Воскресенье, 22.10.2017, 06:31
Головна| RSS
УкраїнськаРосійськаАнглійська Німецька

Каталог новин
Новини РДА
Агропромисловий комплекс
Відділ економіки інформує
Фізкультура і спорт
Відділ з питань ЦЗ населення, ЖКГ та будівництва
Деражнянський районний сектор ГУДСНС України в Хмельницькій області
Відділ культури, національностей та релігій
Запобігання корупції
Оголошення РДА
Інформація про район
Громадська рада
Летичівське об’єднане управління Пенсійного фонду України
Архівний відділ райдержадміністрації
Обговорення
Служба у справах дітей Деражнянської РДА
Деражнянська ЦРЛ та ЦПМСД
Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді
Сектор містобудування та архітектури

Головна » 2015 » Сентябрь » 24 » Допомагаємо молоді у виборі майбутнього
Підпишіться на стрічку наших новин RSS та будьте в курсі всіх останіх подій !
20:40
Допомагаємо молоді у виборі майбутнього


Після закінчення школи молодь стоїть перед проблемою вибору професії, від рішення якої залежить їхня доля. Адже відомо, що задоволення своєю роботою в значній мірі впливає на настрій, самопочуття, здоров’я, матеріальний стан, сімейні стосунки. Тобто на все те, що ми називаємо щастям. Отже правильний вибір професії - це надто важливо.
23 вересня 2015 року заступник голови райдержадміністрації Олег Пилипчук взяв участь у роботі “Ярмарки професій” для учнів випускних класів шкіл району, яку проведено в районному будинку культури районним центром зайнятості спільно з районним відділом освіти, районним ЦСССДМ.Відкрив зустріч директор Деражнянського районного центру зайнятості Войтюк О.Г., який ознайомив учнів станом ринку праці та з послугами, які надає служба зайнятості учнівській молоді. Перед школярами виступила психолог відділу освіти РДА Звірок Л.Я., яка розкрила правила правильного вибору професій.
В роботі Ярмарку взяли участь представники навчальних закладів: Деражнянського ПАЛ, Хмельницького ВПУ-№25, Хмельницького кооперативного торговельно-економічного коледжу, Кам’янець-Подільського планово-економічний технікуму, Кам‘янець-Подільського медичного училища, Шепетівського медичного училища, котрі ознайомили учасників ярмарку з професіями, які можна здобути навчаючись в їхніх закладах, про гуртки і секції, які існують в навчальному закладі, про організацію дозвілля студентів.
Викладачі вищих навчальних закладів: Хмельницького економічного університету, Хмельницького університету економіки і підприємництва Хмельницького національного університету, Кам’янець-Подільського державного аграрного технічного університету, Уманського педінституту, Хмельницького інституту соціальних технологій університету «Україна», Кам’янець-Подільського аграрно-технічного університету, Національної академії Державної прикордонної служби України ім. Богдана Хмельницького демонстрували фільми, з яких можна було почерпнути інформацію на яких умовах здійснюється прийом в дані вузи, яка форма навчання, яким спеціальностям навчають, які пільги мають студенти, як проводять свій вільний час, в яких конкурсах беруть участь.
Організатори ярмарку і його гості допомогли випускникам зорієнтуватися у світі професій, знайти у ньому своє місце, проінформувати про права молоді при вступі в навчальні заклади, або працевлаштуванні на роботу.
На ярмарку працювали консультпункти з професійної орієнтації та навчання, а також соціальною службою для молоді, надавались юридичні консультації, інформації з питань вибору професії, професійного навчання через службу зайнятості, працевлаштування. Учасники мали можливість поспілкуватися з представниками запрошених навчальних закладів.
Учні цікавилися інформаційно-рекламними та довідковими матеріалами про професії та навчальні заклади.
Ярмарок професій відвідали 123 учні 11класів, 180 учні 9 класів 5 міських шкіл, 19 сільських шкіл, з них 12 дітей-сиріт Вовковинецької школи-інтернат та 63 учні Деражнянського ПАЛ.

Провідний фахівець з питань
профорієнтації Деражнянського РЦЗ Шак Л.П.
Категорія: Новини РДА | Переглядів: 264 | Додав: admin
>
Читайте також останні новини сайту:

_

Голова

Деражнянської районної

державної адміністрації

_____

Основне меню сайта РДА
Пошта
Логін:
Пароль:

(це що)

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Наша кнопка


Якщо наш сайт, корисний для Вас, то можете розмістити наш банер у себе на сайті

Кнопка - Деражнянська РДА


Вверх CY-PR.com Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru Карта сайту
Деражянська РДА© 2017 Зробити безкоштовний сайт з uCoz