Вівторок, 16.10.2018, 23:00
Головна| RSS
УкраїнськаРосійськаАнглійська Німецька

Каталог новин
Новини РДА
Агропромисловий комплекс
Відділ економіки інформує
Фізкультура і спорт
Відділ з питань ЦЗ населення, ЖКГ та будівництва
Деражнянський районний сектор ГУДСНС України в Хмельницькій області
Відділ культури, національностей та релігій
Запобігання корупції
Оголошення РДА
Інформація про район
Управління соціального захисту населення Деражнянської районної державної адміністрації
Деражнянське відділення Красилівської ОДПІ ГУ ДФС у Хмельницькій області
Громадська рада
Летичівське об’єднане управління Пенсійного фонду України
Архівний відділ райдержадміністрації
Обговорення
Служба у справах дітей Деражнянської РДА
Деражнянська ЦРЛ та ЦПМСД
Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді
Відділ містобудування, архітектури та будівництва

Інші новини
Вакантні посади

Вакантні посади

Вакантні посади категорій Б,В

(детальніше)

Пошук на сайті
Календар
«  Березень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Законодавство

Головна » 2018 » Березень » 2 » Конкурс "Кращий державний службовець"
Підпишіться на стрічку наших новин RSS та будьте в курсі всіх останіх подій !
09:36
Конкурс "Кращий державний службовець"
Щорічний Всеукраїнський конкурс серед державних службовців України, що організовується Національним агентством України з питань державної служби з метою зростання професіоналізму, відкритості, інституційної спроможності державної служби, підвищення її авторитету шляхом узагальнення досвіду роботи кращих державних службовців. Конкурс проводиться у три тури: І тур у березні - квітні, ІІ тур у травні - червні, ІІІ тур у вересні - жовтні щорічно.

Конкурс проводиться серед державних службовців державних органів відповідно до їх організаційно-правового статусу в 2-х номінаціях:
"Кращий керівник" (беруть участь керівники структурних підрозділів);
"Кращий спеціаліст" (беруть участь головні, провідні, старші спеціалісти, , інші категорії посад державної служби, які не віднесені до керівних).
Основними завданнями Конкурсу є:
- виявлення та заохочення найбільш професійно підготовлених державних службовців, які успішно та ініціативно виконують службові обов'язки, мають організаторські здібності, що ґрунтуються на сучасних знаннях;
- удосконалення знань і професійного рівня державних службовців;
створення умов для кар'єрного зростання державних службовців;
- залучення висококваліфікованих фахівців, зокрема молоді, до роботи в центральних та місцевих органах виконавчої влади;
- сприяння підвищенню ефективності роботи з надання адміністративних послуг громадянам;
- вплив на формування суспільної думки щодо престижу державної служби, залучення високопрофесійних управлінців до роботи в органах виконавчої влади;
- виховання у державних службовців почуття шанобливого ставлення до своєї професії, основних принципів державної служби.
Відбір державних службовців для участі у першому турі Конкурсу здійснюється з урахуванням таких критеріїв:

У номінації "Кращий керівник":
- рівень професійності, якості лідера;
- здатність до креативного мислення, прийняття ефективних рішень у нестандартних ситуаціях, застосування інноваційних підходів у роботі;
- комунікабельність, використання сучасних методів управління;
ефективність діяльності керівника та результати роботи колективу підпорядкованого структурного підрозділу;
- рівень координації керівником діяльності підпорядкованих структурних підрозділів та співпраці з державними органами;
- оцінка роботи керівника споживачами послуг;
- роль керівника в морально-психологічному кліматі колективу;
- ставлення колективу до особистих та професійних якостей керівника;
у номінації "Кращий спеціаліст":
- рівень професійності;
- аналітичні здібності;
- здатність до самоосвіти;
- комунікабельність, вміння працювати в команді;
ерудованість;
- якість підготовлених документів, виконавська дисципліна;
- навички роботи з персональним комп'ютером;
- наявність внесених пропозицій щодо оптимізації діяльності підрозділу (органу);
- роль спеціаліста в загальних результатах роботи підрозділу (органу), рівень авторитету в колективі, ставлення колективу до особистих та професійних якостей спеціаліста.

