Неділя, 17.02.2019, 14:37
Головна| RSS
УкраїнськаРосійськаАнглійська Німецька

Каталог новин
Новини РДА
Агропромисловий комплекс
Відділ економіки інформує
Фізкультура і спорт
Відділ з питань ЦЗ населення, ЖКГ та будівництва
Деражнянський районний сектор ГУДСНС України в Хмельницькій області
Відділ культури, національностей та релігій
Запобігання корупції
Оголошення РДА
Інформація про район
Управління соціального захисту населення Деражнянської районної державної адміністрації
Деражнянське відділення Красилівської ОДПІ ГУ ДФС у Хмельницькій області
Громадська рада
Деражнянщина туристична
Летичівське об’єднане управління Пенсійного фонду України
Паспорти бюджетних програм
Архівний відділ райдержадміністрації
Центр пробації
Обговорення
Служба у справах дітей Деражнянської РДА
Деражнянська ЦРЛ та ЦПМСД
Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді
Відділ містобудування, архітектури та будівництва

Інші новини
Вакантні посади

Вакантні посади

Вакантні посади категорій Б,В

(детальніше)

Пошук на сайті
Календар
«  Лютий 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728
Законодавство

Головна » Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді
_
Протягом 05 — 09 листопада 2018 року Деражнянським районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді в рамках діяльності спеціалізованого формування “Служба соціальної підтримки сімей” здійснено виїзди у Лозівську селищну, Богдановецьку, Зяньковецьку, Коржовецьку, Яблунівську сільські ради.
Приємно відмітити, небайдуже ставлення органів місцевого самоврядування до жителів їх громад. Усі сім’ї, які перебувають у складних життєвих обставинах, є на постійному контролі за місцем проживання, перевіряють інформацію, яка надходить із різних джерел, у разі потреби, інформують центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. До прикладу, про проблеми сім’ї, що проживає у с. Яблунівка, директор ЗОШ дізналася із соціальних мереж, про що оперативно проінформувала центр. 13 сімей, в яких виховується 29 неповнолітніх дітей, відвідано за участі сільських голів, секретарів, членів виконавчих комітеті та депутатів місцевих рад та членів педагогічних колективів. За результатами візитів обговорено проблеми цих сімей, шляхи їх подолання та подальшу співпрацю щодо попередження кризових ситуацій.
Категорія: Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді | Переглядів: 61 | Добавив: admin | Дата: 09.11.2018

_
Протягом 26 — 30 жовтня 2018 року Деражнянським районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді в рамках діяльності спеціалізованого формування “Служба соціальної підтримки сімей” здійснено виїзди у Божиковецьку, Галузинецьку та Копачівську сільські ради.
За направленням сімейного лікаря до центру у зв’язку із житловими проблемами звернулася сім’я, яка переїхала у с. Божиківці із Новоушицького району. Фахівцем центру обстежено умови проживання сім’ї. В сім’ї виховується 2 дітей та мати чекає на народження ще однієї дитини, спільно із відділенням соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Новоушицького територіального центру обслуговування (надання соціальних послуг) вивчено потреби дітей, зібрано документи для влаштування сім’ї у Хмельницький обласний соціальний центр матері та дитини.
Категорія: Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді | Переглядів: 58 | Добавив: admin | Дата: 05.11.2018

_
Протягом 22 — 26 жовтня 2018 року Деражнянським районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді в рамках діяльності спеціалізованого формування “Служба соціальної підтримки сімей” здійснено виїзди у Лозівську селищну, Згароцьку, Шиїнецьку та Яблунівську сільські ради та відвідано сім’ї, що проживають у м. Деражня.
Спільно із інспектором ювенальної превенції відвідано сім’ю у с. Буцнева (Яблунівська сільська рада), матір в якій нещодавно було притягнуто до адміністративної відповідальності за неналежне виконання батьківських обов’язків, оскільки старша донька не була охоплена навчанням. Цього разу з’ясовано, що мати вже тривалий час відсутня вдома. Вихованням дитини та веденням домашнього господарства займається лише батько.
За повідомленням сільського голови спільно з інспектором ювенальної превенції відвідано сім’ї, що проживають у с. Шиїнці. Прихильність до алкоголю об'єднала маму і тата з двох сімей у спільному проживанні, а своїх дітей залишили на виховання бабусям. Органами поліції буде розглянуто питання притягнення батьків до відповідальності за неналежне виконання батьківських обов’язків.
Спільно із дільничним офіцером
Категорія: Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді | Переглядів: 43 | Добавив: admin | Дата: 26.10.2018

