Неділя, 17.02.2019, 14:37
Головна| RSS
УкраїнськаРосійськаАнглійська Німецька

Каталог новин
Новини РДА
Агропромисловий комплекс
Відділ економіки інформує
Фізкультура і спорт
Відділ з питань ЦЗ населення, ЖКГ та будівництва
Деражнянський районний сектор ГУДСНС України в Хмельницькій області
Відділ культури, національностей та релігій
Запобігання корупції
Оголошення РДА
Інформація про район
Управління соціального захисту населення Деражнянської районної державної адміністрації
Деражнянське відділення Красилівської ОДПІ ГУ ДФС у Хмельницькій області
Громадська рада
Деражнянщина туристична
Летичівське об’єднане управління Пенсійного фонду України
Паспорти бюджетних програм
Архівний відділ райдержадміністрації
Центр пробації
Обговорення
Служба у справах дітей Деражнянської РДА
Деражнянська ЦРЛ та ЦПМСД
Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді
Відділ містобудування, архітектури та будівництва

Інші новини
Вакантні посади

Вакантні посади

Вакантні посади категорій Б,В

(детальніше)

Пошук на сайті
Календар
«  Лютий 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728
Законодавство

Головна » Новини РДА
_
Розрив між вартістю оренди державних сільгоспземель та паїв в Україні став ще більшим
Державна служба з питань геодезії, картографії та кадастру узагальнила дані про середню вартість оренди сільськогосподарської землі в минулому році. За оперативними даними територіальних органів Держгеокадастру, в середньому по Україні громадяни-власники паїв у минулому році отримали 1613,4 грн орендної плати за гектар. Це на 18% більше, ніж в 2017 році, коли середній розмір орендної плати за паї склав 1369 грн/га. Загальна площа приватних сільгоспземель, переданих в оренду за договорами, складає 16,9 млн гектарів.
Найвища орендна плата за паї зафіксована у Черкаській (3524,7 грн/га), Полтавській (2970,1 грн/га) та Харківській (2494,7 грн/га) областях. Найдешевше користування землею обходилося у Запорізькій (878 грн/га), Херсонській (926,9 грн/га) та Закарпатській (930,6 грн/га) областях.
Категорія: Новини РДА | Переглядів: 18 | Добавив: admin | Дата: 01.02.2019

_
Сьогодні, в залі засідань Вовковинецької селищної ради, начальник Головного територіального управління юстиції Віктор Худняк офіційно вручив голові громади Юрію Загорульку свідоцтво про державну реєстрацію Статуту територіальної громади. Та наголосив, що цей день для громади є визначним, адже Статут є основним документом, в якому описана покрокова діяльність територіальної громади.
"Вовковинецька громада, одна з небагатьох, яка зареєструвала Статут. Дякую громаді за співпрацю, бажаю успіхів у здійсненні задумів задля процвітання громади", - зазначив Віктор Худняк.
Юрій Загорулько, в свою чергу, подякував Віктору Худняку за співпрацю та допомогу у формуванні документу.
Категорія: Новини РДА | Переглядів: 42 | Добавив: admin | Дата: 01.02.2019

_
31 СІЧНЯ 2019 РОКУ В ПРИМІЩЕННІ ДЕРАЖНЯНСЬКОЇ ЗОШ І-ІІІ СТ. №3 ІМ. ГЕРОЯ УКРАЇНИ ІВАНА ЗУБКОВА ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ МЕТОДИЧНОГО ОБЕДНАННЯ ВЧИТЕЛІВ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ДЕРАЖНЯНСЬКОГО РАЙОНУ.
НА ДАНОМУ ЗАСІДАННЯ ПІДВЕДЕНО ПІДСУМКИ СПАРТАКІАДИ ШКОЛЯРІВ ДЕРАЖНЯНСКЬОГО РАЙОНУ ЗА 2017-2018 НАВЧАЛЬНИЙ РІК.
НАВЧАЛЬНІ ЗАКЛАДИ, ЯКІ СТАЛИ ПЕРЕМОЖЦЯМИ ТА ПРИЗЕРАМИ В ЗАГАЛЬНОКОМАНДНОМУ ЗАЛІКУ СПАРТАКІАДИ ШКОЛЯРІВ НАГОРОДЖЕНІ КУБКАМИ ТА ГРАМОТАМИ ВІДПОВІДНИХ СТУПЕНІВ.
В І ГРУПІ КОМАНД СЕРЕД МІСЬКИХ ЗАКЛАДІВ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І-ІІІ СТ. ПРИЗОВІ МІСЦЯ ВИБОРОЛИ :
І-МІСЦЕ ДЕРАЖНЯНСЬКА ЗОШ І-ІІІ СТ. №3 ІМ. ГЕРОЯ УКРАЇНИ ІВАНА ЗУБКОВА (ВЧИТЕЛІ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ: ВАСИЛЬ ЗВІРОК, ВОЛОДИМИР МАЗУР)
Категорія: Новини РДА | Переглядів: 39 | Добавив: admin | Дата: 01.02.2019

