Неділя, 17.02.2019, 14:43
Головна| RSS
УкраїнськаРосійськаАнглійська Німецька

Каталог новин
Новини РДА
Агропромисловий комплекс
Відділ економіки інформує
Фізкультура і спорт
Відділ з питань ЦЗ населення, ЖКГ та будівництва
Деражнянський районний сектор ГУДСНС України в Хмельницькій області
Відділ культури, національностей та релігій
Запобігання корупції
Оголошення РДА
Інформація про район
Управління соціального захисту населення Деражнянської районної державної адміністрації
Деражнянське відділення Красилівської ОДПІ ГУ ДФС у Хмельницькій області
Громадська рада
Деражнянщина туристична
Летичівське об’єднане управління Пенсійного фонду України
Паспорти бюджетних програм
Архівний відділ райдержадміністрації
Центр пробації
Обговорення
Служба у справах дітей Деражнянської РДА
Деражнянська ЦРЛ та ЦПМСД
Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді
Відділ містобудування, архітектури та будівництва

Інші новини
Вакантні посади

Вакантні посади

Вакантні посади категорій Б,В

(детальніше)

Пошук на сайті
Календар
«  Лютий 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728
Законодавство

Головна » Відділ культури, національностей та релігій
_ Змінюється світ, змінюються можливості, змінюється і бібліотека. Сьогоднішнього читача важко зацікавити просто видавши йому потрібну книгу. Тому Деражнянська центральна районна бібліотека активно шукає шляхи залучення нових читачів, змінює форми роботи, виходячи за межі стін книгозбірні. Саме з цією метою працівники ЦРБ організували літній читальний зал на вулиці під відкритим небом, де надали можливість жителям міста ознайомитися з періодичними виданнями та новими надходженнями літератури у бібліотеку.
Категорія: Відділ культури, національностей та релігій | Переглядів: 461 | Добавив: admin | Дата: 28.07.2015

_ Літо – час шкільних канікул, коли діти відкривають світ і себе в цьому світі. Щорічно кожна бібліотека, яка обслуговує дитяче населення, розробляє і реалізовує Програму літніх читань. Заходи програми передбачають популяризацію нових книг, проведення цікавих заходів, творчих конкурсів, активізацію Інтернет-спілкування.
Категорія: Відділ культури, національностей та релігій | Переглядів: 461 | Добавив: admin | Дата: 05.06.2015

_ Літо – час шкільних канікул, коли діти відкривають світ і себе в цьому світі. Щорічно кожна бібліотека, яка обслуговує дитяче населення, розробляє і реалізовує Програму літніх читань. Заходи програми передбачають популяризацію нових книг, проведення цікавих заходів, творчих конкурсів, активізацію Інтернет-спілкування.
Категорія: Відділ культури, національностей та релігій | Переглядів: 429 | Добавив: admin | Дата: 05.06.2015

_ 16 травня 2015 року деражнянці відсвяткували День Європи. Свято в черговий раз нагадало нам, що Європа починається не за кордоном України, а у серці кожного з нас. І ми - частина Європи.
З метою донесення євроінтеграційної ідеї до більш ширших верств населення, до активного святкування Дня Європи долучилися не лише районні заклади культури, а й загальноосвітні школи міста. Святкові програми були насиченими та змістовними. Кожен з учасників мав змогу обрати найбільш цікаву для себе програму.
В рамках проведення європейського квесту, учні шкіл представили національні та культурні традиції Франції, Об’єднаного Королівства Великобританії та Північної Ірландії і України .
Категорія: Відділ культури, національностей та релігій | Переглядів: 515 | Добавив: admin | Дата: 18.05.2015

_ 12 травня 2015 року у м. Хмельницькому у приміщенні облдержадміністрації відбулася урочиста церемонія вручення персональних стипендій обдарованим дітям та провідним митцям області. Вже десятий рік поспіль персональні стипендії присуджуються на конкурсній основі в галузі музичного, образотворчого, декоративно-прикладного, хореографічного та театрального мистецтва терміном на календарний рік. Під час засідання комісій із присудження стипендій з-поміж претендентів обрали найдостойніших. Серед них і учениця Деражнянської районної дитячої школи мистецтв, переможець Всеукраїнських, Міжнародних та обласних конкурсів, фестивалів - Мацюк Анна (викладач Гжегожевський Р.В.), яка досягла високого виконавського рівня, проводить активну творчу діяльність, а її досягнення є вагомим внеском у культурно-мистецькі надбання району.
Категорія: Відділ культури, національностей та релігій | Переглядів: 507 | Добавив: admin | Дата: 15.05.2015

