Четверг, 17.10.2019, 17:55
Головна



| RSS
УкраїнськаРосійськаАнглійська Німецька

Каталог новин
Новини РДА
Агропромисловий комплекс
Відділ економіки інформує
Фізкультура і спорт
Відділ з питань ЦЗ населення, ЖКГ та будівництва
Деражнянський районний сектор ГУДСНС України в Хмельницькій області
Відділ культури, національностей та релігій
Запобігання корупції
Оголошення РДА
Інформація про район
Управління соціального захисту населення Деражнянської районної державної адміністрації
Деражнянське відділення Красилівської ОДПІ ГУ ДФС у Хмельницькій області
Громадська рада
Деражнянщина туристична
Летичівське об’єднане управління Пенсійного фонду України
Паспорти бюджетних програм
Архівний відділ райдержадміністрації
Центр пробації
Обговорення
Служба у справах дітей Деражнянської РДА
Протидія домашньому насильству
Деражнянська ЦРЛ та ЦПМСД
Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді
Відділ містобудування, архітектури та будівництва

Інші новини
Вакантні посади

Вакантні посади

Вакантні посади категорій Б,В

(детальніше)

Пошук на сайті
Календар
«  Вересень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Законодавство

Головна » 2019 » Вересень » 16 » Кращий спортивний колектив Деражнянського району 2019 року
Підпишіться на стрічку наших новин RSS та будьте в курсі всіх останіх подій !
12:15
Кращий спортивний колектив Деражнянського району 2019 року



Кращий спортивний колектив
Деражнянського району 2019 року


15 вересня 2019 року з нагоди відзначення Дня фізичної культури і спорту України з метою масового залучення жителів району до регулярних занять фізичною культурою і спортом, популяризації спорту в районі на центральному стадіоні «Колос» м.Деражня проведено фізкультурно-спортивний захід «Кращий спортивний колектив Деражнянського району 2019 року» серед населення сільських, селищної, міської рад, об’єднаних територіальних громад Деражнянського району.
Загальне керівництво організацією і проведенням фізкультурно-спортивного заходу забезпечив сектор молоді, спорту та туризму райдержадміністрації та районна організація ФСТ «Колос».
Позмагатися за звання кращого спортивного колективу виявили бажання 14 спортивних команд: «Божиковецька сільська рада», «Вовковинецька об’єднана територіальна громада», «Деражнянська дитячо-юнацька спортивна школа», «Деражнянський ліцей №1», 2 команди «Загінецька сільська рада», «Зяньковецька сільська рада», «Копачівська сільська рада», «Ліга Молоді Деражнянщини» (м.Деражня), «Ліга Молоді Деражнянщини-2» (м.Деражня), «Маниковецька сільська рада», «Модерн» (м.Деражня), «Центр професійної освіти» (м.Деражня), «Яблунівська сільська рада».
Розпочалося урочисте відкриття заходу з шикування та представлення спортивних колективів. Почесне право підняти державний прапор України під звучання державного гімну було надано капітанам команд призерам минулорічної спартакіади 2018 року Вовковинецької ОТГ, Зяньковенької та Загінецької сільських рад.
Хвилиною мовчання учасники заходу вшанувати пам'ять всіх загиблих патріотів, які стали до боротьби за вільну, демократичну, чесну Україну, віддавши найдорожче, що мали, - своє життя.
Зі словами привітання та нагородження почесними грамотами кращих представників сфери фізичної культури та спорту району завітали голова районної ради Віталій Сідлецький, керівник апарату райдержадміністрації Людмила Давидович та міський голова Андрій Ковпак.
На урочистостях були присутні завідувач сектору молоді, спорту та туризму райдержадміністрації Володимир Падневич, директор Деражнянської ДЮСШ, голова районної ради ФСТ «Колос» Олександр Мазур, представник народного депутата України Віктора Бондара Сергій Волковинський, вчителі фізичної культури та спорту, тренери, голови фізкультурно-спортивних клубів, спонсори, активісти фізичної культури та спорту.
В ході відкриття даного заходу було представлено головну суддівську колегію та головних суддів змагань з видів спорту, основні місця проведення змагань.
Учасники заходу змагались в 11 видах спорту: міні-футбол, пляжний волейбол, теніс настільний, шашки, шахи, стрибки в довжину, біг 100 м, підтягування на перекладині, армспорт, штовхання ядра, гирьовий спорт.
За результатами виступів команд-учасників в індивідуальних та командному виді спорту призерами змагань стали:

