Четверг, 20.06.2019, 13:31
Головна| RSS
УкраїнськаРосійськаАнглійська Німецька

Каталог новин
Новини РДА
Агропромисловий комплекс
Відділ економіки інформує
Фізкультура і спорт
Відділ з питань ЦЗ населення, ЖКГ та будівництва
Деражнянський районний сектор ГУДСНС України в Хмельницькій області
Відділ культури, національностей та релігій
Запобігання корупції
Оголошення РДА
Інформація про район
Управління соціального захисту населення Деражнянської районної державної адміністрації
Деражнянське відділення Красилівської ОДПІ ГУ ДФС у Хмельницькій області
Громадська рада
Деражнянщина туристична
Летичівське об’єднане управління Пенсійного фонду України
Паспорти бюджетних програм
Архівний відділ райдержадміністрації
Центр пробації
Обговорення
Служба у справах дітей Деражнянської РДА
Протидія домашньому насильству
Деражнянська ЦРЛ та ЦПМСД
Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді
Відділ містобудування, архітектури та будівництва

Інші новини
Вакантні посади

Вакантні посади

Вакантні посади категорій Б,В

(детальніше)

Пошук на сайті
Календар
«  Травень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Законодавство

Головна » 2019 » Травень » 31 » На колегії РДА проаналізували виконання делегованих повноважень виконавчим комітетом Копачівської сільської ради
Підпишіться на стрічку наших новин RSS та будьте в курсі всіх останіх подій !
14:45
На колегії РДА проаналізували виконання делегованих повноважень виконавчим комітетом Копачівської сільської радиНа колегії РДА проаналізували виконання делегованих повноважень виконавчим комітетом Копачівської сільської ради


