Суббота, 19.08.2017, 17:06
Головна| RSS
УкраїнськаРосійськаАнглійська Німецька

Каталог новин
Новини РДА
Агропромисловий комплекс
Відділ економіки інформує
Фізкультура і спорт
Відділ з питань ЦЗ населення, ЖКГ та будівництва
Деражнянський районний сектор ГУДСНС України в Хмельницькій області
Відділ культури, національностей та релігій
Запобігання корупції
Оголошення РДА
Інформація про район
Деражнянське відділення Красилівської ОДПІ ГУ ДФС у Хмельницькій області
Громадська рада
Летичівське об’єднане управління Пенсійного фонду України
Архівний відділ райдержадміністрації
Обговорення
Служба у справах дітей Деражнянської РДА
Деражнянська ЦРЛ та ЦПМСД
Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді
Сектор містобудування та архітектури

Інші новини
Вакантні посади

Вакантні посади

секретар керівника спеціаліст І категорії провідний спеціаліст головний спеціаліст статист

(детальніше)

Пошук на сайті
Календар
«  Август 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Законодавство

Головна » Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді
_
Незважаючи на існування низки нормативно-правових актів, які передбачають впровадження заходів щодо попередження насильства в сім’ї, ця проблема залишається актуальною.
Відповідно до Закону України «Про попередження насильства в сім’ї» за рішенням суду примусово корекційну програму проходять особи, що вчинили насильство в сім’ї. Програма є комплексом соціальних послуг, спрямованих на руйнування досвіду ненасильницької
Категория: Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді | Просмотров: 8 | Добавил: Ruvik | Дата: 16.08.2017

_
Протягом 07-11 серпня 2017 р. Деражнянським РЦСССДМ проведено робочі зустрічі з головами сіл Гатна, Кальня та Нижнє. Метою яких було активізація співпраці органами місцевого самоврядування з центром соціальних служб у напрямку роботи з сім’ями, які перебувають у складних життєвих обставинах. Обговорено роль місцевих жителів не лише у своєчасному інформуванні, а й у наданні посильної допомоги таким сім’ям.
В ході зустрічі з в. о. Нижнянського сільського голови особливу увагу приділено уточненню інформації про осіб з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування: з'ясовано їх місце перебування, наявність житла та майна, перспективи забезпечення їх соціальним житлом.
Категория: Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді | Просмотров: 12 | Добавил: Ruvik | Дата: 11.08.2017

_
04 серпня 2017 року Деражнянським районним центом соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з центром зайнятості населення проведено семінар з питань протидії торгівлю людьми для безробітних осіб.
Учасники семінару дізналися про складові поняття торгівлі людьми. Їм було наведено приклади вербування, переміщення, переховування, передачі людини шляхом загрози, застосування сили, викрадення, шахрайства, обману, зловживання владою або уразливістю положення та інших форми примусу
Категория: Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді | Просмотров: 10 | Добавил: Ruvik | Дата: 09.08.2017

_
26-31 липня 2017 р. на базі Хмельницького обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, разоам із 13-а родинами області, прийомні батьки Манзюк (с. Копачівка) та Іванцові (смт. Лозове) пройшли курси підвищення кваліфікації прийомних батьків.
Навчання проходило у форматі тренінгу. Заняття проводилися спеціалістами обласного центру соціальних службдля сім’ї, дітей та молоді. Було запрошено представників служби у справах дітей обласної державної адміністрації.
Категория: Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді | Просмотров: 18 | Добавил: Ruvik | Дата: 01.08.2017

_
Протягом 17 — 21 липня 2017 року Деражнянським районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді здійснено виїзди у Лозівську селищну, Новосілецьку та Кальнянську сільські ради.
Новосілецька сільська рада об’єднує 3 населених пункти (Новосілка, Літки, Підлісне), тому тут і маємо чималу кількість сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах: 17 сімей, в яких виховується 42 дитини. Спільно із органами місцевого самоврядування під час виїзду відвідано сім’ї, які проживають у Новосілці, а їх - 5. Слід відмітити покращення ситуації в окремих сім'ях, а також те, що 2 сім’ї знято з обліку у зв'язку із подоланням складних життєвих
Категория: Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді | Просмотров: 26 | Добавил: Ruvik | Дата: 31.07.2017

