Среда, 13.12.2017, 13:13
Головна| RSS
УкраїнськаРосійськаАнглійська Німецька

Каталог новин
Новини РДА
Агропромисловий комплекс
Відділ економіки інформує
Фізкультура і спорт
Відділ з питань ЦЗ населення, ЖКГ та будівництва
Деражнянський районний сектор ГУДСНС України в Хмельницькій області
Відділ культури, національностей та релігій
Запобігання корупції
Оголошення РДА
Інформація про район
Управління соціального захисту населення Деражнянської районної державної адміністрації
Громадська рада
Летичівське об’єднане управління Пенсійного фонду України
Архівний відділ райдержадміністрації
Обговорення
Служба у справах дітей Деражнянської РДА
Деражнянська ЦРЛ та ЦПМСД
Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді
Сектор містобудування та архітектури

Інші новини
Вакантні посади

Вакантні посади

секретар керівника спеціаліст І категорії провідний спеціаліст головний спеціаліст статист

(детальніше)

Пошук на сайті
Календар
«  Декабрь 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Законодавство

Головна » Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді
_
7 грудня 2017 року, з нагоди відзначення Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом та районної акції “Знати, щоб жити”, для випускників Вовковинецького інтернатного закладу Деражнянським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за участю волонтерів проведено гру «Крок за кроком».
Гра сприяє набуттю учасниками комплексу знань та формуванню у них навичок відповідальної поведінки щодо власного здоров’я, зокрема, прийняттю виважених рішень, усвідомленню проблем ВІЛ/СНІД та інших наслідків ризикованої поведінки, виробленню власного ставлення до широкого кола питань, пов’язаних зі здоровим способом життя також формуванню толерантного ставлення до людей з ВІЛ.
Категория: Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді | Просмотров: 11 | Добавил: Ruvik | Дата: 09.12.2017

_
З нагоди відзначення Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом Деражнянський районний центр соціальних протягом 01-07 грудня служб для сім’ї дітей та молоді проводить акцію “Знати, щоб жити”.
01 грудня спеціалісти Центру та волонтери на вулицях міста роздавали інформаційні буклети та листівки, в яких висвітлено шляхи передачі ВІЛ та рекомендації щодо уникнення інфекції. Перехожим також пропонували прикріпити у цей день до свого одягу, виготовлену волонтерами, згорнуту у вигляді переверненої V шістнадцятисантиметрову червону
Категория: Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді | Просмотров: 19 | Добавил: Ruvik | Дата: 04.12.2017

_
На Деражняннщині сстартувала Всеукраїнська акція “16 днів проти насильства”.
27 листопада 2017 року, в районній бібліотеці керівники відповідальних за реалізацію державної політики відділів, структурних підрозділів, установ та організацій району за круглим столом обговорили особливості роботи з жертвами домашнього насильства”. Заступник голови Деражнянської райдержадміністрації, О. Пилипчук, визначив загальний напрямок круглого столу та площину, в якій обговорювалися нагальні питання щодо профілактики домашнього насильства. Також від відзначав, що з цього питання в районі налагоджнено тісну та плідну співпрацю відповідальних
Категория: Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді | Просмотров: 19 | Добавил: Ruvik | Дата: 01.12.2017

_
28 листопада 2017 року, в районній бібліотеці спеціалістом управлінням соціального захисту населення А. Собко та фахівцем із соціальної роби центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ю. Вовкотрубом із старшокласниками ЗОШ міста проведено тренінгове заняття “Скажемо насильству — ні!”.
За результатами оперативного акнкетування з'ясовано, що знання молодих людей про проблему домашнього насильства досить поверхневу. Під час прав та рольових ігор вони ознайомилися з видами насильства, причинами його виникнення та його наслідками. Адже в саме в молодому віці формується світогляд людини: самооцінка і самоповага, повага до іншого, усвідомлення прав іншої людини, ставлення до моральних і правових норм.
Категория: Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді | Просмотров: 15 | Добавил: Ruvik | Дата: 01.12.2017

_
Протягом 20 - 24 листопада 2017 р. Деражнянським РЦСССДМ відвідано сім’ї, які проживають на території Загінецької, Зяньковецької та Коричинецької сільської ради. На території яких проживає 19 сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, в яких виховується 43 дитини.
З усіма батьками проведено профілактичні бесіди щодо впливу їх способу життя та поведінки на формування особистості дитини, мікроклімат у сім’ї та добробут родини вцілому. Надано рекомендації щодо догляду за дітьми та роз’яснено їх потреби у різному віці. Проведено профілактичні бесіди сім’ях, в яких має місце насильство, щодо попередження повторних випадків.
Категория: Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді | Просмотров: 16 | Добавил: Ruvik | Дата: 27.11.2017

