Четверг, 13.12.2018, 20:46
Головна| RSS
УкраїнськаРосійськаАнглійська Німецька

Каталог новин
Новини РДА
Агропромисловий комплекс
Відділ економіки інформує
Фізкультура і спорт
Відділ з питань ЦЗ населення, ЖКГ та будівництва
Деражнянський районний сектор ГУДСНС України в Хмельницькій області
Відділ культури, національностей та релігій
Запобігання корупції
Оголошення РДА
Інформація про район
Управління соціального захисту населення Деражнянської районної державної адміністрації
Деражнянське відділення Красилівської ОДПІ ГУ ДФС у Хмельницькій області
Громадська рада
Деражнянщина туристична
Летичівське об’єднане управління Пенсійного фонду України
Архівний відділ райдержадміністрації
Обговорення
Служба у справах дітей Деражнянської РДА
Деражнянська ЦРЛ та ЦПМСД
Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді
Відділ містобудування, архітектури та будівництва

Інші новини
Вакантні посади

Вакантні посади

Вакантні посади категорій Б,В

(детальніше)

Пошук на сайті
Календар
«  Грудень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Законодавство

Головна » Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді
_
З метою підвищення рівня соціальної адаптації осіб, звільнених від відбування покарання, посилення нагляду за їх поведінкою та здійснення контролю за дотриманням основних прав, свобод і законних інтересів таких осіб, в рамках діяльності спостережної комісії Деражнянської райдержадміністрації 10 грудня 2018 року секретарем комісії, Г. Березюк, спільно з старшим начальником сектору превенції В. Яніним, та старшим дільничним офіцером поліції, О. Березюком, проведено взаємозвірку списків осіб, звільнених від відбування покарання протягом IV кварталу 2018 року, які стоять на обліку комісії та Деражнянського відділення поліції Летичівського відділу Головного управління Національної поліції України у Хмельницькій області.
Категорія: Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді | Переглядів: 8 | Добавив: admin | Дата: 10.12.2018

_
Протягом останніх двох тижнів на території Богдановецької сільської ради сталося 4 випадки домашнього насильств: 3 випадки насильства чоловіка відносно дружини, 1 випадок насильства зятя відносно тещі. Особливо насторожує присутність неповнолітніх дітей під час такого злочину.
Відповідно до функцій центрів соціальних служб для сім, дітей та молоді, визначеними Законом України “Про запобігання та протидію домашньому насильству” та постановою КМУ від 22 серпня 2018 № 658 “Про затвердження Порядку взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі”, фахівець із соціальної роботи центру здійснив оцінку потреб постраждалих осіб, надав їм психологічну допомогу та інформацію щодо їх права, а також можливості отримання допомоги у державних та недержавних організаціях: зокрема, у Хмельницькому обласному центрі соціально-психологічної допомоги та Деражнянському бюро безоплатної правової допомоги.
Категорія: Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді | Переглядів: 5 | Добавив: admin | Дата: 10.12.2018

_
Міжнародний день людей з інвалідністю відзначається щорічно 3 грудня. Безумовно, цей день не є святом, він лише покликаний привернути увагу до проблем людей з особливими потребами, захисту їхніх прав, гідності і благополуччя.
30 листопада 2018 року Деражнянським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді серед вихованців районного будинку творчості дітей та юнацтва проведено диспут “Чи бувають зайві люди?”
Згідно з даними ООН, від 10 до 15 відсотків населення Землі, а це майже 1 мільярд осіб, є інвалідами тією чи іншою мірою. І в Україні цей відсоток не менше: близько 3 млн українців мають статус людей з інвалідністю.
Від того, як суспільство ставиться до тих, кому з тих чи інших причин важко або не можливо самостійно подбати про себе залежить рівень цивілізованості цього суспільства.
Категорія: Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді | Переглядів: 17 | Добавив: admin | Дата: 04.12.2018

