Пятница, 17.08.2018, 02:08
Головна| RSS
УкраїнськаРосійськаАнглійська Німецька

Каталог новин
Новини РДА
Агропромисловий комплекс
Відділ економіки інформує
Фізкультура і спорт
Відділ з питань ЦЗ населення, ЖКГ та будівництва
Деражнянський районний сектор ГУДСНС України в Хмельницькій області
Відділ культури, національностей та релігій
Запобігання корупції
Оголошення РДА
Інформація про район
Управління соціального захисту населення Деражнянської районної державної адміністрації
Деражнянське відділення Красилівської ОДПІ ГУ ДФС у Хмельницькій області
Громадська рада
Летичівське об’єднане управління Пенсійного фонду України
Архівний відділ райдержадміністрації
Обговорення
Служба у справах дітей Деражнянської РДА
Деражнянська ЦРЛ та ЦПМСД
Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді
Відділ містобудування, архітектури та будівництва

Інші новини
Вакантні посади

Вакантні посади

Вакантні посади категорій Б,В

(детальніше)

Пошук на сайті
Календар
«  Август 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Законодавство

Головна » Деражнянське відділення Красилівської ОДПІ ГУ ДФС у Хмельницькій області
Деражнянське відділення Красилівської ОДПІ нагадує, що 06.04.2018 року набрав чинності наказ Мінфіну України від 19.02.2018 № 288, яким затверджено зміни до Положення про форму та зміст розрахункових документів, затвердженого наказом від 21.01.2016 № 13 «Про затвердження Положення про форму та зміст розрахункових документів, Порядку подання звітності, пов'язаної із використанням книг обліку розрахункових операцій (розрахункових книжок), форми № ЗВР-1 Звіту про використання книг обліку розрахункових операцій (розрахункових книжок)».
Наказом № 288 внесено додатковий реквізит «Код товарної підкатегорії згідно з Українською класифікацією товарів зовнішньоекономічної діяльності (УКТЗЕД)» до фіскального касового чеку на товари (послуги), фіскального касового чеку видачі коштів, фіскального касового чеку за операціями приймання та переказу готівкових коштів через програмно-технічні комплекси самообслуговування.

У зв’язку з прийняттям Правлінням Національного банку України постанови від 15.03.2018 № 25 «Про оптимізацію обігу монет дрібних номіналів» Державна фіскальна служба України надає роз’яснення щодо заокруглення сум реалізованих товарів (наданих послуг) у фіскальних чеках суб’єктами господарювання, які здійснюють готівкові розрахунки за реалізовані товари (надані послуги) або інші операції з готівкою із використанням реєстраторів розрахункових операцій.
Відповідно до пункту 5 розділу І Положення про форму і зміст розрахункових документів, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 21.01.2016 №13, розрахункові документи, що друкуються РРО, можуть містити додаткові дані про проміжний підрахунок загальної суми за чеком, суму здачі та інші дані, зокрема інформацію, яка визначена

Повідомляємо, що з 17 липня 2018 року набрав чинності наказ Міністерства аграрної політики та продовольства України від 27 березня 2018 року №162, який вніс зміни до Порядку нормативної грошової оцінки земель населених пунктів, затвердженого наказом Мінагрополітики та продовольства України від 25 листопада 2016 року № 489.
Порядком передбачено, що з 17липня 2018 року для земельних ділянок, інформація про які не внесена до відомостей Державного земельного кадастру, та у разі, якщо у відомостях Державного земельного кадастру відсутній код Класифікації видів цільового призначення земель для земельної ділянки, коефіцієнт, який характеризує функціональне використання земельної ділянки при розрахунку її нормативної грошової оцінки, застосовується із значенням 3,0.

