Середа, 17.07.2019, 07:15
Головна| RSS
УкраїнськаРосійськаАнглійська Німецька

Каталог новин
Новини РДА
Агропромисловий комплекс
Відділ економіки інформує
Фізкультура і спорт
Відділ з питань ЦЗ населення, ЖКГ та будівництва
Деражнянський районний сектор ГУДСНС України в Хмельницькій області
Відділ культури, національностей та релігій
Запобігання корупції
Оголошення РДА
Інформація про район
Управління соціального захисту населення Деражнянської районної державної адміністрації
Деражнянське відділення Красилівської ОДПІ ГУ ДФС у Хмельницькій області
Громадська рада
Деражнянщина туристична
Летичівське об’єднане управління Пенсійного фонду України
Паспорти бюджетних програм
Архівний відділ райдержадміністрації
Центр пробації
Обговорення
Служба у справах дітей Деражнянської РДА
Протидія домашньому насильству
Деражнянська ЦРЛ та ЦПМСД
Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді
Відділ містобудування, архітектури та будівництва

Інші новини
Вакантні посади

Вакантні посади

Вакантні посади категорій Б,В

(детальніше)

Пошук на сайті
Календар
«  Липень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Законодавство

Головна » 2019 » Липень » 2 » На колегії райдержадміністрації розглянули стан дотримання законодавства з питань запобігання корупції
Підпишіться на стрічку наших новин RSS та будьте в курсі всіх останіх подій !
10:46
На колегії райдержадміністрації розглянули стан дотримання законодавства з питань запобігання корупціїНа колегії райдержадміністрації розглянули стан дотримання законодавства з питань запобігання корупції


Виконання вимог Закону України «Про запобігання корупції» було розглянуто на засіданні колегії райдержадміністрації, яку провів голова адміністрації Андрій Зелінський.
Провідний спеціаліст юридичного сектору апарату адміністрації доповідаючи по даному питанню зазначив, що особлива увага приділяється організаційно-методичній і профілактичній роботі, спрямованій на усунення причин та умов, які можуть сприяти злочинним проявам корупції у діяльності органів виконавчої влади. Здійснено низку організаційних і практичних заходів щодо поліпшення стану справ з питань попередження корупційних проявів серед державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування.
Слід зазначити, що здійснюється постійний контроль за виконанням плану заходів щодо попередження корупції на 2019 рік, затвердженого головою райдержадміністрації.
Райдержадміністрацією забезпечено право громадян на доступ до публічної інформації та на звернення. На офіційному веб-сайті райдержадміністрації розміщуються графіки прийому громадян посадовими особами райдержадміністрації.
На засіданнях колегій та нарадах у голови районної державної адміністрації систематично розглядаються питання ефективності взаємодії місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та правоохоронних органів щодо посилення захисту громадян від злочинних посягань, запобігання втратам держави суспільства від дій правопорушників, усунення причин і умов, що сприяють злочинності та корупції.
Правоохоронними органами району здійснюються власні заходи, стан виконання яких розглядається на засіданнях колегій та нарадах, як правило, за участю керівництва та працівників відповідних підрозділів апарату районної державної адміністрації. За інформацією структурних підрозділів райдержадміністрації скрізь визначено уповноважених осіб з питань запобігання та виявлення корупції.
Забезпечено дотримання визначених законодавством умов реалізації громадянами права на державну службу, зокрема проведення конкурсів на заміщення вакантних посад, спеціальних перевірок претендентів на зайняття посад, пов’язаних із виконанням функцій держави. Призначення на посади здійснювалося за умови отримання позитивних висновків спеціальних перевірок.
Усі державні службовці подали декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру. Декларації долучено до особових справ. За результатами аналізу стану виконання антикорупційного законодавства визначено посади державних службовців, які працюють у сфері, де існує високий ризик прояву корупції, а також процедурні заходи, що запобігатимуть корупційним проявам у процесі виконання ними службових обов’язків.
На веб-сторінці райдержадміністрації функціонує рубрика «Запобігання проявам корупції», де розміщено інформаційно-аналітичні матеріали щодо виконання антикорупційного законодавства.
На особливому контролі перебуває робота із зверненнями та скаргами громадян, керівників підприємств, представників громадських організацій щодо вчинення протиправних дій посадовими та службовими особами місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, у тому числі тих, що можуть
свідчити про вчинення корупційних правопорушень, а також неналежного виконання працівниками правоохоронних органів своїх службових обов’язків.
На даний час таких звернень немає.
Упродовж звітного періоду прокуратурою Деражнянського району проводилися міжвідомчі наради керівників правоохоронних органів та органів виконавчої влади. На нарадах розглядалися питання забезпечення законності, правопорядку, попередження та протидії злочинності і корупції в районі.
Посилено роз’яснювальну роботу з питань антикорупційного законодавства.
Районна державна адміністрація тісно співпрацює з правоохоронними органами району, що дозволяє вчасно отримувати і оперативно використовувати в подальшій роботі інформацію про виявлені корупційні діяння і правопорушення.
Протягом 1 півріччя у судовому порядку до адміністративної відповідальності за правопорушення пов’язані з корупцією державні службовці райдержадміністрації та посадові особи органів місцевого самоврядування – не притягувалися.
Стан дотримання антикорупційного законодавства знаходиться на постійному контролі у керівництва районної державної адміністрації.
Категорія: Новини РДА | Переглядів: 25
>

Основне меню сайта РДА

Пошта
Логін:
Пароль:

(це що)

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Наша кнопка


Якщо наш сайт, корисний для Вас, то можете розмістити наш банер у себе на сайті

Кнопка - Деражнянська РДА


Вверх CY-PR.com Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru Карта сайту
Деражянська РДА© 2019 Зробити безкоштовний сайт з uCoz