_
30 листопада 2018 року, з нагоди відзначення Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом та порозуміння з ВІЛ-позитивними людьми, в рамках акції “Знати, щоб жити”, Деражнянським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно із Деражнянським бюро безоплатної правової допомоги та Центром пробації проведено інформаційний захід для молоді міста з питань прав ВІЛ-позитивних людей та толерантного ставлення до них.
У всьому світі продовжуються порушення прав людини в контексті профілактики, лікування, і наукових досліджень в області СНІДу. І хоча дискримінаційні закони по відношенню до людей, що живуть з ВІЛ/СНІД, відсутні, права їх часто порушується. Відомі численні факти порушення положень Закону України “Про попередження зараження синдромом придбаного імунодефіциту і соціальний захист населення”, особливо частини, де мова йде про права людини з ВІЛ, і про збереження таємниці діагнозу.
Категорія: Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді | Переглядів: 16 | Добавив: admin | Дата: 04.12.2018

_
30 листопада 2018 року, з нагоди відзначення Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом та порозуміння з ВІЛ-позитивними людьми, в рамках акції “Знати, щоб жити”, Деражнянським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно із загальноосвітньою школою №1 м. Деражні проведено інформаційний захід з питань попередження ВІЛ-інфекції та СНІДу.
Всесвітній день боротьби зі СНІДом є однією з ключових можливостей підвищення інформованості населення про шляхи передачі інфекції, формування навичок безпечної поведінки щодо запобігання інфікуванню ВІЛ.
В ході заходу обговорено шляхи передачі ВіЛ-інфекції, стадії розвитку та заходи профілактики хвороби. Особливу увагу приділено питанню тестування на виявлення ВІЛ. Адже, головною ідеєю цьогорічної акції є донести до кожного українця меседж: знати свій статус - це дбайливе відношення до свого здоров’я, це доросла та зважена поведінка.
Категорія: Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді | Переглядів: 11 | Добавив: admin | Дата: 03.12.2018

_
30 листопада 2018 року, з нагоди відзначення Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом та порозуміння з ВІЛ-позитивними людьми, Деражнянським районним центром соціальних служб для сім’ї дітей та молоді спільно із загальноосвітньою школою №2 м. Деражні проведено вуличну акцію та флешмоб “Знати, щоб жити”.
Всесвітній день боротьби зі СНІДом (World AIDS Day) щорічно відзначається по всьому світу. Цей День став одним з найбільш важливих міжнародних днів, пов'язаних з питаннями охорони здоров'я, і однією з ключових можливостей підвищення інформованості, належного вшанування пам'яті померлих від хвороби та толерантного ставлення до ВІЛ-позитивних людей.
У цей день в усьому світі за участю державних, громадських, медичних організацій відбуваються просвітницькі акції та діагностичні заходи, символом яких з 1991 року є Червона стрічка, вигадана художником Франком Муром.
Категорія: Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді | Переглядів: 14 | Добавив: admin | Дата: 03.12.2018

_
Деражнянський РЦСССДМ взяв участь у благодійному заході “Солодкоfesty”, який проводився у ЗОШ №1 міста 27 та 28 листопада.
Строкато, весело, гамірно, яскраво, неймовірно дружно і надзвичайно смачно, – ось як завжди проходить шкільний благодійний ярмарок.
Ще від самого ранку і діти, і батьки несли із собою, разом із портфелями, різноманітну смакоту, приготовлену вдома, – акуратно упаковану, загорнуту, розфасовану, готову до вживання, – аби відразу можна було розставити усі, любов’ю продумані і придумані, страви на столі і пропонувати своїм однокласникам, вчителям, батькам – усім старшим та молодшим, яких хотілося пригостити.
Перед присутніми розгорнувся справжній світ смаколиків. Чого там тільки не було: різноманітні тістечка та печиво, пряники та коржики, тортики та кексики, напої та вареники, виноград та яблука. Зійшлося багато покупців, серед яких були і учні, і батьки, і вчителі, і адміністрація школи.
Категорія: Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді | Переглядів: 13 | Добавив: admin | Дата: 28.11.2018