Міністерство фінансів України наказом від 15.05.2018 N 511 виклало у новій редакції Порядок формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування.
Наказ зареєстровано в Міністерстві юстиції 11 червня 2018 р. за N 692/32144 та набирає чинності з першого числа місяця, що настає за місяцем його офіційного опублікування.
Його опубліковано в бюлетені «Офіційний вісник України» від 06.07.2018 року № 51. Таким чином, він набирає чинності з 01 серпня 2018 року.
Оновлений звіт з єдиного соціального внеску слід подати за серпень не пізніше 20 вересня 2018 року.

Нагадуємо, що Законом України від 07.12.2017 № 2246 «Про державний бюджет України на 2018 рік» встановлено розміри прожиткового мінімуму для різних груп населення та розмір мінімальної заробітної плати.
Слід зазначити, що вищевказані показники впливають на розміри соціальних виплат, мінімальних пенсій, а також податкових соціальних пільг.
Так, з 1 липня 2018 року встановлюються нові розміри прожиткового мінімуму на одну особу у розрахунку на місяць − 1 777 грн.
Для основних соціальних і демографічних груп населення з 1 липня 2018 року встановлюються такі показники прожиткового

Летичівське відділення Красилівської ОДПІ ГУ ДФС у Хмельницькій області інформує, що для отримання адміністративних послуг у сфері ліцензування роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами платники податків можуть подавати документи та отримати ліцензії через центри обслуговування платників (далі-ЦОП), за адресою:
- м. Хмельницький, вул. Героїв Майдану, 12 к.103 (Головне управління ДФС у Хмельницькій області у ЦОП ДПІ у м. Хмельницький);

Деражнянське відділення Красилівської ОДПІ ГУ ДФС у Хмельницькій області повідомляє, що наказом Державної казначейської служби України від 15.03.2018 року №83 “Про введення в промислову експлуатацію системи централізації доходів державного та місцевих бюджетів Державної казначейської служби України” вводяться в дію з 02.07.2018 року нові рахунки з обліку надходжень до державного та місцевих бюджетів ( рахунки додаються).


МТ місцевого


МБ_МФО 899998


ДБ МФО


ДБ мфо 899998

Відповідно до п. 4 частини першої ст. 4 Закону України від 8 липня 2010 року №2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» платниками єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) є фізичні особи-підприємці (далі – ФОП), в тому числі платники єдиного податку.
Згідно з п. 3 частини першої ст. 7 Закону №2464 для ФОП - платників єдиного податку єдиний внесок нараховується на суми, що визначаються такими платниками самостійно для себе, але не більше максимальної величини бази нарахування єдиного внеску, встановленої Законом №2464. При цьому сума єдиного внеску не може бути меншою за розмір мінімального страхового внеску.
Мінімальний страховий внесок – це сума єдиного

Деражнянське відділення Красилівської ОДПІ інформує, що Законом України від 07.12.2017 №2245-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2018 році», який набрав чинності з 1 січня 2018 року, внесено зміни до пункту 12.3 статті 12 до Податкового кодексу України, якими передбачено:
Копія прийнятого рішення про встановлення місцевих податків чи зборів або про внесення змін до них надсилається в електронному вигляді у десятиденний строк з дня прийняття до органу ДФС, в якому перебувають на обліку платники відповідних місцевих податків та зборів, але не пізніше 1 липня року, що передує

Відповідно до внесених змін до пункту 177.11 ст. 177 Податкового кодексу фізичні особи, стосовно яких проведено державну реєстрацію припинення підприємницької діяльності фізичної особи – підприємця за її рішенням, подають податкову декларацію за останній базовий податковий (звітний) період протягом 30 календарних днів з дня проведення державної реєстрації припинення підприємницької діяльності.
У разі проведення державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичної особи – підприємця за її рішенням останнім базовим податковим (звітним) періодом є період з дня, наступного за днем закінчення попереднього базового податкового (звітного) періоду до останнього дня календарного місяця, в якому проведено державну реєстрацію припинення підприємницької діяльності.

