Понеділок, 15.10.2018, 11:03
Головна| RSS
УкраїнськаРосійськаАнглійська Німецька

Каталог новин
Новини РДА
Агропромисловий комплекс
Відділ економіки інформує
Фізкультура і спорт
Відділ з питань ЦЗ населення, ЖКГ та будівництва
Деражнянський районний сектор ГУДСНС України в Хмельницькій області
Відділ культури, національностей та релігій
Запобігання корупції
Оголошення РДА
Інформація про район
Управління соціального захисту населення Деражнянської районної державної адміністрації
Деражнянське відділення Красилівської ОДПІ ГУ ДФС у Хмельницькій області
Громадська рада
Летичівське об’єднане управління Пенсійного фонду України
Архівний відділ райдержадміністрації
Обговорення
Служба у справах дітей Деражнянської РДА
Деражнянська ЦРЛ та ЦПМСД
Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді
Відділ містобудування, архітектури та будівництва

Інші новини
Вакантні посади

Вакантні посади

Вакантні посади категорій Б,В

(детальніше)

Пошук на сайті
Календар
«  Серпень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Законодавство

Головна » 2018 » Серпень » 13 » На Хмельниччині розпочалася комплексна перевірка стану реалізації державної політики у сфері цивільного захисту населення
Підпишіться на стрічку наших новин RSS та будьте в курсі всіх останіх подій !
14:53
На Хмельниччині розпочалася комплексна перевірка стану реалізації державної політики у сфері цивільного захисту населення
Сьогодні в облдержадміністраці ївідбулася нарада за участю керівництва області, ГУДСНС, та міст, керівників обласних спеціалізованих служб цивільного захисту населення. Від Деражнянського району у нараді взяли участь заступник голови районної державної адміністрації Олег Пилипчук, начальник сектору ГУ ДСНС Олег Кирилюк, начальник відділу ЦЗН та ЖКГ райдержадміністрації Володимир Петров та голова Вовковинецької ОТГ Юрій Загорулько. Під час заходу обговорили питання щодо організації проведення комплексної перевірки виконання вимог законів та інших нормативно- правових актів з питань цивільного захисту, техногенної і пожежної безпеки, діяльності аварійно-рятувальних служб у Хмельницькій області, яка триватиме з 13 до 21 серпня поточного року.
Розпочинаючи нараду, перший заступник голови облдержадміністрації Володимир Кальніченко зауважив: “Ми всі прекрасно розуміємо наскільки важливими є зараз питання цивільного захисту. З 2015 року держава живе у стані оголошеної підвищеної готовності до надзвичайних ситуацій. Враховуючи, що тривалий час на території східних областей ведуться бойовідії, а також цілий ряд факторів екологічного та техногенного характеру, ми маємо бути готові як до запобіганнянадзвичайнимситуаціям, так і до вживаннязаходівщодоліквідаціїнаслідків у разі їхвиникнення.”
Посадовецьзауважив, що завдякисистемнійроботіусіхвідповідальнихпідрозділів в областіналагоджена робота щодовиконання таких заходів. Вінзвернувся до присутніх, аби вони з усієювідповідальністю та розуміннямважливостіпоставилися до цієїперевірки: “Я вважаю, що цяперевірка нам потрібна. Ми маємо знати нашінедопрацювання та недоліки з однією метою: щобвчасноїхусунути та налагодити роботу на найвищомурівні. Ми зобов’язанізабезпечитибезпечніумовипроживання людей на територіїобласті.”
У продовження роботи заступник Голови Державної служби з надзвичайнихситуацій Руслан Білошицький, якийочолюєкомісію з комплексноїперевірки, коротко ознайомивприсутніхізосновнимипитаннями, на які буде звертатисяувагапід час перевіркита закликав керівниківнадаватимаксимальнесприянняїїпроведенню. Такожвін додав, що про результатипроведенняперевірки буде поінформовано Кабінет МіністрівУкраїни.
