Понеділок, 18.02.2019, 21:25
Головна| RSS
УкраїнськаРосійськаАнглійська Німецька

Каталог новин
Новини РДА
Агропромисловий комплекс
Відділ економіки інформує
Фізкультура і спорт
Відділ з питань ЦЗ населення, ЖКГ та будівництва
Деражнянський районний сектор ГУДСНС України в Хмельницькій області
Відділ культури, національностей та релігій
Запобігання корупції
Оголошення РДА
Інформація про район
Управління соціального захисту населення Деражнянської районної державної адміністрації
Деражнянське відділення Красилівської ОДПІ ГУ ДФС у Хмельницькій області
Громадська рада
Деражнянщина туристична
Летичівське об’єднане управління Пенсійного фонду України
Паспорти бюджетних програм
Архівний відділ райдержадміністрації
Центр пробації
Обговорення
Служба у справах дітей Деражнянської РДА
Деражнянська ЦРЛ та ЦПМСД
Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді
Відділ містобудування, архітектури та будівництва

Інші новини
Вакантні посади

Вакантні посади

Вакантні посади категорій Б,В

(детальніше)

Пошук на сайті
Календар
«  Лютий 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728
Законодавство

Головна » Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді
_
Протягом 11 – 15 лютого 2019 року Деражнянським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді здійснено виїзди у Загінецьку, Новосілецьку та Яськовецьку сільські ради.
Спільно із представниками органів місцевого самоврядування за закладів охорони здоров’я відвідано 6 сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, в яких виховується 13 дітей. У відвіданих сім’ях, з метою попередження неналежного виконання батьківських обов’язків, конфліктів у сім’ї та домашнього насильства, з батьками проведено бесіди щодо наслідків надмірного вживання алкоголю. А також надано консультації щодо підвищення виховного потенціалу батьків, особливостей фізичного та емоційного розвитку дітей різного віку та їх потреби. Роз’яснено норми законодавства щодо неналежного виконання батьківських обов’язків. Наголошено на дотриманні правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення та електрообігрівальних пристроїв. Адже їх порушення досить поширена причина виникнення пожеж у побуті в холодну пору року.
Категорія: Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді | Переглядів: 9 | Добавив: admin | Дата: 15.02.2019

_
До мережі центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Хмельниччини входять 4 державних соціальних заклади: соціальний центр матері і дитини, центр соціально-психологічної допомоги, соціальний гуртожиток для осіб з числа дітей-сиріт та для дітей, позбавлених батьківського піклування, та центр соціальної реабілітації молоді «Вікторія».
Хмельницький обласний центр соціально-психологічної допомоги є закладом, що надає соціальні послуги особам, які внаслідок стихійного лиха, збройних конфліктів, насильства у сім’ї, торгівлі людьми або реальної загрози їх вчинення тощо перебувають у складних життєвих обставинах і не можуть самостійно їх подолати. Основним завданням центру є надання комплексу соціальних послуг, зокрема з надання притулку, кризового та екстреного втручання, консультування особам, які перебувають у складних життєвих обставинах, що сприятиме якнайшвидшому їх поверненню до нормальних умов життєдіяльності. Заклад розрахований на10 ліжко-місць.
Категорія: Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді | Переглядів: 8 | Добавив: admin | Дата: 15.02.2019

_
Протягом 04 – 08 лютого 2019 року Деражнянським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді здійснено виїзди у Коржовецьку, Пилипівську та Шпичинецьку сільські ради.
Шпичинецький сільський голова, С. Приказюк, завжди бере безпосередню участь у роботі із сім’ями, які перебувають у складних життєвих обставинах. Фахівцями центру разом із головою села та начальником ювенальної превенції, Д. Кондратюком, відвідано 2 сім’ї, в яких виховується 5 дітей, що проживають у с. Шпичинці, та 2 сім’ї, в яких виховується 5 дітей, що проживають у с. Теперівка, де до членів комісії долучилася завідувачка ФАП, З. Муляр.
Категорія: Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді | Переглядів: 10 | Добавив: admin | Дата: 11.02.2019

_
07 лютого 2019 року начальник відділу соціальної роботи Деражнянського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, О. Кирильчук, взяла участь у засіданні круглого столу «Організація профорієнтаційної роботи з молоддю на 2019 рік», організованому районною філією Хмельницької обласної служби зайнятості.
Мета заходу –,підвищення якості професійної підготовки випускників навчальних закладів, посилення відповідності їх професійного рівня вимогам роботодавців.
Директор районної філії, О. Войтюк, ознайомив присутніх із спектром нових послуг служби зайнятості за останніми технологічними інноваціями: послугами електронної черги, відеорезюме та відеовакансії, можливості дистанційного вивчення англійської мови, профілювання та кейс-менеджмент.
Категорія: Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді | Переглядів: 16 | Добавив: admin | Дата: 07.02.2019

