Неділя, 29.03.2020, 12:56
Головна| RSS
Каталог новин
Новини РДА
Агропромисловий комплекс
Відділ економіки інформує
Фізкультура і спорт
Відділ з питань ЦЗ населення, ЖКГ та будівництва
Відділ культури, національностей та релігій
Запобігання корупції
Оголошення РДА
Інформація про район
Управління соціального захисту населення Деражнянської районної державної адміністрації
Деражнянське відділення Красилівської ОДПІ ГУ ДФС у Хмельницькій області
Громадська рада
Деражнянщина туристична
Летичівське об’єднане управління Пенсійного фонду України
Паспорти бюджетних програм
Архівний відділ райдержадміністрації
Центр пробації
Обговорення
Служба у справах дітей Деражнянської РДА
Протидія домашньому насильству
Деражнянська ЦРЛ та ЦПМСД
Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді
Відділ містобудування, архітектури та будівництва

Інші новини
Вакантні посади
Пошук на сайті
Календар
«  Грудень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Законодавство
Головна » 2019 » Грудень » 23 » Ефективність заходів, які вживаються для забезпечення боротьби зі злочинністю та корупцією
Підпишіться на стрічку наших новин RSS та будьте в курсі всіх останіх подій !
12:17
Ефективність заходів, які вживаються для забезпечення боротьби зі злочинністю та корупцієюЕфективність заходів, які вживаються для забезпечення боротьби зі злочинністю та корупцією