_ Деражнянська центральна районна бібліотека взяла участь у Всеукраїнському проекті "100 000 книжок для сільських бібліотек", в ході якого зібрано 150 прочитаних приватних книг. 5 травня 2015 року ці книги відправлено "Новою поштою" для читачів бібліотек с. Покровське Дніпропетровської області та с. Петриківка Дніпродзержинської області.
В свою чергу, подібну літературу художнього та навчального змісту також отримають 14 бібліотек нашого району.
Категорія: Відділ культури, національностей та релігій | Переглядів: 433 | Добавив: admin | Дата: 12.05.2015

_ На сьогоднішній день існує велика проблема, яка полягає у небажанні та незацікавленості молоді у читанні. Це негативно впливає на розвиток особистості сучасної молодої людини, знижує загальний рівень освіти, культури, духовності.
Схвалена Кабінетом Міністрів України Концепція Державної цільової програми підтримки та розвитку читання на період до 2015 р. дала певний поштовх читанню юнацтва та молоді, підвищенню читацької активності. Так як бажання читати у молоді не постане саме собою, його треба прищеплювати і розвивати систематично. Запорукою успіху в цьому є комплексний підхід, систематичність, креативність.
Категорія: Відділ культури, національностей та релігій | Переглядів: 833 | Добавив: admin | Дата: 21.04.2015


Категорія: Відділ культури, національностей та релігій | Переглядів: 386 | Добавив: admin | Дата: 19.03.2015

_2 березня 2015 року на базі Деражнянської центральної районної бібліотеки стартували одноденні тренінги з вивчення електронної системи моніторингу базової мережі публічних бібліотек України (ЕСМаР). ЕСМаР створено для збору, зберігання та обробки даних, які надаються публічними бібліотеками України за визначеним переліком показників.
Першими ознайомитися із системою та принципами роботи з даними мали можливість працівники Копачівської, Мазниківської, Яблунівської та Лозівської бібліотек.
Під час тренінгу навчились: переглядати статистику подану бібліотеками; повертати на редагування звіти відповідальним особам; консолідувати статистику за допомогою фільтрів; експортувати дані звітів бібліотек в Excel для більш глибинного аналізу; розсилати масові повідомлення на електронну пошту; створювати та редагувати дані користувача; автоматично створювати звіт за формою 6-НК.
Категорія: Відділ культури, національностей та релігій | Переглядів: 871 | Добавив: admin | Дата: 12.03.201510 березня у с. Копачівка відбулась урочиста церемонія покладання квітів до пам’ятника Т.Г.Шевченку з нагоди відзначення 201-ї річниці з дня його народження. Після покладання квітів, біля пам’ятника проведено літературну годину «Кобзареві струни», в ході якої висвітлено життєвий і творчий шлях поета, про внесок поета у світову скарбницю української поезії. У виконанні учнів місцевої школи прозвучали вірші Т.Шевченка «Заповіт», «Тече вода з-під явора», «Мені тринадцятий минало», уривок з поеми «Наймичка». Урочистості продовжились у сільській бібліотеці, де проведено презентацію книжково-їлюстративної виставки «Провісник прийдешньої волі».
Висловлюючи шану Кобзарю з нагоди відзначення 201-ї річниці від дня народження, низку просвітницьких заходів провели бібліотеки району.У Деражнянській центральній районній бібліотеці для користувачів Інтернет – послугами організовано віртуальну подорож «Тарасові слова – то правда жива» та огляд постійнодіючої книжкової виставки «Великий син Великого народу».
Шевченківський вечір «Свічка запалена від серця» підготувала Нижнянська сільська бібліотека, літературну годину «Палахкотить як свічка праведна душа Кобзаря» - Мазниківська сільська бібліотека, літературний ранок «Шевченко – це народ і як народ, він вічно буде жити» проведено у Кальнянській сільській бібліотеці, поетичну годину «Поет на всі віки» - у Шпичинецькій сільській бібліотеці, книжкова виставка «Крилате слово Кобзаря» представлена у Майдан-Чернелівецькій сільській бібліотеці.
Категорія: Відділ культури, національностей та релігій | Переглядів: 417 | Добавив: admin | Дата: 11.03.2015

