Вторник, 24.10.2017, 06:00
Головна| RSS
УкраїнськаРосійськаАнглійська Німецька

Каталог новин
Новини РДА
Агропромисловий комплекс
Відділ економіки інформує
Фізкультура і спорт
Відділ з питань ЦЗ населення, ЖКГ та будівництва
Деражнянський районний сектор ГУДСНС України в Хмельницькій області
Відділ культури, національностей та релігій
Запобігання корупції
Оголошення РДА
Інформація про район
Громадська рада
Летичівське об’єднане управління Пенсійного фонду України
Архівний відділ райдержадміністрації
Обговорення
Служба у справах дітей Деражнянської РДА
Деражнянська ЦРЛ та ЦПМСД
Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді
Сектор містобудування та архітектури

Головна » 2015 » Июнь » 12 » Чергове засідання спостережної комісії
Підпишіться на стрічку наших новин RSS та будьте в курсі всіх останіх подій !
17:03
Чергове засідання спостережної комісії


12 червня 2015 року під головуванням керівника апарату адміністрації Людмили Давидович відбулося чергове засідання спостережної комісії. Основне питання, яке виносилося на порядок денний було: про роботу кримінальної міліції у справах дітей, кримінально-виконавчої інспекції та районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді з неповнолітніми, що засуджені до покарань, не пов’язаного з позбавленням волі, які стоять на обліку в кримінально-виконавчій інспекції.
Денис Кондратюк, старший оперуповноважений кримінальної міліції у справах дітей, розповів про рівень злочинності серед неповнолітніх в районі та про заходи, які проводяться КМСД, з метою попередження правопорушень та злочинів серед неповнолітніх.
Начальник відділу соціальної роботи РЦСССДМ Оксана Кирильчук розповіла про діяльність спеціалізованого формування «Служба соціального супроводу неповнолітніх та молоді, що повертається з місць позбавлення волі та засуджених до покарання, не пов’язаного з позбавленням волі», основна мета якого - соціальна адаптація, ресоціалізація вказаної категорії осіб та попередження скоєння повторного злочинів. Працівниками кримінально-виконавчої інспекції та районного центру соціальних служб здійснюється контроль за поведінкою неповнолітніх, проводяться бесіди з питань профілактики тютюнопаління, алкоголізму, наркоманії, соціально-небезпечних хвороб. Надаються консультації з вирішення міжособистісних чи внутнішньо-особистісних проблем.
Спеціаліст Центру, відповідно до затвердженого та за потребою надає консультації засудженим.
За 5 місяців 2015 року соціальною роботою охоплено 6 неповнолітніх, схильних до скоєння злочину, та 8 неповнолітніх, які засуджені до покарання, не пов’язаного з позбавленням волі. Також роботою центру було охоплено 1 неповнолітнього, який звільнився з місць позбавлення волі. В процесі роботи було надано 72 індивідуальні послуги. Протягом звітного періоду соціальним супроводом охоплено 4 сім`ї, в яких виховуються неповнолітні, засуджені до покарання, непов’язаного з позбавленням волі.
Центром налагоджено тісну співпрацю і з навчальними закладним, адже їх роль є не менш важливою у правовому вихованні дітей, бо саме у навчальному закладі діти проводять значну кількість часу, що не може не вплинути на їх світосприйняття і поведінку зокрема.
Виступ спеціаліста РЦСССДМ продовжив інспектор Деражнянського РП Деражнянського МРВ КВІ УДПтСУ у Хмельницькій області Олександр Муляр, який розповів про стан поведінки неповнолітніх осіб, засуджених до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі.
Усі присутні були одностайні в тому, що жоден неповнолітній, схильний до правопорушень, не повинен бути поза увагою відповідних служб. Лише тісна взаємодія та співпраця сприятиме зменшенню рівня злочинності серед дітей.
Категорія: Новини РДА | Переглядів: 243 | Додав: admin
>
Читайте також останні новини сайту:

_

Голова

Деражнянської районної

державної адміністрації

_____

Основне меню сайта РДА
Пошта
Логін:
Пароль:

(це що)

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Наша кнопка


Якщо наш сайт, корисний для Вас, то можете розмістити наш банер у себе на сайті

Кнопка - Деражнянська РДА


Вверх CY-PR.com Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru Карта сайту
Деражянська РДА© 2017 Зробити безкоштовний сайт з uCoz