_
Протягом 15 — 19 жовтня 2018 року Деражнянським районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді в рамках діяльності спеціалізованого формування “Служба соціальної підтримки сімей” здійснено виїзди у Богдановецьку, Згароцьку та Нижнянську сільські ради.
Спільно і зі службою дітей, секретарем сільської ради та завідувачкою ФАП відвідано 2 сім’ї, в яких 5 дітей, що проживають у с. Черешенька (Нижнянська сільська рада).
Спільно із представниками органів місцевого самоврядування Богдановецької сільської ради, закладів охорони здоров’я та освіти, що розташовані та її території, відвідано 2 сім’ї, в яких виховується 3 дітей та 1 особу з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. З метою з'ясування потреб дитини-інваліда, до роботи з цією сім’єю долучалася депутат Богдановецької сільською ради. У такому ж складі відвідано особу з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. А сім’ї, в яких виховуються малолітні дити відвідано спільно секретарем ради та завідувачкою ФАПом. З директором школи та педагогами обговорено ступінь задоволення
Категорія: Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді | Переглядів: 64 | Добавив: admin | Дата: 22.10.2018

_
Протягом 08 — 12 жовтня 2018 року Деражнянським районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді в рамках діяльності спеціалізованого формування “Служба соціальної підтримки сімей” здійснено виїзди у Волоськівську, Копачівську, Пилипівську та Шпичинецьку сільські ради.
На території Волоськівської сільської ради проживає 6 сімей, в яких виховується 19 дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, та 1 особа з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Органи місцевого самоврядування беруть активну участь у попередженні кризових ситуацій у сім’ї до сприяють у мінімізації складних життєвих обставин. До роботи з таким сім’ями голова села залучає і членів виконавчого комітету, і депутатів сільської ради. Налагоджено тісну співпрацю із центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Фахівцями центру спільно з органами місцевого самоврядування перевірено умови проживання дітей, стан задоволення їх потреб дітей та дотримання прав.
Категорія: Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді | Переглядів: 93 | Добавив: admin | Дата: 17.10.2018

_
9 жовтня 2018 року Деражнянський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді представив у Вовковинецькій школі-інтернат осіб, які виявили намір стати наставниками для дітей.
Досить тривалий час тривала підготовка до впровадження наставництва над дитиною. І фахівець центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, і соціальний педагога інтернату пройшли відповідне навчання з питань підбору наставників. Кандидатами у наставника змогли стати особи, які не мали обмежень, передбачених законодавством, та теж пройшли відповідне навчання з проблем соціальної адаптації дітей та їхньої підготовки до самостійного життя, яке був організоване громадською організацією “ОДНА НАДІЯ”.
Основними завданнями наставництва є: визначення та розвитку здібностей дитини, реалізації її інтересів у професійному самовизначенні;
Категорія: Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді | Переглядів: 100 | Добавив: admin | Дата: 16.10.2018

_
Нещодавно до прийомної сім’ї, що діє на базі родини Іванцових, довлаштовано троє дітей, позбавлених батьківської опіки.
Адаптація дітей у новій сім’ї є серйозною проблемою і не завжди проходить гладко і так, як хотілося б прийомним батькам. Це ускладнюється тим, що як правило, при влаштуванні дітей у прийомну сім’ю відбувається і зміна навчального закладу. Тут, так само, має відбутися адаптація до нового колективу, нових правил, що може посилити стресовий стан та призвести до агресивної поведінки.
З метою попередження ризиків, які можуть виникнути в процесі адаптації дітей у новому середовищі, проведено зустріч директора центру
Категорія: Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді | Переглядів: 93 | Добавив: admin | Дата: 11.10.2018

