Понеділок, 27.01.2020, 12:54
Головна| RSS
УкраїнськаРосійськаАнглійська Німецька

Каталог новин
Новини РДА
Агропромисловий комплекс
Відділ економіки інформує
Фізкультура і спорт
Відділ з питань ЦЗ населення, ЖКГ та будівництва
Деражнянський районний сектор ГУДСНС України в Хмельницькій області
Відділ культури, національностей та релігій
Запобігання корупції
Оголошення РДА
Інформація про район
Управління соціального захисту населення Деражнянської районної державної адміністрації
Деражнянське відділення Красилівської ОДПІ ГУ ДФС у Хмельницькій області
Громадська рада
Деражнянщина туристична
Летичівське об’єднане управління Пенсійного фонду України
Паспорти бюджетних програм
Архівний відділ райдержадміністрації
Центр пробації
Обговорення
Служба у справах дітей Деражнянської РДА
Протидія домашньому насильству
Деражнянська ЦРЛ та ЦПМСД
Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді
Відділ містобудування, архітектури та будівництва

Інші новини
Вакантні посади

Вакантні посади

Вакантні посади категорій Б,В

(детальніше)

Пошук на сайті
Календар
«  Грудень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Законодавство

Головна » 2019 » Грудень » 23 » На засіданні колегії, заслухали звіт про роботу відділу з організації діяльності ЦНАП райдержадміністрації за 2019 рік
Підпишіться на стрічку наших новин RSS та будьте в курсі всіх останіх подій !
14:35
На засіданні колегії, заслухали звіт про роботу відділу з організації діяльності ЦНАП райдержадміністрації за 2019 рікНа засіданні колегії, заслухали звіт про роботу відділу з організації діяльності ЦНАП райдержадміністрації за 2019 рік


