Неділя, 18.08.2019, 10:18
Головна| RSS
УкраїнськаРосійськаАнглійська Німецька

Каталог новин
Новини РДА
Агропромисловий комплекс
Відділ економіки інформує
Фізкультура і спорт
Відділ з питань ЦЗ населення, ЖКГ та будівництва
Деражнянський районний сектор ГУДСНС України в Хмельницькій області
Відділ культури, національностей та релігій
Запобігання корупції
Оголошення РДА
Інформація про район
Управління соціального захисту населення Деражнянської районної державної адміністрації
Деражнянське відділення Красилівської ОДПІ ГУ ДФС у Хмельницькій області
Громадська рада
Деражнянщина туристична
Летичівське об’єднане управління Пенсійного фонду України
Паспорти бюджетних програм
Архівний відділ райдержадміністрації
Центр пробації
Обговорення
Служба у справах дітей Деражнянської РДА
Протидія домашньому насильству
Деражнянська ЦРЛ та ЦПМСД
Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді
Відділ містобудування, архітектури та будівництва

Інші новини
Вакантні посади

Вакантні посади

Вакантні посади категорій Б,В

(детальніше)

Пошук на сайті
Календар
«  Травень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Законодавство

Головна » 2019 » Травень » 31 » Підведено підсумки роботи відділу ведення Державного реєстру виборців апарату РДА
Підпишіться на стрічку наших новин RSS та будьте в курсі всіх останіх подій !
09:30
Підведено підсумки роботи відділу ведення Державного реєстру виборців апарату РДАПідведено підсумки роботи відділу ведення Державного реєстру виборців апарату РДА