_
Проблема насильства сьогодні є однією з найгостріших розповсюджених соціальних проблем. Ситуація, коли насильство в сім’ях стало майже буденним явищем, завдає великої соціальної та моральної шкоди суспільству. Виховання дітей в умовах насильства програмує нове покоління на здійснення насильства, утвердження аморальних стандартів поведінки в сім’ї, колективі, у суспільстві в цілому.
26 листопада 2018 року, в рамках Всеукраїнської акції “16 днів проти насильства” в районній бібліотеці фахівцем із соціальної роботи центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ю. Вовкотрубом, спеціалістом управління соціального захисту населення А. Собко, проведено семінар-тренінг “Стоп насильству!” для старшокласників загальноосвітніх шкіл міста. Адже, саме в молодому віці формується світогляд людини: самооцінка і самоповага, повага до іншого, усвідомлення прав іншої людини, ставлення до моральних і правових норм.
Молоді люди ознайомилися з нормами чинного законодавства щодо протидії домашньому насильству, ситуацією в Деражнянському районі щодо зареєстрованих випадків домашнього насильства.
Категорія: Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді | Переглядів: 12 | Добавив: admin | Дата: 28.11.2018

_
21 листопада 2018 року спільно з районним відділом освіти, районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, в рамках профорієнтаційного проекту «Від мрії до дії» проведено профорієнтаційний інтерактивний захід “Подорож у світ професій” для випускників шкіл району.
Традиційно зустріч відкрив директор Деражнянської районної філії Хмельницького ОЦЗ Войтюк О.Г., який ознайомив учнів станом ринку праці та з послугами, які надає служба зайнятості для учнівської молоді.
Свої освітні послуги презентували вищі та професійно-технічні навчальні заклади: Деражнянський ЦПО, ВПУ-№4, Шепетівське медичне училище, Хмельницький політехнічний коледж, Хмельницький національний університет, Кам’янець-Подільський коледж ПДАТУ, Хмельницький економічний університет, Хмельницький університет МАУП.
Категорія: Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді | Переглядів: 17 | Добавив: admin | Дата: 26.11.2018

_
Протягом 12 — 16 листопада 2018 року Деражнянським районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді в рамках діяльності спеціалізованого формування “Служба соціальної підтримки сімей” здійснено виїзди у Загінецьку, Новосілецьку сільські ради та обстежено сім’ї, які проживаю на території м. Деражні.
До візитів у сім’ї, що перебувають під особливою увагу центру соціальних служб долучилася завідувачка Загінецьким ФАП, яка нещодавно призначена на посаду. Фельдшер оглянула дітей, провела профілактичні бесіди щодо проведення щеплень та флюорографічних обстежень з метою профілактики туберкульозу.
Фахівцями центру проведено бесіди щодо задоволення потреб дітей різного віку, впливу поведінки батьків на формування їх особистостей. Багато уваги приділено роз'ясненню змін у Кодексі про адміністративні правопорушення. Оскільки наближаються холоди, що збільшує ризик виникнення пожеж, роз’яснено правила дотримання пожежної безпеки.
Категорія: Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді | Переглядів: 23 | Добавив: admin | Дата: 15.11.2018

_
Протягом 05 — 09 листопада 2018 року Деражнянським районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді в рамках діяльності спеціалізованого формування “Служба соціальної підтримки сімей” здійснено виїзди у Лозівську селищну, Богдановецьку, Зяньковецьку, Коржовецьку, Яблунівську сільські ради.
Приємно відмітити, небайдуже ставлення органів місцевого самоврядування до жителів їх громад. Усі сім’ї, які перебувають у складних життєвих обставинах, є на постійному контролі за місцем проживання, перевіряють інформацію, яка надходить із різних джерел, у разі потреби, інформують центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. До прикладу, про проблеми сім’ї, що проживає у с. Яблунівка, директор ЗОШ дізналася із соціальних мереж, про що оперативно проінформувала центр. 13 сімей, в яких виховується 29 неповнолітніх дітей, відвідано за участі сільських голів, секретарів, членів виконавчих комітеті та депутатів місцевих рад та членів педагогічних колективів. За результатами візитів обговорено проблеми цих сімей, шляхи їх подолання та подальшу співпрацю щодо попередження кризових ситуацій.
Категорія: Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді | Переглядів: 35 | Добавив: admin | Дата: 09.11.2018

