Служба у справах дітей Деражнянської РДА
Деражнянська ЦРЛ та ЦПМСД
Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді
Сектор містобудування та архітектури

Головна » 2016 » Август » 30 » Маниковецька команда виборола КУБОК Деражнянського району з футболу
Підпишіться на стрічку наших новин RSS та будьте в курсі всіх останіх подій !
13:37
Маниковецька команда виборола КУБОК Деражнянського району з футболу

28 серпня 2016 року в с. Маниківці Деражнянського району завершився розіграш Кубка Деражнянського району з футболу серед команд колективів фізкультури, міських, селищних та сільських спортивних клубів. В змаганнях прийняло участь 17 команд, які були розбиті відповідно до "жереба".

"ВОВКИ" (смт.Вовковинці) - "ХЛІБОДАР" (с.Яськівці)

"МОДЕРН" (м.Деражня) - "ЛІДЕР"(смт.Лозове)

"ЛІГА МОЛОДІ"(м.Деражня) - «НОВОСІЛКА»(с.Новосілка)

"ІНТЕР-WOLF"(смт.Вовковинці) - "ЛІГА МОЛОДІ-2"(м.Деражня)

"БОЖИКІВЦІ" (с.Божиківці ) - "КРАЯНИ" (с.Маниківці)

"ОЛІМП"-ДЮСШ-2(м.Деражня) - "ЗАГІНЦІ"(с.Загінці)

"СІГНЕТ" (с.Яблунівка) - "ШТУРМ" (с.Маниківці)

"ФОРТУНА" (с.З’яньківці) - "ОЛІМП"-ДЮСШ"(м.Деражня)

"ЛЕГІОН"(с.Волоське).

Переможені футбольні команди одна за одною за олімпійською системою вибували з системи змагань. Фіналістами кубка району стали дві футбольні команди "Ліга Молоді" м. Деражня та "Краяни" с. Маниківці.

Голова районного осередку "Федерації футболу України", депутат районної ради Мартинюк В.Ф. запросив футбольну команду "Ліга молоді" провести фінальну зустріч в селі Маниківці Деражнянського району з метою розвитку та популяризації здорового способу життя серед дітей та молоді сільської місцевості.

Маниківчани в чудовому протистоянні поставили остаточну "крапку" в змаганнях, перемігши у фінальному матчі деражнянців з рахунком 3:0, виборовши право носити звання "Володар Кубка Деражнянського району у 2016 році".

Нагородження провели: сектор молоді та спорту Деражнянської РДА, районний осередок "Федерація футболу України", районна організація ВФСТ "Колос", міська організація "Наш футбол", які Володарям вручили кубок Деражнянського району та м'ячі, а Фіналістам - м'ячі. Кращим гравцям було вручено цінні подарунки від районної федерації футболу. Районна партійна організація "За конкретні справи" привітала учасників фінального матчу та подарувала підростаючому поколінню десяток футбольних м'ячів.

Вручено диплом Мартинюку Валерію Францевичу від Міністерства молоді та спорту України, Всеукраїниського центру фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" за активну участь у Всеукраїнському місячнику "Спорт для всіх спільна турбота". Протягом весняного періоду Валерій Францевич своїм прикладом та залученням молоді села упорядкував та привів в належний стан футбольне поле в селі Маниківцях, що дало змогу більш якісно проводити тренування та змагання різного рівня.

Вітаємо футбольну команду "Краяни" с.Маниківці з виборенням КУБКА Деражнянського району з футболу.
Категорія: Новини РДА | Переглядів: 370 | Додав: andr