На розширеному засіданні РДА, під керівництвом голови районної державної адміністрації Андрія Зелінського, було заслухано, по даному питанню, керівника апарату РДА, голову комісії з перевірки діяльності виконавчих комітетів місцевих рад щодо здійснення ними делегованих повноважень органів виконавчої влади Людмилу Давидавич
Людмила Михайлівна зазначила, що в своїй роботі виконком сільської ради керується Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні” та відповідно до ст.27-39 даного закону виконком виконує власні та делеговані повноваження.
Стаття 27. Делеговані повноваження у сфері соціально-економічного і культурного розвитку, планування та обліку.
Сільська рада налічує один населений пункт. Згідно статистичного обліку населення, станом на 01.01.2019 року на території сільської ради зареєстровано 655 особи населення 380 домоволодінь.
Щорічно на сесіях ради розглядаються, обговорюються та затверджується програма соціально-економічного розвитку сільської ради, яка розробляється виконавчим комітетом сільської ради. Заслуховуються звіти про її виконання.
Стаття 28. Делеговані повноваження в галузі бюджету та фінансів.
За 4 місяці 2019 року в бюджет Копачівської сільської ради поступило власних доходів 230695 грн. при бюджетних призначеннях на відповідний період - 97375 грн., відсоток виконання складає 236,9 %
Забезпечено виконання власних доходів по : ​
- платі за землю - 207,2%;
- акцизному податку – 152%;
- платі за надання адмінпослуг – 350%;
- податку на нерухоме майно – 200%;
​- єдиному податку - 208,7%.
Не виконані надходження по:
• державному миту - 66%.
Видаткова частина сільського бюджету виконана за 4 місяці 2019 року на 84,7 % до бюджетних призначень на 4 місяці 2019 року з врахуванням змін, тобто при уточненому плані 284,7 тис. грн. касові видатки складають 241,0 тис. грн. Заробітна плата працівникам бюджетних установ та проплата за енергоносії виплачена в повному об’ємі.
Станом на 01.05.2019 р. дебіторської та кредиторської заборгованості немає.
Пропозицій немає, так як ведення бухгалтерського обліку в належному стані.
Стаття 29. Делеговані повноваження щодо управління комунальною власністю.
В комунальній власності сільської ради знаходяться будівлі: сільської ради, де розташовані також будинок культури та бібліотека.
Також на території сільської ради діє комунальне підприємство.
Нагальні проблеми по комунальним закладам, пов’язаних з забезпеченням необхідних умов їх життєдіяльності частково вирішуються.
Стаття 30. Делеговані повноваження в галузі житлово-комунального господарства, побутового, торгівельного обслуговування, громадського харчування, транспорту і зв’язку.
Відстань від сільської ради (км) до найближчої залізничної станції 14, до районного центру 12, до обласного центру 35.
​Транспортне сполучення із кількістю 12 рейсів становить: Божиківці–Хмельницький, Хмельницький-Деражня, Красилів-Деражня, Майдан Чернелівецький-Хмельницький та інші.
Мережа шляхів:
​Усього комунальних доріг __13,0__ км, з них:
- з твердим покриттям 2,5 км;
- асфальтним покриттям 10,5 км;
- ґрунтовим покриттям ______ км;
- потребують капітального ремонту____ км;
- наявність тротуарів_____ км;
- влаштовано нових тротуарів __----___ км;
Усього доріг загального користування _13,0_ км, з них:
- з твердим покриттям 2,5 км;
- асфальтним покриттям ___10,5___ км
Кількість гідроспоруд – 7 шт.
Загальна площа сільської ради __2780,4_ га
Житлово-комунальне господарство та благоустрій території становить:
Всього населених пунктів __1__, з них газифіковано - 1
Опалення закладів соціальної сфери:
- мають пічне опалення : _______;
- не опалюються __ ;
Населені пункти, що мають водогони (протяжність в км)_- 9__;
Криниць громадського користування _24__;
- з них потребують ремонту _2_
Наявність вуличного освітлення:
- протяжність – 12,5 км.
- Кількість ліхтарів – 78 шт.
Озеленення:
- Наявність парків, скверів – 1;
- Квітників – 6;
- Кількість дерев -80;
- Інвентаризовано вікових дерев – 22.
Наявність стадіонів _1__; спортивних майданчиків _1______
Вивезення твердих побутових відходів:
кількість сміттєзвалищ ___1__, з них:
- паспортизовані ___1___;
- упорядковано ___ 1___ ;
- кількість вивезених побутових відходів у 2019 році ___ 2,0 м.куб____
Утримання кладовищ
- всього кладовищ __2__, з них:
- мають огорожу___2_____;
- її протяжність __110___(м);
- наявність ритуального майданчика -2.
Для попередження та ліквідації надзвичайних ситуацій на території сільської ради розроблено та затверджено номенклатуру матеріального резерву. Матеріальний резерв для виконання першочергових аварійно-відновлювальних робіт під час ліквідації надзвичайних ситуацій не створений в повному обсязі.