_
Протягом 26 — 30 жовтня 2018 року Деражнянським районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді в рамках діяльності спеціалізованого формування “Служба соціальної підтримки сімей” здійснено виїзди у Божиковецьку, Галузинецьку та Копачівську сільські ради.
За направленням сімейного лікаря до центру у зв’язку із житловими проблемами звернулася сім’я, яка переїхала у с. Божиківці із Новоушицького району. Фахівцем центру обстежено умови проживання сім’ї. В сім’ї виховується 2 дітей та мати чекає на народження ще однієї дитини, спільно із відділенням соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Новоушицького територіального центру обслуговування (надання соціальних послуг) вивчено потреби дітей, зібрано документи для влаштування сім’ї у Хмельницький обласний соціальний центр матері та дитини.
Категорія: Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді | Переглядів: 37 | Добавив: admin | Дата: 05.11.2018

_
Протягом 22 — 26 жовтня 2018 року Деражнянським районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді в рамках діяльності спеціалізованого формування “Служба соціальної підтримки сімей” здійснено виїзди у Лозівську селищну, Згароцьку, Шиїнецьку та Яблунівську сільські ради та відвідано сім’ї, що проживають у м. Деражня.
Спільно із інспектором ювенальної превенції відвідано сім’ю у с. Буцнева (Яблунівська сільська рада), матір в якій нещодавно було притягнуто до адміністративної відповідальності за неналежне виконання батьківських обов’язків, оскільки старша донька не була охоплена навчанням. Цього разу з’ясовано, що мати вже тривалий час відсутня вдома. Вихованням дитини та веденням домашнього господарства займається лише батько.
За повідомленням сільського голови спільно з інспектором ювенальної превенції відвідано сім’ї, що проживають у с. Шиїнці. Прихильність до алкоголю об'єднала маму і тата з двох сімей у спільному проживанні, а своїх дітей залишили на виховання бабусям. Органами поліції буде розглянуто питання притягнення батьків до відповідальності за неналежне виконання батьківських обов’язків.
Спільно із дільничним офіцером
Категорія: Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді | Переглядів: 27 | Добавив: admin | Дата: 26.10.2018

_
Протягом 15 — 19 жовтня 2018 року Деражнянським районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді в рамках діяльності спеціалізованого формування “Служба соціальної підтримки сімей” здійснено виїзди у Богдановецьку, Згароцьку та Нижнянську сільські ради.
Спільно і зі службою дітей, секретарем сільської ради та завідувачкою ФАП відвідано 2 сім’ї, в яких 5 дітей, що проживають у с. Черешенька (Нижнянська сільська рада).
Спільно із представниками органів місцевого самоврядування Богдановецької сільської ради, закладів охорони здоров’я та освіти, що розташовані та її території, відвідано 2 сім’ї, в яких виховується 3 дітей та 1 особу з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. З метою з'ясування потреб дитини-інваліда, до роботи з цією сім’єю долучалася депутат Богдановецької сільською ради. У такому ж складі відвідано особу з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. А сім’ї, в яких виховуються малолітні дити відвідано спільно секретарем ради та завідувачкою ФАПом. З директором школи та педагогами обговорено ступінь задоволення
Категорія: Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді | Переглядів: 50 | Добавив: admin | Дата: 22.10.2018

_
Протягом 08 — 12 жовтня 2018 року Деражнянським районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді в рамках діяльності спеціалізованого формування “Служба соціальної підтримки сімей” здійснено виїзди у Волоськівську, Копачівську, Пилипівську та Шпичинецьку сільські ради.
На території Волоськівської сільської ради проживає 6 сімей, в яких виховується 19 дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, та 1 особа з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Органи місцевого самоврядування беруть активну участь у попередженні кризових ситуацій у сім’ї до сприяють у мінімізації складних життєвих обставин. До роботи з таким сім’ями голова села залучає і членів виконавчого комітету, і депутатів сільської ради. Налагоджено тісну співпрацю із центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Фахівцями центру спільно з органами місцевого самоврядування перевірено умови проживання дітей, стан задоволення їх потреб дітей та дотримання прав.
Категорія: Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді | Переглядів: 73 | Добавив: admin | Дата: 17.10.2018