_
Протягом 01 — 05 жовтня 2018 року Деражнянським районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді в рамках діяльності спеціалізованого формування “Служба соціальної підтримки сімей” здійснено виїзди у Лозівську селищну та Згароцьку сільську ради.
Фахівцем із соціальної роботи центру, Ю. Вовкотрубом, спільно із інспектором ювенальної превенції, Д. Кондратюком, було відвідано 2 сім’ї, в яких виховується 7 дітей, у селищі Лозове, Щодо цих сімей центр інформував відділення поліції про неналежне виконання батьківських обов’язків та ініціював притягнення батьків до адміністративної відповідальності.
Чи не найпліднішою є співпраця центру соціальних служб із завідувачкою ФАПом с. Згарок, Н. Білою. Вона завжди “тримає руку на пульсі” та вчасно інформує як центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, так і органи місцевого самоврядування про потребу у вжитті тих чи інших заходів щодо покращення умов проживання дітей та догляду за ними. Спільно з начальником відділу соціальної роботи центру, О. Кирильчук, відвідано 4 сім’ї, в яких виховується 9 дітей. Медичний працівник оглянула дітей, надала рекомендації щодо догляду за дітьми. Соціальний працівник проконсультувала батьків щодо задоволення потреб дітей.
З метою оперативного реагування на повідомлення про випадки домашнього насильства, спільно із спеціалістом управління соціального
Категорія: Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді | Переглядів: 86 | Добавив: admin | Дата: 10.10.2018

_
Протягом 24 — 28 вересня 2018 року Деражнянським районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді в рамках діяльності спеціалізованого формування “Служба соціальної підтримки сімей” здійснено виїзди у Божиковецьку, Коржовецьку та Новосілецьку сільські ради. Спільно керівниками органів місцевого самоврядування та медичними працівниками відвідано 9 сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, в яких виховується 26 дітей.
Спільно з завідувачкою ФАПу у с. Коржівці відвідано сім’ю, де 2 дітей повернуто з інтернатного закладу. У будинках задовільні умови для проживання, є достатня кількість продуктів харчування, в т. ч. було зварено обід, діти маєть необхівний одяг та взуття. Старша дівчинка навчається у 1-у класі. Медичний працівник оглянула молодшого хлопчика, який має статус дитини-інваліда, надала рекомендації щодо огляду та харчування дитини та регулярності подальних медичних обстежень у фахівців. Також спільно з фельдшером відвідано сім’ю раніше позбавленої батьківських прав жінки, яка знову готується стати матір’ю.
Категорія: Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді | Переглядів: 83 | Добавив: admin | Дата: 28.09.2018

_
З метою соціальної адаптації осіб, звільнених від відбування покарання, посилення нагляду за їх поведінкою та здійснення конторою за дотриманням основних прав, свобод і законних інтересів таких осіб, в рамках діяльності спостережної комісії Деражнянської райдержадміністрації
Категорія: Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді | Переглядів: 89 | Добавив: admin | Дата: 26.09.2018

_
Протягом 10 — 14 вересня 2018 року Деражнянським районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді в рамках діяльності спеціалізованого формування “Служба соціальної підтримки сімей” здійснено виїзди у Лозівську селищну, Коржовецьку та Яблунівську (Буцнева, Шарки) сільські ради. Спільно керівниками органів місцевого самоврядування та медичними працівниками відвідано 11 сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, в яких виховується 35 дітей.
Категорія: Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді | Переглядів: 75 | Добавив: admin | Дата: 18.09.2018

_

Однією з доволі поширених причин вчинення правопорушень неповнолітніми є їх алкогольне сп’яніння. Захмелілі підлітки не здатні адекватно оцінювати свої дії та можливі наслідки. Для юного організму й пляшки пива буває достатньо, щоб дитина втратила контроль над своєю поведінкою, а це, на жаль, нерідко призводить до протизаконних вчинків. Під дією алкоголю вони стають агресивними та “відважними”, через що з наслідками їх “подвигів” доводиться мати справу правоохоронцям. І тоді нерідко виявляється, що діти споживали спиртні напої на очах у дорослих і ніхто не спробував зупинити їх. Нажаль і в нашому місті є заклади торгівлі, де алкоголь безперешкодно продають дітям.
Категорія: Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді | Переглядів: 111 | Добавив: admin | Дата: 12.09.2018

_
Протягом 03 — 07 вересня 2018 року Деражнянським районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді в рамках діяльності спеціалізованого формування “Служба соціальної підтримки сімей” здійснено виїзди на територію Шпичинецької та Галузинецької сільських рад.
В с. Теперівка (Шпичинецька сільська рада) відвідано 3 сім’ї, які перебувають у складних життєвих обставинах. Спільно із завідувачкою ФАПу відвідано багатодітну сім’ю з новонародженою дитиною. Фельдшер оглянула немовля, дала рекомендації щодо його догляду. Фахівці центру перевірили наявність одягу, засобів гігієни та предметів побуту, необхідних для малюка. Проонсультували щодо реєстрації народження та місця проживання дитини. Інформували щодо потреб дітей різного віку.
Також відвідано сім’ю, де батьки перебували у конфлікті із законом. З’ясовано, що наразі обоє батьків працюють. Сім'я утримує підсобне господарство. Діти відвідують школу. Скарг від односельців на поведінки
Категорія: Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді | Переглядів: 77 | Добавив: Ruvik | Дата: 07.09.2018