Начальник Деражнянського відділення поліції Летичівського відділу поліції ГУ Національної поліції України Руслан Футорний зазначив, що на виконання вимог Президента України районною державною адміністрацією у співпраці з правоохоронними органами здійснено комплекс скоординованих заходів щодо поліпшення криміногенної ситуації в районі.
Аналізуючи оперативну обстановку в районі, слід відмітити, що за 11 місяців 2019 року в Деражнянському ВнП Летичівського ВП ГУНП зареєстровано в ЄО 2942 заяв та повідомлень, з них 220 – з ознаками кримінальних правопорушень.
За даний період із зареєстрованих 184 (без знятих з обліку) кримінальних правопорушень 66 відносяться до тяжких і особливо тяжких , що складає 17.7 % на 10 тис.населення, обласний 19.7 %.
Працівниками сектору кримінальної поліції на протязі 11 місяців 2019 року проводилося ряд заходів щодо покращення оперативної обстановки в районі.
На території обслуговування скоєно 55 тяжких злочинів , нерозкритими залишаються 13 злочинів.
За звітний період на території району скоєно 90 крадіжок особистого майна громадян, з них розкрито 64.
Дільничними офіцерами поліції за 11 місяців 2019 року систематично здійснювалися перевірки способу життя осіб, які перебувають на різноманітних обліках, під час яких з останніми проводяться профілактичні бесіди. Відносно осіб, які допускають порушення вживаються заходи адміністративного впливу. За 11 місяців 2019 року на обліку перебувало 244 осіб.
На обліку Деражнянського відділення поліції перебуває 1 об’єкт дозвільної системи з вогнепальною зброєю – центральне відділення поштового зв’язку Деражня -1 Хмельницької дирекції ПАТ «Укрпошта», де зберігається 4 одиниці короткоствольної нарізної зброї (револьвери системи “Наган”).
Перевірки даного об’єкта проводяться відповідно до встановлених вимог за участю керівництва відділення, про що свідчать рапорти та акти інвентаризації зброї.
Окрім об’єкта дозвільної системи на обліку також перебуває:
-- 630 власників мисливської гладкоствольної зброї, в яких зберігається 803 одиниць зброї
-- 15 власників газової зброї, в них зберігається 15 одиниць зброї (не перереєстрованої немає).
Протягом звітного періоду співробітником ювенальної превенції Деражнянського ВП спільно з іншими службами ВП, зацікавленими відомствами та громадськими організаціями здійснено комплекс організаційних та практичних заходів по попередженню і розкриттю злочинів, скоєних неповнолітніми, а також профілактичної та правовиховної роботи з правопорушниками. Проводяться оперативно-пошукові заходи на території обслуговування в цілях виявлення та припинення протиправної діяльності дорослих осіб, які втягують неповнолітніх у злочинну діяльність, спонукають до спільного скоєння різного роду правопорушень.
В результаті вжитих заходів оперативна обстановка в середовищі неповнолітніх залишається контрольованою.
Зокрема не допущено росту злочинності серед неповнолітніх.Так за 11 місяців 2019 року неповнолітніми вчинено 3 кримінальних правопорушення, проти 4 за аналогічний період 2018 року.
Застосування адміністративно-штрафної практики є одним із пріоритетних напрямків в діяльності ЮП. Саме завдяки активному застосуванню адміністративно-штрафної практики ЮП вдається стабілізувати оперативну обстановку в середовищі неповнолітніх.
З метою попередження скоєння підлітками злочинів та правопорушень співробітниками відділу було організовано та проведено 50 профілактичних заходів в навчальних закладах .
Виходячи із результатів оперативної обстановки по лінії діяльності ЮП основні зусилля особового складу у плані профілактики, попередження та розкриття злочинів в підлітковому середовищі необхідно зосередити на вирішенні наступних основних завданнях:
- робота по своєчасному виявленню та подальшому профілактуванню неповнолітніх правопорушників на початковій стадії їх становлення на шлях протиправної діяльності з метою попередження скоєння ними злочинів;
- установлення місцезнаходження дітей у разі їх безвісного зникнення;
- по всіх фактах вчинення неповнолітніми тяжких та резонансних злочинів проводити службові розслідування, під час яких встановлювати причини та умови їх скоєння, виявляти недоліки та упущення в попереджувально-профілактичній роботі зі сторони всіх зацікавлених служб та органів;
- широке використання засобів масової інформації у проведенні загально-профілактичної та правовиховної роботи серед дітей та підлітків;
- покращення індивідуально-профілактичної роботи з неповнолітніми, що перебувають на профілактичному обліку в ЮП з метою недопущення скоєння підобліковими повторних злочинів, залучення до профілактичної роботи з ними дільничних інспекторів міліції та співробітників інших служб;
- посилити роботу в напрямку взаємодії роботи з населенням в боротьбі з неповнолітньою злочинністю;
- посилити роботу в напрямку виявлення неповнолітніх осіб , які вживають наркотики та дорослих осіб, які втягують неповнолітніх до вживання наркотичних речовин;
- виявляти та припиняти факти жорстокого поводження з дітьми, учинення стосовно них насильства, у тому числі батьками, законними представниками.
Проводится відповідна робота щодо протидії рецедивної злочинності, що призвело до зниження в порівнянні з минулим роком кількості злочинів вчинених особами, які раніше притягувались до кримінальної відповідальності.
За 11 місяців 2019 року райдержадміністрацією спільно із органами, які ведуть боротьбу з корупцією продовжено роботу з виконання вимог Президента України і Уряду щодо забезпечення єдиної державної політики у сфері державної служби та запобігання корупції серед державних службовців.
Стан дотримання антикорупційного законодавства, реалізації заходів, спрямованих на попередження негативних явищ, пов’язаних з проявами корупції, знаходяться на постійному контролі у керівництва районної державної адміністрації.
Головою райдержадміністрації затверджено план заходів щодо попередження корупції на 2019 рік та доведено до управлінь, відділів райдержадміністрації.
Розроблено переліки посад державних службовців, які працюють у сферах, де існує високий ризик прояву корупції.
Проведено ряд заходів, спрямованих на підвищення рівня правової культури і правової свідомості державних службовців, поглиблення знань щодо запобігання проявам корупції. На апаратних навчаннях та нарадах-семінарах, які проводились з працівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, забезпечувалось вивчення Закону України «Про запобігання корупції». На веб-сторінці райдержадміністрації функціонує рубрика «Запобігання проявам корупції».
На протязі року райдержадміністрацією організовано вивчення законодавства щодо процесу складання та надання державними службовцями та посадовими особами місцевого самоврядування декларацій про доходи за 2018 рік, забезпечено методичними рекомендаціями щодо складання декларацій про зобов’язання фінансового та майнового характеру.
На підставі статті 2 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» щодо забезпечення законності і правопорядку в межах відповідних територіальних одиниць, налагоджено інформування райдержадміністрації правоохоронними органами та судами про корупційні правопорушення, допущені державними службовцями та іншими особами, уповноваженими на виконання функцій держави, для вчасного реагування та вжиття заходів дисциплінарного впливу до них.
Порушень антикорупційного законодавства за звітний період 2019 року серед державних службовців райдержадміністрації - 1 особа, а серед посадових осіб органів місцевого самоврядування - немає.Категорія: Новини РДА | Переглядів: 46
>
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]Основне меню сайта РДА
-->

Пошта
Логін:
Пароль:

(це що)
Вверх CY-PR.com Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru Карта сайту
Деражянська РДА© 2020 Хостинг від uCoz