Начальник відділу з організації діяльності ЦНАП Наталія Кирилюк, розповіла, що одним із вагомих факторів, які визначають рівень забезпечення державою належних умов життя своїх громадян, реалізацію їхніх прав, є якість надання адміністративних послуг. З цією метою відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги», розпорядженням голови Деражнянської райдержадміністрації від 2 серпня 2013 року № 321/2013-р. «Про утворення Центру надання адміністративних послуг, як постійно діючого робочого органу районної державної адміністрації» було створено центр надання адміністративних послуг (далі – Центр, ЦНАП) Деражнянської районної державної адміністрації (відкрито перший ЦНАП при РДА в області).
З метою здійснення матеріально-технічного та організаційного забезпечення діяльності Центру надання адміністративних послуг у Деражнянській райдержадміністрації було утворено відділ з організації діяльності центру надання адміністративних послуг Деражнянської районної державної адміністрації, на який покладено здійснення функцій з керівництва, та відповідальність за організацію діяльності Центру як постійно діючого робочого органу.
Найважливіша перевага ЦНАП - це ліквідація потреби громадян звертатися до різних адміністративних органів, розпорошених територіально та за різними прийомними годинами, також – це оперативність, дотримання термінів надання адмінпослуг, велика інформованість населення про послуги.
Громадяни для отримання адміністративної послуги звертаються до адміністраторів, які надають кваліфіковані консультації та вичерпну інформацію, щодо порядку надання адміністративних послуг, заповнюють заяву та формують пакет документів. Вся робота Центру спрямована на якісне обслуговування населення за якомога коротший термін без порушення законодавства. Перевага в наданні адміністративних послуг полягає в тому, що послуги надаються прозоро. Саме адміністратор, а не заявник, контролює терміни виконання послуги.
Впродовж 2019 року відділ з організації діяльності центру надання адміністративних послуг працював над організацією надання адміністративних та дозвільних послуг, спрощенням дозвільних процедур та вдосконаленням своєї роботи відповідно до вимог чинного законодавства.
Робота Центру, в поточному році, була спрямована на забезпечення якісного рівня обслуговування відвідувачів. Цьому сприяло значне покращення матеріальної бази Центру, підвищення кваліфікації адміністраторів, збільшення переліку послуг, які надаються у ЦНАП, доступ адміністраторів до необхідних баз даних.
У оновлений перелік адміністративних послуг, затверджений заступником голови районної державної адміністрації 18 вересня 2019 року, який включає адміністративні послуги органів виконавчої влади, затверджений Кабінетом Міністрів України, включено 169 послуг, що на 8 видів більше ніж за минулий період 2018 року, в тому числі 57 - дозвільного характеру які за принципом організаційної єдності надають місцеві та територіальні дозвільні установи для провадження господарської діяльності, а саме:
41 послуга райдержадміністрації;
23 послуги облдержадміністрації;
103 адміністративних послуги територіальних органів центральних органів виконавчої влади.;
2 послуги - органів місцевого самоврядування.
Загальна кількість послуг, наданих в ЦНАП станом на 01 грудня 2019 року становить 13081, для порівняння у 2018 році – 7628 послуг, Від наданих платних адміністративних послуг до районного бюджету з початку року надійшло понад 316,0 тис.грн.(в минулому році за аналогічний період – 161,8 тис.грн.), до місцевого 57,0 тис.грн .
Разом з тим, відмовлено в наданні послуг лише 23 суб’єктам, з них документів дозвільного характеру 18, безпосередньо заявником анульовано 1 звернення. Окрім того, суб’єктам звернень надано 16445 консультацій з різних питань.
Середня кількість звернень , що надається через ЦНАП за місяць становить 900.
Послуги в Центрі надаються відповідно до ЗУ «Про адміністративні послуги», та ЗУ «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», на кожну послугу розроблено та затверджено інформаційні та технологічні картки, з вичерпним переліком документів, платністю або безоплатністю послуги, порядком надання та можливими причинами відмови в наданні послуги. Керівником відділу періодично проводиться аналіз карток з метою врахування змін у законодавстві.
Для зручності відвідувачів в Центрі запроваджено інформування заявників про готовність результату телефоном. Працівникам Центру надано ідентифікатори доступу та підключено до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань за допомогою чого здійснюється прийом заявників із зазначених питань реєстрації.
Відповідно до Закону України від 10 грудня 2015 року №888 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування та оптимізації надання адміністративних послуг», відділом було розроблено низку документів та виконано ряд вимог Держгеокадастру України для підключення Центру до автоматизованої системи Державного земельного кадастру з метою надання доступу до відомостей ДЗК. Безпосередньо адміністратором в приміщенні ЦНАП за 15 хвилин надаються витяги з Державного земельного кадастру, що в свою чергу спростило отримання документів стосовно земельних питань громадянам та збільшило надходження до районного бюджету (ЦНАП Деражнянської райдержадміністрації підключений до системи ДЗК, один серед ЦНАПів РДА в області) .