_
9 жовтня 2018 року Деражнянський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді представив у Вовковинецькій школі-інтернат осіб, які виявили намір стати наставниками для дітей.
Досить тривалий час тривала підготовка до впровадження наставництва над дитиною. І фахівець центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, і соціальний педагога інтернату пройшли відповідне навчання з питань підбору наставників. Кандидатами у наставника змогли стати особи, які не мали обмежень, передбачених законодавством, та теж пройшли відповідне навчання з проблем соціальної адаптації дітей та їхньої підготовки до самостійного життя, яке був організоване громадською організацією “ОДНА НАДІЯ”.
Основними завданнями наставництва є: визначення та розвитку здібностей дитини, реалізації її інтересів у професійному самовизначенні;
Категорія: Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді | Переглядів: 82 | Добавив: admin | Дата: 16.10.2018

_
Нещодавно до прийомної сім’ї, що діє на базі родини Іванцових, довлаштовано троє дітей, позбавлених батьківської опіки.
Адаптація дітей у новій сім’ї є серйозною проблемою і не завжди проходить гладко і так, як хотілося б прийомним батькам. Це ускладнюється тим, що як правило, при влаштуванні дітей у прийомну сім’ю відбувається і зміна навчального закладу. Тут, так само, має відбутися адаптація до нового колективу, нових правил, що може посилити стресовий стан та призвести до агресивної поведінки.
З метою попередження ризиків, які можуть виникнути в процесі адаптації дітей у новому середовищі, проведено зустріч директора центру
Категорія: Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді | Переглядів: 76 | Добавив: admin | Дата: 11.10.2018

_
Протягом 01 — 05 жовтня 2018 року Деражнянським районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді в рамках діяльності спеціалізованого формування “Служба соціальної підтримки сімей” здійснено виїзди у Лозівську селищну та Згароцьку сільську ради.
Фахівцем із соціальної роботи центру, Ю. Вовкотрубом, спільно із інспектором ювенальної превенції, Д. Кондратюком, було відвідано 2 сім’ї, в яких виховується 7 дітей, у селищі Лозове, Щодо цих сімей центр інформував відділення поліції про неналежне виконання батьківських обов’язків та ініціював притягнення батьків до адміністративної відповідальності.
Чи не найпліднішою є співпраця центру соціальних служб із завідувачкою ФАПом с. Згарок, Н. Білою. Вона завжди “тримає руку на пульсі” та вчасно інформує як центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, так і органи місцевого самоврядування про потребу у вжитті тих чи інших заходів щодо покращення умов проживання дітей та догляду за ними. Спільно з начальником відділу соціальної роботи центру, О. Кирильчук, відвідано 4 сім’ї, в яких виховується 9 дітей. Медичний працівник оглянула дітей, надала рекомендації щодо догляду за дітьми. Соціальний працівник проконсультувала батьків щодо задоволення потреб дітей.
З метою оперативного реагування на повідомлення про випадки домашнього насильства, спільно із спеціалістом управління соціального
Категорія: Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді | Переглядів: 67 | Добавив: admin | Дата: 10.10.2018

_
Протягом 24 — 28 вересня 2018 року Деражнянським районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді в рамках діяльності спеціалізованого формування “Служба соціальної підтримки сімей” здійснено виїзди у Божиковецьку, Коржовецьку та Новосілецьку сільські ради. Спільно керівниками органів місцевого самоврядування та медичними працівниками відвідано 9 сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, в яких виховується 26 дітей.
Спільно з завідувачкою ФАПу у с. Коржівці відвідано сім’ю, де 2 дітей повернуто з інтернатного закладу. У будинках задовільні умови для проживання, є достатня кількість продуктів харчування, в т. ч. було зварено обід, діти маєть необхівний одяг та взуття. Старша дівчинка навчається у 1-у класі. Медичний працівник оглянула молодшого хлопчика, який має статус дитини-інваліда, надала рекомендації щодо огляду та харчування дитини та регулярності подальних медичних обстежень у фахівців. Також спільно з фельдшером відвідано сім’ю раніше позбавленої батьківських прав жінки, яка знову готується стати матір’ю.
Категорія: Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді | Переглядів: 55 | Добавив: admin | Дата: 28.09.2018

