Четверг, 20.09.2018, 20:52
Головна| RSS
УкраїнськаРосійськаАнглійська Німецька

Каталог новин
Новини РДА
Агропромисловий комплекс
Відділ економіки інформує
Фізкультура і спорт
Відділ з питань ЦЗ населення, ЖКГ та будівництва
Деражнянський районний сектор ГУДСНС України в Хмельницькій області
Відділ культури, національностей та релігій
Запобігання корупції
Оголошення РДА
Інформація про район
Управління соціального захисту населення Деражнянської районної державної адміністрації
Деражнянське відділення Красилівської ОДПІ ГУ ДФС у Хмельницькій області
Громадська рада
Летичівське об’єднане управління Пенсійного фонду України
Архівний відділ райдержадміністрації
Обговорення
Служба у справах дітей Деражнянської РДА
Деражнянська ЦРЛ та ЦПМСД
Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді
Відділ містобудування, архітектури та будівництва

Інші новини
Вакантні посади

Вакантні посади

Вакантні посади категорій Б,В

(детальніше)

Пошук на сайті
Календар
«  Вересень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Законодавство

Головна » Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді
_
29 січня 2018 року за “круглим столом” обговорено питання співпраці Деражнянського районного сектору з питань пробації Центрально-Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України, Деражнянського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та Деражнянського бюро безоплатної правової допомоги щодо забезпечення потреб осіб, засуджених до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, та звільнених з місць позбавлення волі.
Категорія: Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді | Переглядів: 83 | Добавив: Ruvik | Дата: 29.01.2018

_
26 січня 2018 року відбулася робоча зустріч працівників Деражнянського відділення поліції, управління соціального захисту населення, бюро безоплатної правової допомоги центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служби у справах дітей. Обговорено зміни в законодавстві з питань попередження насильства в сім’ї, а саме: Закон України Про запобігання та протидію домашньому насильству № 2229-VIII від 07.12.2017, який вступив у дію 7 січня цього року.
Категорія: Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді | Переглядів: 117 | Добавив: Ruvik | Дата: 27.01.2018

_
19 січня 2018 року Деражнянським РЦСССДМ спільно з ювенальною превенцією, службою у справах дітей у Яблунівській ЗОШ було проведено профілактичні бесіди серед школярів щодо дотримання їх прав та виконання ними обов'язків під час навчального процесу та поза ним, попередження вчинення правопорушень та злочинів неповнолітніми та їх відповідальності за такі дії.
Категорія: Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді | Переглядів: 89 | Добавив: Ruvik | Дата: 22.01.2018

_
11 січня 2018 року Деражнянським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з районним сектором Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій проведено захід з питань попередження виникнення пожеж у Галузинецькій сільській раді.
Особливу увагу приділено дотриманняю правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення та електрообігрівальних пристроїв. Адже їх порушення досить поширена причина виникнення пожеж у побуті в холодну пору року.
Категорія: Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді | Переглядів: 122 | Добавив: Ruvik | Дата: 22.01.2018

_
6 грудня 2017 року Верховна Рада України ухвалила Закон «Про внесення змін до деяких законів України у зв’язку з ратифікацією Конвенції Ради Європи про запобігання насильству стосовно жінок і домашньому насильству та боротьбу з цими явищами». 7 грудня 2017 року Верховна Рада України ухвалила Закон «Про запобігання та протидію домашньому насильству», а 7 січня 2018 року президент України
Порошенко П.О., підписав цей закон який вступив в силу.
Відтепер, під термін «домашнє насильство» підпадають усі акти фізичного, сексуального, психологічного або економічного насильства, вчинені між колишнім чи теперішнім подружжям чи людьми, які разом живуть
Категорія: Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді | Переглядів: 114 | Добавив: Ruvik | Дата: 16.01.2018

_
З 15 по 28 грудня 2017 року вже 6 рік з ініціативи обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, у магазині «Сільпо» в торгівельному центрі «Оазис» міста Хмельницького проводиться благодійна акція «Ялинка бажань». Метою акції є збір подарунків для дітей з багатодітних, малозабезпечених сімей, дітей з особливими потребами, дітей, які виховуються одним з батьків, у сім'ях учасників АТО, переселенців.
Діти з Деражнянського району також писали листи, адресовані Святому Миколаю та Діду Морозу, з проханням виконати їхнє новорічне бажання. Усі ці листи були прикріплені до новорічної ялинки, яка знаходилася
Категорія: Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді | Переглядів: 129 | Добавив: Ruvik | Дата: 28.12.2017