Порядок проведення І туру конкурсу

І тур конкурсу проводиться на рівні районів, регіональних та центральних органів виконавчої влади для визначення переможця та його делегування в ІІ тур конкурсу. Державним органом утворюється оргкомітет, який очолює керівник відповідного державного органу. Персональний склад оргкомітету затверджується або оновлюється розпорядженням (наказом) керівника державного органу в термін протягом січня-лютого. Чисельність оргкомітету I туру має складати не менше 5 - 7 осіб. Оргкомітет розробляє план заходів з організації підвищення кваліфікації державних службовців у рамках I туру Конкурсу, який має містити заходи щодо організаційного, правового та матеріально-технічного забезпечення проведення Конкурсу. Оргкомітет має право вносити пропозиції керівнику державного органу щодо уточнення видатків, передбачених на організацію підвищення кваліфікації державних службовців у рамках Конкурсу, та заходів морального і матеріального стимулювання переможців та учасників I туру Конкурсу. Центральні органи виконавчої влади (далі - ЦОВВ) та інші державні органи, що мають підпорядковані територіальні підрозділи, забезпечують організацію проведення Конкурсу в цих підрозділах. За результатами I туру Центральні органи виконавчої влади та інші державні органи надають до Нацдержслужби кандидатури 4-х переможців: 2-х переможців від центрального апарату ЦОВВ та іншого державного органу (1 - у номінації "Кращий керівник", 1 - у номінації "Кращий спеціаліст"); 2-х переможців від територіальних підрозділів ЦОВВ та інших державних органів (1 - у номінації "Кращий керівник", 1 - у номінації "Кращий спеціаліст"), які беруть участь у II турі Конкурсу серед державних службовців Апарату Верховної Ради України, Адміністрації Президента України, Секретаріату Кабінету Міністрів України, ЦОВВ та інших державних органів. Обласна державна адміністрація забезпечує організацію проведення Конкурсу в структурних підрозділах. За результатами I туру Конкурсу місцеві органи виконавчої влади надають до оргкомітету II туру Конкурсу в м. Києві та областях кандидатури 2-х переможців від органу влади (1 - у номінації "Кращий керівник", 1 - у номінації "Кращий спеціаліст"). Обласна державна адміністрація надає кандидатури 2-х переможців від апарату та по 2 переможці від структурних підрозділів облдержадміністрації, які беруть участь у II турі Конкурсу між державними службовцями обласних та Київської міської державних адміністрацій, а також районних державних адміністрацій.

Для участі у I турі Конкурсу державні службовці подають до оргкомітету:
- заяву про участь у Конкурсі;
- копію особової картки державного службовця за формою П-2ДС;
- подання керівника структурного підрозділу щодо участі;
- біографічну довідку, підписану керівником кадрового підрозділу;
- за бажанням претендента інші матеріали (публікації в пресі, листи громадян, колективів з оцінкою діяльності претендента, тощо).

Протягом березня оргкомітет розглядає подані документи претендентів на участь у Конкурсі та приймає рішення щодо їх допуску до участі у Конкурсі або надсилає їм обґрунтовану відмову. Підставою для відмови є невідповідність претендента вимогам, оформлені неналежним чином документи претендента, передбачені Порядком, відсутність окремих з них або встановлена в них недостовірна інформація.

До 30 березня Нацдержслужба забезпечує оргкомітети I туру завданнями I туру Конкурсу: тестовими завданнями в частині знання Конституції України та законодавства про державну службу; орієнтовним переліком видів ділових документів, рекомендованих для складання учасниками Конкурсу; завданнями з володіння учасниками Конкурсу сучасних комп'ютерних технологій.

Тестові завдання виконуються учасниками Конкурсу на комп'ютері. Паперова версія виконаного завдання візується учасником Конкурсу на кожному аркуші.

На виконання кожного із завдань, передбачених I туром Конкурсу, надається не менше 60 хвилин. Оргкомітети I туру протягом квітня забезпечують проведення Конкурсу і в останній тиждень квітня на своїх засіданнях приймають рішення щодо підсумків та визначення переможців I туру Конкурсу. Інформація про підсумки проведення першого туру Конкурсу буде розміщена на веб- сайті рай онної державної адміністрації.
Державні службовці які бажають взяти участь у конкурсі можуть подавати документи протягом березня місяця 2018 року за адресою: м. Деражня, вул. Миру, 13, кабінет 211. Прізвище, ім’я та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсу: Шобутинська Оксана Станіславівна, завідувач сектору з питань управління персоналом апарату райдержадміністрації (03856) 2-16-68, 096-708-68-81, Derazhnia-rda.kadr@ukr.net

Місце, час та дата початку проведення конкурсу м. Деражня, вул. Миру, 13, кабінет 211
о 10 00 23 квітня 2018 року.
Категорія: Новини РДА | Переглядів: 151 | Додав: Ruvik
>
Читайте також останні новини сайту:

Основне меню сайта РДА

Хмельницька ОДА
Пошта
Логін:
Пароль:

(це що)

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Наша кнопка


Якщо наш сайт, корисний для Вас, то можете розмістити наш банер у себе на сайті

Кнопка - Деражнянська РДА


Вверх CY-PR.com Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru Карта сайту
Деражянська РДА© 2018 Зробити безкоштовний сайт з uCoz