_ 6 березня 2015 року на базі Методичного Центру Деражнянського районного будинку культури відбувся навчальний семінар-практикум для керівників клубних установ району. У роботі семінару взяли участь директори сільських будинків культури сіл: Зяньківці, Волоське, Загінці, Новосілка та завідуючі клубами сіл: Макарово, Розсохи, Шиїнці, Літки.
Основним завданням семінару-практикуму було: навчити кожного клубного працівника вести необхідну документацію, планувати роботу закладу, заповнювати щоденники та журнали ЗККТ. Про ці та інші питання учасників семінару консультувала інструктор районного будинку культури Гораш Л.В.
Категорія: Відділ культури, національностей та релігій | Переглядів: 420 | Добавив: admin | Дата: 11.03.2015

_ У Деражнянському районному будинку культури сьогодні відбувся районний фестиваль-конкурс колядок і щедрівок «Україна колядує», метою якого стало відродження і розвиток українських національних традицій, прищеплення любові до народної пісні, виховання почуття патріотизму.
Фестиваль зібрав 22 аматорські колективи району, які віншували глядачів з Різдвом Христовим, з Новим роком, для них колядували, щедрували та співали маловідомі старовинні пісні, бажали многих літ, щастя, здоров'я та достатку. Конкурс перетворився на велике районне свято. На сцену виходили ангелочки, Діди морози, казкові герої, колядники, які в своїх піснях, колядках і щедрівках втілили одвічний потяг людей до статків, щастя, добра, краси, високої моралі. Сила фольклорної традиції нашого народу змогла пронести ці старовинні образи й мотиви через століття.
Категорія: Відділ культури, національностей та релігій | Переглядів: 593 | Добавив: admin | Дата: 17.01.2015

_ Традиційно, цикл Різдвяно-Новорічних свят розпочинає День Святого Миколая. 19 грудня 2014 року у Деражнянському районному будинку культури відбулось театралізовано-концертне дійство «Миколай, Миколай, до нас в гості завітай». Глядачами дійства стали діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування та з малозабезпечених сімей, жителі міста і району. З святом присутніх привітали голова райдержадміністрації, Святий Миколай, а також дитячі творчі колективи та солісти дитячої школи мистецтв і районного будинку культури - переможці Всеукраїнських та обласних олімпіад, конкурсів та фестивалів.
Категорія: Відділ культури, національностей та релігій | Переглядів: 471 | Добавив: admin | Дата: 20.12.2014

З метою об’єднання талановитих дітей Подільського краю, виявлення та розкриття талантів, представлення їх широкому загалу 6 грудня 2014 р. в м. Хмельницькому відбувся ІІ Всеукраїнський дитячий фестиваль «Спалах Зірок» . Шість обдарованих вихованців Деражнянської дитячої школи мистецтв взяли участь та стали переможцями цього фестивалю. Схабенко Аліна в номінації: «Естрадний спів» посіла - І місце,
Кучер Ліля, Віхтюк Анна, Велика Олександра, Грищук Марина, Ремішевська Катерина - у цій же номінації зайняли ІІ місце. Успішно підготували їх до конкурсу майстри своєї справи – викладачі Деражнянської дитячої школи мистецтв: М.Буденко, І. Середюк та Т.Кіловата.
Журі конкурсів високо оцінили таланти учнів та порадили викладачам звернути увагу на більш глибшу та детальнішу підготовку кращих учнів для подальшого розвитку таланту.
Категорія: Відділ культури, національностей та релігій | Переглядів: 421 | Добавив: admin | Дата: 19.12.2014

