Вторник, 19.09.2017, 21:02
Головна| RSS
УкраїнськаРосійськаАнглійська Німецька

Каталог новин
Новини РДА
Агропромисловий комплекс
Відділ економіки інформує
Фізкультура і спорт
Відділ з питань ЦЗ населення, ЖКГ та будівництва
Деражнянський районний сектор ГУДСНС України в Хмельницькій області
Відділ культури, національностей та релігій
Запобігання корупції
Оголошення РДА
Інформація про район
Громадська рада
Летичівське об’єднане управління Пенсійного фонду України
Архівний відділ райдержадміністрації
Обговорення
Служба у справах дітей Деражнянської РДА
Деражнянська ЦРЛ та ЦПМСД
Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді
Сектор містобудування та архітектури

Головна » 2016 » Март » 16 » Комісія по наданню соціальної допомоги та субсидій
Підпишіться на стрічку наших новин RSS та будьте в курсі всіх останіх подій !
08:50
Комісія по наданню соціальної допомоги та субсидійСьогодні відбулось чергове засідання комісії по наданню соціальної допомоги та субсидій при райдержадміністрації. Голова комісії – заступник голови адміністрації Олег Пилипчук.

Подані заяви за призначенням житлової субсидії та державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям громадян, у яких виникли складні життєві ситуації, заяви розглядаються на засіданні комісії, яка створена розпорядженням голови Деражнянської районної державної адміністрації з метою оперативного розгляду і правильного вирішення питань призначення соціальної допомоги та субсидії, що віднесені до виняткових випадків діючим законодавством.

Протягом періоду січня - березня поточного року розглянуто 312 звернень за призначенням субсидій та 57 з питань призначення допомог малозабезпеченим сім’ям. Із загальної кількості розглянутих заяв на отримання допомоги малозабезпеченим сім’ям комісією було прийнято рішення про відмову в призначені допомоги - 31 заявнику.

При розгляді заяв осіб щодо надання соціальної допомоги члени комісії стикаються з ситуацією: звертаються громадяни, які не працюють, більше того не докладають жодних зусиль аби працевлаштуватись. Також звертаються громадяни, які не вказують свої доходи тобто працюють без дотримання законодавства з питань легалізації робочого місця та заробітної плати. Тому, дане питання окремо було винесено на сьогоднішнє засідання комісії, обговорено і прийнято спільне рішення, що Керуючись п. 10 абзацу 2 «Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім′ям», де зазначено, що соціальна допомога не призначається у разі, коли працездатні члени малозабезпеченої сім′ї не працюють протягом трьох місяців, що передують місяцю звернення за призначенням допомоги», та на підставі акту обстеження житлово- побутових умов проживання державним соціальним інспектором обговорена та прийнята принципова позиція членів комісії щодо надання допомоги до осіб, що не працюють та не шукають шляхи вирішення матеріально-побутових проблем, а саме: даній категорії населення заяви задовольнятись не будуть.

«….Метою нашої комісії є забезпечення у межах своїх повноважень реалізації в районі державної політики у сфері соціального захисту і обслуговування громадян, які потребують допомоги та соціальної підтримки з боку держави», — сказав заступник голови адміністрації.

В процесі роботи всі заяви детально вивчені та опрацьовані. За результатами роботи по кожному зверненню у відповідності з чинним законодавством прийняті рішення.
Категорія: Новини РДА | Переглядів: 310 | Додав: andr
>
Читайте також останні новини сайту:

_

Голова

Деражнянської районної

державної адміністрації

_____

Основне меню сайта РДА
Пошта
Логін:
Пароль:

(це що)

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Наша кнопка


Якщо наш сайт, корисний для Вас, то можете розмістити наш банер у себе на сайті

Кнопка - Деражнянська РДА


Вверх CY-PR.com Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru Карта сайту
Деражянська РДА© 2017 Зробити безкоштовний сайт з uCoz