_
До закінчення чергового етапу е-декларування залишилося 60 днів❗️
Суб’єктам декларування необхідно завчасно перевірити актуальність адреси своєї електронної поштової скриньки та чинність кваліфікованого електронного підпису (КЕП).
Аналіз останніх електронних документів, поданих до Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, засвідчив значне підвищення рівня антикорупційної грамотності декларантів.
Крім того, зросла і відповідальність посадових осіб щодо завчасного подання до Реєстру декларацій. Так, станом на кінець січня 2019 року вже подано 46 103 щорічних декларацій, тоді як у 2018 році ця цифра становила 26 373.
Категорія: Новини РДА | Переглядів: 20 | Добавив: admin | Дата: 01.02.2019

_
Наказом Голови Державної служби України з безпеки на транспорті Ноняка М.В. від 29.01.2019 № 56 затверджено План заходів з реалізації у Державній службі України з безпеки на транспорті правопросвітницького проекту «Я маю право!» у 2019 році.
Даний проект спрямований на формування у суспільстві правової культури та правової свідомості, сприяє підвищенню рівня знань та поінформованості громадян щодо реалізації та захисту своїх прав, гарантованих Конституцією та законами України.
Щосереди, з 11 год.00 хв. до 13 год.00хв., в Державній службі України з безпеки на транспорті працює телефонна «гаряча лінія». Звернувшись за номером телефону (044) 351-47-66 кожен громадянин може отримати інформацію від посадових осіб Укртрансбезпеки щодо питань, які їх цікавлять, в тому числі, з метою оперативного реагування на порушення прав громадян та консультування громадян про гарантовані Конституцією та законами України права.
Категорія: Новини РДА | Переглядів: 19 | Добавив: admin | Дата: 01.02.2019

_
В Конституції України зазначено, що кожен громадянин має право на працю, що включає можливість заробляти собі на життя працею, яку він вільно обирає або на яку вільно погоджується. Право на своєчасне одержання винагороди за працю захищається законом. Стягнення боргів із заробітної плати на користь працівників є одним із ключових завдань Міністерства юстиції України.
Чи має роботодавець при звільненні виплатити всю суму одразу?
Законодавством встановлений обов’язок роботодавця провести повний розрахунок з працівником в день його звільнення. Якщо працівник в цей день не працював – кошти мають бути виплачені не пізніше наступного дня після пред'явлення звільненим працівником вимоги про розрахунок.
Категорія: Новини РДА | Переглядів: 29 | Добавив: admin | Дата: 31.01.2019

_
Сьогодні, заступник голови районної державної адміністрації Заряна Попадіна в рамках візиту до Зяньковецької сільської ради відвідала Зяньковецький НВК І-ІІІ ступенів.
Заряна Володимирівна, оглянула навчальні кабінети школи та приміщення дошкільного закладу, умови, в яких навчаються діти, поспілкувалася з директором та педагогами щодо проблемних питань.
Заступника голови адміністрації, зацікавило впровадження проекту НУШ в сільській місцевості тому одразу ж оглянула перший клас.
Нова українська школа – це ключова реформа Міністерства освіти і науки. Головна мета – створити школу, у якій буде приємно навчатись і яка даватиме учням не тільки знання, як це відбувається зараз, а й вміння застосовувати їх у житті.
Категорія: Новини РДА | Переглядів: 49 | Добавив: admin | Дата: 31.01.2019

_
5 ЛЮТОГО 2019 РОКУ РОЗПОЧИНАЄМО ПРОВЕДЕННЯ ЧЕМПІОНАТУ З ФУТЗАЛУ СЕРЕД УЧНІВ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ ДЕРАЖНЯНСЬКОГО РАЙОНУ.
СПОРТИВНИЙ ЗАХІД ПРОВОДИТЬСЯ З НАГОДИ 30-Ї РІЧНИЦІ ВИВЕДЕННЯ ВІЙСЬК З РЕСПУБЛІКИ АВГАНІСТАН!
Категорія: Новини РДА | Переглядів: 21 | Добавив: admin | Дата: 31.01.2019