Заступник голови комісії Тарас Поліщук представив присутнімчленівкомісії, якібудутьбрати участь в комплекснійперевірці в області, та поінформувавучасників наради про графікпроведенняперевірки. Зокрема, за словами посадовця, у перший день комісіяпрацюватиме в облдержадміністрації, 14 серпнявідбуватиметьсяперевірка у м. Хмельницькому та ХмельницькійРДА, 15 серпня – у м. Нетішині та КрупецькійОТГ, 16 серпня – у Славуті та СлавутськійРДА, 17 серпня – у м. Дунаївці та ДунаєвецькійОТГ, 18 серпня – у ГУДСНС в області, 20серпня – у м. Волочиськ та ВолочиськійРДА, 21 серпнявідбудетьсяпідведенняпідсумківкомплексноїперевірки.
Даліінформацію про стан техногенно-екологічноїбезпеки, цивільногозахистуобластіприсутнім у залі представив заступник начальника управлінняцивільногозахистунаселенняоблдержадміністраціїЮрійКорева.
Зокрема, ЮрійМиколайовичзазначив, що Хмельницька область займаєплощу 20,6 тисячквадратних км. з населенням 1 млн. 275 тис. осіб. На територіїобластірозташовано 1451 населений пункт. В області 20 районів, 6 містобласногозначення, 41 ОТГ. Такожвінознайомивучасників наради ізвідомостямищодо потенційно-небезпечнихоб’єктів, розміщених в області, аварії на якихможутьпризвести до виникненнянадзвичайнихситуацій.
Як відзначивпосадовець, завдякиналагодженійспільно з ГУДСНСсистемній, профілактичній та попереджувальнійроботі, протягомостанніхроківспостерігаєтьсятенденція до зменшеннякількостінадзвичайнихситуацій та небезпечнихподій, загиблих і постраждалих у них.
З метою запобігання та реагування на надзвичайніситуації в областіутворенатериторіальнапідсистемаєдиної державної системицивільногозахисту.
В райдержадміністраціях та містахобласногозначення створено 26 структурнихпідрозділів з питань цивільногозахисту, з них 3 управління, 6 відділів, 17 секторів.
Відбуваєтьсяформуванняструктурнихпідрозділівцивільногозахисту у складіоб’єднанихтериторіальних громад: де на сьогодні створено: 1 відділ, 4 сектори та у 36 громадах призначеновідповідальнихфахівців з цивільногозахисту.
Відповідно до Кодексу цивільногозахисту в області створено 12 обласнихспеціалізованих служб цивільногозахисту. До складуяких входить 14 тисячособового складу та 3845 одиницьтехніки.
Для організаціїзаходів з евакуації створено комісії з питань евакуації в обласнійдержавній адміністрації та усіхмісцевих ланках. РозробленоПланиевакуаціїнаселення на прогнозованінадзвичайніситуації та на «особливийперіод». Визначенозбірні, проміжні та приймальніпунктиевакуації, пункти посадки та висадкиевакуйованогонаселення. Здійснюються заходи з підтримання в постійнійготовностіорганівуправління та сил цивільногозахисту.
На виконанняДорученняПрем’єр – міністраУкраїни та затвердженогоДСНСУкраїниграфіку, підготовлені та проведенітренуваннящодоздійсненняевакуаційнихзаходів. Зокрема, було проведено тренуваннящододій у разівиникненняНС на територіївійськовоїчастини в с. Цвітоха, Славутського району; на ХмельницькійАЕС, з практичнимзалученнямелектропоїздавідповідно до відпрацьованого порядку взаємодії з Козятинською і Жмеринськоюдирекціямизалізничнихперевезень; на територіївійськовоїчастини в с. МиролюбнеСтарокостянтинівського району; на територіївійськовоїчастини в с. ГрузевицяХмельницького району.
В зазначених заходах взяли участь 103 органиуправліннявсіхрівнів, понад 2300 чоловікособового складу та 126 од. техніки.
За результатами проведенихнавчаньрівеньпідготовкиорганівуправління та сил цивільногозахистуобластіоцінено як «достатній».