_
7 грудня 2017 року, з нагоди відзначення Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом та районної акції “Знати, щоб жити”, для випускників Вовковинецького інтернатного закладу Деражнянським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за участю волонтерів проведено гру «Крок за кроком».
Гра сприяє набуттю учасниками комплексу знань та формуванню у них навичок відповідальної поведінки щодо власного здоров’я, зокрема, прийняттю виважених рішень, усвідомленню проблем ВІЛ/СНІД та інших наслідків ризикованої поведінки, виробленню власного ставлення до широкого кола питань, пов’язаних зі здоровим способом життя також формуванню толерантного ставлення до людей з ВІЛ.
Категорія: Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді | Переглядів: 101 | Добавив: Ruvik | Дата: 09.12.2017

_
З нагоди відзначення Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом Деражнянський районний центр соціальних протягом 01-07 грудня служб для сім’ї дітей та молоді проводить акцію “Знати, щоб жити”.
01 грудня спеціалісти Центру та волонтери на вулицях міста роздавали інформаційні буклети та листівки, в яких висвітлено шляхи передачі ВІЛ та рекомендації щодо уникнення інфекції. Перехожим також пропонували прикріпити у цей день до свого одягу, виготовлену волонтерами, згорнуту у вигляді переверненої V шістнадцятисантиметрову червону
Категорія: Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді | Переглядів: 125 | Добавив: Ruvik | Дата: 04.12.2017

_
На Деражняннщині сстартувала Всеукраїнська акція “16 днів проти насильства”.
27 листопада 2017 року, в районній бібліотеці керівники відповідальних за реалізацію державної політики відділів, структурних підрозділів, установ та організацій району за круглим столом обговорили особливості роботи з жертвами домашнього насильства”. Заступник голови Деражнянської райдержадміністрації, О. Пилипчук, визначив загальний напрямок круглого столу та площину, в якій обговорювалися нагальні питання щодо профілактики домашнього насильства. Також від відзначав, що з цього питання в районі налагоджнено тісну та плідну співпрацю відповідальних
Категорія: Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді | Переглядів: 129 | Добавив: Ruvik | Дата: 01.12.2017

_
28 листопада 2017 року, в районній бібліотеці спеціалістом управлінням соціального захисту населення А. Собко та фахівцем із соціальної роби центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ю. Вовкотрубом із старшокласниками ЗОШ міста проведено тренінгове заняття “Скажемо насильству — ні!”.
За результатами оперативного акнкетування з'ясовано, що знання молодих людей про проблему домашнього насильства досить поверхневу. Під час прав та рольових ігор вони ознайомилися з видами насильства, причинами його виникнення та його наслідками. Адже в саме в молодому віці формується світогляд людини: самооцінка і самоповага, повага до іншого, усвідомлення прав іншої людини, ставлення до моральних і правових норм.
Категорія: Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді | Переглядів: 146 | Добавив: Ruvik | Дата: 01.12.2017

_
Протягом 20 - 24 листопада 2017 р. Деражнянським РЦСССДМ відвідано сім’ї, які проживають на території Загінецької, Зяньковецької та Коричинецької сільської ради. На території яких проживає 19 сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, в яких виховується 43 дитини.
З усіма батьками проведено профілактичні бесіди щодо впливу їх способу життя та поведінки на формування особистості дитини, мікроклімат у сім’ї та добробут родини вцілому. Надано рекомендації щодо догляду за дітьми та роз’яснено їх потреби у різному віці. Проведено профілактичні бесіди сім’ях, в яких має місце насильство, щодо попередження повторних випадків.
Категорія: Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді | Переглядів: 114 | Добавив: Ruvik | Дата: 27.11.2017

