Четверг, 20.09.2018, 20:55
Головна| RSS
УкраїнськаРосійськаАнглійська Німецька

Каталог новин
Новини РДА
Агропромисловий комплекс
Відділ економіки інформує
Фізкультура і спорт
Відділ з питань ЦЗ населення, ЖКГ та будівництва
Деражнянський районний сектор ГУДСНС України в Хмельницькій області
Відділ культури, національностей та релігій
Запобігання корупції
Оголошення РДА
Інформація про район
Управління соціального захисту населення Деражнянської районної державної адміністрації
Деражнянське відділення Красилівської ОДПІ ГУ ДФС у Хмельницькій області
Громадська рада
Летичівське об’єднане управління Пенсійного фонду України
Архівний відділ райдержадміністрації
Обговорення
Служба у справах дітей Деражнянської РДА
Деражнянська ЦРЛ та ЦПМСД
Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді
Відділ містобудування, архітектури та будівництва

Інші новини
Вакантні посади

Вакантні посади

Вакантні посади категорій Б,В

(детальніше)

Пошук на сайті
Календар
«  Вересень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Законодавство

Головна » Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді
_
Категорія: Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді | Переглядів: 172 | Добавив: andr | Дата: 23.05.2017

_
На передодні травневих свят Деражнянський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді взяв участь у вечірньому рейді у місця масового відпочинку молоді, проведення якого було проініційоване ювенальною превенцією Деражнянського відділення поліції. В ході рейду відвідано місця відпочинку та концентрації молоді м. Деражні, с. Кальні, с. Згарок, с. Шпичинці.

Порушень правил торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробам не
Категорія: Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді | Переглядів: 145 | Добавив: andr | Дата: 05.05.2017

_ «Здоров’я - не все, але все без здоров’я – ніщо», сказав свого часу Сократ. І це. безумовно. так.

Низька тривалість життя, невисокі показники народжуваності, збільшення серцево-судинних, онкологічних захворювань, поширення ВІЛ-інфекції, гепатиту тощо продовжують демонструвати необхідність безперервного виховання й широкої інформованості щодо правил ведення здорового життя. Адже без пропаганди здорового життя, формування ціннісного ставлення до здоров'ю, неможливо підвищити рівень здоров'я населення. А здоров’я нації, безперечно, віддзеркалює минуле та сьогодення країни, і її майбутнє безпосередньо залежить від здоров’я молоді.
Категорія: Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді | Переглядів: 156 | Добавив: andr | Дата: 09.02.2017

_ Загальновідомий вислів про те, що хто володіє інформацією володіє світом, можна вважати класикою для всіх поколінь. Досконале знання любої теми може знадобитись в досить незвичайній ситуації, наприклад бути засобом самозахисту, примірок, коли перебуваєш в іншій країні. Отже, перед пошуком кращої долі за кордоном, озбройтесь інформацією.

Сучасній Україні судилася неприваблива роль одного з "донорів" дешевої рабської сили для цивілізованого ( та й не дуже цивілізованого ) світу.

Чоловіків експлуатують як будівельників, шахтарів, на сільськогосподарських роботах; жінок – як домогосподарок, швачок, мийниць посуду тощо. Крім звичайної експлуатації, жінки наражаються на такий її різновид, як сексуальна експлуатація, яка
Категорія: Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді | Переглядів: 203 | Добавив: andr | Дата: 27.01.2017

_ Кожна людина, проживши своє життя, залишає певну згадку про себе на цій землі: хто на віки збудував прекрасні архітектурні споруди, хто створив чудові художні полотна, хто був покликаний навчати і виховувати, а хто своєю повсякденною працею, звичайною і водночас такою потрібною, вносить свій вклад у швидкоплинний потік життя.

Виконання основної мети діяльності Деражнянського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді — надання допомоги сім'ям, дітям та молоді, які потребують сторонньої допомоги в їх подоланні - неможливе без спонсорської підтримки. Оскільки, крім соціальних послуг, їх отримувачі часто потребують і матеріальної та фінансової підтримки.
Категорія: Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді | Переглядів: 173 | Добавив: andr | Дата: 05.01.2017

_ Вже п’ятий рік поспіль “Ялинка бажань” здійснює мрії малечі. Щорічна акція, яку проводив Хмельницький обласний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, проходила у торгово-розважальному центрі “Оазис”.

