Неділя, 23.02.2020, 13:12
Головна| RSS
УкраїнськаРосійськаАнглійська Німецька

Каталог новин
Новини РДА
Агропромисловий комплекс
Відділ економіки інформує
Фізкультура і спорт
Відділ з питань ЦЗ населення, ЖКГ та будівництва
Деражнянський районний сектор ГУДСНС України в Хмельницькій області
Відділ культури, національностей та релігій
Запобігання корупції
Оголошення РДА
Інформація про район
Управління соціального захисту населення Деражнянської районної державної адміністрації
Деражнянське відділення Красилівської ОДПІ ГУ ДФС у Хмельницькій області
Громадська рада
Деражнянщина туристична
Летичівське об’єднане управління Пенсійного фонду України
Паспорти бюджетних програм
Архівний відділ райдержадміністрації
Центр пробації
Обговорення
Служба у справах дітей Деражнянської РДА
Протидія домашньому насильству
Деражнянська ЦРЛ та ЦПМСД
Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді
Відділ містобудування, архітектури та будівництва

Інші новини
Вакантні посади

Вакантні посади

Вакантні посади категорій Б,В

(детальніше)

Пошук на сайті
Календар
«  Січень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Законодавство

Головна » 2020 » Січень » 30 » Про роботу начальника загального відділу апарату районної державної адміністрації за 2019 рік
Підпишіться на стрічку наших новин RSS та будьте в курсі всіх останіх подій !
15:31
Про роботу начальника загального відділу апарату районної державної адміністрації за 2019 рікПро роботу начальника загального відділу апарату районної державної адміністрації за 2019 рік