МІНІ-ФУТБОЛ
І місце – Деражнянський ліцей №1
ІІ місце – Деражнянська ДЮСШ
ІІІ місце – Модерн

ПЛЯЖНИЙ ВОЛЕЙБОЛ (МІКС)
І місце – Віхтюк Андрій/Мельничук Анастасія (Ліга молоді)
ІІ місце – Мухін Микола/Савчук Яна (Загінці)
ІІІ місце – Алексов Дмитро/Чорна Ірина (Модерн)

НАСТІЛЬНИ ТЕНІС
- чоловіки
І місце – Гайновський Олександр (Ліга молоді)
ІІ місце – Мельничук Сергій (Копачівка)
ІІІ місце – Савельєв Вадим (Ліга молоді-2)

- жінки
І місце – Мельничук Дарина (ДЮСШ)
ІІ місце – Мельничук Анастасія (Копачівка)
ІІІ місце – Стремецька Олена (Загінці)

ШАХИ
- чоловіки
І місце – Черешня Олександр (Ліга молоді - 2)
ІІ місце – Ладор Володимир (Деражнянський ліцей №1)
ІІІ місце – Муляр Олександр (Ліга молоді)

- жінки
І місце – Півець Оксана (Модерн)
ІІ місце – Калавур Юлія (Яблунівка)
ІІІ місце – Чорна Ілона (Копачівка)

ШАШКИ
- чоловіки
І місце – Гельбан Леонід (Маниківці)
ІІ місце – Мазур Василь (Деражнянський ліцей №1)
ІІІ місце – Полупанов (Модерн)

- жінки
І місце – Кац Діана (Деражнянський ліцей №1)
ІІ місце – Деркач Тетяна (Копачівка)
ІІІ місце – Бартунь Діана (Модерн)

СТРИБКИ В ДОВЖИНУ
- чоловіки
І місце – Ткачук Юрій (Маниківці)
ІІ місце – Бойко Костянтин (Модерн)
ІІІ місце – Рейвах Назар (ДЮСШ)

- жінки
І місце – Коваль Яна (Зяньківці)
ІІ місце – Дубельт Ольга (Модерн)
ІІІ місце – Шершун Валерія (Деражнянський ліцей №1)

БІГ 100 М
- чоловіки
І місце – Ткач Юрій (Деражнянський ліцей №1)
ІІ місце – Фочик Борис (ДЮСШ)
ІІІ місце – Білоус Павло (Ліга молоді)
- жінки
І місце – Яворська Ірина (ДЮСШ)
ІІ місце – Чеботарьова Крістіна (Модерн)
ІІІ місце – Золотар Ірина (Деражнянський ліцей №1)

ПІДТЯГУВАННЯ НА ПЕРЕКЛАДИНІ
- чоловіки
І місце – Дмитренко Ігор (Модерн)
ІІ місце – Шітіков Олександр (Яблунівка)
ІІІ місце – Панасюк Анатолій (Ліга молоді)

АРМСПОРТ
- чоловіки до 75 кг
І місце – Вільчик Олександр (Модерн)
ІІ місце – Шиманський Микола (Деражнянський ліцей №1)
ІІІ місце – Поліщук Ігор (Ліга молоді)

- чоловіки до 90 кг
І місце – Гавловський Віталій (Модерн)
ІІ місце – Лоюк Юрій (Ліга молоді)
ІІІ місце – Добрянський Сергій (Деражнянський ліцей №1)