_
Протягом 28 січня - 01 лютого 2019 року Деражнянським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді здійснено виїзди у Божиковецьку, Нижнянську, та Шпичинецьку сільські ради. Відвідано 6 сімей, в яких виховується 23 дитини.
Спільно із депутатом Божиковецької сільської ради, Валентиною Медвідь, відвідано 4 сім’ї, в яких 17 дітей. В т. ч.: 2 сім’ї. в яких існує ризик соціального сирітства, та 1 сім’ю. в якій мати з новонародженою дитиною перебуває у обласному соціальної закладі.
У с. Теперівка (Шпичинецька сільська рада) спільно із завідувачкою ФАПом, Зінаїдою Муляр, відвідано 2 сім’ї, в яких виховується 5 дітей. В т. ч.: 1 сім’ю з новонародженою дитиною. Медичний працівник оглянула дітей, надала рекомендації щодо догляду, профілактики ГРВІ та ГРЗ, особливу увагу приділила профілактиці кіру, проконсультувала батьків щодо їх дій у разі виявлення ознак хвороби.
Категорія: Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді | Переглядів: 19 | Добавив: admin | Дата: 01.02.2019

_
Категорія: Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді | Переглядів: 19 | Добавив: admin | Дата: 28.01.2019

_
Протягом 21 - 25 січня 2019 року Деражнянським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді здійснено виїзди у Лозівську селищну, Богдановецьку та Копачівську сільські ради. Спільно із представниками органів місцевого самоврядування відвідано 8 сімей, в яких виховується 17 дітей, 2 особи з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, 2 прийомних сім’ї.
Спільно із секретарем Лозівської селищної ради, Л. Налозінською, відвідано 4 сім’ї, в яких виховується 11 дітей, 1 особу з числа дітей-сиріт, та прийомну сім’ю.
Представлено інтереси дітей, які виховується у прийомній сім’ї, перед Лозівською ЗОШ. Із класним керівником, О. Жук, та класоводами: Л. Логвін та О. Слісаренко, обговорено проблеми адаптації дітей у учнівському середовищі, рівень спілкування з однолітками та проблеми, що пов’язані із навчанням дітей, а також можливі шляхи поліпшення ситуації. Опісля, надано рекомендації прийомній матері.
Спільно із депутатом Богдановецької сільської ради, С. Прокопишеною, відвідано 2 сім’ї, в яких виховується 3 дітей.
Категорія: Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді | Переглядів: 22 | Добавив: admin | Дата: 25.01.2019

_
На виконання Закону України № 1504-VIII «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», постанови Кабінет Міністрів України затвердив Постанову від 4 липня 2017р. № 465 «Деякі питання здійснення наставництва над дитиною», з метою їх підтримки та підготовки до самостійного життя, в Деражнянському районі стартував процес впровадження наставництва над дитиною.
Наявність інтернатного закладу на території району ще раз доводить актуальність наставництва як форми роботи з дитиною, яка виховується в такому закладі. Актуальне це питання як для статусних дітей, так і для дітей, які потрапили і будуть перебувати у школі-інтернаті тривалий час через складні життєві обставини, в яких перебувають їх сім’ї. Таким дітям життєво необхідна індивідуальна підтримка та допомога доброго дорослого – Наставника.
Категорія: Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді | Переглядів: 29 | Добавив: admin | Дата: 22.01.2019

_
В рамках діяльності спеціалізованого формування «Мобільний консультаційний пункт соціальної роботи», фахівцем із соціальної роботи І категорії Деражнянського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Вовкотрубом Ю. Л., 15 січня 2019 року в Зяньковецькій НВК проведено захід для учнів 8-10 класів на тему: «Шкільний  булінг».
За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) Україна в 2018 році посіла четверту сходинку серед країн Європи за рівнем проявів агресії підлітків. На першому місці Росія, на другому – Албанія і на третьому – Білорусь.
За даними ООН в 2018 році у світовому контексті Україна займає, 9 місце серед 42 досліджуваних країн по відсотку жертв булінгу серед 15-ти річних (9% дівчат та 11% хлопців).
Категорія: Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді | Переглядів: 30 | Добавив: admin | Дата: 21.01.2019