_
Цей день має на меті підвищити поінформованість громадськості про цю глобальну проблему і привернути увагу до тяжкого становища мільйонів жінок, чоловіків і дітей з усіх куточків світу, які стали жертвами торгівлі людьми, а також заохотити людей активно допомагати і протидіяти цьому злочину.
Торгівля людьми є одним із найсерйозніших злочинів проти людини, який має як економічні, соціальні, педагогічні, так і психологічні причини. Це злочин, жертвами якого можуть виявитися чоловіки, жінки, діти як з метою примусової праці, так і сексуальної експлуатації. Чоловіки, жінки та діти потрапляють до рук торговців людьми як в своїх країнах, так і за кордоном.За період з 1991 року по 2016 рік в Україні за даними Міжнародної організації з міграції від торгівлі людьми постраждало понад 120 000 українців.
Україна здебільшого була країною постачання або транзиту жертв торгівлі людьми, проте в сьогоднішніх умовах Україна є також країною призначення з високими ризиками внутрішньої експлуатації. Воєнний конфлікт, який вибухнув
Категория: Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді | Просмотров: 22 | Добавил: Ruvik | Дата: 31.07.2017

_
Протягом 24 — 28 липня 2017 року Деражнянським районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді здійснено виїзди у Божиковецьку та Яблунівську сільські ради.
Божиковецька сільська рада об'єднує 3 населених пункти: Божиківці, Іванківці, Шелехове.
Не на жарт стурбував жителів Іванковець переїзд у їх село багатодітної сім’ї з 8-и дітей. Бо поселилася родина у старий будинок, майже непристосований до проживання де обмаль спальних місць, відсутність місця для приготування та споживання їжі тощо. З'ясовано, що мати з дітьми тікала від колишнього чоловіка, який повернувся з місць позбавлення волі, а ж з Кіровоградщини. Має значну суму державних допомог. Вже звернулася до управління
Категория: Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді | Просмотров: 16 | Добавил: Ruvik | Дата: 30.07.2017

_
З метою якісного надання соціальних послуг сім’ям і особам, які того потребують, 28 липня 2017 р. Деражнянським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з управлянням соціального захисту населення проведено взаємозвірку обліків сімей та осіб, які перебувають на обліку центрі соціальних служб з тих чи інших причин та отримують різного виду державні допомоги в управлінні соціального захисту населення.
Особливо ретельно було перевірено наявність інформації про внутрішнього переміщених осіб та сім’ї учасників антитерористичної операції. В районі проживає 135 осіб з числа внутрішньо переміщених, з них 22 сім’ї, в яких виховується 35 дітей. 293 учасники антитерористичної операції, з них — 71 сім'я з дітьми.
За результатами такої звірки запланова спільне відвідування сімей.
Категория: Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді | Просмотров: 16 | Добавил: Ruvik | Дата: 29.07.2017

_
Протягом 17 — 21 липня 2017 року Деражнянським районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді здійснено виїзди у Новосілецьку та Кальнянську сільські ради.
Новосілецька сільська рада об’єднує 3 населених пункти (Новосілка, Літки, Підлісне), тому тут і маємо чималу кількість сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах: 17 сімей, в яких виховується 42 дитини. Спільно із органами місцевого самоврядування під час виїзду відвідано сім’ї, які проживають у Новосілці, а їх - 5. Слід відмітити покращення ситуації в окремих сім'ях, а також те, що 2 сім’ї знято з обліку у зв'язку із подоланням складних життєвих обставин. Основним фактором, який вплинув на позитивні зміни, стало працевлаштування на приватне підприємство, розташоване на території ради. Бо робота —
Категория: Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді | Просмотров: 13 | Добавил: Ruvik | Дата: 22.07.2017

_
Закон України № 1504-VIII «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування» запроваджує інститут наставництва для роботи з дітьми, які виховуються в інтернатних закладах, з метою їх підтримки та підготовки до самостійного життя. 4 липня 2017р. Кабінет Міністрів України затвердив Постанову № 465 «Деякі питання здійснення наставництва над дитиною». Це Положення визначає механізм організації здійснення та ведення наставництва над дитиною, яка проживає у закладі для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, іншому закладі для дітей
Категория: Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді | Просмотров: 17 | Добавил: Ruvik | Дата: 17.07.2017

_
Деражнянським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді 7 липня 2017 р. здійснено виїзд у селище Лозове з метою оперативного реагування на випадок насильства у сім’ї чоловіка відносно дружини.
В ході роботи із сім’єю з’ясовано причини, які призвели у цій сім’ї як, загалом, і в переважній більшості інших, до насильства. Вони виявилися соціальними: бідність, безробіття, соціальна ізоляція, низький освітній і культурний рівень.
З членами сімей проведено бесіду щодо покращення матеріального стану сім’ї, що виявилося основною причиною конфліктів. А саме: пошуку шляхів заробітку та працевлаштування батька. Також йому роз’яснено, що насильство в сім’ї є порушенням чинного законодавства і несе за собою відповідальність. Усім членам сім’ї надано психологічну підтримку.
Категория: Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді | Просмотров: 14 | Добавил: Ruvik | Дата: 08.07.2017