- чоловіки за 90 кг
І місце – Піменов Сергій (Загінці)
ІІ місце – Лось Михайло (Модерн)
ІІІ місце – Ліпінський Юрій (Деражнянський ліцей №1)

- жінки
І місце – Стоян Світлана (Модерн)
ІІ місце – Шарчук Олена (Ліга молоді)
ІІІ місце – Яворська Світлана (Загінці)

ШТОВХАННЯ ЯДРА
І місце – Марчук Сергій (Модерн)
ІІ місце – Янюк Євген (Ліга молоді)
ІІІ місце – Мантур Олександр (ДЮСШ)

ГИРЬОВИЙ СПОРТ
І місце – Мазуренок Віктор (ДЮСШ)
ІІ місце – Бевзюк Віталій (Модерн)
ІІІ місце – Навроцький Василь (Ліга молоді)

За підсумками всіх виступів у видах спорту в загальнокомандному заліку кращим спортивним колективом Деражнянського району 2019 року став колектив «Модерн» (м. Деражня), ІІ місце посів колектив «Деражнянський ліцей №1», а ІІІ місце – «Ліга Молоді Деражнянщини».
Переможці і призери змагань нагороджені кубками, медалями та спортивними статуетками сектору молоді, спорту та туризму райдержадміністрації.
Сектор молоді, спорту та туризму райдержадміністрації висловлює подяку вчителям фізичної культури та тренерам Деражнянської дитячо-юнацької спортивної школи за обслуговування даного заходу.
Крім того, слова вдячності за допомогу в проведенні фізкультурно-спортивного заходу «Кращий спортивний колектив Деражнянського району 2019 року» серед населення сільських, селищних, міської рад та об’єднаних територіальних громад Деражнянського району, присвяченого Дню фізичної культури і спорту України ВИСЛОВЛЮЄМО:
- народному депутату Віктору Бондару – за грошові призи для нагородження призерів змагання в загальнокомандному заліку та його представникам - Фридинському Миколі Євстафійовичу та Волковинському Сергію Володимировичу.
- ФОП Медвідю Василю Анатолійовичу – за фінансове сприяння в проведенні заходу.
- ФОП Шереметі Олександру Васильовичу, директору КП «Авангард» Підгалюку Олександру Андрійовичу (с. Яблунівка), директору ПП «Торговий Дім Пролісок» Ткач Оксані Вікторівні, керівнику ФГ «Сарат» Лемещуку Ігору Володимировичу, пекарні «ПП Ковальчук» Ковальчуку Анатолію Анатолійовичу – за продукти для приготування рибної юшки та каші для харчування учасників змагання.
- Деражнянському центру професійної освіти за організацію харчування учасників заходу.
- начальнику Деражнянського відділення поліції ГУ НП Гаврилюку Дмитру Петровичу, головному лікарю Деражнянської ЦРЛ Онуфрійчуку Володимиру Івановичу та начальнику Деражнянського сектору ГУ ДСНС в Хмельницькій області Кирилюку Олегу Андрійовичу в забезпеченні громадського порядку, медичного супроводу та дотриманні техніки безпеки під час змагань.
- ФОП Руцькій Ользі Леонідівні - за надання грамот для нагородження переможців та призерів змагання.
- ФОП Вандюку Сергію Анатолійовичу – за матеріали для виготовлення стола для армспорту та Деражнянській міській раді – за підвіз піску в стрибкову яму.
Бажаємо всім міцного здоров’я, наснаги, бадьорості духу, сили волі і нових спортивних досягнень!






















































Категорія: Новини РДА | Переглядів: 48
>

Основне меню сайта РДА

Пошта
Логін:
Пароль:

(це що)

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Наша кнопка


Якщо наш сайт, корисний для Вас, то можете розмістити наш банер у себе на сайті

Кнопка - Деражнянська РДА


Вверх CY-PR.com Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru Карта сайту
Деражянська РДА© 2019 Зробити безкоштовний сайт з uCoz