_
15 листопада 2017 року Деражнянський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді взяв участь у проведенні районного профорієнтаційного інтерактивного заходу “Подорож у світ професій”, який організовано центром зайнятості населення. Метою заходу було надання допомоги у професійному самовизначенні школярів, зміцнення позицій учнівської молоді на ринку праці, формування усвідомленого підходу до вибору майбутньої професії.
Свої освітні послуги презентували представники 12 вищих та професійно-технічних навчальних закладів.
У фойє міського будинку культури навчальні заклади області організували роботу консультаційних пунктів
Категорія: Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді | Переглядів: 125 | Добавив: Ruvik | Дата: 20.11.2017

_
Протягом 13 - 17 листопада 2017 р. Деражнянським РЦСССДМ здійснено виїзди у Вовковинецьку, Лозівську селищні та Городищенську сільську ради.
Виїзди у Вовковинецьку селищну та Городищенську сільську ради здійснено спільно із службою у справах дітей та ювенельною преверцією. Відвідано 7 сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, в яких виховується 23 дитини.
Проблеми сімей, які проживають у селха Садове та Кайтанівка (Вовковинецька селищна рада), переважно, пов’язані із невисокими матеріальними статками, викликаними відсутністю місця роботи. Бо, на відміну від селища, до залізниці, а це основний транспортний зв’язок, чимала відстань. Така ж проблема і у Городищі. А незайнята людина шукає відраду. Як правило, це — алкоголь. Звідси, і низький виховним потенціал, і насильство у сім’ї, і проблеми із законом.
На розгляд звернення до Президента України відвідано багатодітну сім’ю, що проживає у селищі Лозове. Сім’я переїхала до
Категорія: Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді | Переглядів: 103 | Добавив: Ruvik | Дата: 20.11.2017

_
Протягом 06 — 10 листопада 2017 року Деражнянським районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді здійснено виїзди у Божиковецьку, Волоськівську, Загінецьку, Кальнянську та Нижнянську сільські ради.
З метою з’ясування обставин звернення до Президента України 06.11.2017р. спільно зі службою у справах дітей та ювенальною превенцією здійснено виїзд у с. Черешенька (Нижнянська сільська рада).
Інформація про бездоглядність 2-річної дівчинки надійшла до Деражнянського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді у вересні цього року від центру первинної медико-санітарної допомоги.
Категорія: Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді | Переглядів: 126 | Добавив: Ruvik | Дата: 14.11.2017

_
З метою виконання ЗУ “Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування”, постанови КМУ від 4 липня 2017 р. № 465 “Деякі питання здійснення наставництва над дитиною” Деражнянський районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді проводить рекламну кампанію з пошуку наставників.
Оскільки на території Вовковинецької селищної ради розташована школа-інтернат, в якій виховується 149 дітей, центр провів зустрічі з трудовими колективами селищної ради, бібліотеки, будинку культури
Категорія: Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді | Переглядів: 123 | Добавив: Ruvik | Дата: 14.11.2017

_
Протягом 30 жовтня - 3 листопада 3 2017 р. Деражнянським РЦСССДМ відвідано сім’ї, які проживають у м Деражні. В усіх них наявний цілий ряд факторів, які зумовлюють виникнення складних життєвих обставин, Самі батьки є особами з числа дітей, позбавлених батьківського піклування, або виховувалися у сім’ях, які перебувають у складних життєвих обставинах. У чотирьох з п’яти відвіданих сімей, матері мають статус одиноких, тобто виховують дітей самотужки. Раніше вони вже були позбавленні батьківських прав стосовно старших дітей, які наразі влаштовані у сімейні форми виховання. Одна з мам має ознаки розумової та соціальної відсталості. Тобто, в усіх сім’ях існує значний ризик вилучення дітей.
Категорія: Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді | Переглядів: 123 | Добавив: Ruvik | Дата: 03.11.2017

_
Торгівля людьми – це особливо тяжкий злочин, жертвами якого може стати кожен з нас. Проте, з кожним роком все більше українців виїзджають за кордон у пошуках роботи та кращої долі.
13 жовтня 2017 року Деражнянським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді на базі районного центру зайнятості населення проведено семінар для безробітних осіб з питань запобігання нелегальній трудовій міграції
Категорія: Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді | Переглядів: 136 | Добавив: Ruvik | Дата: 24.10.2017