_
Протягом 03—07 липня 2017 року службою соціальної підтримки сімей Деражнянського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді здійснено виїзди у Яськовецьку та Коричинецьку сільські ради. Метою їх була планова перевірка ситуації у сім’ях, які перебувають на обліку центру у зв’язку із складними життєвими обставинами. Слід відмітити, що за короткий термін, який прийшов з часу відвідування Яськовецької сільської ради, спостерігається тенденція до мінімізації складних життєвих обставин: покращено санітарно-гігієнічні умови проживання; оброблено городи; бодай один з батьків має місце роботи; діти дошкільного віку відвідують дитячий садочок; не було випадків насильства у сім’ї.
Із розмови з членами сімей з’ясовано, що представники місцевої влади часті
Категория: Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді | Просмотров: 31 | Добавил: andr | Дата: 07.07.2017

_
22-23 червня працівники Деражнянського районного разом із працівниками Хмельницького обласного, та Хмельницького міського центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді взяли участь у навчальному візиті в рамках проекту «Розбудова потенціалу з метою реалізації якісних гендерно-чутливих інтервенцій зі Зменшення Шкоди в Україні», що фінансується організацією «Французька міжнародна експертиза ініціатива 5% (Expertise France 5% Initiative)» .
Стажування проходило у місті Хмельницький на базі Хмельницької асоціації громадського здоров’я «Вікторія». Програма була насиченою та змістовною
Категория: Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді | Просмотров: 22 | Добавил: andr | Дата: 30.06.2017

_
Патронатний вихователь – це спеціально підготовлений працівник, який на договірній основі з уповноваженим закладом здійснює догляд, виховання дітей, тимчасово влаштованих у його сім’ю, та несе відповідальність за їх життя та стан здоров’я під час перебування. Сім’я патронатного вихователя – це подружжя, в якому один із членів на професійній основі виконує обов’язки патронатного вихователя.
Категория: Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді | Просмотров: 36 | Добавил: andr | Дата: 30.06.2017

_
Протягом 19-23 червня 2017 року службою соціальної підтримки сімей Деражнянського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді здійснено виїзди у Гришковецьку та Радовецьку сільські ради. Метою їх була планова перевірка ситуації у сім’ях, які перебувають на обліку центру у зв’язку із складними життєвими обставинами.
Категория: Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді | Просмотров: 27 | Добавил: andr | Дата: 26.06.2017

_
31 травня 2017 року з нагоди відзначення Всесвітнього дня боротьби з тютюнопалінням, з метою популяризації і пропаганди здорового способу життя, запобігання негативним проявам серед молоді, Деражнянським районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді проведено вуличну акцію “Поміняй цигарку на цукерку”.
За даними звіту Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ), від вживання тютюну щороку помирає понад 5 мільйонів людей; очікується, що до 2030 року ця цифра зросте до 8 мільйонів смертей щорічно. У Європейському регіоні тютюн винен у смерті близько 1,6 мільйона людей на рік.
Основними причинами смертей, пов'язаних із тютюнокурінням, є серцево-судинні захворювання (47%); захворювання органів дихання (19%); рак легень (16%); інші види раку
Категория: Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді | Просмотров: 46 | Добавил: andr | Дата: 01.06.2017

_
Протягом 15-19 травня 2017 року службою соціальної підтримки сімей Деражнянського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді здійснено виїзди у Божиковецьку, Згароцьку,, Зяньковецьку, Яблунівську та Яськовецьку сільські ради. Разом із представниками органів місцевого самоврядування, сімейними лікарями відвідано 11 сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, в тому числі 1 сім’ю, в якій виховується дитина, позбавлена батьківського піклування. Перевірено використання допомоги при народженні дитини та допомоги одиноким матерям. Вивчено потреби 33 дітей, які виховуються у цих сім’ях.

З членами відвіданих сімей проведено бесіди з питань задоволення
Категория: Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді | Просмотров: 48 | Добавил: andr | Дата: 23.05.2017

_
Категория: Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді | Просмотров: 50 | Добавил: andr | Дата: 23.05.2017

_
На передодні травневих свят Деражнянський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді взяв участь у вечірньому рейді у місця масового відпочинку молоді, проведення якого було проініційоване ювенальною превенцією Деражнянського відділення поліції. В ході рейду відвідано місця відпочинку та концентрації молоді м. Деражні, с. Кальні, с. Згарок, с. Шпичинці.

Порушень правил торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробам не
Категория: Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді | Просмотров: 70 | Добавил: andr | Дата: 05.05.2017

_ «Здоров’я - не все, але все без здоров’я – ніщо», сказав свого часу Сократ. І це. безумовно. так.

