Середа, 22.01.2020, 23:36
Головна| RSS
УкраїнськаРосійськаАнглійська Німецька

Каталог новин
Новини РДА
Агропромисловий комплекс
Відділ економіки інформує
Фізкультура і спорт
Відділ з питань ЦЗ населення, ЖКГ та будівництва
Деражнянський районний сектор ГУДСНС України в Хмельницькій області
Відділ культури, національностей та релігій
Запобігання корупції
Оголошення РДА
Інформація про район
Управління соціального захисту населення Деражнянської районної державної адміністрації
Деражнянське відділення Красилівської ОДПІ ГУ ДФС у Хмельницькій області
Громадська рада
Деражнянщина туристична
Летичівське об’єднане управління Пенсійного фонду України
Паспорти бюджетних програм
Архівний відділ райдержадміністрації
Центр пробації
Обговорення
Служба у справах дітей Деражнянської РДА
Протидія домашньому насильству
Деражнянська ЦРЛ та ЦПМСД
Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді
Відділ містобудування, архітектури та будівництва

Інші новини
Вакантні посади

Вакантні посади

Вакантні посади категорій Б,В

(детальніше)

Пошук на сайті
Календар
«  Листопад 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Законодавство

Головна » 2019 » Листопад » 29 » Про стан розвитку фізичної культури та спорту в Деражнянському районі
Підпишіться на стрічку наших новин RSS та будьте в курсі всіх останіх подій !
15:48
Про стан розвитку фізичної культури та спорту в Деражнянському районіПро стан розвитку фізичної культури та спорту в Деражнянському районі