За півтора тижні в і волонтери зібрали майже 2 сотні подарунків дітям з сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах. Серед них, вісім дітей з нашого району. Це діти, сім’ї яких з тих чи інших причин потрапили цьогоріч у складні життєві обставини, пов'язані із втратою батьків чи їх важкою хворобою, складними хворобами самих дітей, вкрай скрутним матеріальним становищем сім’ї. Але ж, навіть у найважчі, найгірші часи, діти не
Категорія: Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді | Переглядів: 210 | Добавив: andr | Дата: 04.01.2017

_ Підлітковий вік – непростий період у становленні особистості, для якої завжди існує ризик потрапити під згубний вплив несправжніх авторитетів, тому дуже важливо підтримати юнаків вчасною настановою та доброю порадою, щоби вони не схибили на життєвому шляху, і, насамперед, допомогти бути обізнаними в різних сферах діяльності, зокрема у правовій, адже незнання закону, як відомо, не звільняє від відповідальності.

У рамках проведення Всеукраїнського тижня права, Деражнянським бюро правової допомоги та Деражнянським районним ценром соціальних
Категорія: Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді | Переглядів: 162 | Добавив: andr | Дата: 15.12.2016

_ Чи потрібно людині, яка живе у сучасному світі, знати про ВІЛ і СНІД? Один мудрець сказав: „Якщо ти не знаєш ні себе, ні супротивника – ти програєш. Якщо ти знаєш тільки себе – можливо ти виграєш. Якщо знаєш і себе, і супротивника – перемога буде на твоєму боці". Під супротивником ми маємо на увазі ВІЛ/СНІД: про нього потрібно знати все, щоб убезпечити насамперед себе.

Так, в рамках проведення місячника профілактики ВІЛ/СНІДу у
Категорія: Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді | Переглядів: 134 | Добавив: andr | Дата: 14.12.2016

_ 10 грудня за ініціативою Генеральної Асамблеї ООН в щорічно відзначається День прав людини. Цей день знаменує річницю прийняття Асамблеєю Загальної декларації прав людини у 1948 році. В 1950 році Генеральна Асамблея запропонувала всім державам і зацікавленим організаціям відзначати 10 грудня в якості Дня прав людини. Указом Президента України встановлено проведення Всеукраїнського тижня права щороку.

Протягом тижня Деражнянським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проводилися інформаційно-просвітницькі захиди з питань підвищення
Категорія: Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді | Переглядів: 237 | Добавив: andr | Дата: 09.12.2016

_ 1 грудня - Всесвітній день боротьби зі СНІДом.

Якщо у найближчі 10 років не знайдуть ефективний і недорогий засіб лікування СНІДу, половина населення 30-50 років буде інфікована в нашій державі. Така думка деяких вчених.

Вперше про СНІД дізнались в 80-х. З того часу померло 20 млн. осіб. Кожні 8 секунд інфікується 1 людина. В день – це 100 тис. осіб.

В Україні найбільший відсоток ВІЛ-позитивних у Європі. Кожний 70-й
Категорія: Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді | Переглядів: 190 | Добавив: andr | Дата: 05.12.2016

_ Впродовж останніх років з 25 листопада до 10 грудня в усіх регіонах України проходить міжнародна акція «16 Днів проти насильства», в рамках якої Деражнянським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, структурними підрозділами з питань реалізації сімейної політики, громадськими організаціями проводяться заходи з попередження і подолання насильства в сім’ї.

Світовою громадськістю насильство визнано одним із ключових моментів, які ставлять людину в залежне становище, наносять величезну моральну шкоду суспільству і є
Категорія: Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді | Переглядів: 211 | Добавив: andr | Дата: 01.12.2016

_ 18 листопада європейська спільнота відзначає День захисту дітей від сексуального насильства та сексуальної експлуатації.