_
15 листопада 2017 року Деражнянський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді взяв участь у проведенні районного профорієнтаційного інтерактивного заходу “Подорож у світ професій”, який організовано центром зайнятості населення. Метою заходу було надання допомоги у професійному самовизначенні школярів, зміцнення позицій учнівської молоді на ринку праці, формування усвідомленого підходу до вибору майбутньої професії.
Свої освітні послуги презентували представники 12 вищих та професійно-технічних навчальних закладів.
У фойє міського будинку культури навчальні заклади області організували роботу консультаційних пунктів
Категория: Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді | Просмотров: 22 | Добавил: Ruvik | Дата: 20.11.2017

_
Протягом 13 - 17 листопада 2017 р. Деражнянським РЦСССДМ здійснено виїзди у Вовковинецьку, Лозівську селищні та Городищенську сільську ради.
Виїзди у Вовковинецьку селищну та Городищенську сільську ради здійснено спільно із службою у справах дітей та ювенельною преверцією. Відвідано 7 сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, в яких виховується 23 дитини.
Проблеми сімей, які проживають у селха Садове та Кайтанівка (Вовковинецька селищна рада), переважно, пов’язані із невисокими матеріальними статками, викликаними відсутністю місця роботи. Бо, на відміну від селища, до залізниці, а це основний транспортний зв’язок, чимала відстань. Така ж проблема і у Городищі. А незайнята людина шукає відраду. Як правило, це — алкоголь. Звідси, і низький виховним потенціал, і насильство у сім’ї, і проблеми із законом.
На розгляд звернення до Президента України відвідано багатодітну сім’ю, що проживає у селищі Лозове. Сім’я переїхала до
Категория: Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді | Просмотров: 20 | Добавил: Ruvik | Дата: 20.11.2017

_
Протягом 06 — 10 листопада 2017 року Деражнянським районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді здійснено виїзди у Божиковецьку, Волоськівську, Загінецьку, Кальнянську та Нижнянську сільські ради.
З метою з’ясування обставин звернення до Президента України 06.11.2017р. спільно зі службою у справах дітей та ювенальною превенцією здійснено виїзд у с. Черешенька (Нижнянська сільська рада).
Інформація про бездоглядність 2-річної дівчинки надійшла до Деражнянського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді у вересні цього року від центру первинної медико-санітарної допомоги.
Категория: Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді | Просмотров: 36 | Добавил: Ruvik | Дата: 14.11.2017

_
З метою виконання ЗУ “Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування”, постанови КМУ від 4 липня 2017 р. № 465 “Деякі питання здійснення наставництва над дитиною” Деражнянський районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді проводить рекламну кампанію з пошуку наставників.
Оскільки на території Вовковинецької селищної ради розташована школа-інтернат, в якій виховується 149 дітей, центр провів зустрічі з трудовими колективами селищної ради, бібліотеки, будинку культури
Категория: Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді | Просмотров: 38 | Добавил: Ruvik | Дата: 14.11.2017

_
Протягом 30 жовтня - 3 листопада 3 2017 р. Деражнянським РЦСССДМ відвідано сім’ї, які проживають у м Деражні. В усіх них наявний цілий ряд факторів, які зумовлюють виникнення складних життєвих обставин, Самі батьки є особами з числа дітей, позбавлених батьківського піклування, або виховувалися у сім’ях, які перебувають у складних життєвих обставинах. У чотирьох з п’яти відвіданих сімей, матері мають статус одиноких, тобто виховують дітей самотужки. Раніше вони вже були позбавленні батьківських прав стосовно старших дітей, які наразі влаштовані у сімейні форми виховання. Одна з мам має ознаки розумової та соціальної відсталості. Тобто, в усіх сім’ях існує значний ризик вилучення дітей.
Категория: Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді | Просмотров: 34 | Добавил: Ruvik | Дата: 03.11.2017

_
Торгівля людьми – це особливо тяжкий злочин, жертвами якого може стати кожен з нас. Проте, з кожним роком все більше українців виїзджають за кордон у пошуках роботи та кращої долі.
13 жовтня 2017 року Деражнянським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді на базі районного центру зайнятості населення проведено семінар для безробітних осіб з питань запобігання нелегальній трудовій міграції
Категория: Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді | Просмотров: 42 | Добавил: Ruvik | Дата: 24.10.2017