Проінформував на засіданні колегії РДА завідувач сектору молоді, спорту та туризму РДА Володимир Падневич.
Розпочав свій виступ Володимир Юрійович із 17 видів спорту, які розвиваються та культивуються на території району, 7 з яких входять до програми літніх олімпійських видів спорту (футбол, класичний та пляжний волейбол, дзюдо, легка атлетика, теніс настільний, бокс) та 10 видів, що не входять до програми Олімпійських ігор (футзал, військово-спортивне багатоборство, шахи, шашки, спортивний туризм, спортивне орієнтування, рукопашний бій, перетягування канату, стрітбол та армспорт).
З метою розвитку фізичної культури та спорту на території району та міста прийняті та діють відповідні програми:
- цільова Програма розвитку фізичної культури і спорту Деражнянського району, затверджена рішенням сесії Деражнянської районної ради від 26 грудня 2016 року № 23-12/2016. В цьому році на реалізацію програми виділено 30,0 тис. грн., що на 1,0 тис. грн. менше від попереднього року.
- Програма розвитку фізичної культури і спорту м. Деражня, затверджена рішенням сесії Деражнянської міської ради від 22 грудня 2017 року №20. Сума коштів виділених на програму в поточному році становить 75,0 тис. грн. що на 30,0 тис. грн. більше від попереднього року.
- Програма розвитку волейболу в м. Деражня, затверджена рішенням сесії Деражнянської міської ради від 25 травня 2016 року №10. Сума коштів виділених на програму в 2019 році складає 20,0 тис. грн. що на 30,0 тис. грн. менше від попереднього року.
- Програма розвитку футболу в м. Деражня, затверджена рішенням сесії Деражнянської міської ради від 22 квітня 2015 року №11. Сума коштів виділених на програму в 2019 році становить 50,0 тис. грн., що на 20,0 тис. грн. більше від попереднього року.
З метою вирішення актуальних методичних та організаційних питань, затвердження календарних планів роботи спортивних організацій району, обговорення основних напрямів роботи та інших важливих питань протягом року проведено:
- 3 засідання координаційної ради з фізичної культури і спорту при районній державній адміністрації;
- 4 методичних об’єднання вчителів фізичної культури району;
- 6 тренерських рад ДЮСШ.
На території Деражнянського району функціонує Деражнянська дитячо-юнацька спортивна школа. У 2019-2020 навчальному році нею охоплено навчанням 440 вихованців у 27 групах, в т.ч. за напрямами роботи:
- відділення футболу – 9 груп, 166 вихованців;
- відділення волейболу – 5 груп, 81 вихованець;
- відділення тенісу настільного – 1 група, 14 учнів;
- відділення дзюдо – 7 груп, 100 вихованців;
- відділення легкої атлетики - 2 група, 32 учнів;
- відділення боксу – 3 групи, 47 учнів.
В Деражнянській ДЮСШ працює 12 тренерів-викладачів (з них 8 основних, 4 сумісники), з яких 4 викладачі ведуть заняття з футболу, 2 – волейболу, 2– легка атлетика, 2 – дзюдо, 1 - бокс та 1 тренер з настільного тенісу.
У 2019 році з районного бюджету виділено 967 тис. грн. на утримання освітянської ДЮСШ, що на 177 тис. грн. більше порівняно з попереднім роком. З них витрати на оплату праці працівників складають 897 тис. грн., витрати на придбання предметів, обладнання, матеріалів та спортивного інвентарю – 60,4 тис.грн., витрати на відрядження - 7,0 тис.грн., оплата послуг( придбання медикаментів) – 1,6 тис. грн. та курси підвищення кваліфікації – 1,0 тис. грн.
Своєї спортивної бази ДЮСШ не має, тому орендує в загальноосвітніх школах та організаціях згідно договорів про співпрацю.
Основна спортивна база ДЮСШ включає в м. Деражня стадіон ВФСТ «Колос», міні-футбольні площадки і спортивні зали Деражнянського ліцею №2 та Деражнянської ЗОШ І-ІІІ ст. №3. Крім того, заняття проводяться в навчальних закладах смт. Вовковинці, селах Зяньківці та Копачівка.
З метою удосконалення системи дитячо-юнацького спорту, створення умов для розвитку індивідуальних здібностей юних спортсменів поточного року проведено:
- Чемпіонат з футзалу серед учнів навчальних та позашкільних закладів Деражяннського району;
- чемпіонати, турніри та товариські зустрічі Деражнянської ДЮСШ з класичного волейболу, пляжного волейболу, футболу, футзалу та настільного тенісу;
- чемпіонати та турніри Деражнянського району з дзюдо серед дітей та учнівської молоді.
Протягом 9 місяців 2019 року забезпечено підготовку та відряджено на обласні та всеукраїнські змагання 102 юнацькі команди, які сформовані з 560 учнів спортивної школи.