«Результати опитування дітей свідчать, що кожна п’ята дитина зазнавала різних форм сексуального насильства, а в Україні їх число складає21%. У понад 80% таких випадків злочинець є знайомою для дитини людиною, у 90% випадків, про насильство стосовно дитини ніхто не повідомляє в поліцію», - інформує Уповноважений Президента з прав дитини Микола Кулеба.
Категорія: Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді | Переглядів: 244 | Добавив: andr | Дата: 22.11.2016

_ Вибір професії — це вибір трудового життєвого шляху будь – якої людини, вибір сфери прикладання своїх сил, знань, умінь та навичок. А разом з ним і відповідної роботи та спільноти людей, нею об'єднаних. Обрати професію - означає обрати шлях освоєння певної системи знань в тій чи іншій галузі і практичних навичок, шлях реалізації своїх здібностей, природних нахилів, інших особистих якостей та їх подальшого формування у процесі навчання, чи трудової діяльності.

Деражнянський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, долучився 05 жовтня 2016 року до проведений масового профорієнтаційного заходу «Ярмарок професій», який проводив
Категорія: Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді | Переглядів: 234 | Добавив: andr | Дата: 06.10.2016

18 квітня 2016 року відбулося чергове засідання спостережної комісії райдержадміністрації. Одним із розглянутих питань було підведення підсумків роботи комісії за І квартал 2016 року.

Протягом кварталу було проведено 3 засідання спостережної комісії. На адресу комісії від установ виконання покарань надійшли повідомлення щодо 23 осіб (на 3 більше у порівнянні з відповідним періодом 2015 роком), які засуджені до покарань без позбавлення волі, звільнені від відбування покарання та звільнені з місць позбавлення волі, які потребують громадського контролю та проведенням виховної роботи протягом іспитового строку з метою виправлення і ресоціалізації.
Категорія: Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді | Переглядів: 239 | Добавив: andr | Дата: 21.04.2016

3 грудня Україна разом зі світовою спільнотою відзначає Міжнародний день інвалідів – це день боротьби людей з вадами здоров’я за свої права. Це символічне нагадування про обов’язок влади та суспільства перед людьми, яких доля позбавила повноцінного здоров’я.

На сьогодні у нашому районі понад півтори сотні сімей виховують дітей з особливими потребами. Із кожним роком чисельність їх зростає. Це зростання зумовлене комплексним впливом багатьох факторів.

Страшно і болісно говорити про сьогоднішнє нелегке життя молодих сімейних пар, в яких народилася дитина з обмеженими фізичними чи розумовими можливостями. Чітких рецептів для їх душевного спокою не дасть ніхто. Всі погодяться з тим, що найдужче людей губить байдужість і жорстокість оточуючих, і що не тільки пігулками та мікстурами можна лікувати хворих діток, часом привітне і лагідне слово краще заспокоює та втішає людей, додає їм надії та оптимізму, моральної підтримки та впевненості в своїх силах.

Спеціалістами Деражнянського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді з нагоди відзначення Міжнародного дня інвалідів відвідано сім’ї району, в яких виховуються діти з особливими потребами. Батьки отримали інформацію з приводу пільг, на які вини мають право, методичні рекомендації щодо особливостей виховання їх дітей. Діти ж отримали солодкі подарунки, надані Центру районними меценатами та спонсорами.
Категорія: Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді | Переглядів: 245 | Добавив: Tonya | Дата: 08.12.2015

_ Відповідно до листа Міністерства соціального політики України від 21.07.2015 №10896/14-15/57 щодо підтримки діяльності Національної дитячої «Гарячої лінії» Міжнародного правозахисного центру «Ла Страда-Україна» та з метою оперативного реагування на порушення прав дітей, випадків насильства щодо дітей, надання невідкладної психологічної допомоги та інших послуг, сектор у справах сім'ї, молоді та спорту районної державної адміністрації розміщує на Web-сайті районної державної адміністрації електронний банер з номерами телефонів Національної дитячої «Гарячої лінії»
Категорія: Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді | Переглядів: 431 | Добавив: admin | Дата: 16.09.2015