Дане питання було заслухано на засіданні колегії райдержадміністрації, яке відбулося 30 січня під головуванням заступника голови адміністрації Заряни Попадіної.
Начальник загального відділу апарату райдержадміністрації Лариса Уланова проінформувала, що за 2019 рік зареєстровано вхідних документів - 1473, вихідних документів- 1032. Всі документи, які надходять до райдержадміністрації згідно резолюцій керівництва надсилаються виконавцям електронною поштою та в паперовому вигляді.
Відредаговано та зареєстровано 293 розпоряджень районної державної адміністрації з основної діяльності та 68 розпоряджень районної державної адміністрації з кадрових питань.
Всі копії розпоряджень надсилались виконавцям згідно розсилки паспорта розпоряджень, а також розміщені на веб - сайті районної державної адміністрації.
Щомісячно складається перелік розпоряджень районної державної адміністрації та надсилається до Головного територіального управління юстиції в Хмельницькій області.
Відповідно до розпорядження районної державної адміністрації від 19.07.2004 №230/2004-р (в редакції розпорядження районної державної адміністрації від 29.10.2019 року № 242/2019-р) «Про колегію районної державної адміністрації» щомісячно, відповідно до плану роботи районної державної адміністрації проводяться засідання колегії. Начальником відділу щомісячно приймається участь у засіданні колегії районної державної адміністрації, після чого складаються протоколи колегії з усіма додатками. Протягом 2019 року року підготовлено та сформовано 18 протоколів колегії районної державної адміністрації.
Відповідно до статті 6 Закону України «Про національний архівний фонд та архівні установи», з метою ведення обліку документів загального відділу та районної держаної адміністрації в цілому, які являються джерелом формування Національного архівного фонду, передаються для зберігання в архів.
Організовано працівників відділу та сформовано справи по загальному відділу, термін зберігання яких в архівному підрозділі закінчився (за 2010-2011 роки) та передано: 43 справи (2010р.), 59 справ (2011 р.) до архівного відділу райдержадміністрації. На даний час продовжується робота по передачі документів в архівний відділ райдержадміністрації за 2012- 2013 роки.
Начальник відділу забезпечує та організовує здійснення контролю за вчасним виконанням завдань, визначених законами України, актами і дорученнями Президента України, Кабінету Міністрів України, документами міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, розпорядженнями та дорученнями голови обласної та районної державних адміністрацій розгляд звернень комітетів Верховної Ради України, реагування на запити і звернення народних депутатів України та депутатів місцевих рад. За 2019 рік на контролі знаходилось 98 документів.
З відповідними відділами систематично здійснюється робота по надходженню, узагальненню інформацій по виконанню документів, термін яких закінчується.
У відділ організаційно - інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації щоквартально надається перелік нормативно-правових актів, оперативний контроль за виконанням яких здійснюється протягом наступного кварталу, для включення даного матеріалу до розпорядження райдержадміністрації про план роботи райдержадміністрації на відповідний період.
Начальником відділу у 2019 році було підготовлено та заслухано на засіданні колегії райдержадміністрації питання виконавської дисципліни в апараті, структурних підрозділах та органах місцевого самоврядування, після чого було прийнято розпорядження голови райдержадміністрації.
Відповідальною особою за звернення громадян є начальник загального відділу апарату райдержадміністрації, якою було проведено аналіз звернень громадян за 2019 рік.
Протягом року забезпечувався контроль за повним та об’єктивним розглядом звернень громадян, не допускаючи порушення термінів їх розгляду.
При розгляді звернень не допускалися випадки безпідставної відмови і формалізму в задоволенні законних вимог заявників.
За звітний період до Деражнянської районної державної адміністрації надійшло 450 письмових звернення громадян (у 2018 році - 528 звернення,), із них 6 колективних звернень (за 2018 рік - 11 колективних звернення, зменшено на 5).
З обласної державної адміністрації направлено на розгляд 18 звернень (у 2018 році – 19 звернень), від народних депутатів України – 2 звернення, з обласного контактного центру - 193 звернення (за 2018 рік - 219 звернень. Всі звернення розглядались вчасно та у визначений законодавством термін, не допускаючи порушень термінів їх розгляду, фактів надання неконкретних, неповних або неточних відповідей та перебування звернення на розгляді тривалий час.
Основними питаннями, які порушувались у зверненнях, є питання соціального захисту населення – 357 звернення (у 2018 році – 322 звернення), комунального господарства та житлової політики – 12 звернення (у 2018 році – 29 звернення), аграрної політики і земельних відносин – 43 звернення (у 2018 році – 115 звернень) та інші.
На офіційному веб-сайті Деражнянської райдержадміністрації розміщено графік про місце та дату проведення виїзних прийомів громадян.
При райдержадміністрації діє постійно-діюча комісія з питань розгляду звернень громадян, секретарем комісії є начальник загального відділу, члени комісії представники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, правоохоронних органів тощо. Щомісячно проводяться засідання. Проведено 12 засідань комісії та складено 12 протоколів.
На офіційному веб-сайті райдержадміністрації створено окрему сторінку, присвячену прийому громадян, на якій щопівроку оприлюднюються відомості про роботу із зверненнями громадян.
У першому кварталі 2019 року начальником загального відділу підготовлено інформацію та заслухано на колегії райдержадміністрації питання «Про підсумки роботи місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування з розгляду звернень громадян та завдання щодо підвищення її ефективності у 2019 році».
Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» розпорядженням районної державної адміністрації від 06.06.2011 № 296/2011-р затверджено порядок доступу до публічної інформації, відповідальною особою є начальник загального відділу апарату адміністрації, якою протягом 2019 року було зареєстровано 32 запити. Всі запити для розгляду надсилались виконавцям та відповіді запитувачам були надані згідно пунктів 1, 4 статті 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації».
Відповідно до завдань, ключових показників результативності, фективності та якості службової діяльності державних службовців, які
займають посаду державної служби категорії «В» в грудні місяці 2019 року було проведено з спеціалістами відділу співбесіду та визначено результати виконання завдань державних службовців, які займають посаду державної служби категорії «В».
На підставі вищесказаного, членами колегії було прийнято рішення - визнати роботу начальника загального відділу апарату районної державної адміністрації на достатньому рівні.Категорія: Новини РДА | Переглядів: 37
>

Основне меню сайта РДА

Пошта
Логін:
Пароль:

(це що)

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Наша кнопка


Якщо наш сайт, корисний для Вас, то можете розмістити наш банер у себе на сайті

Кнопка - Деражнянська РДА


Вверх CY-PR.com Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru Карта сайту
Деражянська РДА© 2020 Зробити безкоштовний сайт з uCoz