Відповідно до ст. 206 Земельного кодексу використання землі в Україні є платним.
Платниками податку є власники земельних ділянок, земельних часток (паїв),
землекористувачі. Відповідно до податкового законодавства, власники землі та
землекористувачі сплачують плату за землю з дня виникнення права власності або права
користування земельною ділянкою.
Повідомляємо, що з 1 січня 2018 року фіскальними органами розпочато
нарахування громадянам-власникам земельних ділянок сум земельного податку за 2018
рік. органами ДФС, видаються платникові до 1 липня поточного року податкове
повідомлення-рішення про внесення податку. Громадяни мають сплатити податок
протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення через установи
банків та поштові відділення. В ан

Згідно зі ст. 66 Податкового кодексу у разі проведення державної реєстрації зміни місце знаходження або місця проживання платника податків, внаслідок якої змінюється адміністративно-територіальна одиниця та контролюючий орган, в якому на обліку перебуває платник податків, а також у разі зміни його податкової адреси контролюючими органами за попереднім та новим місцезнаходженням (місцем проживання) платника податків проводяться процедури відповідно зняття з обліку/взяття на облік такого платника.
Частиною восьмою ст. 45 Бюджетного кодексу встановлено, що в разі зміни місцезнаходження суб’єктів господарювання – платників податків сплата визначених законодавством податків і зборів після реєстрації здійснюється

В розділі ХІІІ Податкового кодексу України зазначено, що нарахування
фізичній особі (громадянину) сум орендної плати за земельні ділянки
державної або комунальної власності провадяться контролюючими органами,
які видають податкові повідомлення-рішення платникові до 1 липня поточного
року. Суми земельного податку та орендної плати, зазначені в податкових
повідомленнях-рішеннях, підлягають сплаті протягом 60 днів з дня їх вручення.
Граничний термін сплати – 29 серпня поточного року. Фізичні особи - платники
плати за землю повинні сплачувати

Нагадуємо платникам, що до початку роботи працівника за укладеним трудовим договором власник підприємства, установи, організації або фізична особа повинна подати до територіальних органів Державної фіскальної служби за місцем обліку їх як платника єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування повідомлення про прийняття такого працівника на роботу.
Тобто обов’язок з подання повідомлення поширюється виключно на трудові відносини (коли з працівником укладається трудовий договір).Форма повідомлення про прийняття працівника на роботу затверджена постановою КМУ від 17.06.2015 р. № 413.
Подати таке повідомлення слід до початку роботи працівника за укладеним трудовим договором одним таких способів:

_
Деражнянське відділення Красилівської ОДПІ звертає увагу керівників органів
місцевого самоврядування та керівників суб'єктів господарювання, що наказом Міністерства
фінансів України від 19.02.2018 № 288, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України
14.03.2018 за №293/31745, внесено зміни до Положення про форму та зміст розрахункових
документів, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 21.01.2016 №13.
Зазначені зміни внесено з метою приведення норм Положення №13 у відповідність
до вимог Податкового кодексу України та Закону України від 06 липня 1995 року №265/95-
ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського
харчування та послуг».
Так, Законом Укр

Працівниками відділу внутрішньої безпеки територіальних органів ДФС ГУ ДФС у
Хмельницькій області здійснюється низка комплексних заходів, спрямованих на виявлення,
перевірку та реалізацію інформації щодо корупційних дій з боку посадових осіб, їх участі у схемах,
пов’язаних з ухиленням від оподаткування, «відмивання» здобутих злочинним шляхом коштів,
функціонуванням тіньових економічних структур тощо.
Результатом роботи відділу внутрішньої безпеки протягом першого кварталу 2018 року є
проведення 53 заходів щодо попередження корупційних проявів. Здійснюється контроль за
проведенням перевірок кандидатів на посади в органи фіскальної служби. Так, зз початку року
проведено 28 таких перевірок.
Проведено 14 службових перевірок