_
Традиційно, протягом серпня, Деражнянський районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді проводив в районі благодійну акцію “Готуємо дітей до школи” з незмінною метою - допомогти соціально незахищеним сім'ям в підготовці дітей до нового навчального року.
В рамках акції залучено допомогу від різних благодійників.
Магазини “Офіс-центр” та “Чайка” передали центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді 20 подарункових сертифікатів на загальну суму 2000 гривень. Ви потішили яскравими зошитами, ручками та іншими учнівськими “потрібностями” 28 школяриків. Про такі яскраві речі вони могли тільки мріяти.
Благодійний фонд “Милосердя” та громадські організації, які до нього входять: ГО “Хмельниччина без
Категорія: Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді | Переглядів: 75 | Добавив: Ruvik | Дата: 07.09.2018

_
Не в одній добрій справі Деражнянський районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді заручається підтримкою благодійного фонду “Хмельниччина без сиріт” та громадських організацій, які до нього входять, зокрема ГО “Добрі люди”.
В рамках щорічної благодійної акції “Готуємо дітей до школи”, напередодні 1 вересня Хмельницькі благодійники з подарунками відвідали 7 багатодітних родин, в яких виховується 27 дітей. А 18 школяриків з цих сімей зустріли Свято знань у нових шкільних формах, з новенькими рюкзаками, повними шкільного приладдя.
Шановна Тетяно Вікторівно, висловлюємо Вам сердечну вдячність за постійну та своєчасну допомогу, підтримку, яку Ваш фонд надає жителям Деражнянщини, які переживають певні труднощі.
Бажаємо Вам надійних партнерів, процвітання та успіхів у всіх починаннях! Сподіваємося на продовження дружніх відносин і співробітництво.
Категорія: Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді | Переглядів: 66 | Добавив: Ruvik | Дата: 05.09.2018

_
В рамках співпраці Деражнянського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді з релігійними громадами міста щодо організації відпочинку та оздоровлення дітей під час літніх канікул з сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, та не мають змоги оздоровитися в стаціонарних таборах, організовано оздоровлення дітей 12 дітей із 4-х соціально незахищених сімей.
Діти мали можливість цікаво провести дозвілля у наметовому таборі у с. Марківці Летичівського району
Категорія: Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді | Переглядів: 69 | Добавив: Ruvik | Дата: 05.09.2018

_
Протягом 16 — 31 серпня 2018 року Деражнянським районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді в рамках діяльності спеціалізованого формування “Служба соціальної підтримки сімей” здійснено виїзди у Божиковецьку, Галузинецьку, Згароцьку, Копачівську, Новосілецьку, Яблунівську, Явтухівську сільські та Лозівську селищну ради. Відвідано 27 сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, в яких виховується 74 дитини.
Перевірено готовність дітей шкільного віку до початку навчального року та надано допомогу шкільною формою, рюкзаками, канцелярським приладдям в рамках щорічної благодійної акції “Готуємо дітей
Категорія: Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді | Переглядів: 75 | Добавив: Ruvik | Дата: 04.09.2018

_
В районі триває щорічна благодійна акція “Готуємо дітей до школи”, яку проводить Деражнянський районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді проводить. Мета акції залишається незмінною - допомогти соціально незахищеним сім'ям в підготовці дітей до нового навчального року.
Висловлюємо щиру вдячність магазинам “Офіс-центр” та “Чайка”, які днями передали центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді 20 подарункових сертифікатів на загальну суму 2000 гривень.
Ваша допомога - це неоціненний внесок у розвиток благодійності і, безсумнівно, відчутна підтримка
Категорія: Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді | Переглядів: 79 | Добавив: Ruvik | Дата: 09.08.2018

_
Протягом 30 липня 2018 року Деражнянським районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді в рамках діяльності спеціалізованого формування “Служба соціальної підтримки сімей” спільно із службою дітей та ювенальною превенцією здійснено виїзд на територію Мазниківської сільської ради, де проживає 3 сім’ї, які перебувають у складних життєвих обставинах, в яких виховується 7 дітей.
Метою виїзду стало реагування на повідомлення про вчинення правопорушення малолітніми дітьми. Період канікул - це час, коли діти неохоплені навчальними заняттями та позашкільними заходами. Переважна
Категорія: Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді | Переглядів: 78 | Добавив: Ruvik | Дата: 08.08.2018