_
З метою соціальної адаптації осіб, звільнених від відбування покарання, посилення нагляду за їх поведінкою та здійснення конторою за дотриманням основних прав, свобод і законних інтересів таких осіб, в рамках діяльності спостережної комісії Деражнянської райдержадміністрації
Категорія: Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді | Переглядів: 71 | Добавив: admin | Дата: 26.09.2018

_
Протягом 10 — 14 вересня 2018 року Деражнянським районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді в рамках діяльності спеціалізованого формування “Служба соціальної підтримки сімей” здійснено виїзди у Лозівську селищну, Коржовецьку та Яблунівську (Буцнева, Шарки) сільські ради. Спільно керівниками органів місцевого самоврядування та медичними працівниками відвідано 11 сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, в яких виховується 35 дітей.
Категорія: Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді | Переглядів: 64 | Добавив: admin | Дата: 18.09.2018

_

Однією з доволі поширених причин вчинення правопорушень неповнолітніми є їх алкогольне сп’яніння. Захмелілі підлітки не здатні адекватно оцінювати свої дії та можливі наслідки. Для юного організму й пляшки пива буває достатньо, щоб дитина втратила контроль над своєю поведінкою, а це, на жаль, нерідко призводить до протизаконних вчинків. Під дією алкоголю вони стають агресивними та “відважними”, через що з наслідками їх “подвигів” доводиться мати справу правоохоронцям. І тоді нерідко виявляється, що діти споживали спиртні напої на очах у дорослих і ніхто не спробував зупинити їх. Нажаль і в нашому місті є заклади торгівлі, де алкоголь безперешкодно продають дітям.
Категорія: Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді | Переглядів: 93 | Добавив: admin | Дата: 12.09.2018

_
Протягом 03 — 07 вересня 2018 року Деражнянським районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді в рамках діяльності спеціалізованого формування “Служба соціальної підтримки сімей” здійснено виїзди на територію Шпичинецької та Галузинецької сільських рад.
В с. Теперівка (Шпичинецька сільська рада) відвідано 3 сім’ї, які перебувають у складних життєвих обставинах. Спільно із завідувачкою ФАПу відвідано багатодітну сім’ю з новонародженою дитиною. Фельдшер оглянула немовля, дала рекомендації щодо його догляду. Фахівці центру перевірили наявність одягу, засобів гігієни та предметів побуту, необхідних для малюка. Проонсультували щодо реєстрації народження та місця проживання дитини. Інформували щодо потреб дітей різного віку.
Також відвідано сім’ю, де батьки перебували у конфлікті із законом. З’ясовано, що наразі обоє батьків працюють. Сім'я утримує підсобне господарство. Діти відвідують школу. Скарг від односельців на поведінки
Категорія: Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді | Переглядів: 65 | Добавив: Ruvik | Дата: 07.09.2018

_
Традиційно, протягом серпня, Деражнянський районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді проводив в районі благодійну акцію “Готуємо дітей до школи” з незмінною метою - допомогти соціально незахищеним сім'ям в підготовці дітей до нового навчального року.
В рамках акції залучено допомогу від різних благодійників.
Магазини “Офіс-центр” та “Чайка” передали центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді 20 подарункових сертифікатів на загальну суму 2000 гривень. Ви потішили яскравими зошитами, ручками та іншими учнівськими “потрібностями” 28 школяриків. Про такі яскраві речі вони могли тільки мріяти.
Благодійний фонд “Милосердя” та громадські організації, які до нього входять: ГО “Хмельниччина без
Категорія: Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді | Переглядів: 63 | Добавив: Ruvik | Дата: 07.09.2018

1 2 3 4 5 6 »

Основне меню сайта РДА

Пошта
Логін:
Пароль:

(це що)

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Наша кнопка


Якщо наш сайт, корисний для Вас, то можете розмістити наш банер у себе на сайті

Кнопка - Деражнянська РДА


Вверх CY-PR.com Яндекс.Метрика Рейтинг@Mail.ru Карта сайту
Деражянська РДА© 2018 Зробити безкоштовний сайт з uCoz