Воскресенье, 18.02.2018, 10:31
Головна| RSS
УкраїнськаРосійськаАнглійська Німецька

Каталог новин
Новини РДА
Агропромисловий комплекс
Відділ економіки інформує
Фізкультура і спорт
Відділ з питань ЦЗ населення, ЖКГ та будівництва
Деражнянський районний сектор ГУДСНС України в Хмельницькій області
Відділ культури, національностей та релігій
Запобігання корупції
Оголошення РДА
Інформація про район
Управління соціального захисту населення Деражнянської районної державної адміністрації
Громадська рада
Летичівське об’єднане управління Пенсійного фонду України
Архівний відділ райдержадміністрації
Обговорення
Служба у справах дітей Деражнянської РДА
Деражнянська ЦРЛ та ЦПМСД
Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді
Сектор містобудування та архітектури

Інші новини
Вакантні посади

Вакантні посади

Вакантні посади категорій Б,В

(детальніше)

Пошук на сайті
Календар
«  Январь 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Законодавство

Головна » 2016 » Январь » 27 » Голова РДА взяв участь у колегії облдержадміністрації
Підпишіться на стрічку наших новин RSS та будьте в курсі всіх останіх подій !
20:32
Голова РДА взяв участь у колегії облдержадміністрації

26 січня голова райдержадміністрації Олег Веселовський взяв участь у засіданні колегії під керівництвом першого заступника голови обласної державної адміністрації Василя Процюка. На початку колегії Василь Процюк виконав приємну місію та, відповідно до Указів Президента України Петра Порошенка, вручив державні нагороди секретарю Волочиської міської ради Аліні Коваль (орден княгині Ольги ІІІ ступеня) та начальнику конструкторсько-технологічного відділу відокремленого підрозділу «Хмельницька атомна електрична станція» державного підприємства «Національна атомна енергогенеруюча компанія «Енергоатом» Сергію Постнікову (почесне звання «Заслужений енергетик України»).

З першим питанням щодо роботи підприємств житлово-комунального господарства області по забезпеченню життєдіяльності населення виступив заступник начальника управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації Григорій Ващук.

За словами посадовця, всі 75 підприємств житлово-комунального господарства області, які належать до сфери впливу управління, ще в 2015 році отримали надійну технічну підготовку до роботи в умовах осінньо-зимового періоду

Управління житлово-комунального господарства здійснює постійний моніторинг показників фінансово-господарського стану підприємств житлово-комунального господарства області.

Так, станом на 1 січня 2016 року збитки підприємств житлово-комунального господарства області складають 40,5 млн. грн. Важкий фінансовий стан житлово-комунального господарства області обумовлений збитковими тарифами для населення на послуги, які надають підприємства галузі.

Разом з тим, заборгованість населення за житлово-комунальні послуги у 2015 році зменшилась на 9,5 млн. грн. або 12,6% та станом на 1 січня 2016 року становить 65,9 млн. грн.

За даними Держкомстату по рівню оплати населенням житлово-комунальних послуг за 11 місяців 2015 року (101,1%) область перебуває на 9 місці в Україні. Серед міст та районів області найвищий рівень оплати за житлово-комунальні послуги спостерігався в Старосинявському, Красилівському, Новоушицькому, Славутському та Летичівському районах (143,4–131,5%).

Рівень розрахунку підприємств комунальної теплоенергетики області за спожитий природний газ за січень-грудень 2015 року – 91,6%. Заборгованість на 1 січня 2016 року – 120,6 млн.грн, з урахуванням боргів минулих років, у т.ч. 42,8 млн.грн – за 2015 рік.

По рівню розрахунку за газ у 2015 році, за даними НАК Нафтогаз України,область перебуває на 8 місці в державі.

Підсумовуючи сказане Григорій Ващук вкотре наголосив на тому, що задля вирішення нагальних проблем, які існують в житлово-комунальній сфері потрібно додаткове виділення коштів з державного та місцевих бюджетів, і в цьому напрямку ведеться постійна робота.

Другим питанням порядку денного підбито підсумки проведення зовнішнього незалежного оцінювання учнів загальноосвітніх навчальних закладів у 2015 році. присутнім повідомив.

Директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Олег Фасоля наголосив, що упродовж 2008-2011 років випускники області отримували хороші результати, що відображалось високим місцем області (в середньому – 10 місце) у загальноукраїнському рейтингу абітурієнтів. Проте наступне падіння рейтингу (у 2014р. – 19 місце) лише зараз вдалося зупинити та почати відновлювати позиції. За результатами ЗНО-2015 Хмельницька область посіла 14 місце у Всеукраїнському рейтингу, покращивши результати з усіх навчальних предметів, крім географії.

Хмельницька область може пишатися тим, що у 2015 році 39 випускників отримали максимальних 200 балів, тоді як у 2014 році таких осіб було лише 18.