Розпочинаючи свою доповідь «Про підсумки роботи відділу ведення Державного реєстру виборців апарату районної державної адміністрації за 5 місяців 2019 року», на розширеному засіданні колегії РДА - начальник відділу державного реєстру виборців зазначив, що Державний реєстр виборців – це автоматизована інформаційно-телекомунікаційна система (банк даних), яка містить персональні дані всіх виборців України та призначена для зберігання, обробки цих відомостей та користування ними відповідно до Закону України «Про Державний реєстр виборців».
Діяльність відділу здійснюється відповідно до регламенту, планів роботи Деражнянської районної державної адміністрації, планів роботи відділу, а також розпорядчих документів Центральної виборчої комісії.
Організаційно-правова робота відділу спрямована на виконання покладених на нього завдань, а саме: забезпечення ведення Реєстру, що передбачало проведення організаційно-правової підготовки та виконання в режимі записування таких дій: внесення запису про виборця до бази даних Реєстру; внесення змін до персональних даних Реєстру; знищення запису Реєстру на підставах та у спосіб, що встановлені Законом України «про Державний реєстр виборців» та правовими рішеннями розпорядника Реєстру – Центральною виборчою комісією (ЦВК), з використанням візуального та автоматизованого контролю повноти та коректності персональних даних Реєстру; ведення обліку усіх дій щодо зміни бази даних Реєстру, в порядку та за формою, що встановлені розпорядником Реєстру (ЦВК); забезпечення взаємодії з Державною службою спеціального зв’язку та захисту інформації України, захисту Реєстру у процесі його створення та ведення; надання на письмову вимогу виборця інформації про його персональні дані, внесені до Реєстру; проведення у разі потреби перевірки зміни персональних даних виборця, зазначених у заяві; здійснення щомісячного поновлення бази даних Реєстру; розгляд запитів та звернень виборців, а також звернень політичних партій у порядку, встановленому Законом України «Про Державний реєстр виборців»; проведення постійної перевірки некоректних відомостей Реєстру, виявлених розпорядником Реєстру (ЦВК); здійснення інших функцій відповідно до законодавства, необхідних для виконання покладених на нього завдань.’’
Відділ ведення Деражавного реєстру виборців апарату районної державної адміністрації тісно співпрацює з Деражнянським районним сектором Управління Державної міграційної служби України у Хмельницькій області, Деражнянським районним відділом державної реєстрації актів цивільного стану головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області, управлінням соціального захист населення районної державної адміністрації, Деражнянським районним судом у Хмельницькій області, Шпичинецькою військовою частиною А1827, Вовковинецькою об’єднаною територіальною громадою, а також органами реєстрації міської, селищної та сільських рад щодо підготовки та подання щомісячних відомостей про виборців на підставі яких здійснюється періодичне поновлення персональних даних Державного реєстру виборців.
Згідно ст.22 Закону України „Про Державний реєстр виборців” працівниками відділу проводиться щомісячна робота щодо поновлення бази даних Реєстру виборців. Суб’єктами подання даних у відділ ведення Державного реєстру виборців районної державної адміністрації є 33 установи (Деражнянським районним сектором Управління Державної міграційної служби України у Хмельницькій області, Деражнянським районним відділом державної реєстрації актів цивільного стану головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області, управлінням соціального захист населення районної державної адміністрації, Деражнянським районним судом у Хмельницькій області, Шпичинецькою військовою частиною А1827, Вовковинецькою об’єднаною територіальною громадою, міська, селищна, сільські ради), якими було подано станом на 05.05.2019 року 382 подання відомостей, які вчасно опрацьовано працівниками відділу.
Щоденно опрацьовуються переадресовані рядки вхідних відомостей, отриманих з інших відділів ведення Державного реєстру виборців стосовно вибувших з військових частин, звільнених з місць позбавлення волі та померлих виборців, здійснюється перевірка кратних включень виборців до Реєстру.
Також проводиться постійна робота щодо оновлення та ведення обліку змін довідника виборчих дільниць, а саме коригування їх меж.
Здійснювалися заходи, спрямовані на забезпечення захисту бази даних Реєстру від несанкціонованого доступу та зловживання доступом, незаконного використання персональних даних Реєстру, порушення цілісності бази даних Реєстру та його апаратного чи програмного забезпечення шляхом застосування засобів і методів технічного захисту інформації, впровадження організаційних та інженерно-технічних заходів комплексної системи захисту інформації.
Станом на 16.05.2019 року в районі зареєстровано 24344 виборці. З них 28 виборців, яких судом визнано недієздатними, 3085 — померлі виборці, 1327 виборці, які нездатних самостійно пересуватися, 1- скасовано громадянство.
З 01.01.2019 року було оброблено 634 звернення виборців з них: 81 звернення щодо включення виборців до Реєстру, 37 - щодо зміни ідентифікаційних персональних даних, 42 - щодо зміни виборчої адреси, 474 – щодо тимчасової зміни місця глісування.
З початку року у відділі зареєстровано 702 накази, що стосувались внесення змін до бази даних Реєстру (включення виборців, зміни ідентифікаційних даних, зміни виборчих адрес за зверненнями інших відділів, вибуття виборців, усунення кратних включень, знищення записів бази даних Реєстру, тимчасова зміна місця голосування), сформовано 22 запити до Деражнянського районного сектору Управління Державної міграційної служби України у Хмельницькій області щодо перевірки даних 562 виборця у Реєстрі.
Через програмний ресурс «Особистий кабінет виборця» на офіційному веб-сайті «Державний реєстр виборців» здійснили перевірку своїх персональних даних з початку 2019 року 641 виборець.
Протягом звітного періоду опрацьовано 151 запис в «Аналізі розбіжностей в даних виборців»
На виконання розпорядження Центральної виборчої комісії відділом здійснювалася робота по усуненню розбіжностей, що містилися в картках виборців.
Для повноти і достовірності відповідних даних подання за звітний період проводилося уточнення адресного реєстру із залученням міського, селищних, сільських голів, з метою перевірки за наступними критеріями:
- Перелік будинків, в яких відсутні виборці по відділу ведення;
- Перелік непоіменнованих геонімів та непронумерованих будинків;
- Перелік квартирних будинків по відділу ведення;
- Перелік будинків, в яких, можливо, є помилки в нумерації;
- Перелік будинків без діапазону квартир.
За результатами перевірки проведено коригування всіх будинків району, що не були прив’язані до призначених меж постійно діючих виборчих дільниць. Адресний реєстр бази складається з 725 вулиць та 11824 будинків.
Андрій Сергійович наголосив на тому, що робота органів ведення Реєстру є досить специфічна, що проявляється в опрацюванні персональних даних, обмеженим доступом, функціонуванням захищеної телекомунікаційної мережі. Адміністратором безпеки, що призначений у відділі, у співпраці з Службою розпорядника Державного реєстру виборців постійно проводяться заходи щодо захисту інформації. Так, щоквартально перевіряється наявність встановленого на робочі станції працівників програмного забезпечення, здійснюється оновлення програмного забезпечення та виконання плану дій щодо комплексного захисту інформації.
Відповідно до вимог Розпорядника реєстру, з метою підвищення правової освіченості працівників Державного реєстру виборців та покращення їх практичних навичок, введено обов’язкове тестування працівників відділів ведення за 6 видами тестів (тести для керівників та адміністраторів безпеки ОВ ДРВ, операційна система Windows XP, робота в АІТС ДРВ, нормативно-правові акти ДРВ, знання Закону України «Про ДРВ»).
Розпорядник Реєстру щомісячно оцінює стан справ та роботи відділу за двадцятьма показниками. Протягом звітного періоду відділ отримував оцінку “5” (за 5-ти бальною шкалою).
Таким чином, протягом 2019 року відділом забезпечено виконання основного завдання Державного реєстру виборців - ведення персоніфікованого обліку громадян, що мають право голосу. Завдяки тісній співпраці з суб’єктами подання відомостей про виборців спеціалісти відділу вчасно та повноцінно вносили зміни до бази даних Державного реєстру виборців, що дозволить вийти на високий рівень якості підготовки списків виборців на майбутніх виборах.
Категорія: Новини РДА | Переглядів: 37
>

Основне меню сайта РДА

Пошта
Логін:
Пароль:

(це що)

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Наша кнопка


Якщо наш сайт, корисний для Вас, то можете розмістити наш банер у себе на сайті

Кнопка - Деражнянська РДА


Вверх CY-PR.com Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru Карта сайту
Деражянська РДА© 2019 Зробити безкоштовний сайт з uCoz