_
11 жовтня 2017 року фахівці із соціальної роботи Деражнянського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей на молоді взяли участь у вебінарі з питання: «Як прийняти та обробити запит від кандидата в наставники». Проведення заходу було організовано громадсько організацією “Одна надія” з метою забезпечення підвищення фахового рівня спеціалістів, дотичних до організації наставництво над дитиною та навчання осіб, які виявили бажання стати наставником.
Категория: Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді | Просмотров: 40 | Добавил: Ruvik | Дата: 24.10.2017

_
18 жовтня 2017 року з нагоди відзначення Європейського дня боротьби із торгівлею людьми Деражнянським районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді для старшокласників ЗОШ №1 спільно з шкільним психологом проведено груповий захід.
Молоді люди висловили своє розуміння актуальності проблеми торгівлі людьми та її наслідків. І хоч вони не цілком усвідомлювали повноту проблеми, після перегляду відеофільму, представленого Міжнародним Жіночим Консорціум за підтримки Міжнародної організації з міграції “Станція призначення - життя”, думка багатьох змінилася. Фільм розкрив для молоді суть торгівлі людьми
Категория: Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді | Просмотров: 36 | Добавил: Ruvik | Дата: 20.10.2017

_
12 жовтня 2017 року Деражнянським районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді здійснено виїзд у Коричинецьку сільську ради.
Спільно з сільським головою Тетяною Чорною відвідано різні категорії сімей. Перевірено їх готовність до зимового періоду: наявність дров та сезонного одягу у дітей. Проведено профілактичні бесіди у сім’ях, в яких має місце насильство.
Особлива увага була приділена молодій сім’ї осіб з числа дітей, позбавлених батьківського піклування, які днями повернулися з пологового відділення з новонародженим дитям. Молодим батькам надано рекомендації з приводу догляду за новонародженою дитино, консультації щодо оформлення допомоги
Категория: Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді | Просмотров: 38 | Добавил: Ruvik | Дата: 20.10.2017

_
В наш нелегкий час, коли все більше людей потребує турботи та матеріальної допомоги стає важко знайти людину, здатну сприймати чужі проблеми як свої, і як чудово що такі люди є. Вже не вперше нашим землякам допомагають незнайомі люди. Близько п’ятдесяти сімей району, які перебувають у складних життєвих обставинах, отримали допомогу вагою понад півтони. Це одяг, взуття, іграшки, шкільне приладдя.
Деражнянський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді висловлює щиру вдячність об’єднанню “Хмельниччина без сиріт”, благодійному фонду “Милосердя” за надану гуманітарну
Категория: Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді | Просмотров: 46 | Добавил: Ruvik | Дата: 11.10.2017

_
На території Деражнянського району проживає 4 прийомних сім’ї, в яких виховується 4 дітей, позбавлених батьківської опіки та піклування, та 2 дитини-сироти.
З метою виконання листа Мінсоцполітики №15027/0/2-17/37 від 25.07.17 «Про забезпечення найкращих інтересів дітей, дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, які виховуються в сім’ях опікунів, піклувальників, прийомних сім’ях і дитячих будинках сімейного типу» Деражнянським РЦСССДМ спільно із службою дітей здійснено додаткові візити у прийомні сім’ї.
Категория: Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді | Просмотров: 43 | Добавил: Ruvik | Дата: 11.10.2017

_
В рамках співпраці Деражнянського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та районного сектору з питань пробації, з метою організації змістовного дозвілля неповнолітніх, засуджених до покарань, не пов'язаних з позбавленням волі, центр взяв участь у організованій сектором для неповнолітніх екскурсії до місцевого музею Південно-Західної залізниці та Б. Олійника, який знаходиться на станції Деражня.
Молодь ознайомилася із розвитком залізничного транспорту від часу його зародження до сьогоднішнього дня. Побачила, продемонстровану широким планом, відбудову господарства
Категория: Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді | Просмотров: 42 | Добавил: Ruvik | Дата: 11.10.2017

_
В рамках профілактики ризикованої поведінки серед неповнолітніх, деражнянський райрнний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді долучився до проведення гри «Крок за кроком», яку проводили працівники серед неповнолітніх, засуджених до покарань, не повязаних з позбавленням волі. Гра сприяє набуттю учасниками комплексу знань та формуванню у них навичок відповідальної поведінки щодо власного здоров’я, зокрема, прийняттю виважених рішень, усвідомленню проблем ВІЛ/СНІД та інших наслідків ризикованої поведінки, виробленню власного ставлення до широкого кола питань, пов’язаних зі здоровим способом життя. Під час гри увага акцентувалася на усвідомленнюіучасниками здоров’я
Категория: Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді | Просмотров: 45 | Добавил: Ruvik | Дата: 06.10.2017