З метою залучення дітей до систематичних  занять фізичною культурою та спортом, підвищення мотивації до фізкультурно-оздоровчих  занять,  популяризації здорового способу життя, формування змістовного дозвілля та зайнятості дітей відділ освіти райдержадміністрації забезпечує функціонування на базі закладів загальної середньої освіти гурткову роботу:
- «Джура» - Деражнянська ЗОШ І-ІІІ ст. №3 (Добрянський С.В.) - 4 години;
- «Джура» - Деражнянський ліцей №1 (Мельник С.П.) - 2 год.;
- «Пішохідний туризм» - Деражнянський ліцей №1 (Ладор В.П.) - 2 год.;
- «Настільний теніс» - Деражнянський ліцей №1 (Савчук О.О.) - 2 год
З вересня по травень щороку відділом освіти райдержадміністрації організовується  Спартакіада школярів Деражнянського району.
Цього року в залік Спартакіади увійшли такі заходи: міні – футбол, футбол, шахи, настільний теніс, волейбол (юнаки та дівчата), баскетбол 3х3 (юнаки та дівчата), легка атлетика (юнаки та дівчата), дитячі спортивні ігри «Старти надій», фізкультурно-патріотичний фестиваль школярів України «Козацький гарт».
Загалом у Спартакіаді прийняло участь 1528 школярів
Змагання та підсумки Спартакіади проводились серед збірних команд закладів загальної середньої освіти за наступними групами:
І група команд - Деражнянська ЗОШ І-ІІІ ст.№1, Деражнянська ЗОШ І-ІІІ ст. №2, Деражнянська ЗОШ І-ІІІ ст. №3 імені Героя України Івана Зубкова, Вовковинецька ЗОШ І-ІІІ ст., Лозівська ЗОШ І-ІІІ ст., Вовковинецька школа-інтернат;
ІІ група команд – Божиковецький НВК, Волоський НВК, Зяньковецький НВК, Маниковецька ЗОШ І-ІІІ ст., Новосілецький НВК, Радовецький НВК, Яблунівський НВК;
ІІІ група команд – Богдановецький НВК, Загінецький НВК, Згароцький НВК, Копачівський НВК, Коричинецький НВК, Макарівська ЗОШ І-ІІ ст..
Пріоритетним напрямом в системі організації фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи є кадрове забезпечення галузі. В навчальних закладах працює 24 вчителі фізичної культури, усі з яких мають вищу спеціальну освіту. Аналізуючи стан та тенденції розвитку фізичного виховання та фізкультурно – оздоровчої роботи в порівняні з попередніми роками слід відмітити, що незважаючи на зменшення кількості учнів в районі за останні роки, стан розвитку фізкультури та спорту залишається стабільним як в кількісному, так і в якісному значеннях.
Щороку на високому організаційному рівні в районі проводяться спортивні патріотичні заходи та заходи з відзначення державних свят, основні з них:
- турнір з волейболу серед чоловіків та жінок (мікс), з нагоди 30-ї річниці виведення військ з Республіки Афганістан;
- районний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово- патріотичної гри «Сокіл» («Джура»);
- Преміум Кубок та Кубок Деражнянського району з футболу серед команд колективів фізкультури, міських, селищних та сільських спортивних клубів в 2019 році, присвяченого Дню Незалежності України;
- Чемпіонат з міні-футболу серед команд Деражнянських молодіжних громадських організацій пам’яті загиблого воїна-героя Володимира Соломчука, учасника операції об’єднаних сил.
З метою залучення усіх верств населення району, зокрема сільської молоді до систематичних занять фізичною культурою і спортом, як важливих складових забезпечення здорового способу життя сектором молоді, спорту та туризму райдержадміністрації спільно з районною громадською організацією ВФСТ «Колос» в поточному році організовано багатоступеневі фізкультурно-оздоровчі та спортивно-масові заходи, основні з них:
- Чемпіонати Вищої та Першої ліги Деражнянського району з футзалу серед міських, селищних та сільських спортивних клубів;
- Кубки Вищої та Першої ліги Деражнянського району з футзалу серед ФСК;
- Спартакіада серед державних службовців Деражнянського району;
- Кубок району з футболу серед чоловіків;
- 16 турів Вищої та Першої ліги Чемпіонату району з футболу серед команд колективів фізкультури, сільських, селищних та міської рад.
Цього року в чемпіонаті приймало участь 12 футбольних команд, з яких 6 – сільські, такі як: «ВОВКИ» та «ВОВКИ-2» (смт. Вовковинці), «КРАЯНИ» (с. Маниківці), «БОЖИКІВЦІ» (с. Божиківці), «ХЛІБОДАР» (с. Яськівці), «ЛІДЕР» (смт . Лозове).
-Фізкультурно-спортивний захід «Кращий спортивний колектив Деражнянського району 2019 року»
- Чемпіонату району з міні-футболу серед команд колективів фізкультури, сільських, селищних та міської рад 2019 року.