В областірозроблено та щорічновідпрацьовуєтьсявзаємодія служб по недопущенню та ліквідаціїНС при сезоннихзагрозах: льодоходу, паводку, осінньо – зимовогоперіоду, запобіганняпожеж в екосистемах.
Обласний фонд захиснихспорудцивільногозахистускладається з 916 споруд (143 сховища та 773 протирадіаційнихукриттів), 61-ї спорудиподвійногопризначення та 242 тис. найпростішихукриттів.
В області практично завершена робота з проведеннятехнічноїінвентаризації, за результатами якоїпроінвентаризовано 850 споруд, що складає 92,8% відзагальноїкількостізахиснихспорудабо 98% відзагальноїкількостізахиснихспоруд на якихможливо провести технічнуінвентаризацію. На 60 захиснихспорудінвентаризацію провести неможливо (зруйновані, затоплені, знаходяться в аварійномустані), підготовленідокументи на їхсписання і зняття з обліку.
В областізатвердженийЗведений план приведення фонду захиснихспоруд в готовність. Всьогопротягом 4-х останніхроківпокращено стан 99 захиснихспоруд, на що буловиділено та освоєно 13 млн. 989 тис. грн. В поточному роціорганізовано роботи на 20 спорудах, на що виділено 2 млн. 868 тис. грн. Виконанняданихзаходівзабезпечилоготовність до використання 91% захиснихспоруд.
З метою інформаційногозабезпеченнянаселення про наявністьзахиснихспоруд, розробленоінтерактивнікарти, та на сайтах РДА, МВКрозміщенаінформація про місцяїхзнаходження.
У ходіреалізаціїосновнихзаходіврадіаційного і хімічногозахистуособливаувагаприділяєтьсябезпецідіяльностісуб’єктівгосподарювання, яківикористовуютьхімічнонебезпечніречовини. У результатівпровадженнябезпечнихтехнологій, за останніх 7-м роківкількістьхімічнонебезпечнихоб’єктівзменшилась на 2/3, на сьогодніїхзалишилось 13.
В областіорганізована і проводиться робота щодонакопиченнязасобіврадіаційного та хімічногозахисту. Працюючий персонал ХмельницькоїАЕС та непрацююченаселення, яке проживає в зоніспостереженнязабезпеченізасобамиіндивідуальногозахисту в повномуобсязі.
В області створено 136 постіврадіаційного та хімічногоспостереження та 27 розрахунково-аналітичнихгруп. Для здійсненняпопередження та ліквідаціїнадзвичайнихситуацій в області створено регіональний, місцеві, відомчі та об’єктовіматеріальнірезерви на загальну суму понад 18,3 млн. грн.
Завдякипідтримцідепутатського корпусу обласної ради, місцевих рад міст, районів та ОТГ в областівдалосяздійснити заходи з удосконаленнярегіональної та місцевих систем централізованогооповіщення; покращення стану захиснихспорудцивільногозахисту, запобіганнязагибелі людей на воднихоб’єктах; підвищеннярівняпожежноїбезпекиоб’єктівобласті; утвореннянових та утриманняіснуючихпідрозділівмісцевоїпожежноїохорони, забезпеченнядіяльностіаварійно – рятувальних служб, на що за останні три роки в рамках данихпрограмбуловиділено та освоєно 162,4 млн. грн.
Підсумовуючивиступ, ЮрійКоревазазначив, що завданнявідповідно до Плану основнихзаходівцивільногозахистувиконуються у повномуобсязі, і незважаючи на окреміпроблемніпитання, стан техногенної, пожежної і природноїбезпеки в області та виконаннязаконодавстваУкраїни у сферіцивільногозахистунаселення і територійобластівідповідаєумовамсьогодення.
Категорія: Новини РДА | Переглядів: 54 | Додав: Ruvik
>
Читайте також останні новини сайту:

Основне меню сайта РДА

Хмельницька ОДА
Пошта
Логін:
Пароль:

(це що)

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Наша кнопка


Якщо наш сайт, корисний для Вас, то можете розмістити наш банер у себе на сайті

Кнопка - Деражнянська РДА


Вверх CY-PR.com Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru Карта сайту
Деражянська РДА© 2018 Зробити безкоштовний сайт з uCoz