Відсутність в місцевому матеріальному резерві реальних матеріальних засобів призводить до неможливості ліквідувати наслідки надзвичайних ситуацій у стислі терміни, потребує виділення додаткових коштів на придбання необхідних матеріалів.
Зазначене питання набуває ще більшої актуальності в зв’язку із недостатнім створенням резервного фонду сільського бюджету.
Організаційні заходи:
- не визначений порядок доведення попереджень і оповіщень до населення та керівників усіх рівнів про можливі загрози під час виникнення НС;
- не укомплектовано консультаційний пункт, для надання консультації населенню, яке проживає на території Копачівської сільської ради .
Практичні заходи:
В наявності розрахунки матеріально-технічних засобів матеріального резерву, які можуть бути використані під час проведення відновних робіт, їх фактична наявність та відповідність рекомендованому переліку матеріалів відповідно номенклатури накопичення матеріального резерву;
Розроблено та затверджено Цільову програму захисту населення і території від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру у Копачівській сільській раді.
Робочою групою з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення в районі при райдержадміністрації 13 травня 2019 року проведено обстеження суб’єктів господарювання, які здійснюють свою діяльність на території Деражнянського району.
Проведено обстеження закладів торгівлі та підприємств у селі Копачівка зокрема: магазину ФОП Шаповалова Володимира Сергійовича, магазину ФОП Ткачука Євгена Петровича, підприємства по вирощуванню печериць ФОП Довгань Василь Дмитрович, підприємства по вирощуванню равликів ФОП Погорілий Олександр Іванович.
Проведена освітня робота з продавцями по дотриманню правил при обслуговуванні населення та дотримання вимог чинного законодавства на об’єктах торгівлі. В ході обстежень підприємці були проінформовані про найбільш ефективні способи дотримання законодавства про працю, надавались роз’яснення вимог чинного законодавства щодо використання праці найманих осіб, порядку їх оформлення.
Стаття 31. Делеговані повноваження в галузі будівництва.
В ході перевірки за напрямом встановлено, що сільською радою постійно вживаються заходи в напрямі розроблення та оновлення містобудівної документації. Станом на 01.05.2019 року завершено роботи по оновленню топографічної основи села Копачівка, розроблено і затверджено Генеральний план і План зонування території населеного пункту ( рішення сесії Копачівської сільської ради №1 від 20.09.2018 року «Про затвердження Генерального плану с.Копачівка Деражнянського району Хмельницької області»).
Організація-розробник генплану - ТОВ «КАЙЛАС-К» м.Хмельницький. Початок виконання робіт – 2016 рік, завершення – вересень 2018 року.
На підставі оновленої і затвердженої містобудівної документації, сьогодні сільською готується проект щодо встановлення (зміни) меж населеного пункту.
Організація-розробник проекту зміни меж – ТОВ «Подільський земельний центр» м.Хмельницький. Початок виконання робіт – 2019 рік. Планове завершення – червень 2019 року.
Загальна сума коштів передбачених на виконання комплексу робіт становить близько 200,0 тис. гривень. Фінансування проектних робіт відбувається за рахунок сільської ради.
Варто відмітити, що окрім зазначеного вище в минулому році Копачівською сільською радою розроблено такий вид містобудівної документації, як «Детальний план території для будівництва та обслуговування дитячого будинку сімейного типу по вул.Шевченка, 25 в с.Копачівка Деражнянського району Хмельницької області». Організація-розробник проекту – ПП «Крок Центр» м.Хмельницький. Початок і завершення виконання робіт – 2018 рік. Фінансування проектних робіт відбувалося за рахунок коштів сільської ради і становило 20,0 тис.гривень.
Під час здійснення перевірки делегованих повноважень, на поставлені керівником сільської ради запитання було надано роз’яснення з посиланням на діючі нормативні документи та законодавчі акти, водночас здійснено практично-консультативну роботу щодо практичного застосування містобудівної документації.
Підсумовуючи діяльність сільської ради по напряму, слід відмітити беззаперечне розуміння колективом сільської ради важливості та перспектив ділянки роботи по розробці містобудівної документації. Голові сільської ради – Смолінському В.Й. та представнику організації - розробника проекту щодо встановлення (зміни) меж населеного пункту - – ТОВ «Подільський земельний центр» рекомендовано неухильно дотримуватися графіку виконання робіт з проектування з метою затвердження оновлених меж населеного пункту в поточному році.