В зв’язку із запровадженням через Центр надання адміністративних послуг Деражнянської РДА пілотного проекту з державної реєстрації транспортних засобів, їх перереєстрації та обміну/отримання посвідчення водія, рішенням Деражнянської районної ради від 22 березня 2019 року № 6-31/2019 «Про внесення змін до Програми підтримки Центру надання адміністративних послуг в Деражнянському районі на 2018- 2020 роки, затвердженої рішенням районної ради від 8 грудня 2017 року №5-21/2017» з районного бюджету було виділено і освоєно кошти в сумі 231,5 тис.грн. З 1 жовтня 2019 року Центр було підключено до Державного реєстру Головного Сервісного центру МВС України (другі в Україні після ЦНАПу Київської міської ради), адміністраторам надано доступ до Державного реєстру щодо надання послуг з реєстрації/перереєстрації транспортних засобів, обміну посвідчення водія, реєстрації/перереєстрації транспортного засобу при переобладнанні для роботи на газовому пальному і ін.
Відповідно до підписаної угоди про співпрацю між головним територіальним управлінням юстиції у Хмельницькій області та районною державною адміністрацією через ЦНАП додатково надаються послуги з реєстрації громадських об’єднань, політичних партій та їх формувань.
Для швидкого та якісного надання послуг громадянам, ефективної оптимізації роботи ЦНАПу, між виконавчим комітетом Кременчуцької міської ради та Центром надання адміністративних послуг Деражнянської райдержадміністрації у 2018 році було підписано меморандум та угоду про безкоштовну передачу права користування програмним забезпеченням щодо реєстрації суб’єктів звернень, які звернулись до ЦНАП за адміністративною послугою. У серпні 2019 року Центр підключено до інформаційних систем документообігу «ЦНАП-Cloud» з використанням інформаційної системи (ІС) щодо технічної підтримки (супровід, оновлення версій, зберігання даних та резервне копіювання). Завдяки підключенню ЦНАП Деражнянської РДА до центрального серверу, відвідувачам не доводиться заповнювати ніяких заяв, вхідні дані вводять адміністратори, після чого автоматично генерується бланк із заявою та супровідна документація. При наступному зверненні громадянина до Центру відбувається автоматичне заповнення реєстраційної картки даними з реєстру. Дане програмне забезпечення, також дозволяє реєструвати консультації, здійснювати контроль за дотриманням термінів надання послуг, та встановлює кінцевий термін виконання документів. Документи справи зберігаються не в паперовому вигляді а в електронному архіві.(що призводить до великої економії коштів на придбання паперу та заправки картриджу).
Згідно укладеного договору з ПАТ Приватбанком, у ЦНАПі встановлено POS-термінал для оплати за адміністративні та дозвільно-погоджувальні послуги національними та міжнародними банківськими картками (комісія за оплату послуг становить 3% від суми платежу). То ж популярність безготівкових розрахунків в Центрі зростає, адже перевагами такої оплати є зручність та значна економія часу, що в свою чергу оптимізує процедуру надання адміністративних послуг.
Доводимо до відома що мешканці не тільки нашого району, а всієї України можуть замовити послуги онлайн. Онлайн можна замовити послуги стосовно реєстрації фізичної особи підприємцем, внесення зміни до відомостей про фізичну особу-підприємця чи припинення підприємницької діяльності, реєстрація перереєстрація Товариства з обмеженою відповідальністю (замовити можна через онлайн-сервіси Міністерства юстиції України ), з земельних питань, декларації відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань пожежної безпеки, а результат отримати безпосередньо у вказаному замовником ЦНАП.
Прийом суб’єктів звернень у Центрі становить п’ять днів на тиждень та сім годин на день без перерви на обід. Кожного вівторка прийом здійснюється до 20 години.
Велика увага приділяється підвищенню рівня професіоналізму та обізнаності адміністраторів. Всі адміністратори пройшли навчання у Хмельницькому центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації державних службовців, брали участь у семінарах, тренінгах. Працівники відділу у повному складі успішно пройшли курс навчання на тему «Єдині вимоги (стандарт) до якості обслуговування відвідувачів ЦНАП», в обсязі 2 години відеолекції з подальшою здачею іспиту та отримали сертифікати.
Надзвичайно важливим є необхідність забезпечення зручних і сприятливих умов отримання послуг громадянами, суб’єктами господарювання шляхом забезпечення функціонування Центру надання адміністративних послуг. ЦНАП сьогодні є однією з найкращих організаційних форм надання послуг та взаємодії влади і громади. Завдяки Центру надання адміністративних послуг, за принципом «єдиного офісу» і «відкритого простору», в межах одного приміщення різні органи влади можуть зручно та швидко обслуговувати населення. Для цього необхідно і надалі проводити удосконалення ефективної системи надання адміністративних послуг райдержадміністрацією.
Категорія: Новини РДА | Переглядів: 43
>

Основне меню сайта РДА

Пошта
Логін:
Пароль:

(це що)

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Наша кнопка


Якщо наш сайт, корисний для Вас, то можете розмістити наш банер у себе на сайті

Кнопка - Деражнянська РДА


Вверх CY-PR.com Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru Карта сайту
Деражянська РДА© 2020 Зробити безкоштовний сайт з uCoz