_
Протягом 16 — 20 липня 2018 року Деражнянським районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді в рамках діяльності спеціалізованого формування “Служба соціальної підтримки сімей” спільно із службою дітей та ювенальною превенцією здійснено виїзд на територію Шпичинецької сільської ради.
До складу Шпичинецької сільської ради входять 3 населених пункти: Теперівка, Розсохи та Шпичинці, де проживає 11 сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, в яких виховується 30 дітей.
З метою попередження безпритульності та бездоглядності під час канікул, особливу увагу приділено перевірці виконання батьківських обов’язків та забезпечення потреб дітей у сім’ях, в яких батьки неналежним чином
Категорія: Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді | Переглядів: 62 | Добавив: Ruvik | Дата: 31.07.2018

_
Деражнянський районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді проводить благодійну акцію “Готуємо дітей до школи”. Мета акції - допомогти соціально незахищеним сім'ям в підготовці дітей до нового навчального року. Кожний небайдужий може долучитись до нашої акції та надати для дітей із життєвих обставинах гуманітарну допомогу речами (шкільна, спортивна форма, взуття, шкільне приладдя).
Усі зібрані речі будуть передані сім'ям з дітьми, які мешкають на території нашого району.
Наша адреса: вул. Миру, б. 13 (адмінбудинок), кабінети 312. 406.
Категорія: Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді | Переглядів: 74 | Добавив: Ruvik | Дата: 31.07.2018

_
04 липня 2018 року в районі відбулися урочистості з нагоди відзначення третьої річниці від дня створення Національної поліції України. На свято були запрошені представники влади району, працівники відділення поліції, ветерани та пенсіонери органів внутрішніх справ, голови місцевого самоврядування, соціальні партрери.
Під час свята начальник Деражнянського відділення поліції Сибіга Г. Ф. оголосив подяку за співпрацю колективу Деражнянського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. В свої чергу, директор центру, Березюк Г. М., привітала поліцейських з професійним святом, висловила подяку за співпрацю у профілактиці правопорушень та злочинності, формування позитивно іміджу системи центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та відзначила їх подячними листами.
Категорія: Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді | Переглядів: 88 | Добавив: Ruvik | Дата: 31.07.2018

_
Протягом 09 — 13 липня 2018 року Деражнянським районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді в рамках діяльності спеціалізованого формування “Служба соціальної підтримки сімей” здійснено виїзди у Зяньковецьку, Майдан-Чернелівецьку (с. Степівка), Пилипівську, Шиїнецьку, Яблунівську (с. Шарки) сільські ради. Відвідано 10 сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, в яких виховується 21 дитина.
В ході роботи із сім’ями, які перебувають у складних життєвих обставинах, надано консультації щодо підвищення виховного потенціалу батьків, попередження конфліктів у сім'ях, попередження алкоголізму, раціонального використання сімейного бюджету, працевлаштування з метою покращення
Категорія: Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді | Переглядів: 74 | Добавив: Ruvik | Дата: 17.07.2018

_
Метою цього дня є підвищення рівня обізнаності про проблему сексуального насильства в умовах конфлікту, як тактики тероризму, підтримка борців за викорінення цих злочинів, а також допомога та підтримка постраждалих від цього явища.
Дата Міжнародного дня боротьби з сексуальним насильством в умовах конфлікту була обрана на честь ухвалення 19 червня 2008 року резолюції Ради Безпеки, в якій Рада засудила сексуальне насильство як тактику ведення війни і перешкоди на шляху побудови миру.
Під поняття сексуального насильства може підпадати широке коло проблем: ґвалтування, примус до проституції, сексуальне рабство, примусова вагітність, аборт.
Українська ситуація
Із початком збройного конфлікту на сході України
Категорія: Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді | Переглядів: 100 | Добавив: Ruvik | Дата: 20.06.2018

« 1 2 3 4 5 6 »

Основне меню сайта РДА

Пошта
Логін:
Пароль:

(це що)

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Наша кнопка


Якщо наш сайт, корисний для Вас, то можете розмістити наш банер у себе на сайті

Кнопка - Деражнянська РДА


Вверх CY-PR.com Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru Карта сайту
Деражянська РДА© 2019 Зробити безкоштовний сайт з uCoz