться на стрічку наших новин RSS та будьте в курсі всіх останіх подій !
09:36
Робота служби соціальної підтримки сімей


Робота служби соціальної підтримки сімей

Протягом 08 — 12 жовтня 2018 року Деражнянським районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді в рамках діяльності спеціалізованого формування “Служба соціальної підтримки сімей” здійснено виїзди у Волоськівську, Копачівську, Пилипівську та Шпичинецьку сільські ради.
На території Волоськівської сільської ради проживає 6 сімей, в яких виховується 19 дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, та 1 особа з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Органи місцевого самоврядування беруть активну участь у попередженні кризових ситуацій у сім’ї до сприяють у мінімізації складних життєвих обставин. До роботи з таким сім’ями голова села залучає і членів виконавчого комітету, і депутатів сільської ради. Налагоджено тісну співпрацю із центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Фахівцями центру спільно з органами місцевого самоврядування перевірено умови проживання дітей, стан задоволення їх потреб дітей та дотримання прав.
На території с. Копачівка проживає 1 сім’ї, яка перебуває у складних життєвих обставинах. Органи місцевого самоврядування приділяють багато уваги цій сім’ї, оскільки в ній існує ризик вилучення дитини, до того ж сім’я чекає поповнення. Раніше, за попереднім місцем проживання, батьки вже були позбавленні батьківських прав. Нещодавно питання виконання батьківських обов'язків заслуховувалося на засіданні виконкому. Фахівцями центру спільно з головою села та члена виконавчого комітету сільської ради відвідано цю сім’ю з метою перевірки виконання даних їм рекомендацій. Слід відмітити, що проведена робота дала позитивний результат.
У Пилипах відвідано сім’ю, щодо якої надійшло повідомлення від відділу цивільного захисту населення та житлово-комунального господарства райдержадміністрації про отруєння дитини. Проведено профілактичну бесіду щодо впливу алкоголю та тютюнопаління на організм підлітка. І дитині, і батькові роз’яснено норми чинного законодавства щодо відповідальності за вживання неповнолітніми алкогольних та тютюнових виробів.
Особливу увагу сім’ях з малолітніми дітьми приділяє завідувач ФАПом с. Теперівка (Шпичинецька сільська рада). Вона завжди інформує і центр соціальних служб, і органи місцевого самоврядування про ситуацію у сім’ях. Фахівцями центру спільно з медичним працівником відвідано 3 сім’ї, в т. ч. 1 сім’ї, в ярій виховується новонароджена дитина.
Під час бесід із сім’ями, які перебувають у складних життєвих обставинах, надано консультації щодо особливостей потреб дітей різного віку, підвищення виховного потенціалу батьків, попередження конфліктів у сім'ях, попередження алкоголізму, раціонального використання сімейного бюджету, працевлаштування з метою покращення сімейного добробуту, дотримання санітарно-гігієнічних норм проживання. Наголошено на зміни у законодавстві що відповідальності за неналежне виконання батьківських обов’язків.
Здійснено 5 перевірок використання допомоги при народженні дитини.
З головами сіл обговорено подальшу співпрацю щодо попередження кризових ситуацій у сім’ях, які перебувають у складних життєвих обставинах.
Категорія: Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді | Переглядів: 86
>

Основне меню сайта РДА

Пошта
Логін:
Пароль:

(це що)

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Наша кнопка


Якщо наш сайт, корисний для Вас, то можете розмістити наш банер у себе на сайті

Кнопка - Деражнянська РДА


Вверх CY-PR.com Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru Карта сайту
Деражянська РДА© 2019 Зробити безкоштовний сайт з uCoz