Стаття 32. Делеговані повноваження у сфері освіти, охорони здоров’я, культури, фізкультури і спорту.
​На території Копачівської сільської ради знаходиться та функціонує один заклад освіти, а саме: Копачівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Деражнянської районної ради Хмельницької області.
Копачівський навчально-виховний комплекс складається з дошкільного та шкільного підрозділів. У закладі навчається 54 учні та виховується 11 дошкільнят, для яких функціонує 1 різновікова група.
Копачівська сільська рада співпрацює з вищезазначеним закладом загальної середньої освіти, сприяє залученню спонсорських коштів для придбання новорічних подарунків для дітей, приймає активну участь у проведенні виховних заходів та загальношкільних свят. Копачівська сільська рада виділила кошти на забезпечення організації безкоштовного харчування дітей 1-4 класів, які навчаються у Копачівському НВК.
Медичну допомогу жителям села Копачівка надає завідуюча ФП Чорна Людмила Петрівна, яка працює на 1.0 посади та за сумісництвом медсестрою у школі також на 0.25 посади. Вона ж отримує 0,25 посади молодшої медичної сестри фельдшерського пункту.
Фельдшерський пункт розміщений в приміщенні будинка культури і займає 2 кімнати. В данний час приміщення потребує проведення косметичного ремонту з облаштуванням електричного опалення, оскільки наявне електроопалення на сьогодні не завжди нормально функціонує.
На території села проживає 7 учасників АТО, 1 ліквідатор аварії на Чорнобильській АЕС, 1 учасник бойових дій і 19 учасників війни і трудового фронту.
За 4 місяці 2019 року фельдшером с.Копачівка прийнято 1106 хворих та обслужено 343 виклики. За зазначений вище період цього ж року ФГ-обстеження пройшло 144 особи, що практично становить 100% від підлягаючих, онкопрофілактичним оглядам підлягало 299 жінок, оглянуто - 30, що становить дещо більше 10 % від необхідного.
За звітний період поточного року на території с.Копачівка народилася 1 дитина, померло- 8 осіб.
В ФП функціонує аптечний пункт та наявні медикаменти для надання невідкладної допомоги.
Інструментарієм ФП укомплектований відповідно до табеля оснащення, наявні засоби для надання допомоги при травмах та інших невідкладних станах.
У сільському будинку культури, потужністю 280 посадочних місць, діє 4 клубних формувань, у яких займається 55 чоловік: гурток естрадного співу, драматичний, художнього читання, танцювальний. За допомогою зазначених колективів, у СБК постійно проводяться культурно-мистецькі, розважальні, творчі заходи з нагоди державних свят та свят за народним календарем. У суботу та неділю проводиться дискотека для молоді.
В результаті проведення розважальних заходів на платній основі та надання приміщення в оренду, продовж 2018 та січня-травня 2019 року працівниками культури зароблено 2,0 тис гривень від надання платних послуг населенню. Окрім цього, для проведення масових заходів, працівники закладу залучають і спонсорські кошти. У травні 2019 року СТОВ ім.Т.Шевченка виділило 4.0 тис гривень для проведення у селі дня Перемоги. Також у 2019 році придбано стенди з цивільної оборони та пожежної безпеки на 1,0 тис.грн.
Будинок культури забезпечений технічними засобами, необхідними для проведення культурно-мистецької діяльності. Продовж останніх років за рахунок місцевого бюджету (С/Р) придбано: підсилювач, музичний центр, мікрофони, синтезатор, світломузику. А також пошито сценічні костюми для учасників художньої самодіяльності.
Будівля будинку культури знаходиться у відмінному стані. З метою її збереження та належного утримання, щорічно проводяться невеликі поточні ремонти.