_
30 січня, відбулось засідання комісії з питань призначення обов’язкових державних допомог.
Призначення субсидій це важкий та трудоємким процес і саме головне це відповідальність, яку несуть особисто члени комісій на місцях.
Сьогодні, Президентом України та Урядом питання субсидій ставиться на досить високий рівень і весь час контролюється.
Районна влада в свою чергу відслідковує увесь процес та виконує усі завданні, які ставить перед нами сьогодення.
Заступник голови адміністрації Заряна Попадіна поставила чітко завдання членам комісії аби кожна родина в районі яка потребує допомоги від держави не була обділена увагою і головне отримувала усі соціальні пільги на які заслуговує.
Категорія: Новини РДА | Переглядів: 31 | Добавив: admin | Дата: 31.01.2019

_
Основне завдання влади – зробити життя людей комфортним та зручним. У цьому впевнені і самі громадяни, а тому йдуть зі своїми проблемами на особистий прийом до керівництва Деражнянської районної державної адміністрації. Сьогодні прийом громадян здійснила заступник голови адміністрації Заряна Попадіна.
Під час зустрічі Заряна Володимирівна намагається вникнути у кожне питання та допомогти у його вирішенні.
Сьогодні, на прийом громадян звернулись жителі району з вирішення земельних питань та по питанню призначення субсидії на оплату житлово-комунальних послуг.
Категорія: Новини РДА | Переглядів: 40 | Добавив: admin | Дата: 31.01.2019

_
Сьогодні, у селі Зяньківці Деражнянського району, відбулось інспектування будівництва амбулаторії загальної практики сімейної медицини заступником голови адміністрації Заряною Попадіною та головним архітектором району Максимом Юзвою.
Дану амбулаторію збудують у межах виконання Ініціативи Президента України з розвитку і підтримки сільської медицини.
Будівництво здійснюється за кошти субвенції з державного бюджету згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 6 грудня 2017 р. № 983 "Деякі питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості". Відтак на будівництво амбулаторії з державного бюджету виділено 5889, 0 млн. грн.., 654, 3 тис. грн. – з районного бюджету. Загальна сума фінансування – 6543,3 млн. грн.
Категорія: Новини РДА | Переглядів: 38 | Добавив: admin | Дата: 31.01.2019

_
Кабінет Міністрів України 30 січня 2019 року прийняв Постанову, яка унеможливлює незаконні дії постачальників природного газу виставляти населенню, яке не має лічильників газу, завищені платіжки.
Уряд встановив, що з 9 серпня 2018 року в Україні діють такі норми споживання газу без лічильників:
Газова плита за наявності центрального гарячого водопостачання (ЦГВП): 3,29 кубів газу на одну особу в місяць
Газова плита без ЦГВП: 5,39 кубів газу на одну особу в місяць
Газова плита та водонагрівач: 10,49 кубів газу на одну особу в місяць
Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час засідання Уряду наголосив, що за завищеними нормами платити не потрібно.
Категорія: Новини РДА | Переглядів: 22 | Добавив: admin | Дата: 31.01.2019

_
Заступник голови адміністрації Заряна Попадіна провела засідання оргкомітету з підготовки та відзначення в районі 30-ї річниці виведення військ з Республіки Афганістан та вшанування учасників бойових дій на території інших держав.
У засіданні також взяли участь голова районної спілки ветеранів війни в Афганістані Сергій Маньківський, заступник міського голови Андрій Івахов, керуючий справами районної ради Олександр Подсох та керівники структурних підрозділів адміністрації.
- У зв'язку з 30-ю річницею виведення військ з Афганістану та зважаючи на історичну та соціальну важливість цієї дати для України та її громадян, її відзначення відбудеться на державному рівні, - наголосила Заряна Володимирівна.
Категорія: Новини РДА | Переглядів: 34 | Добавив: admin | Дата: 31.01.2019

_28 січня 2019 року інспектором ювенальної превенції Кондратюком Д.А. спільно із працівниками служби у справах дітей Венгер І.С. та Голюк Т.Л. відвідано Яблунівський НВК, де дітям 7-9 класів проведено профілактичні бесіди, щодо змін в чинному законодавстві, що стосується підлітків, зокрема про відповідальність за вчинення булінгу.
Категорія: Новини РДА | Переглядів: 29 | Добавив: admin | Дата: 31.01.2019