На виконання цільової Програма розвитку фізичної культури і спорту Деражнянського району сектор молоді, спорту та туризму спільно з відділом освіти райдержадміністрації, ДЮСШ, районною організацією «Колос», районною федерацією футболу, провели в районі за 9 місяців 2019 року 102 спортивних заходів, в яких прийняло участь 10731 учасників, що дорівнює показнику аналогічного періоду попереднього року.
В обласних та всеукраїнських змаганнях протягом 9 місяців 2019 року прийняло участь 859 спортсменів району та досягнуто високих результатів
Для проведення фізкультурно – оздоровчої та спортивно – масової роботи в Деражнянському районі функціонують 135 спортивних споруди :
- 10 спортивних залів (3 – м.Деражня, 2 – смт. Вовковинці, 1-смт.Лозове, 1- с.Копачівка, 1–с.Яськівці, 1-с.Богданівці, 1-с.Новосілка);
- 74 спортивних майданчиків (з них: 46 - загальноосвітні навчальні заклади, 2 – професійно-технічних навчальних закладів, 2 - фізкультурно-спортивних товариств та установ, 21- інші підприємства, установи, організації, 2 майданчики із штучним покриттям (Деражнянський ліцей №1 та Деражнянський ліцей №2), 1 майданчиків із тренажерним обладнанням (Деражнянський ліцей №2);
- 12 футбольних полів (смт. Вовковинці, смт.Лозове, с.Копачівка, с.Божиківці, с.Зяньківці, с.Яблунівка, с.Маниківці, с.Новосілка, с.Загінці, с.Згарок, с.Мазники, с.Коржівці);
- 12 майданчиків з нестандартним спортивним обладнанням (гімнастичні містечка);
- 1 майданчик з багатофункціональним нестандартним спортивним обладнанням (Деражнянська ЗОШ І-ІІІ ст. №3 імені Героя України Івана Зубкова);
- 25 – приміщень для фізкультурно-оздоровчих занять, в т.ч. 6 із тренажерним обладнанням;
- 1 стадіон, який знаходиться у комунальній власності Деражнянської районної ради. Загальний стан стадіону - незадовільний. Конструкції трибун та між трибунного покриття - аварійні. Стан бігових доріжок непридатний до повноцінної експлуатації. На даний час виготовляються документи на право власності на дану спортивну споруду, що в майбутньому дасть змогу виготовити проектну-кошторисну документацію.
З метою упорядкування, облаштування та ремонту найпростіших спортивних споруд, майданчиків за місцем проживання та в місцях масового відпочинку населення з 1 по 30 квітня щороку в Деражнянському районі проводиться обласний місячник «Спорт для всіх - спільна турбота», в рамках якого цього року упорядковано та відремонтовано 25 спортивних площадок.
На придбання та оновлення спортивного інвентарю (придбання борцівських матів) для Деражнянської дитячо-юнацької спортивної школи виділено з районного бюджету у І кварталі 2019 року 18,0 тис. грн.
В 2017 році за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку та Деражнянської міської ради розпочато будівництво сучасного об'єкта фізкультури і спорту в парку культури та відпочинку по вул. Миру, м. Деражня. Загальна вартість проекту складає 6220,598 тис. грн. Спортивний об’єкт включає в себе міні-футбольне поле зі штучним покриттям, волейбольну площадку із резиновим покриттям та майданчик з тренажерним обладнанням. Станом на 01.10.2019 року роботи виконані на 5455,476 тис. грн.
На сьогоднішній день пріоритетними завданнями в напрямку розвитку спорту в районі є будівництво спортивної інфраструктури, утримання в належному матеріально-технічному стані існуючих спортивних споруд та проведення якомога більше багатоступеневих спортивних заходів, що надасть можливість залучити якомога більше дітей, молоді та дорослих до оздоровчої рухової активності. Адже, для частини молодих громадян нашого району все ще залишаються гострими проблеми залежності від згубних звичок, недостатньої кількості доступних молодіжних закладів, в яких можна проводити своє дозвілля.
Особливої уваги на сьогодні потребує питання залежності молоді від соціальних мереж, що в свою чергу впливає на стан здоров’я дітей та молоді із зменшенням у них рухової активності їхнього організму.
Категорія: Новини РДА | Переглядів: 70
>

Основне меню сайта РДА

Пошта
Логін:
Пароль:

(це що)

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Наша кнопка


Якщо наш сайт, корисний для Вас, то можете розмістити наш банер у себе на сайті

Кнопка - Деражнянська РДА


Вверх CY-PR.com Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru Карта сайту
Деражянська РДА© 2020 Зробити безкоштовний сайт з uCoz