_
11 жовтня 2017 року фахівці із соціальної роботи Деражнянського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей на молоді взяли участь у вебінарі з питання: «Як прийняти та обробити запит від кандидата в наставники». Проведення заходу було організовано громадсько організацією “Одна надія” з метою забезпечення підвищення фахового рівня спеціалістів, дотичних до організації наставництво над дитиною та навчання осіб, які виявили бажання стати наставником.
Категорія: Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді | Переглядів: 113 | Добавив: Ruvik | Дата: 24.10.2017

_
18 жовтня 2017 року з нагоди відзначення Європейського дня боротьби із торгівлею людьми Деражнянським районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді для старшокласників ЗОШ №1 спільно з шкільним психологом проведено груповий захід.
Молоді люди висловили своє розуміння актуальності проблеми торгівлі людьми та її наслідків. І хоч вони не цілком усвідомлювали повноту проблеми, після перегляду відеофільму, представленого Міжнародним Жіночим Консорціум за підтримки Міжнародної організації з міграції “Станція призначення - життя”, думка багатьох змінилася. Фільм розкрив для молоді суть торгівлі людьми
Категорія: Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді | Переглядів: 126 | Добавив: Ruvik | Дата: 20.10.2017

_
12 жовтня 2017 року Деражнянським районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді здійснено виїзд у Коричинецьку сільську ради.
Спільно з сільським головою Тетяною Чорною відвідано різні категорії сімей. Перевірено їх готовність до зимового періоду: наявність дров та сезонного одягу у дітей. Проведено профілактичні бесіди у сім’ях, в яких має місце насильство.
Особлива увага була приділена молодій сім’ї осіб з числа дітей, позбавлених батьківського піклування, які днями повернулися з пологового відділення з новонародженим дитям. Молодим батькам надано рекомендації з приводу догляду за новонародженою дитино, консультації щодо оформлення допомоги
Категорія: Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді | Переглядів: 104 | Добавив: Ruvik | Дата: 20.10.2017

_
В наш нелегкий час, коли все більше людей потребує турботи та матеріальної допомоги стає важко знайти людину, здатну сприймати чужі проблеми як свої, і як чудово що такі люди є. Вже не вперше нашим землякам допомагають незнайомі люди. Близько п’ятдесяти сімей району, які перебувають у складних життєвих обставинах, отримали допомогу вагою понад півтони. Це одяг, взуття, іграшки, шкільне приладдя.
Деражнянський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді висловлює щиру вдячність об’єднанню “Хмельниччина без сиріт”, благодійному фонду “Милосердя” за надану гуманітарну
Категорія: Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді | Переглядів: 121 | Добавив: Ruvik | Дата: 11.10.2017

_
На території Деражнянського району проживає 4 прийомних сім’ї, в яких виховується 4 дітей, позбавлених батьківської опіки та піклування, та 2 дитини-сироти.
З метою виконання листа Мінсоцполітики №15027/0/2-17/37 від 25.07.17 «Про забезпечення найкращих інтересів дітей, дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, які виховуються в сім’ях опікунів, піклувальників, прийомних сім’ях і дитячих будинках сімейного типу» Деражнянським РЦСССДМ спільно із службою дітей здійснено додаткові візити у прийомні сім’ї.
Категорія: Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді | Переглядів: 118 | Добавив: Ruvik | Дата: 11.10.2017

_
В рамках співпраці Деражнянського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та районного сектору з питань пробації, з метою організації змістовного дозвілля неповнолітніх, засуджених до покарань, не пов'язаних з позбавленням волі, центр взяв участь у організованій сектором для неповнолітніх екскурсії до місцевого музею Південно-Західної залізниці та Б. Олійника, який знаходиться на станції Деражня.
Молодь ознайомилася із розвитком залізничного транспорту від часу його зародження до сьогоднішнього дня. Побачила, продемонстровану широким планом, відбудову господарства
Категорія: Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді | Переглядів: 90 | Добавив: Ruvik | Дата: 11.10.2017

« 1 2 3 4 5 »

Основне меню сайта РДА

Пошта
Логін:
Пароль:

(це що)

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Наша кнопка


Якщо наш сайт, корисний для Вас, то можете розмістити наш банер у себе на сайті

Кнопка - Деражнянська РДА


Вверх CY-PR.com Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru Карта сайту
Деражянська РДА© 2018 Зробити безкоштовний сайт з uCoz