Воскресенье, 22.10.2017, 06:25
Головна| RSS
УкраїнськаРосійськаАнглійська Німецька

Каталог новин
Новини РДА
Агропромисловий комплекс
Відділ економіки інформує
Фізкультура і спорт
Відділ з питань ЦЗ населення, ЖКГ та будівництва
Деражнянський районний сектор ГУДСНС України в Хмельницькій області
Відділ культури, національностей та релігій
Запобігання корупції
Оголошення РДА
Інформація про район
Громадська рада
Летичівське об’єднане управління Пенсійного фонду України
Архівний відділ райдержадміністрації
Обговорення
Служба у справах дітей Деражнянської РДА
Деражнянська ЦРЛ та ЦПМСД
Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді
Сектор містобудування та архітектури

Головна » 2015 » Май » 14 » Ощадбанк зігріває та утеплює
Підпишіться на стрічку наших новин RSS та будьте в курсі всіх останіх подій !
15:13
Ощадбанк зігріває та утеплює
_ У рамках реалізації урядової програми енергозбереження Ощадбанк з жовтня 2014 р розпочав кредитування громадян на придбання котлів, що працюють на будь-яких видах палива та енергії крім природного газу та на придбання енергозберігаючого обладнання та/або матеріалів. Програма передбачає відшкодування позичальникам частини суми кредиту. Урядом заплановано відшкодування бюджетних коштів на 2015 р на придбання електричних або твердопаливних котлів - 47.5 млн. грн. на придбання інших енергозберігаючих товарів 198 млн. грн..

Кредити надаються:
на придбання котлів
на строк до 36 місяців. Ставка – 25% річних, обов'язковий початковий внесок – 10% від вартості матеріалів. Мінімальна сума кредиту – 1000 грн., максимальна – 50 000 грн., 20% суми кредиту повертається державою, але не більше 5 000 грн..
на придбання на енергозберігаючого обладнання ( радіатори, вікна, двері , вузли обліку води , матеріали по утепленню та ін..)
на строк до 36 місяців. Ставка – 25% річних, обов'язковий початковий внесок – 10% від вартості товару. Мінімальна сума кредиту – 1000 грн., максимальна – 50 000 грн., 30% суми кредиту повертається державою, але не більше 10 000 грн..
Реалізація цієї програми має стратегічне значення для всієї України, адже допоможе нам уникнути газової залежності від Росії. Розроблений спільно з урядом ефективний механізм кредитування українців надасть можливість близько 34 тис. домогосподарств перейти на альтернативні види опалення.
Ощадбанк та Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України, яке є головним розпорядником виділених коштів та відповідальним виконавцем зазначеної програми енергозбереження, розробили наступний механізм отримання кредиту.
1 крок. Позичальник обирає товар у магазині або на підприємстві по випуску даного товару та, отримавши рахунок-фактуру, надає його до установи банку разом з усіма необхідними документами для отримання кредиту.
2 крок. Після визначення банком можливості надання кредиту банк приймає рішення щодо видачі кредиту.
3 крок. Позичальник сплачує продавцю обов'язковий початковий внесок у розмірі від 10% від вартості котла / матеріалів та надає до банку відповідні підтверджувальні документи.
4 крок. Після укладення кредитного договору з фізичною особою банк надає позичальнику кредит шляхом перерахування кредитних коштів на рахунок продавця, а позичальник надає до банку документ, що підтверджує отримання ним котла / матеріалів від продавця.
5 крок. Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України в свою чергу перераховує банку кошти для відшкодування кожному позичальнику до 20% / 30% тіла кредиту, але не більше 5/ 10 тис. грн. Ці кошти перераховуються на поточні рахунки позичальників, відкриті в Ощадбанку для погашення заборгованості по кредиту.
Більш детальну інформацію можна дізнатись на офіційному сайті або в Контакт-центрі Ощадбанку за тел.: 0-800-210-800 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів по території України) та +38-044-363-01-33.
Або за адресою:м. Деражня, вул.. Подільська, 57 або Миру, 4 3 у менеджерів Ощадбанку та за телефонами : 2-13-89, 2-24-27, 2-23-52
Категорія: Новини РДА | Переглядів: 476 | Додав: admin
>
Читайте також останні новини сайту:

_

Голова

Деражнянської районної

державної адміністрації

_____

Основне меню сайта РДА
Пошта
Логін:
Пароль:

(це що)

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Наша кнопка


Якщо наш сайт, корисний для Вас, то можете розмістити наш банер у себе на сайті

Кнопка - Деражнянська РДА


Вверх CY-PR.com Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru Карта сайту
Деражянська РДА© 2017 Зробити безкоштовний сайт з uCoz