_
“Гроші пішли за пацієнтом”. А це означає для закладів первинної допомоги - більше автономії, більше коштів та більше можливостей. Навчіться, як ефективніше керувати закладом. Разом з НСЗУ Національна служба здоров'я України за підтримки проекту USAID Ukraine - USAID Україна “Підтримка реформи охорони здоров’я” та проекту World Bank Ukraine Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей знову оголошуємо конкурс на участь у тренінгах “Фінансово-економічні та юридичні засади господарювання надавача первинної медичної допомоги (ПМД)”.
Участь у тренінгу можуть взяти 2-3 представники (головний лікар, представник власника закладу/економіст/заступник головного лікаря/завідувач кадрами) закладів, що надають первинну медичну допомогу та уклали договір з НСЗУ про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій у 2019 році. Присутність у команді представника власника закладу ПМД (місцевої влади) вважатиметься перевагою.
Категорія: Новини РДА | Переглядів: 18 | Добавив: admin | Дата: 31.01.2019

_
З 2019 року в Україні запрацював ще один вид соціальної допомоги новоспеченим батькам – «муніципальна няня». Це додаткова грошова допомога від Уряду молодим сім’ям.

Крім щомісячних 860 гривень виплат на дитину, сім’я зможе безповоротно щомісяця отримувати ще 1 626 гривень на відшкодування послуги няні. На це Уряд у Державному бюджету заклав 500 мільйонів гривень. Цією безповоротною допомогою від Уряду зможуть скористатися 25 тисяч сімей.
Категорія: Новини РДА | Переглядів: 22 | Добавив: admin | Дата: 31.01.2019

_
Значні обсяги прямої державної підтримки передбачають збільшення кількості отримувачів державної допомоги і вимагають суттєвого удосконалення механізмів адміністрування, контролю, моніторингу та аудиту програм державної підтримки, а також виконання інших функцій, які забезпечують найбільш ефективне використання бюджетних коштів, досягнення збалансованості у фінансуванні програм підтримки. Саме з метою розв’язання зазначених проблем Міністерством аграрної політики та продовольства України розроблено законопроект «Про внесення змін до Закону України «Про державну підтримку сілььског7о господарства України».
Проектом Закону визначаються основні засади створення та функціонування Державного виплатного агентства та Державного аграрного реєстру. Створення та функціонування яких забезпечить спрощення адміністрування програм підтримки, прозорість розподілу бюджетних коштів, контроль за цільовим та ефективним використанням бюджетних коштів, публічність державних фінансів.
Категорія: Новини РДА | Переглядів: 21 | Добавив: admin | Дата: 30.01.2019

_
Дорогі українці!
Щойно ми почули голоси молоді – про Україну, про їхнє бачення майбутнього. Саме юному поколінню ми маємо насамперед пояснити, куди йдемо. Потрібна відверта і чесна розмова про ситуацію, що склалася. Необхідно представити стратегію розвитку країни на наступні роки й десятиліття: візію держави; місію, яку ми маємо здійснити; далекосяжні цілі та способи їх реалізації.
Події останніх років, як у нашій країні, так і на світовій арені, показали, що в України існує єдиний шлях зберегти нашу незалежність. Ми маємо стати великою європейською державою щасливих людей.
Можливо, комусь така мета видається надто амбітною, нереалістичною. Держава ще надто слабка. Так само, як і економіка, яка лише відновила своє зростання після затяжної кризи, пов’язаної із війною. І кількість бідних людей тому все ще надто велика.
Категорія: Новини РДА | Переглядів: 18 | Добавив: admin | Дата: 30.01.2019

_
Німецький Інститут аграрного розвитку ім. Лейбніца (IAMO) запрошує аспірантів та викладачів у галузі аграрної економіки до участі в Літній школі з аграрної економіки. Навчання вестиметься англійською. Відбудеться з 3 по 17 березня в німецькому місті Галле.
Про це повідомляє прес-служба «Київської школи економіки».
Учасники дізнаються, як використовувати на практиці теоретичні концепції економіки, аби правильно реагувати на зміни в сільськогосподарській галузі. Вивчать особливості агрокультурних ринків. Дізнаються як поєднувати етичне виробництво та при цьому збільшувати обсяги продукції, вирішувати проблеми і завдання керівництва.
Протягом навчання в школі українські аграрії отримають вичерпну інформацію про внутрішній і зовнішній устрій дослідницької системи сільськогосподарської освіти в Німеччині. Більше того, набудуть практичних навичок під час відвідування та короткого стажування на німецьких сільськогосподарських підприємствах.
Категорія: Новини РДА | Переглядів: 21 | Добавив: admin | Дата: 30.01.2019