Деражнянське відділення Красилівської ОДПІ повідомляє, що з 1 січня 2017 року
вступили в силу зміни до Закону України № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску наПро збір та облік єдиного внеску на
загальнообов’язкове державне соціальне страхування», згідно яких фермери обов’язково
мають сплачувати єдиний соціальний внесок.
Так, відповідно до п. 5¹ част.1 ст. 4 Закону № 2464, членів фермерського
господарства, якщо вони не належать до осіб, які підлягають страхуванню на інших
підставах, визначено платниками єдиного внеску на загальнобов’язкове державне
соціальне страхування ( єдиного внеску).
З 1 січня 2018 року члени фермерських господарств сплачуватимуть єдиний
внесок, нарахований за календарний к

Деражнянське відділення Красилівської ОДПІ запрошує платників ефективно
використовувати свій час за допомогою «Електронного кабінету платника», вхід до якого
здійснюється за адресою: http://cabinet.sfs.gov.ua з використанням електронно-цифрового
підпису Акредитованого центру сертифікації ключів.
Подання податкової звітності в електронному вигляді, має багато переваг як для
платників податків, так і для фіскальної служби, зокрема платники податків отримують:
- економію робочого часу, а також власних коштів на придбання бланків звітних
документів;
- уникнення витрачання часу у чергах до податкового інспектора або „вікна”
прийому звітності при поданні звітності,
- гарантію автоматичної перевірки підготовлених документів на наявність
арифметичних помилок та описок;
- оперативне оновлення форматів подання документів в електронному вигляді по
телекомунікаційним каналам зв’я

Деражнянське відділення Красилівської ОДПІ ГУ ДФС у Хмельницькій області
повідомляє, що з 01 січня 2013 року в Податковому кодексі України (далі - Кодекс), почала
діяти норма щодо податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.
За короткий період запровадження податку на нерухоме майно, відмінне від земельної
ділянки щороку відбувалися значні зміни стосовно бази оподаткування, пільг, ставок
податку, переліку об’єктів нерухомого майна, яке підлягає оподаткуванню.
Відповідно до чинних на сьогодні норм п п.266.1.1 п.266.1 ст.266 Кодексу платниками
податку на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки, є фізичні та юридичні особи, в
тому числі нерезиденти, які є власниками житлової та/або нежитлової нерухомості.
Базою оподаткування податком на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки,
відповідно до п.п.266.3.1 п.'266.3 ст.266 Кодексу, є загальна площа об'єкта житлової та
нежитлової н ^рухомості, в тому числ

_
Деражнянське відділення Красилівської ОДПІ надає інформацію про
функціонування Загальнодоступного інформаційно-довідкового ресурсу, який
дає можливість суб’єктам господарювання та громадянам самостійно у зручний
для них час отримати достовірну і повну довідкову інформацію з питань щодо
оподаткування, державної митної справи, єдиного внеску на
загальнообов’язкове державне соціальне страхування, електронного
цифрового підпису та іншо

Повідомляємо, що з 01 січня 2018 року розпочалась кампанія декларування доходів
громадян, отриманих у 2017 році, за якою окремі категорії фізичних осіб зобов'язані
подати річну податкову декларацію про майновий стан та доходи та визначити податкові
зобов'язання з податку на доходи фізичних осіб і військового збору.
Заповнити і подати декларацію можна в податковій інспекції за місцем реєстрації.
Податкова декларація про майновий стан і доходи, отримані громадянами у 2017 році,
подається до 1 травня 2018 року. Останій день подання декларації за 2017 рік – 02.05.2018
року.
Нагадуємо, що обов’язок щодо подання декларації у платників податків виникає
при отриманні:
доходів н

_

Голова

Деражнянської районної

державної адміністрації

_____

Основне меню сайта РДА
Пошта
Логін:
Пароль:

(це що)

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Наша кнопка


Якщо наш сайт, корисний для Вас, то можете розмістити наш банер у себе на сайті

Кнопка - Деражнянська РДА


Вверх CY-PR.com Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru Карта сайту
Деражянська РДА© 2018 Зробити безкоштовний сайт з uCoz