_
Протягом 14 - 18 січня 2019 року Деражнянським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді здійснено виїзди у Божиковецьку, Гатнянську, Зяньковецьку, Галузинецьку та Яблунівську сільські ради.
Спільно із представниками органів місцевого самоврядування відвідано 10 сімей, в яких виховується 21 дитина, та 1 особу, яка перебуває у конфлікті із законом.
З метою попередження неналежного виконання батьківських обов’язків, конфліктів у сім’ї та домашнього насильства, з батьками проведено бесіди щодо наслідків надмірного вживання алкоголю, особливо у святкові дні. В усіх сім’ях спільно перевірено тепловий режим будинків, наявність дров, продуктів харчування.
Категорія: Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді | Переглядів: 25 | Добавив: admin | Дата: 21.01.2019

_
Протягом 08 - 11 січня 2019 року Деражнянським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді здійснено виїзди у Галузинецьку, Волоськівську, Згароцьку, Яськовецьку сільські ради. Відвідано 20 сімей, в яких виховується 57 дітей.
Спільно із Згароцьким сільським головою, В. Манастирським, та завідувачем ФАПом, Н. Білою, відвідано 7 сімей, в яких 19 дітей, які проживають у с. Згарок та Новий Майдан. Медичний працівник оглянула дітей, надала рекомендації щодо профілактики ГРВІ та ГРЗ, особливу увагу приділила профілактиці кіру, проконсультувала батьків щодо їх дій у разі виявлення ознак хвороби.
У с. Галузинці відвідано 5 сімей, в яких виховується 15 дітей. В усіх сім’ях мало місце домашнє насильство, у 2 сім’ях - відносно неповнолітніх дітей. Роз'яснено норми діючого законодавства
Категорія: Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді | Переглядів: 23 | Добавив: admin | Дата: 14.01.2019

_
Протяг 17-21 грудня Деражнянським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді здійснено виїзди у Божиковецьку, Городищенську, Гришковецьку, Кальнянську, Клопотовецьку, Майдан-Чернелівецьку сільські та Лозівську селищну ради. Відвідано 14 сімей, в яких виховується 42 дитини, в т. ч. 2 сім’ї, в яких мало місце домашнє насильство.
Особливу увагу приділено сім’ях, що проживають у віддалених селах району: Городище, Гришки, Вівсяники Клопотівці (Клопотовецька сільська рада), Майдан-Чернелівецький, Макарове, Степівка (Майдан-Чернелівецька сільська рада) .
На передодні тривалих вихідних і шкільних канікул, свят, центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді спільно службою у справах дітей, органами місцевого самоврядування, медичними
Категорія: Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді | Переглядів: 37 | Добавив: admin | Дата: 22.12.2018

_
Протягом 10 — 14 грудня 2018 року Деражнянським районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді в рамках діяльності спеціалізованого формування “Служба соціальної підтримки сімей” здійснено виїзди у Богдановецьку, Згароцьку, Копачівську та Шпичинецьку сільські ради.
Усі сім’ї було відвідано спільно із представниками органів місцевого самоврядування та медичними представниками.
Завдяки злагодженій співпраці центру з сільською радою, завідувачем ФАПом та сімейним лікарем, намітилася тенденція до покращення ситуації у сім’ях, які перебувають у складних життєвих обставинах. Фахівцями центру спільно із сільським головою та сімейний лікарем відвідано 5 сімей, в яких виховується 12 дітей. Перевірено використання допомоги при народженні дитини в 1 сім’ї.
На території Копачівської сільської ради проживає 1 сім’ї, яка перебуває у складних життєвих обставинах, в якій виховується 1 дитини. Оскільки батьки раніше були позбавлені батьківських
Категорія: Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді | Переглядів: 41 | Добавив: admin | Дата: 17.12.2018

_
З метою підвищення рівня соціальної адаптації осіб, звільнених від відбування покарання, посилення нагляду за їх поведінкою та здійснення контролю за дотриманням основних прав, свобод і законних інтересів таких осіб, в рамках діяльності спостережної комісії Деражнянської райдержадміністрації 10 грудня 2018 року секретарем комісії, Г. Березюк, спільно з старшим начальником сектору превенції В. Яніним, та старшим дільничним офіцером поліції, О. Березюком, проведено взаємозвірку списків осіб, звільнених від відбування покарання протягом IV кварталу 2018 року, які стоять на обліку комісії та Деражнянського відділення поліції Летичівського відділу Головного управління Національної поліції України у Хмельницькій області.
Категорія: Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді | Переглядів: 43 | Добавив: admin | Дата: 10.12.2018