На території громади функціонують спортивні площинні споруди : спортивний зал, міні-футбольне поле, гімнастичний майданчик, які використовуються за призначенням проте потребують упорядкування та фарбування.
Копачівська сільська рада протягом 2018-2019 року не виділяла бюджетних коштів на розвиток фізичної культури та спорту, проте залучила близько 2 тисяч грн. позабюджетних коштів для придбання футбольних м’ячів.
Молодь даної сільської ради не приймає участь в чемпіонатах, кубках, турнірах району, проте в літній період організовують сільські товариські міні-футбольні зустрічі.

Стаття 33. Делеговані повноваження у сфері регулювання земельних
В ході даної перевірки встановлено, що з початку проведення земельної реформи було виділено земель запасу 211,6га. з них :
- надано громадянам у власність і користування – 100 га
- перебуває в оренді :
o 38,72 га. - Пуцелей Микола Антонович договора від 16.11.2016 р. на 7р.
- ділянки для сінокосіння та випасання худоби – 72,88 га..
Виділено земель резервного фонду 76,7 га. з них:
- надано громадянам у власність і користування – 67,8 га.;
- надано для ведення товарного с/г виробництва - 8,9 га
У колективну власність передано 1720,1 га. в тому числі розпайовано – 1389,85га. ріллі на 694 частки (запроектовано : 19,28 га.- польових доріг ) З них: станом на 01.01.2016 р. - оренда СТОВ. ім. Шевченка - на площу 1393,5 га
Землі водного фонду становлять – 50,7га. в тому числі ставки – 43,1га. з них в оренді :
- 20,8 га передано в оренду СТОВ. ім..Шевченка договір оренди від 17.05.2006 року додаткова угода від 06.07.2010 року.
Землі лісового фонду становлять – 595,7га. з них :
- Хмельницьке лісомисливське господарство – 191га. та 313га. землі колишнього «Комунгоспу»
- Ліс до 5 га, лісосмуги – 91,7га.
На території сільської ради розташований 1 населений пункт : с.Копачівка (254,2 га.) загальна площа сільської ради складає – 2780,4га.
В ході даної перевірки виявлено, що у багатьох громадян відсутні право-встановлюючі документи на їхні земельні ділянки.
Стаття 34. Делеговані повноваження у сфері соціального захисту населення.
На обліку по управлінню соціального захисту населення станом на 01.05.2019 року перебуває:
41 особа, якій встановлено статус відповідно до Закону України « Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», а саме :
- _1_ інваліда війни
- _3_ учасників бойових дій
- _33_ учасників війни
- _4_ членів сімей померлих ветеранів війни
Із загальної кількості проживаючих
- __87_ дітей війни, мають право на 25% знижку на житлово-комунальні послуги;
- _9 пенсіонерів, які мають пільги за професійною ознакою та користуються пільгою з оплати житлово-комунальних послуг.
Іншими видами послуг користуються:
- _31__ особа з інвалідністю внаслідок загального захворювання
- _16___ інвалідів з дитинства та дітей-інвалідів
- _64__ ветеранів праці.
- _7_ багатодітних сімей.
Отримують допомогу як малозабезпечені сім’ї - _1__, допомогу при народженні дитини – 9, допомогу на дітей одиноким матерям –1_, по догляду за дитиною до досягнення нею 3-х річного віку – 0__, тимчасову допомогу дітям – 0__, допомогу особам, що не мають права на пенсію та інвалідам – 3___, компенсаційні виплати фізичним особам, що надають соціальні послуги-__0___, допомогу по догляду за особою, що досягла 80-ти річного віку або інвалідом І групи – _7__, догляд за психічно хворим – __1_, опіка - 0_.
Фактів насилля в сім’ях протягом 2019 року не зареєстровано .
Інформації , що стосується питань соціального захисту повноваженими особами сільської ради подаються вчасно.
В повній мірі здійснюється соціальний захист багатодітних сімей
Стаття 38. Делеговані повноваження щодо забезпечення законності, правопорядку охорони прав, свобод і законних інтересів громадян.
Було проведено перевірку щодо стану ведення діловодства, звернення громадян та здійснення контролю за документами у виконавчому комітеті Копачівської сільської ради, а саме: наявність посадових інструкцій голови та секретаря, номенклатури справ, інструкції з діловодства, журнал реєстрації вхідної, вихідної кореспонденції, журнал реєстрації заяв, скарг громадян, журнал реєстрації доступу до публічної інформації, нормативна база по зверненню громадян, інформаційний стенд, ведення контролю за розпорядчими документами райдержадміністрації.