Низька тривалість життя, невисокі показники народжуваності, збільшення серцево-судинних, онкологічних захворювань, поширення ВІЛ-інфекції, гепатиту тощо продовжують демонструвати необхідність безперервного виховання й широкої інформованості щодо правил ведення здорового життя. Адже без пропаганди здорового життя, формування ціннісного ставлення до здоров'ю, неможливо підвищити рівень здоров'я населення. А здоров’я нації, безперечно, віддзеркалює минуле та сьогодення країни, і її майбутнє безпосередньо залежить від здоров’я молоді.
Категория: Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді | Просмотров: 72 | Добавил: andr | Дата: 09.02.2017

_ Загальновідомий вислів про те, що хто володіє інформацією володіє світом, можна вважати класикою для всіх поколінь. Досконале знання любої теми може знадобитись в досить незвичайній ситуації, наприклад бути засобом самозахисту, примірок, коли перебуваєш в іншій країні. Отже, перед пошуком кращої долі за кордоном, озбройтесь інформацією.

Сучасній Україні судилася неприваблива роль одного з "донорів" дешевої рабської сили для цивілізованого ( та й не дуже цивілізованого ) світу.

Чоловіків експлуатують як будівельників, шахтарів, на сільськогосподарських роботах; жінок – як домогосподарок, швачок, мийниць посуду тощо. Крім звичайної експлуатації, жінки наражаються на такий її різновид, як сексуальна експлуатація, яка
Категория: Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді | Просмотров: 99 | Добавил: andr | Дата: 27.01.2017

_ Кожна людина, проживши своє життя, залишає певну згадку про себе на цій землі: хто на віки збудував прекрасні архітектурні споруди, хто створив чудові художні полотна, хто був покликаний навчати і виховувати, а хто своєю повсякденною працею, звичайною і водночас такою потрібною, вносить свій вклад у швидкоплинний потік життя.

Виконання основної мети діяльності Деражнянського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді — надання допомоги сім'ям, дітям та молоді, які потребують сторонньої допомоги в їх подоланні - неможливе без спонсорської підтримки. Оскільки, крім соціальних послуг, їх отримувачі часто потребують і матеріальної та фінансової підтримки.
Категория: Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді | Просмотров: 91 | Добавил: andr | Дата: 05.01.2017

_ Вже п’ятий рік поспіль “Ялинка бажань” здійснює мрії малечі. Щорічна акція, яку проводив Хмельницький обласний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, проходила у торгово-розважальному центрі “Оазис”.

За півтора тижні в і волонтери зібрали майже 2 сотні подарунків дітям з сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах. Серед них, вісім дітей з нашого району. Це діти, сім’ї яких з тих чи інших причин потрапили цьогоріч у складні життєві обставини, пов'язані із втратою батьків чи їх важкою хворобою, складними хворобами самих дітей, вкрай скрутним матеріальним становищем сім’ї. Але ж, навіть у найважчі, найгірші часи, діти не
Категория: Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді | Просмотров: 102 | Добавил: andr | Дата: 04.01.2017

_ Підлітковий вік – непростий період у становленні особистості, для якої завжди існує ризик потрапити під згубний вплив несправжніх авторитетів, тому дуже важливо підтримати юнаків вчасною настановою та доброю порадою, щоби вони не схибили на життєвому шляху, і, насамперед, допомогти бути обізнаними в різних сферах діяльності, зокрема у правовій, адже незнання закону, як відомо, не звільняє від відповідальності.

У рамках проведення Всеукраїнського тижня права, Деражнянським бюро правової допомоги та Деражнянським районним ценром соціальних
Категория: Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді | Просмотров: 80 | Добавил: andr | Дата: 15.12.2016

_ Чи потрібно людині, яка живе у сучасному світі, знати про ВІЛ і СНІД? Один мудрець сказав: „Якщо ти не знаєш ні себе, ні супротивника – ти програєш. Якщо ти знаєш тільки себе – можливо ти виграєш. Якщо знаєш і себе, і супротивника – перемога буде на твоєму боці". Під супротивником ми маємо на увазі ВІЛ/СНІД: про нього потрібно знати все, щоб убезпечити насамперед себе.

Так, в рамках проведення місячника профілактики ВІЛ/СНІДу у
Категория: Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді | Просмотров: 65 | Добавил: andr | Дата: 14.12.2016

1 2 3 »

_

Голова

Деражнянської районної

державної адміністрації

ВЕСЕЛОВСЬКИЙ ОЛЕГ ІГОРОВИЧ

Основне меню сайта РДА
Пошта
Логін:
Пароль:

(це що)

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Наша кнопка


Якщо наш сайт, корисний для Вас, то можете розмістити наш банер у себе на сайті

Кнопка - Деражнянська РДА


Вверх CY-PR.com Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru Карта сайту
Деражянська РДА© 2017 Зробити безкоштовний сайт з uCoz