_
Протягом останніх двох тижнів на території Богдановецької сільської ради сталося 4 випадки домашнього насильств: 3 випадки насильства чоловіка відносно дружини, 1 випадок насильства зятя відносно тещі. Особливо насторожує присутність неповнолітніх дітей під час такого злочину.
Відповідно до функцій центрів соціальних служб для сім, дітей та молоді, визначеними Законом України “Про запобігання та протидію домашньому насильству” та постановою КМУ від 22 серпня 2018 № 658 “Про затвердження Порядку взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі”, фахівець із соціальної роботи центру здійснив оцінку потреб постраждалих осіб, надав їм психологічну допомогу та інформацію щодо їх права, а також можливості отримання допомоги у державних та недержавних організаціях: зокрема, у Хмельницькому обласному центрі соціально-психологічної допомоги та Деражнянському бюро безоплатної правової допомоги.
Категорія: Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді | Переглядів: 36 | Добавив: admin | Дата: 10.12.2018

_
Міжнародний день людей з інвалідністю відзначається щорічно 3 грудня. Безумовно, цей день не є святом, він лише покликаний привернути увагу до проблем людей з особливими потребами, захисту їхніх прав, гідності і благополуччя.
30 листопада 2018 року Деражнянським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді серед вихованців районного будинку творчості дітей та юнацтва проведено диспут “Чи бувають зайві люди?”
Згідно з даними ООН, від 10 до 15 відсотків населення Землі, а це майже 1 мільярд осіб, є інвалідами тією чи іншою мірою. І в Україні цей відсоток не менше: близько 3 млн українців мають статус людей з інвалідністю.
Від того, як суспільство ставиться до тих, кому з тих чи інших причин важко або не можливо самостійно подбати про себе залежить рівень цивілізованості цього суспільства.
Категорія: Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді | Переглядів: 51 | Добавив: admin | Дата: 04.12.2018

_
30 листопада 2018 року, з нагоди відзначення Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом та порозуміння з ВІЛ-позитивними людьми, в рамках акції “Знати, щоб жити”, Деражнянським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно із Деражнянським бюро безоплатної правової допомоги та Центром пробації проведено інформаційний захід для молоді міста з питань прав ВІЛ-позитивних людей та толерантного ставлення до них.
У всьому світі продовжуються порушення прав людини в контексті профілактики, лікування, і наукових досліджень в області СНІДу. І хоча дискримінаційні закони по відношенню до людей, що живуть з ВІЛ/СНІД, відсутні, права їх часто порушується. Відомі численні факти порушення положень Закону України “Про попередження зараження синдромом придбаного імунодефіциту і соціальний захист населення”, особливо частини, де мова йде про права людини з ВІЛ, і про збереження таємниці діагнозу.
Категорія: Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді | Переглядів: 41 | Добавив: admin | Дата: 04.12.2018

_
30 листопада 2018 року, з нагоди відзначення Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом та порозуміння з ВІЛ-позитивними людьми, в рамках акції “Знати, щоб жити”, Деражнянським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно із загальноосвітньою школою №1 м. Деражні проведено інформаційний захід з питань попередження ВІЛ-інфекції та СНІДу.
Всесвітній день боротьби зі СНІДом є однією з ключових можливостей підвищення інформованості населення про шляхи передачі інфекції, формування навичок безпечної поведінки щодо запобігання інфікуванню ВІЛ.
В ході заходу обговорено шляхи передачі ВіЛ-інфекції, стадії розвитку та заходи профілактики хвороби. Особливу увагу приділено питанню тестування на виявлення ВІЛ. Адже, головною ідеєю цьогорічної акції є донести до кожного українця меседж: знати свій статус - це дбайливе відношення до свого здоров’я, це доросла та зважена поведінка.
Категорія: Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді | Переглядів: 38 | Добавив: admin | Дата: 03.12.2018

_
30 листопада 2018 року, з нагоди відзначення Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом та порозуміння з ВІЛ-позитивними людьми, Деражнянським районним центром соціальних служб для сім’ї дітей та молоді спільно із загальноосвітньою школою №2 м. Деражні проведено вуличну акцію та флешмоб “Знати, щоб жити”.
Всесвітній день боротьби зі СНІДом (World AIDS Day) щорічно відзначається по всьому світу. Цей День став одним з найбільш важливих міжнародних днів, пов'язаних з питаннями охорони здоров'я, і однією з ключових можливостей підвищення інформованості, належного вшанування пам'яті померлих від хвороби та толерантного ставлення до ВІЛ-позитивних людей.
У цей день в усьому світі за участю державних, громадських, медичних організацій відбуваються просвітницькі акції та діагностичні заходи, символом яких з 1991 року є Червона стрічка, вигадана художником Франком Муром.
Категорія: Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді | Переглядів: 42 | Добавив: admin | Дата: 03.12.2018