_
29 січня у Хмельницькому рятувальники та влада підбили результати роботи територіальної підсистеми Єдиної державної системи цивільного захисту Хмельницької області за 2018 рік. Під час наради керівники всіх рівнів обговорили проблемні питання цивільного захисту населення та шляхи їх вирішення. Крім того, присутні визначились із основними завданнями на 2019 рік.
За рік, що минув, пожежно-рятувальні підрозділи гарнізону ліквідували 1100 пожеж, і найголовніше – врятували 330 людей. За цей період піротехніки ДСНС Хмельниччини виявили та успішно знищили 1047 вибухонебезпечних предметів часів Другої світової війни. Під час ліквідації наслідків надзвичайної ситуації поблизу смт. Дружба Ічнянського району на Чернігівщині піротехніки Аварійно-рятувального загону спеціального призначення обстежили понад 1000 га ураженої території, виявили, вилучили та транспортували понад 4 тисячі боєприпасів.
Категорія: Новини РДА | Переглядів: 25 | Добавив: admin | Дата: 30.01.2019

_
Повідомляємо, що останнім часом від суб'єктів господарювання надходить інформація про випадки надсилання підозрілих листів від імені Міністерства аграрної політики та продовольства України.
Повідомлення надходять з фіктивної адреси info@minagro.com.ua з темою «Отримайте дотацію в рамках державна підтримка сільського господарства».
В листі зазначається, що відповідний суб’єкт господарювання відібрано як потенційного кандидата на отримання дотації. Для цього шахраї пропонують завантажити та заповнити анкету. Імовірно завантажений файл містить вірусну програму.
Зі свого боку, Міністерство аграрної політики та продовольства України запевняє, що ніколи такої поштової розсилки не робило та закликає одразу видаляти подібні листи.
Нагадуємо, офіційними електронними адресами Міністерства є info@minagro.gov.ua та news@minagro.gov.ua.

Достовірна інформація щодо програм держпідтримки публікується на офіційному сайті Міністерства - http://minagro.gov.ua.
Категорія: Новини РДА | Переглядів: 16 | Добавив: admin | Дата: 29.01.2019

_
З 20 по 24 лютого відбудеться 2-га частина виставки органічної продукції «Organo Food 2019» у Міжнародному виставковому центрі Мешхеду (Ісламська Республіка Іран).

Під час заходу буде презентовано здорову їжу, зокрема, органічні та трав’яні продукти харчування і напої, сушені горіхи та сухофрукти. Також на виставці проходитиме фестиваль вуличної їжі «Мешхед», під час якого можна буде спробувати їжу швидкого приготування, традиційні страви та кондитерські вироби.
Категорія: Новини РДА | Переглядів: 13 | Добавив: admin | Дата: 29.01.2019

_
Як повідомляє ДСНС України "Український гідрометеорологічний центр",в період з 30 по 31 січня, на території Хмельницької області збережуться складні погодні умови!
30 січня – Хмарно, невеликий мокрий сніг, місцями туман. Вітер східний 5-10 м/с. Температура повітря вночі 0-5° морозу, вдень від 3° морозу до 2° тепла .
31 січня – Хмарно, місцями невеликі опади. Вітер південно-східний 5-10 м/с. Температура повітря протягом доби від 2° морозу до 3° тепла.
Водії, будьте уважними та обережними.
Дотримуйтесь правил дорожнього руху України .
Категорія: Новини РДА | Переглядів: 19 | Добавив: admin | Дата: 29.01.2019

_
Сьогодні під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Володимира Кальніченка відбулося розширене засідання колегії облдержадміністрації. До участі в засідання були запрошені керівники районів, міст обласного значення, об’єднаних територіальних громад області, а також керівники територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, окремих установ та організацій.
Категорія: Новини РДА | Переглядів: 43 | Добавив: admin | Дата: 29.01.2019

« 1 2 3 4 5 ... 158 159 »

Основне меню сайта РДА

Пошта
Логін:
Пароль:

(це що)

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Наша кнопка


Якщо наш сайт, корисний для Вас, то можете розмістити наш банер у себе на сайті

Кнопка - Деражнянська РДА


Вверх CY-PR.com Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru Карта сайту
Деражянська РДА© 2019 Зробити безкоштовний сайт з uCoz