_
Благодійна організація «Сяйво надія» запрошує взяти участь в II загальноміському благодійному марафоні «Біжи заради життя. 2 200 метрів», який відбудеться 22 вересня 2017 року о 14-00. Марафон буде проходити у Запорізькій області місто Мелітополь у Мелітопольському міському парку культури і відпочинку імені М. Горького.
Зібрані кошти будуть спрямовані на придбання необхідного медичного обладнання для Мелітопольської міської дитячої лікарні.
Про згоду прийняття участі у благодійному марафоні повідомляти організаційний комітет за телефоном (0619) 43-03-13, (050) 45406-54, (068) 969-25-86 або за електронною поштою nadeshda09@ukr.net
Оплата квитків (благодійний внесок) можна
Категория: Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді | Просмотров: 53 | Добавил: Ruvik | Дата: 18.09.2017

_
З метою запобігання дитячій бездоглядності, виявлення дітей шкільного віку, неохоплених навчанням на початок учбового року, та усунення причин та умов, внаслідок яких діти не були охоплені навчанням, Деражнянським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді розпочато рейд “Урок”.
Протягом 11-15 вересня 2017 р. спільно з відділенням поліції та службою у справах дітей здійснено виїзди у Волоськівську, Загінецьку, Згароцьку, Пилипівську сільські та Вовковинецьку на Лозівську селищні ради.
Проведено робочі зустрічі з керівниками органів місцевого самоврядування та педагогами місцевих шкіл з метою своєчасного
Категория: Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді | Просмотров: 78 | Добавил: Ruvik | Дата: 15.09.2017

_
Протягом 21 — 31 серпня 2017 року Деражнянським районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді здійснено виїзди у Божиковецьку, Клопотовецьку, Копачівську Коричинецьку, Новосілецьку, Радовецьку та Шпичинецьку сільські ради.
У Божиковецькій сільській раді спільно із службою дітей та сільським головою відвідано сім'ї, у яких є загроза вилучення дітей. У одній з таких сімей нещодавно народилася двійня, яка наразі за станом здоров’я перебуває у обласній лікарні. Тут перевірено наявність умов для повернення додому новонароджених.
Схожа ситуація і у Копачівці, Сюди, в батьківську хату співжителя зі столиці переїхала жінка, раніше позбавлена батьківських прав стосовно 4-їх дітей, і тут стала мамою в черговий раз. Наразі, батько влаштувався на роботу. Придбано
Категория: Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді | Просмотров: 79 | Добавил: Ruvik | Дата: 01.09.2017

_
Щороку протягом серпня-вересня Деражнянським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проводиться благодійна акція “Готуємо дітей до школи”.
Шкільне приладдя, форму, сезонний одяг та взуття, зібрані спеціалістами Центру, отримали 33 дитини з 19 сімей. 5 сімей, в яких виховується 20 дітей, отримали допомогу від Хмельницького обласного центру соціальних служб, надану благодійниками м. Хмельницького.
Меценатство та благодій
Категория: Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді | Просмотров: 63 | Добавил: Ruvik | Дата: 31.08.2017

_
Наше суспільство розвивається, стає більш гуманістичним, але це не означає, що реальне життя позбавлене драматизму. Соціально-економічні потрясіння викликають чимало негативних соціальних явищ, одне з яких домашеє насильство. Об’єктом якого частіше стають дружини та діти, тобто, залежні члени сім'ї Вони відчувають на собі все – приниження, грубу силу, погрози, експлуатацію, обмеження економічні та багато іншого.
Між Деражнянським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та управлінням соціального захисту населення
Категория: Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді | Просмотров: 62 | Добавил: Ruvik | Дата: 31.08.2017

_
Щороку Всесвітній день гуманітарної допомоги проходить 19 серпня, щоб відзначити день, у який в 2003 році двадцять два співробітники Організації Об’єднаних Націй (ООН) були вбиті через бомбування штаб-квартири в Багдаді. У всьому світі цей день покликаний вшанувати тих, хто втратив життя, працюючи у сфері гуманітарної допомоги, а також тих, хто продовжує надавати допомогу мільйонам людей, які її потребують, у всьому світі. З часом, Всесвітній день гуманітарної допомоги перетворився
Категория: Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді | Просмотров: 62 | Добавил: Ruvik | Дата: 19.08.2017

1 2 3 4 »

_

Голова

Деражнянської районної

державної адміністрації

_____

Основне меню сайта РДА
Пошта
Логін:
Пароль:

(це що)

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Наша кнопка


Якщо наш сайт, корисний для Вас, то можете розмістити наш банер у себе на сайті

Кнопка - Деражнянська РДА


Вверх CY-PR.com Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru Карта сайту
Деражянська РДА© 2017 Зробити безкоштовний сайт з uCoz