_
Деражнянський РЦСССДМ взяв участь у благодійному заході “Солодкоfesty”, який проводився у ЗОШ №1 міста 27 та 28 листопада.
Строкато, весело, гамірно, яскраво, неймовірно дружно і надзвичайно смачно, – ось як завжди проходить шкільний благодійний ярмарок.
Ще від самого ранку і діти, і батьки несли із собою, разом із портфелями, різноманітну смакоту, приготовлену вдома, – акуратно упаковану, загорнуту, розфасовану, готову до вживання, – аби відразу можна було розставити усі, любов’ю продумані і придумані, страви на столі і пропонувати своїм однокласникам, вчителям, батькам – усім старшим та молодшим, яких хотілося пригостити.
Перед присутніми розгорнувся справжній світ смаколиків. Чого там тільки не було: різноманітні тістечка та печиво, пряники та коржики, тортики та кексики, напої та вареники, виноград та яблука. Зійшлося багато покупців, серед яких були і учні, і батьки, і вчителі, і адміністрація школи.
Категорія: Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді | Переглядів: 31 | Добавив: admin | Дата: 28.11.2018

_
Проблема насильства сьогодні є однією з найгостріших розповсюджених соціальних проблем. Ситуація, коли насильство в сім’ях стало майже буденним явищем, завдає великої соціальної та моральної шкоди суспільству. Виховання дітей в умовах насильства програмує нове покоління на здійснення насильства, утвердження аморальних стандартів поведінки в сім’ї, колективі, у суспільстві в цілому.
26 листопада 2018 року, в рамках Всеукраїнської акції “16 днів проти насильства” в районній бібліотеці фахівцем із соціальної роботи центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ю. Вовкотрубом, спеціалістом управління соціального захисту населення А. Собко, проведено семінар-тренінг “Стоп насильству!” для старшокласників загальноосвітніх шкіл міста. Адже, саме в молодому віці формується світогляд людини: самооцінка і самоповага, повага до іншого, усвідомлення прав іншої людини, ставлення до моральних і правових норм.
Молоді люди ознайомилися з нормами чинного законодавства щодо протидії домашньому насильству, ситуацією в Деражнянському районі щодо зареєстрованих випадків домашнього насильства.
Категорія: Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді | Переглядів: 34 | Добавив: admin | Дата: 28.11.2018

_
21 листопада 2018 року спільно з районним відділом освіти, районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, в рамках профорієнтаційного проекту «Від мрії до дії» проведено профорієнтаційний інтерактивний захід “Подорож у світ професій” для випускників шкіл району.
Традиційно зустріч відкрив директор Деражнянської районної філії Хмельницького ОЦЗ Войтюк О.Г., який ознайомив учнів станом ринку праці та з послугами, які надає служба зайнятості для учнівської молоді.
Свої освітні послуги презентували вищі та професійно-технічні навчальні заклади: Деражнянський ЦПО, ВПУ-№4, Шепетівське медичне училище, Хмельницький політехнічний коледж, Хмельницький національний університет, Кам’янець-Подільський коледж ПДАТУ, Хмельницький економічний університет, Хмельницький університет МАУП.
Категорія: Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді | Переглядів: 43 | Добавив: admin | Дата: 26.11.2018

_
Протягом 12 — 16 листопада 2018 року Деражнянським районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді в рамках діяльності спеціалізованого формування “Служба соціальної підтримки сімей” здійснено виїзди у Загінецьку, Новосілецьку сільські ради та обстежено сім’ї, які проживаю на території м. Деражні.
До візитів у сім’ї, що перебувають під особливою увагу центру соціальних служб долучилася завідувачка Загінецьким ФАП, яка нещодавно призначена на посаду. Фельдшер оглянула дітей, провела профілактичні бесіди щодо проведення щеплень та флюорографічних обстежень з метою профілактики туберкульозу.
Фахівцями центру проведено бесіди щодо задоволення потреб дітей різного віку, впливу поведінки батьків на формування їх особистостей. Багато уваги приділено роз'ясненню змін у Кодексі про адміністративні правопорушення. Оскільки наближаються холоди, що збільшує ризик виникнення пожеж, роз’яснено правила дотримання пожежної безпеки.
Категорія: Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді | Переглядів: 43 | Добавив: admin | Дата: 15.11.2018

1 2 3 4 5 6 »

Основне меню сайта РДА

Пошта
Логін:
Пароль:

(це що)

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Наша кнопка


Якщо наш сайт, корисний для Вас, то можете розмістити наш банер у себе на сайті

Кнопка - Деражнянська РДА


Вверх CY-PR.com Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru Карта сайту
Деражянська РДА© 2019 Зробити безкоштовний сайт з uCoz