Вторник, 19.09.2017, 20:50
Головна| RSS
УкраїнськаРосійськаАнглійська Німецька

Каталог новин
Новини РДА
Агропромисловий комплекс
Відділ економіки інформує
Фізкультура і спорт
Відділ з питань ЦЗ населення, ЖКГ та будівництва
Деражнянський районний сектор ГУДСНС України в Хмельницькій області
Відділ культури, національностей та релігій
Запобігання корупції
Оголошення РДА
Інформація про район
Громадська рада
Летичівське об’єднане управління Пенсійного фонду України
Архівний відділ райдержадміністрації
Обговорення
Служба у справах дітей Деражнянської РДА
Деражнянська ЦРЛ та ЦПМСД
Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді
Сектор містобудування та архітектури

Головна » 2016 » Декабрь » 9 » Круглий стіл “Права та обов'язки неповнолітніх на працю”
Підпишіться на стрічку наших новин RSS та будьте в курсі всіх останіх подій !
09:38
Круглий стіл “Права та обов'язки неповнолітніх на працю”10 грудня за ініціативою Генеральної Асамблеї ООН в щорічно відзначається День прав людини. Цей день знаменує річницю прийняття Асамблеєю Загальної декларації прав людини у 1948 році. В 1950 році Генеральна Асамблея запропонувала всім державам і зацікавленим організаціям відзначати 10 грудня в якості Дня прав людини. Указом Президента України встановлено проведення Всеукраїнського тижня права щороку.

Протягом тижня Деражнянським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проводилися інформаційно-просвітницькі захиди з питань підвищення правової освіти молоді. З підлітками було обговорено Загальну декларацію прав людини - перший універсальний в історії міжнародних відносин акт, в якому проголошені принципи забезпечення основних прав і свобод людини, Конвенцію про захист прав людини і основоположних свобод та діяльність Європейського Суду з прав людини, яка сьогодні на повних підставах оцінюється як одне з найбільших досягнень Ради Європи. Вона являє собою фундаментальну основу всього комплексу міжнародно–правового регулювання в галузі прав і свобод людини, її законних інтересів та потреб.

08 грудня 2016 року в районному будинку культури відбулось засідання круглого столу на тему: «Права та обов'язки неповнолітніх на працю». До участі у його засіданні було запрошено старшокласників міста. Адже, для кожної молодої людини цілком природно прагнути самостійності і незалежності.

Директор районного центру зайнятості О. Войтюк відзначив, що на превеликий жаль у сфері працевлаштування неповнолітніх все ще багато порушень законодавства. Це пов’язано, перш за все, з тим, що діти працюють без офіційного оформлення на роботу, а тому всі передбачені гарантії не можуть бути застосовані, а отже фактично не діють. Праця дітей не на папері, а в реальному житті повинна бути захищена від зловживання з боку дорослих. В. о. директора Деражнянського бюро правової допомоги, О. Сідлецька, ознайомила учасників заходу з правилами прийому неповнолітніх на роботу, а Ю. Вовкотруб, фахівець із соціальної роботи Деражнянського РЦСССДМ, - із статтями Кодексу законів про працю, які назначають умови праці неповнолітніх.

Проаналізувавши вислови молоді з цього питання, спостерігаємо тенденцію до зростання кількості юнаків і дівчат, які, почуваючись дорослими, намагаються реалізувати своє бажання працювати і отримувати гідну оплату праці. До того ж роботодавці все частіше приймають на роботу неповнолітніх. Саме тому не тільки роботодавцям, але й перш за все і неповнолітнім, корисно було ознайомитися з низкою положень Кодексу законів про працю України та деяких інших нормативно-правових актів, присвячених врегулюванню трудових правовідносин з неповнолітніми. Також молодь отримала з цього питання чималу кількість інформаційних матеріалів.

Директор

Деражнянського районного

центру соціальних служб

для сім’ї, дітей та молоді

Г. Березюк
Категорія: Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді | Переглядів: 123 | Додав: andr
>
Читайте також останні новини сайту:

_

Голова

Деражнянської районної

державної адміністрації

_____

Основне меню сайта РДА
Пошта
Логін:
Пароль:

(це що)

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Наша кнопка


Якщо наш сайт, корисний для Вас, то можете розмістити наш банер у себе на сайті

Кнопка - Деражнянська РДА


Вверх CY-PR.com Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru Карта сайту
Деражянська РДА© 2017 Зробити безкоштовний сайт з uCoz