_ 14 грудня встановлено Днем вшанування учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС.
День вибуху четвертого реактора на ЧАЕС міг би стати останнім днем для України, якби у вогнище палаючого ядерного кратера не кинулися, жертвуючи собою, прип’ятські пожежники й нічна зміна станції. За кілька годин їх, спалених радіацією, замінять інші. А потім лік тих, які замінятимуть, піде вже на тисячі. На десятки тисяч.
До першої шеренги сміливців стали і деражнянці: пожежники і водії, медики і будівельники, військові і працівники сфери обслуговування, працівники органів внутрішніх справ. Всього 200 жителів нашого району. Вони разом зі своїми побратимами з усіх куточків країни взяли висоту під назвою «Подвиг», захистивши собою світ.
Категорія: Відділ культури, національностей та релігій | Переглядів: 387 | Добавив: admin | Дата: 19.12.2014

_ На виконання наказу управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації від 07.02.2014р. №20 н, зареєстрованого Головним управлінням юстиції у Хмельницькій області від 8 лютого 2014 року №8/1930 на базі бібліотек району проведено обласний літературний конкурс «Читаймо Тараса, учімося в нього», метою якого було відзначення 200-річчя з дня народження Т.Г.Шевченка та підвищення ролі бібліотек в популяризації творчої спадщини Кобзаря.
В конкурсі взяли участь 19 сільських бібліотек району та Деражнянська центральна районна бібліотека.
Категорія: Відділ культури, національностей та релігій | Переглядів: 381 | Добавив: admin | Дата: 17.12.2014

_ В березні-квітні 2015 року в районі відбудеться огляд на краще забезпечення збереженості документів Національного архівного фонду та стану діловодства. З цією метою, у відділі культури, національностей та релігій райдержадміністрації відбулась нарада-навчання щодо ведення та збереження діловодства в установах культури районного значення. Навчання провела начальник архівного відділу райдержадміністрації Світлана Кухар.
Категорія: Відділ культури, національностей та релігій | Переглядів: 327 | Добавив: admin | Дата: 17.12.2014

_ В день вшанування пам’яті жертв Голодомору 19323-1933 р.р. в Україні, 22 листопада у Деражнянському районному будинку культури відбувся вечір пам’яті з жалобним театралізованим дійством «Свіча пам’яті», у якому взяли участь заступники голови райдержадміністрації, міський голова, представники громадських організацій, ЗМІ, жителі міста. Після дійства відбулась церемонія запалення свічок і лампадок біля пам’ятного знаку «Жертвам Голодомору».
Напередодні цієї дати, 20 листопада, Деражнянська центральна районна бібліотека провела годину-спомин "Невиплакані сльози України" для студентів Деражнянського аграрно-професійного ліцею. В ході заходу учасникам продемонстровано документальний фільм "Великий злам", проведено огляд літератури "Голод 1932-33 років - ненаситні жорна смерті" та представлено книжково - ілюстративну виставку "Страта голодом".
Категорія: Відділ культури, національностей та релігій | Переглядів: 366 | Добавив: admin | Дата: 24.11.2014

_ В день вшанування пам’яті жертв Голодомору 19323-1933 р.р. в Україні, 22 листопада у Деражнянському районному будинку культури відбувся вечір пам’яті з жалобним театралізованим дійством «Свіча пам’яті», у якому взяли участь заступники голови райдержадміністрації, міський голова, представники громадських організацій, ЗМІ, жителі міста. Після дійства відбулась церемонія запалення свічок і лампадок біля пам’ятного знаку «Жертвам Голодомору».
Категорія: Відділ культури, національностей та релігій | Переглядів: 358 | Добавив: admin | Дата: 24.11.2014

_ 21 листопада 2014 року в День гідності та свободи - у центрі міста Деражня відбувся флешмоб (патріотична хода) та мітинг за участю небайдужих громадян, молодіжної громадської організації «Модерн», патріотів України, учасників Майдану 2004 та 2014 років. Всі учасники поклали квіти до пам’ятника «Небесній сотні», вшанували пам'ять загиблих на Майдані та на Сході України, після чого молодь виклала з лампадок текст «Слава Україні – Героям слава!» і Герб України на площі біля райдержадміністрації.
Категорія: Відділ культури, національностей та релігій | Переглядів: 478 | Добавив: admin | Дата: 24.11.2014

В Україні, а зокрема і на Хмельниччині наразі утримується спекотна погода та великий рівень небезпеки виникнення пожеж в лісових масивах, вздовж узбіч, на сільгоспугіддях та торф’яних полях.