_ У третю неділю травня в усьому світі відзначається Всесвітній День пам’яті людей, померлих від СНІДу.
У цей день згадують людей, які стали жертвами СНІДу, висловлюють надію на те, що вірус все-таки буде подолано, а також виявляють солідарність з тими, хто сьогодні живе з ВІЛ.
Одним із знаків солідарності з інфікованими людьми є червона стрічка, яку у 1991 році придумав художник Франк Мур.
Був вибраний червоний колір - колір крові, однієї з рідин людського тіла, в якій міститься вірус, але так само і символ «кровного» братерства.
З того часу стрічка є своєрідним символом боротьби зі СНІДом, символом розуміння тих, кого епідемія ВІЛ/СНІД торкнулася особисто. Сьогодні ми маємо страшні цифри: за даними ООН, щороку СНІД забирає життя у 5 млн. осіб, зараз на планеті біля 150 млн. інфікованих, а це тільки офіційна статистика.
Категорія: Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді | Переглядів: 366 | Добавив: admin | Дата: 18.05.2015

_ Деражнянським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді для підтримки добровольців та військовослужбовців Збройних Сил України, які виконують бойові завдання на сході України, протягом минулого тижня проведено благодійну акцію «Любов від Заходу до Сходу». Акція приурочена до 14 лютого, Дня Святого Валентина. Метою акції є прояв поваги до загальнолюдських моральних цінностей, почуття гідності, людяності. Адже любов буває не лише до іншої людини, а й до Батьківщини, свого рідного краю.
Тисячі наших бійців перебувають у зоні бойових дій та багато поранених лікуються у госпіталях. Зараз, як ніколи, їм потрібні увага і тепло. Отож, ми хочемо, щоб кожен воїн знав, що ми думаємо про них і прагнемо, щоб у кожного з них, там на передовій, було хоча б маленьке свято. Бо вони у окопах, аби ми з вами мали змогу святкувати.
Категорія: Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді | Переглядів: 376 | Добавив: admin | Дата: 16.02.2015

_ Ми вже розповідали про благодійну акцію. «Ялинка бажань», яка проходила на передодні Дня Святого Миколая.
Зима багата на свята, а багатству душі людської теж немає меж. Переддень католицького Різдва дві молодих сім’ї хмельничан вирішили розділи святу вечерю із мешканцями нашого району. Таке рішення було прийнято після того, як на “Ялинці мрій” вони дізналися про бажання Андрійка С. із с. Гришки та Аліни К. із Явтух. Молоді люди перейнялися долею цих дітей. Вони зв'язалися з нашим Центром і, коли почули про складні життєві обставини, в які потрапили ці сім'ї, вирішили відвідати їх особисто.
Категорія: Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді | Переглядів: 315 | Добавив: admin | Дата: 06.01.2015

_ 1 грудня вся світова спільнота відзначає Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Цього дня людство згадує про те, яку серйозну загрозу для життя людей несе ця глобальна проблема.
В цей день Деражнянський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провів щорічну акцію під гаслом «ВІЛ стосується кожного із нас!». До заходу були залучені волонтери з числа учнівської молоді. Метою акції було інформування населення про шляхи передачі ВІЛ-інфекції, необхідність толерантного відношення до людей, яких торкнулась ця проблема.
Волонтери дарували мешканцям райору червоні стрічки як символ пам’яті та солідарності з людьми, які постраждали від епідемії, інформаційні буклети та листівки, в яких висвітлено шляхи передачі ВІЛ та рекломендації щодо уникнення інфекції. А головне, доносилася інформація, що ВІЛ не передається побутовим шляхом, аби кожен без страху міг спілкуватися з ВІЛ-інфікованими. Адже люди з ВІЛ потребують насам перед підтримки та розуміння, уваги, турботи та людського тепла. Наше життя непередбачуване, і ВІЛ може торкнутися кожного.
Категорія: Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді | Переглядів: 360 | Добавив: admin | Дата: 02.12.2014