Олег Фасоля на прикладі проходження ЗНО з української мови і літератури в 2015 році продемонстрував те, яким чином складався рейтинг абітурієнтів. Так, для проходження ЗНО з української мови і літератури в області із зареєстрованих 10056 осіб, з’явилося 9713, що склало 96,6 відсотків. Всього до рейтингового списку було включено 7264 навчальних заклади України. Із Хмельницької області у зазначеному рейтингу 265 шкіл І-ІІІ ступенів, результати 142 школи І-ІІІ ступенів не аналізувались, оскільки у них випускників було менше 10 осіб.

До першої тисячі рейтингу із 7264 навчальних закладів України з області потрапило 30 навчальних закладів, серед яких 21 заклад нового типу – ліцеї, гімназії, колегіуми та спеціалізовані школи, 2 приватні школи(«Антей» та «Гармонія») та лише 7 загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів. Серед них тільки 2 сільські школи.

Відповідно цього рейтингу, до ТОП-200 ліцеїв та гімназій України увійшло 3 заклади освіти області: Хмельницький ліцей №17 – 93 місце, Хмельницька гімназія №1 ім. Володимира Красицького – 156 місце, Гімназія №2 м. Хмельницького – 169 місце відповідно.

До останньої тисячі потрапили аж 30 навчальних закладів області, серед яких 5 закладів нового типу. Решта, 25 шкіл І-ІІІ ступенів із сільської місцевості.

З 2014 року Український центр оцінювання якості освіти розпочав проведення моніторингу відповідності одержаних вступниками балів ЗНО та результатів їх шкільного оцінювання (зокрема, йдеться про золоті і срібні медалі випускників). В області також було проведене таке порівняння.

Як результат, порівняльний аналіз рівня досягнень випускників у школі та у ЗНО виявив факти значної невідповідності між ними у багатьох закладах освіти області, в т.ч. інноваційних закладах, закладах сільської і міської місцевості. Виявляється, що школа оцінює випускників вище, ніж вони насправді заслуговують.

Наслідком невідповідності річних оцінок і результатів ДПА (отриманих за результатом ЗНО) з української мови став факт неотримання замовлених раніше медалей (як золотих, так і срібних).

Порівняльний аналіз результатів ДПА з української мови за показником «високий рівень» дозволяє виявити чітку тенденцію: чим меншою є кількість учнів у школі, тим нижчим є відсоток випускників, що отримали високий бал за результатами зовнішнього незалежного оцінювання. Так жоден учень з малокомплектних шкіл Кам’янець-Подільського, Летичівського,

Новоушицького, Полонського, Славутського, Чемеровецького, Хмельницького районів не здав ЗНО на високий рівень.

Ще один порівняльний аналіз результатів ДПА з української мови за показником «початковий рівень» засвідчив іншу яскраво виражену тенденцію: чим меншою є наповненість школи, тим більшим є відсоток випускників, які склали ЗНО з даного предмету лише на початковому рівні.

Усе вищезазначене, на жаль, красномовно свідчить про недостатній рівень якості освіти у школах з малою наповненістю. Така ситуація має цілу низку причин, які не обмежуються лише недостатньою кваліфікацією вчителів.

Результати ЗНО-2015 розглянуті на засіданні колегії Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, засіданнях колегій місцевих органів управління освітою за участю директора та представників Департаменту, проаналізовані методистами ХОІППО і вже організовано методичний супровід формування готовності учителя до підготовки учнів до ЗНО.

У час реформування системи освіти, як і всього українського суспільства, увага усіх органів влади має бути зосереджена на забезпеченні високої результативності навчальної діяльності шляхом ефективного, обґрунтованого використання фінансових, матеріальних, кадрових, інтелектуальних ресурсів.

Головним аргументом перед батьками та громадськістю у створенні нової, сучасної освітньої мережі має стати результативність діяльності кожного навчального закладу.

Органи управління освітньою галуззю, які знаходяться у підпорядкуванні місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування мають об’єктивно підходити до професійної оцінки діяльності педагогів. Основним критерієм у атестації, як того вимагає положення про атестацію, має бути результативність навчальної діяльності педагога, яку можна виміряти об’єктивно оціненими досягненнями учнів – підсумував свою доповідь Олег Фасоля.

За результатами колегії було прийнято відповідні рішення та надано необхідні доручення задля усунення недоліків у роботі.

За матеріалами сайту Хмельницької ОДА
Категорія: Новини РДА | Переглядів: 264 | Додав: Tonya
>
Читайте також останні новини сайту:

_

Голова

Деражнянської районної

державної адміністрації

_____

Основне меню сайта РДА
Пошта
Логін:
Пароль:

(це що)

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Наша кнопка


Якщо наш сайт, корисний для Вас, то можете розмістити наш банер у себе на сайті

Кнопка - Деражнянська РДА


Вверх CY-PR.com Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru Карта сайту
Деражянська РДА© 2018 Зробити безкоштовний сайт з uCoz