​Робота голови та секретаря сільської ради здійснюється згідно посадової інструкції та плану роботи.
Діловодство у Копачівській сільській раді ведеться згідно затвердженої Інструкції з діловодства від 01.10.2012 року, затвердженої номенклатури справ, затверджених розпорядженнями сільського голови від 22.09.2017 року № 14 та №15 «Про затвердження Положення про архівний підрозділ виконавчого комітету Копачівської сільської ради» та «Про затвердження Положення про експертну комісію виконавчого комітету Копачівської сільської ради», які погоджено ЕПК Державного архіву Хмельницької області 09.11.2017 року протокол №13.
Інструкція з діловодства у виконавчому комітеті Копачівської сільської ради затверджена 01.10.2012 року № 51.
Станом на 13 травня 2019 року в журналі зареєстровано 54 вхідних документів, за минулий рік 63- що на 9 документів менше за відповідний період минулого року . Журнал та вхідні документи ведуться належним чином, як того вимагає Інструкція з діловодства. Журнал реєстрації пронумерований, прошнурований та скріплений печаткою. На всіх вхідних документах є вхідний штамп, та резолюція голови сільської ради.
Вихідних документів було зареєстровано 110, за аналогічний період минулого року 77. Журнал реєстрації вихідної кореспонденції пронумерований, прошнурований та скріплений печаткою.
Усі документи (рішення, листи тощо) готуються та друкуються на бланках які відповідають формі, які передбачені Інструкцією з діловодства.
Листи підшиваються та зберігаються в окремій папці.
Розпорядження зберігаються в окремих папках: розпорядження сільського голови з основної діяльності; розпорядження сільського голови про відрядження; розпорядження сільського голови про надання відпустки.
З основної діяльності зареєстровано 9 розпоряджень, з кадрових питань -2
Номенклатура справ на 2019 рік перезатверджена 26.12.2018 року , на всіх журналах, папках є індекс справи.
В сільського голови та секретаря ведеться журнал реєстрації заяв та скарг громадян належним чином. Журнал, прошнурований та скріплений печаткою, пронумерований . На особистому прийомі в голови побувало 18 осіб, громадян хвилює питання низької заготівельної ціни на молоко, ремонт доріг, освітлення, земельні питання, тощо.
Всі скарги розглядались вчасно та згідно термінів, як того вимагає Закон України «Про звернення громадян», на кожне звернення сформована справа.
В наявності є нормативна база по зверненню громадян.
Інформаційний стенд поновлений графіки громадян обласного та районного керівництва розміщені на стенді.
Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» в сільській раді є в наявності журнал доступу до публічної інформації, Закон України роміщений на інформаційному стенді.
Розпорядження голови райдержадміністрації, які надходили до Копачівської сільської ради всі реєструвалися, деякі з них розглядалися на виконавчому комітеті та інформації про хід їх виконання направлялися до райдержадміністрації, але в окремих інформаціях є певні зауваження та рекомендації щодо вчасного, повного та якісного їх виконання відбулось розширене засідання колегії райдержадміністрації. Участь у засіданні зяли члени колегії райдержадміністрації, керівники апарату, структурних підрозділів адміністрації, підприємств, установ та організацій району, голови ОТГ, селищних та сільских рад, голови громадських організацій.

Відповідно до вищезазначеного, членами колегії було прийнято рішення: роботу Копачівської сільської ради визнати достатньою.

Зокрема, Андрій Зелінський зазначив, що дана сільська рада є зразком для наслідування!
Категорія: Новини РДА | Переглядів: 39
>

Основне меню сайта РДА

Пошта
Логін:
Пароль:

(це що)

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Наша кнопка


Якщо наш сайт, корисний для Вас, то можете розмістити наш банер у себе на сайті

Кнопка - Деражнянська РДА


Вверх CY-PR.com Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru Карта сайту
Деражянська РДА© 2019 Зробити безкоштовний сайт з uCoz