Середа, 14.11.2018, 11:23
Головна| RSS
УкраїнськаРосійськаАнглійська Німецька

Каталог новин
Новини РДА
Агропромисловий комплекс
Відділ економіки інформує
Фізкультура і спорт
Відділ з питань ЦЗ населення, ЖКГ та будівництва
Деражнянський районний сектор ГУДСНС України в Хмельницькій області
Відділ культури, національностей та релігій
Запобігання корупції
Оголошення РДА
Інформація про район
Управління соціального захисту населення Деражнянської районної державної адміністрації
Деражнянське відділення Красилівської ОДПІ ГУ ДФС у Хмельницькій області
Громадська рада
Деражнянщина туристична
Летичівське об’єднане управління Пенсійного фонду України
Архівний відділ райдержадміністрації
Обговорення
Служба у справах дітей Деражнянської РДА
Деражнянська ЦРЛ та ЦПМСД
Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді
Відділ містобудування, архітектури та будівництва

Інші новини
Вакантні посади

Вакантні посади

Вакантні посади категорій Б,В

(детальніше)

Пошук на сайті
Календар
Законодавство

Головна » 2018 » Жовтень » 16 » Окреслено напрямки діяльності та розвитку територіальних громад району
Підпишіться на стрічку наших новин RSS та будьте в курсі всіх останіх подій !
13:51
Окреслено напрямки діяльності та розвитку територіальних громад району


Окреслено напрямки діяльності та розвитку територіальних громад району

Вже другий тиждень поспіль за ініціативи голови райдержадміністрації Андрія Зелінського проходять співбесіди з головами сільських рад, землевпорядниками та бухгалтерами стосовно результатів здійсненої роботи протягом 2018 року та перспектив розвитку громад на 2019 рік.
Проходять співбесіди під керівництвом голови адміністрації Андрія Зелінського, за участю керівника апарату райдержадміністрації Людмили Давидович та керівників усіх структурних підрозділів райдержадміністрації.
Кожен сільський голова у своїй доповіді інформував по напрямках, які окреслювали керівники підрозділів адміністрації про проведені роботи протягом 2018 року та основні напрямки роботи на 2019 рік.
Особлива увага звертається на наповнюваність бюджетів та розвиток сільських територій, це те завдання, яке сьогодні перед нами ставить Президент України, Уряд та обласна влада.
В ході співбесід були розглянуті питання, що стосуються всіх сфер життєдіяльності територіальних громад, над реалізацією яких працюватимуть керівники органів місцевого самоврядування та установ гуманітарної та соціальної сфери найближчим часом, обговорені нагальні проблеми та шляхи їх вирішення.
Не залишав поза увагою, голова адміністрації Андрій Леонідович, питання, щодо роботи в напрямку енергозбереження та ремонту об’єктів соціальної сфери, співфінансування ремонту доріг та інше.
«Я, як керівник району акцентую перед вами увагу на виконанні місцевих бюджетів та соціально-економічний розвиток громад», - зазначив голова адміністрації.
Основними проблемними питаннями, які виникли в ході проведення співбесід це низька орендна ставка на водний та земельний фонд, відновлення виробничих потужностей, залишаються досі не врегульовані питання виготовлення містобудівної документації по деяких населених пунктах(Волоськівська, Гришковецька, Загінецька, Згароцька, Кальнянська, Клопотівецька, М.Черелівецька, Нижнянська, Новосілецька, Пилипівська, Шиїнецька, Явтухівська та Яськовецька сільські ради), низький відсоток сплати соціальних угод, які укладені між сільськими радами та агроформуваннями, що проводять обробіток земель на відповідній території, тому Андрій Зелінський поставив чітке завдання врегулювання цих недоліків, а особливо питання соціальної угоди і поставив завдання переукласти у відповідності до середньообласного показника. «Від того, як ви налагодите співпрацю зі своїми інвесторами так і залежитеме добробут територій, ви господарі на своїй землі. Люди вас обирали і покладали на вас надії тому ви повинні гідно виконувати слова присяги, які ви складали коли приступали до виконання своїх обов’язків. При потребі залучайте спеціалістів різних галузей, не замовчуйте проблеми, спільними зусиллями будемо знаходити шляхи вирішення», - голова адміністрації.
Наразі проведено співбесіди з колективами:
-Яськовецької. Явтухівської, Яблунівської, Шиїнецької, Шпичинецької, Пилипівської, Нижнянської, Новосілецької, М.Чернелівецької, Маниковецької, Мазниківської, Коржовецької сільських рад.
Заплановано, що співбесіди відбудуться з представниками всіх територіальних громад району найближчого часу відповідно до графіку проведення співбесід.
Підсумки засідань підводить голова райдержадміністрації Андрій Зелінський, який відзначив, що співбесіди виявилися предметними, на яких визначено чіткі орієнтири виконання намічених завдань.

Категорія: Новини РДА | Переглядів: 58
>

Основне меню сайта РДА

Пошта
Логін:
Пароль:

(це що)

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Наша кнопка


Якщо наш сайт, корисний для Вас, то можете розмістити наш банер у себе на сайті

Кнопка - Деражнянська РДА


Вверх CY-PR.com Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru Карта сайту
Деражянська РДА© 2018 Зробити безкоштовний сайт з uCoz