В державі переважає надзвичайний рівень пожежної небезпеки. У зв’язку з цим Головне управління Державної служби з надзвичайних ситуацій області закликає громадян утриматися від розведення багаття в лісових масивах! Причиною пожеж у цей період можуть стати навіть просто кинутий у траву непогашений сірник чи цигарка. Зважити на це закликаємо і водіїв, які недбало викидають недопалки на узбіччя дороги.
Категорія: Відділ культури, національностей та релігій | Переглядів: 367 | Добавив: admin | Дата: 08.08.2014

24 червня 2014 року Деражнянська центральна районна бібліотека організувала і провела семінар–навчання для бібліотечних працівників сільських установ району на тему «Бібліотечне обслуговування: сучасні тенденції, проблеми, нестандартні підходи до їх вирішення».
Категорія: Відділ культури, національностей та релігій | Переглядів: 515 | Добавив: admin | Дата: 01.07.2014

_ 20 червня учасники обласного семінару директорів централізованих бібліотечних систем Хмельниччини на тему «Менеджмент якості у бібліотеці» відвідали Яблунівську сільську бібліотеку з метою ознайомлення з досвідом роботи та новітніми послугами бібліотеки. Учасникам представлено сучасні книжкові, ілюстративні виставки краєзнавчого, наукового та художнього змісту, Інтернет-центр (комп’ютери якого надала Міжнародна програма Бібліоміст), їм продемонстровано послуги бібліотеки для користувачів щодо навчання методам навігації у мережі Інтернет, у використанні офісних програм, електронних сервісів та послуг навчальних закладів, юридичних компаній, банків, магазинів, транспортних фірм, адміністративних установ, аптек, фірм з працевлаштування та інших закладів мережі Інтернет, підготовка на замовлення вебліографічних списків, повнотекстових підбірок.
Категорія: Відділ культури, національностей та релігій | Переглядів: 365 | Добавив: admin | Дата: 27.06.2014

_ Кожного року в день народження А.Ахматової управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації за сприянням обласного літературного музею та відділу культури, національностей та релігій Деражнянської райдержадміністрації, організовують традиційні Ахматовські читання в музеї-садибі російської поетеси у с.Слобідка-Шелехівська. Цьогоріч вони відбулись у формі літературно-мистецького свята під назвою «Я голос Ваш…» і присвячені 125-й річниці з її дня народження. У заході взяли участь заступники голови райдержадміністрації, поети, письменники та літературознавці з багатьох куточків України, працівники культури, представники громадських організацій, загальноосвітніх закладів та жителі району – шанувальники поетичного слова Анни Андріївни.
Гості та учасники свята з екскурсією відвідали садибу-музей А.Ахматової, могилу її матері на старому кладовищі у селі, оглянули книжково-документальну виставку та поклали квіти до пам’ятника поетеси.
Поетичну атмосферу створили не лише актори обласного театру ім..Старицького, а також любителі літературного слова і поезії, а і працівники установ культури районного та місцевого значення, які продумали дизайн та оформили сцену, облаштували в урочистому стилі місця для слухачів, допомогли працівникам музею впорядкувати територію садиби.
Категорія: Відділ культури, національностей та релігій | Переглядів: 347 | Добавив: admin | Дата: 26.06.2014

_ З нагоди Дня Європи в Україні у районному будинку культури відбувся святковий концерт, у якому взяли участь молоді виконавці сучасної пісні А.Мацюк, В.Приказюк, Я.Мостинець, Б.Абраменко та молодша група дитячого зразкового хореографічного колективу «Заграва» - вихованці районної дитячої школи мистецтв. По завершенню концерту свято продовжив конкурс малюнку на асфальті під назвою «Європа очима дітей». Всі учасники конкурсу в дарунок від спонсорів отримали солодощі, кольорову крейду, дисконтні картки для придбання товарів у магазині «Чайка».
Категорія: Відділ культури, національностей та релігій | Переглядів: 501 | Добавив: admin | Дата: 10.06.2014

« 1 2 3 4 5 »

Основне меню сайта РДА

Пошта
Логін:
Пароль:

(це що)

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Наша кнопка


Якщо наш сайт, корисний для Вас, то можете розмістити наш банер у себе на сайті

Кнопка - Деражнянська РДА


Вверх CY-PR.com Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru Карта сайту
Деражянська РДА© 2019 Зробити безкоштовний сайт з uCoz