_ З 25 листопада до 10 грудня у всіх регіонах України проходить акція „16 днів проти насильства”, ініційована в 1991 році Центром жіночого Глобального Лідерства. У рамках акції спеціалісти Деражнянського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з Цетром зайнятості провели семінар з гендерних питань для безробітних громадян.
Метою семінару було не лише обговорення основних напрямків подолання гендерної нерівності, але й привернення уваги громадськості до необхідності вирішення проблеми домашнього насильства, адже жінка потерпає від насильства у сім’ї у більшості українських родин.
Категорія: Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді | Переглядів: 524 | Добавив: admin | Дата: 26.11.2014

_ Чимало молоді хоч раз вчиняли тиск фізичного, сексуального, психологічного чи економічного характеру у своїх сім’ях, що завдало моральної шкоди фізичному або психічному здоров’ю їх близьким.

Щодо профілактики й попередження насильства в сім’ї, роз’яснення його негативного впливу спеціалісти Деражнянського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно із кримінально-виконавчою інспекцією управління державної пенітенціарної служби України у Хмельницькій області в рамках Міжнародної акції “16 днів проти насильства” провели спільний захід тему: “Молода сім’я без насильства»
Категорія: Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді | Переглядів: 485 | Добавив: admin | Дата: 26.11.2014

_ 03 липня 2014 року відбулося чергове засідання спостережної комісії. Одним із питань, яке виносилося на порядок було: про роботу районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді з неповнолітніми, що засуджені до покарань, не пов’язаного з позбавленням волі, які стоять на обліку в кримінально-виконавчій інспекції.
Директор Центру Березюк Г. М. повідомила, що при кримінально-виконавчій інспекції функціонує спеціалізоване формування «Служба соціального супроводу неповнолітніх та молоді, що повертається з місць позбавлення волі та засуджених до покарання, не пов’язаного з позбавленням волі» Його мета - соціальна адаптація та попередження повторного скоєння злочинів. Спеціаліст Центру, відповідно до затвердженого графіку (1-й понеділок та 1-а п’ятниця) та за потребі надає консультації особам вказаної категорії, а також інформаційні матеріали з питань профілактики шкідливих звичок. Залучаються спеціалісти різних установ та організацій для вирішення проблемних питань.
Категорія: Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді | Переглядів: 343 | Добавив: admin | Дата: 07.07.2014

_ В кабінеті заступника голови Деражнянської райдержадміністрації Олега Пилипчука відбулося засідання засіданні Координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобіганню насильства в сім’ї та протидії торгівлі людьми. Одним із питань, які розглядалися за засіданні був аналіз здійснення соціального супроводу сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах.
Категорія: Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді | Переглядів: 481 | Добавив: admin | Дата: 20.06.2014

_ Проблема сімейного благополуччя на сьогоднішній день є вкрай актуальною. На даний час у зв'язку з кризовим станом суспільства порушується стабільність сім'ї, загострюються негативні явища всередині сім’ї, ускладнюються взаємостосунки між членами родини, порушуються права дітей. Намітилася стійка тенденція до збільшення числа сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах. У таких сім'ях дитині незатишно, а іноді навіть небезпечно. Тут деформується її особистість, щодо породжує такі негативні явища, як підліткова жорстокість, насильство, зростання злочинності, алкоголізм, наркоманія тощо. З метою вироблення спільного механізму виведення сімей із кризи за участі голови Деражнянської райдержадміністрації Перейми А. А., заступників голови Дащенка В. В., Пилипчука О. В., усіх суб’єктів соціальної роботи із сім’ями, які опинилися у складних життєвих обставинах, району відбулося засідання круглого столу на тему: «Соціальний захист сімей з дітьми. Збереження орієнтації населення на сімейний спосіб життя»
Категорія: Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді | Переглядів: 338 | Добавив: admin | Дата: 20.06.2014

« 1 2 3 4 5 »

Основне меню сайта РДА

Пошта
Логін:
Пароль:

(це що)

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Наша кнопка


Якщо наш сайт, корисний для Вас, то можете розмістити наш банер у себе на сайті

Кнопка - Деражнянська РДА


Вверх CY-PR.com Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru Карта сайту
Деражянська РДА© 2018 Зробити безкоштовний сайт з uCoz